Išplėstinių medžiagų magistras: novatoriškas perdirbimas

Bendroji informacija

6 locations available

Programos aprašymas

Apie AMIR

AMIR magistrantūros programa „Pažangios medžiagos: naujoviškas perdirbimas“ orientuota į žaliavų vertės grandinę, ypač pabrėžiant perdirbimą. Programa integruoja gilias technines žinias apie medžiagų perdirbimą ir aukšto lygio verslumo ir inovacijų mokymus, suteikdama studentams įgūdžių, reikalingų norint tapti žaidimų keitėjais perdirbimo sektoriuje. Kaip EIT pažymėta pagrindinė programa, AMIR kuria ir pristato aukščiausių ES universitetų konsorciumas žaliavų srityje. AMIR studentai mokosi dviejose skirtingose Europos šalyse ir gauna daugybę privalumų, įskaitant vasaros mokyklas, tinklų renginius ir finansinę paramą iš EIT RawMaterials. Visas mokymas ir vertinimas vyksta anglų kalba.

AMIR studentai naudojasi aukšto lygio švietimo ir mokslinių tyrimų aplinka, įskaitant prieigą prie pažangių mokslinių tyrimų laboratorijų. Aukštos kokybės stažuotės kartu su privalomu tarptautiniu ir tarpsektoriniu mobilumu užtikrina, kad studentai įgytų praktinės patirties ir įgūdžių, reikalingų norint pakeisti perdirbimo specialistus.

Programos struktūra

Pirmieji magistrantūros programos kursai vyksta Bordo universitete Prancūzijoje arba Lisabonos NOVA universitete Portugalijoje. Studentai sužino apie bendruosius ir techninius žaliavų vertės grandinės aspektus (bendrąją chemiją, medžiagų mokslą, medžiagų gyvavimo ciklą), taip pat apie pagrindinius mokymosi rezultatus, kurių tikimasi iš EIT pažymėtos programos: tvarumą, intelektinę transformaciją, vertybių vertinimus ( etiniai, moksliniai ir tvarumo iššūkiai), kūrybiškumas, inovacijos, lyderystė ir verslumas.

Antri metai vyksta viename iš kitų universitetų partnerių, suteikiant studentams galimybę įgyti specialiųjų žinių savo dominančioje srityje. Po to vyksta pramoninė praktika ir baigiamas magistro darbas.

Dalyvaujantys universitetai

 • Bordo universitetas (Prancūzija)
 • NOVA universitetas, Lisabona (Portugalija)
 • TU Darmštatas (Vokietija)
 • Lježo universitetas (Belgija)
 • Madrido politechnikos universitetas (Ispanija)
 • Miškolco universitetas (Vengrija)
110552_ScreenShot2019-02-17at8.25.03AM.png

Inovacijų ir verslumo ugdymas

Kaip EIT ženklu pažymėta programa, AMIR magistras į savo mokymo programą integruoja aukšto lygio verslumo ir inovacijų mokymą, suteikdamas studentams įgūdžių, kuriuos jie turi tapti žaidimo keitėjais perdirbimo sektoriuje.

 • Pirmaisiais metais „Leading Innovation and Entrepreneurship“ modulis orientuotas į rinkos / klientų orientavimąsi ir bendradarbiavimą su suinteresuotosiomis šalimis. Jūs išmoksite kurti ir taikyti Kliento / Vartotojo dėmesio mąstymą, taip pat kaip nustatyti ir bendradarbiauti su suinteresuotaisiais subjektais. Tikslas yra mokyti rytoj verslininkus, galinčius kurti novatoriškus projektus, suprasti problemas, nustatyti poreikius ir parengti sprendimus.
 • Bordo universitetas glaudžiai bendradarbiauja su inkubatoriumi „IRA“ ir su technologijų perdavimo organizacija „AST“. Jose gali dalyvauti AMIR studentai ir glaudžiai bendrauti su universiteto laboratorijomis, kuriose visi AMIR studentai praleidžia 8 savaites stažuotėse.
 • Pramoniniai seminarai leidžia AMIR studentams tiesiogiai mokytis iš kai kurių svarbiausių sektoriaus šakų. Pavyzdžiui, Prancūzijos alternatyvios energijos ir atominės energijos komisija; „ArcelorMittal“, didžiausia pasaulyje plieno gamintoja ir viena iš pagrindinių metalų perdirbimo veikėjų; ir Veolia, pasaulyje pirmaujanti vandens, atliekų ir energijos valdymo srityje.
 • Pramonės stažuotės suteikia AMIR studentams iki šešių mėnesių patirties su pramonės ar mokslinių tyrimų partneriais, įgyjant didelę realios patirties mokslinių tyrimų ar pramonės srityje patirtį. Partneriai apima „Arkema“, „ArcelorMittal“, „Veolia“ ir „Fraunhofer“, užtikrinančius, kad studentai įgytų aukščiausio lygio patirtį, reikalingą sėkmingam darbo paieškai ar verslininkui baigus studijas.

Profesionalūs profiliai po baigimo

"Aš pasirinkau AMIR magistro studiją, kad išplėčiau savo chemijos studijų apimtį, kuri leidžia suprasti, kaip medžiagomis galima manipuliuoti visuomenės labui. Baigęs studijas siekiu pradėti naudoti savo žinias apie chemines ir fizikines medžiagas. tvarumo karjera

Ar esate studentas, kuris yra:

 • Ar domitės visa žaliavų vertės grandine?
 • Norėdamas prisitaikyti prie iššūkių, susijusių su atliekomis, ir prisidėti prie tvarių šių iššūkių sprendimų kūrimo?
 • Ar esate motyvuotas leisti laiką dirbant su geriausiomis perdirbimo sektoriaus įmonėmis ir tyrimų organizacijomis?
 • Skatinamas tapti verslininku ar intrapreneur, kuris daro naujoves?

Tada programa AMIR gali būti jums!

AMIR programos absolventai turės visas galimybes imtis profesinių vaidmenų perdirbimo sektoriuje:

 • Proceso optimizavimas
 • Medžiagų dizainas
 • Augalų administravimas
 • Projekto administravimas

Be to, įgyti įgūdžiai yra plačiai reikalingi įvairiuose sektoriuose, įskaitant informacines ir ryšių technologijas, pastatų statybą, energiją, mašinų įrankius ir mobilumą. Absolventai taip pat įgyja reikiamų įgūdžių ir žinių, kad galėtų kurti savo įmonę arba dirbti pardavimo ir rinkodaros srityje.

Galiausiai doktorantūros studijos yra dar viena galimybė, o AMIR programos absolventai turės visas galimybes stoti į doktorantūrą. perdirbimo sektoriaus programos siekiant inžinieriaus karjeros ar akademinių tyrimų.

Mokesčiai

Metinis programos mokestis už 2019–2021 m. Leidimą yra 2 000 EUR per metus ES studentams ir 4 000 EUR per metus ne ES studentams

stipendijos

Studentams, pradedantiems 2020 m. Rugsėjo mėn., EIT-Label stipendijos gali būti suteiktos iš EIT RawMaterials po 13 500 EUR vienam reikalavimus atitinkančiam studentui. Norėdami gauti informacijos apie tai, kaip bus skiriamos „EIT-Label“ stipendijos ir kas jas gali gauti, susisiekite tiesiogiai su koordinuojančiu universitetu: amir-master@eitrawmaterials.eu.

Paraiška

Paraiškos dėl AMIR programos 2020–2022 leidimo bus teikiamos nuo 2020 m. Pradžios. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.amir-master.com.

Kas gali kreiptis?

Programa suteiks magistro laipsnį (120 ECTS) ir yra skirta kandidatams, turintiems inžinerijos ir aplinkos mokslų bakalauro laipsnį su aukštomis chemijos žiniomis (mažiausiai 3 studijų metai arba 180 ECTS kreditų) arba chemijos bakalauro laipsnį, Fizikinės chemijos, medžiagų (arba medžiagų) mokslai.

atrankos kriterijai

Kandidatų atranka bus partnerių institucijų bendradarbiavimo procesas ir bus grindžiama bendru sutarimu. Atrankos procedūra grindžiama akademine kvalifikacija, kokybės ir kiekio aspektais:

 • Akademinė aplinka
 • Motyvacinis laiškas
 • Kalbos įgūdžiai
 • Darbo patirtis
 • Verslumo potencialas

Studentų atrankos procesas

1 žingsnis: visos paraiškos turi būti pateiktos per mūsų internetinę sistemą ir iki nurodyto termino. Jei trūksta vieno privalomo dokumento, vietoj to galite nusiųsti aiškinamąjį raštą arba išsiųsti el. Laišką adresu amir-master@eitrawmaterials.eu.

Antras žingsnis: Studentai, kurių paraiška sėkmingai įveikia pirmąjį žingsnį atsižvelgiant į jų motyvaciją ir anglų kalbos žinias, bus susisiekti kovo pabaigoje ir pakviesti dalyvauti „Skype“ pokalbyje balandžio pradžioje. Kandidatai, kuriems sekasi šiame etape, ir atrinkti į rezervo sąrašą bus informuoti el. Paštu per savaitę nuo jų pokalbio.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The AMIR Master program focuses on the raw material value chain, with particular emphasis on recycling.

The AMIR Master program focuses on the raw material value chain, with particular emphasis on recycling. Skaityti mažiau
Bordo , Lisabona , Darmštatas , Lježas , Madridas , Miskolc + 5 Daugiau Mažiau