Išplėstinio projektavimo, strategijos ir verslumo valdymo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis magistro laipsnis leis jums prisitaikyti prie naujų verslo ir socialinių scenarijų, suteiks jums plačių žinių apie strategijas, taip pat įvairius požiūrio į kūrybinį verslumą būdus realiems projektams įgyvendinti.

DSC06503ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" />

Pagrindiniai duomenys

 • Laipsnis: Pažangaus dizaino, strategijos ir verslumo vadybos magistras, savo laipsnį išdavė Pompeu Fabra universitetas (UPF) ir ELISAVA bendradarbiaudami su Roterdamo verslo mokykla
 • Režisierius: Jorge Rodríguez Nieto
 • ECTS kreditai: 60
 • Trukmė: nuo 2020 m. Spalio mėn. Iki 2021 m. Liepos mėn. Ketvirtadienis ir penktadienis: vertinimai ir konferencijos.
 • Kaina: 2020 m. Spalis: 11 000 EUR (+ 450 EUR išankstinė registracija)
 • Kalba: anglų
 • Kelionė lauke: išlaidos neįskaičiuotos
 • Priėmimo ir priėmimo reikalavimai: Oficialus universitetinis laipsnis arba lygiavertis laipsnis. Verslo idėja ar ketinimas sukurti pagrindinį projektą.

pristatymas

Ar dizaino valdymas gali padėti prisitaikyti prie nuolat kintančių rinkų? Ar sugebėsite atsakyti į vartotojo ir rinkos poreikius , įgiję pažangiojo projektavimo, strategijos ir verslumo vadybos magistrantūrą ?

Dizainas vis labiau suvokiamas kaip kompleksinio valdymo kompleksinis valdymas, kai nustatomi vartotojų / vartotojų poreikiai, rinkos dinamika ir verslo strategijos. Tuo pačiu būdu valdymo metodikos, dar vadinamos dizaino vadyba, nesugebėjo prisitaikyti prie kintančių ir dinamiškų šiandienos rinkų ir verslo nuotaikų srauto.

Poreikis planuoti ir kurti naujus modelius reikalauja pertraukos su nelanksčiomis struktūromis ir ekologiškesnių metodikų, pritaikomų nuolatinių pokyčių metu ir naujoms visuomenėms bei besiformuojančioms rinkoms, priėmimo. Šis naujas planavimas turėtų sutelkti dėmesį į strategiją ir verslumą, pateikiant naujas išankstines idėjas, kaip projektų kūrimo modelius kūrybiniams ir verslo specialistams, ir kaip pavyzdį kūrybingesnėms įmonėms.

Ši programa pagrįsta praktinio mokymosi metodika ir dirba su realiais verslo projektais, kuriuos dalyviai plėtos per pirmąjį užsiėmimų mėnesį. Dalyviai gali pareikšti savo verslo projektus arba plėtoti bendradarbiavimą su savo klasės draugais. Tikslas yra baigti magistro laipsnį su investicijomis parengtu projektu.

Pažangaus projektavimo, strategijos ir verslumo valdymo magistras (MaDE) turi netradicinę struktūrą, siūlančią lankstumą ir paramą dabartiniams verslininko poreikiams. Keturi moduliai vyksta Barselonoje, dar trys - Roterdame (studentai keliaus į Roterdamą bent vieną savaitę tris kartus per metus). Internetinių ir vietoje esančių seminarų derinys teikia nuolatinę paramą dalyvių darbui.

Šį kursą sukūrė ELISAVA projektavimo, strategijos ir valdymo komanda ir jis buvo vykdomas bendradarbiaujant su Roterdamo verslo mokykla.

tikslai

 • Šia programa siekiama suteikti dalyviams įrankių ir aplinkos, reikalingos norint sužinoti apie naują mainų dinamiką, gaminant ir platinant produktus ir paslaugas.
 • Jos tikslas - sukurti tarpdisciplininę sinergiją, suteikiančią dalyviams žinių plėtoti naujus projektus ir optimizuoti jau esamus projektus.
 • Programa mokys studentus žinoti ir pritaikyti projektavimo vadybos darbo metodikas, kurios prisitaiko prie dabartinio pasaulio naujų verslo, socialinių ir geografinių scenarijų. Tam dalyviams bus suteiktas platus strategijų supratimas ir įvairūs požiūriai į kūrybinį verslumą iš strategijos ir vadybos perspektyvos.

kompetencijos

 • Verslumo įgūdžiai ir kompetencijos.
 • Strateginės kompetencijos verslo idėjoms inicijuoti ir plėtoti.
 • Verslo modelio kūrimo įgūdžiai.
 • Kūrybinių ir nekūrybinių industrijų verslo idėjų vystymas ir įgyvendinimas.
 • Projektų valdymas Administraciniai įgūdžiai valdyti įmonę.
 • Finansiniai įgūdžiai priimti sprendimus ir investuoti į verslo idėjas.
 • Verslo tinklai Viešojo kalbėjimo įgūdžių ugdymas.
 • Skaitmeninių produktų ir paslaugų, elektroninės komercijos ir mažmeninės prekybos dizainas ir prototipų formavimas.
Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architectu ... Skaityti daugiau

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architecture in Europe according to the Domus magazine. Skaityti mažiau