Išsilavinimo magistras (edukacinė lyderystė)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursų santrauka

Išsilavinimo magistras (Švietimo lyderystė) yra skirtas žmonėms, kurie šiuo metu atlieka lyderio vaidmenį švietimo srityje arba kurie nori vadovauti lyderio pozicijoms švietimo įstaigose, tokiose kaip mokyklos, ankstyvoji vaikystė, aukštasis mokslas ir profesinis mokymas.

Per šį laipsnį, jūs gausite daug praktinių įgūdžių ir pažangių teorinių supratimą apie švietimo vadovavimo ir valdymo, ir sužinoti, kaip tai taikyti savo praktiką kaip pedagogas. Jūs sustiprinsite savo įgūdžius tokiose srityse kaip naujų pedagogų konsultavimas, mokymo programų ir vertinimo valdymas, personalo tobulinimas ir pagrindiniai organizaciniai pokyčiai. Per šį laipsnį jūs sukursite įgūdžius, kad galėtumėte ištirti ir išspręsti sudėtingas problemas sparčiai kintančioje švietimo aplinkoje. Jūs taip pat atliksite individualizuotą mokslinių tyrimų projektą, suderinantį su jūsų darbu ir interesais.

Išplėsite savo švietimo lyderystės studiją, atlikdami tolesnius tyrimus vienoje iš šių papildomų fokusavimo sričių:

 • Aukštasis išsilavinimas
 • Informacinės ir komunikacinės technologijos švietimo ir mokymo srityje (IKT)
 • Anglų kalbos mokėjimas kitomis kalbomis

Jūs taip pat galėsite pasinaudoti lanksčiomis studijų galimybėmis, leidžiančiomis mokytis internetu arba klasėje.

Kursų mokymosi rezultatai

Modulio mokymosi rezultatai - tai mokymosi pasiekimų pareiškimai, išreikšti atsižvelgiant į tai, ką mokinys turi žinoti, suprasti ir sugebėti atlikti baigus kursą. Studentai, baigę šį kursą, galės:

 1. Pademonstruokite pažangų supratimą apie teoriją ir praktiką vienoje pagrindinėje specializuotoje disciplinoje, taip pat vieną antrinę discipliną švietimo srityje nacionaliniu ir / arba tarptautiniu mastu.
 2. Parodyti ekspertų, specializuotų ir techninių žinių įvairiose ugdymo srityse, skirtose įvairioms švietimo sritims, skirtose pedagogikos, vertinimo ir mokymo programose.
 3. Analizuokite kritiškai, apmąstykite ir sintezuokite informaciją, kad išspręstumėte sudėtingas švietimo srities problemas.
 4. Atlikti nepriklausomus tyrimus ir tyrimus, apimančius aukštesnio lygio konceptualizaciją, novatoriškas idėjas ir asmeninę iniciatyvą.
 5. Parodykite profesionalų vadovavimą, interpretuojant ir perduodant pedagogines žinias ir profesinius įgūdžius specialistams ir ne specializuotoms auditorijoms.

Kurso struktūra

Jei norite gauti laipsnio apdovanojimą, Išplėstinė magistro kvalifikacija, kandidatas turi sėkmingai baigti bent 96 kreditų, kuriuos sudaro

 • 72 kreditų pasirinktoje specializacijoje; ir
 • 24 kredito taškai papildomoje fokusavimo srityje.

Ne daugiau kaip 24 kreditai (keturi dalykai) turi būti baigti 800 lygiu.

Studentai turi užpildyti šiuos dešimt pagrindinių dalykų, skirtų edukacinio vadovavimo specializacijai (60 proc.):

Dalyko kodas

Plius du pasirenkamieji dalykai, pasirinkti iš bet kurios magistrantūros specializacijos (12 cp)

Plius keturi dalykai (24 proc.) Iš vienos iš šių prioritetinių sričių: aukštasis mokslas, informacinės ir komunikacinės technologijos švietimo ir mokymo srityje arba TESOL

Kodėl verta rinktis šį kursą?

UOW švietimo mokykla turi reputaciją dėl praktinių programų ir lanksčių mokymosi strategijų, kurios sukuria labai įsidarbinančius pedagogus. Jis grindžiamas mūsų darbuotojų patirtimi ir glaudžiais ryšiais su bendruomenės organizacijomis ir vyriausybinėmis institucijomis.

Priėmimas

Visų amžiaus ir akademinių sluoksnių studentams yra prieinamos įvairios galimybės. Priėmimo tvarka nustatoma UOW priėmimo procedūrose ir UOW kolegijos priėmimo politikoje.

Dėl konkrečių patarimų ar klausimų, susijusių su paraiška, kreipkitės į būsimųjų studentų komandą.

Patekimo reikalavimai

Pripažintas bakalauro laipsnis, susijęs su švietimu ar mokymu, ir vienas iš šių dalykų:

 • antrosios pakopos kvalifikacijos bet kurioje srityje; arba
 • profesinė patirtis, lygiavertė vieneriems metams visą darbo dieną švietimo srityje, kuri, mokyklos nuomone, yra tinkama studijų programai.

ARBA

Pripažintas bakalauro laipsnis bet kurioje srityje ir vienas iš šių dalykų:

 • antrosios pakopos studijų arba mokymo kvalifikacijos; arba
 • profesinė patirtis, lygiavertė dviems metams visą darbo dieną švietimo srityje, kuri, mokyklos nuomone, yra tinkama studijų programai.

Papildomi reikalavimai

Studentai, norintys įsiregistruoti į pasirenkamąjį dalyką EDGT838 Profesinė patirtis TESOL turi įrodyti profesionalius ir bendravimo įgūdžius. Šis dalykas reikalauja, kad studentai per 20 valandų prižiūrėtų profesinės patirties ESL klasėje.

Kreditas už ankstesnį mokymąsi

Pareiškėjai, turintys didelę studiją švietimo srityje ir trejų metų mokymosi patirtį, gali gauti kreditą vienai studijų sesijai (24 kreditai).

Pareiškėjai, kurie baigė vieną iš šių dalykų, gali gauti iki 36 kreditų kreditų į švietimo magistro laipsnį (švietimo lyderystė):

 • NSW pirminių direktorių asociacijos direktoriai
 • AIS dalyviai baigia pavyzdinę programą
 • Trys upės: pirmaujančios naujovės įkvėpimo mokymuisi
 • Mokyklų lyderystės institutas Aspiring Principals Leadership Program

ACEL dalyviai, baigę ankstyvąją karjeros pagrindinę programą, gali gauti iki 30 kreditų kreditų į švietimo magistro laipsnį (švietimo lyderystė).

Studentai, baigę UOW „vadovaujančio profesinio mokymosi kursą“ kursą, gaus 6 kreditų už nurodytą kreditą švietimo (magistro) vadovui.

Anglų kalbos reikalavimai

Norint įeiti į šią programą, reikalingas toks anglų kalbos lygis:

IELTS akademinė

 • Bendras balas: 6.5
 • Skaitymas: 6.0
 • Rašymas: 6.0
 • Klausymas: 6.0
 • Kalbėjimas: 6.0

TOEFL (internetinis)

 • Bendras balas: 86
 • Skaitymas: 18
 • Rašymas: 18
 • Klausymas: 17
 • Kalbėjimas: 17

UOW koledžas: anglų kalbos aukštojo mokslo studijoms: kreditas (65 balų svertinis vidurkis ir mažiausiai 50 akademiniame skaityme ir rašyme)

Taip pat gali būti svarstomos kitos kvalifikacijos. Išsamią informaciją galite rasti mūsų anglų kalbos reikalavimų svetainėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2019

Apie mokyklą

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for th ... Skaityti daugiau

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for the quality of our teaching and research. The University began as an institute for the then the New South Wales University of Technology, Sydney at a single location in Wollongong. Since gaining independence in 1975, UOW has grown into an international multi-campus University, expanding to occupy two Sydney campuses and five regional campuses, as well as locations in Hong Kong and Dubai. With now over 36,000 students, more than 2,400 staff, and an economic impact of around $2 billion in activity annually, UOW is an influential part of its communities and the catalyst for Wollongong’s transformation into a University city. Skaityti mažiau
Wollongong , Liverpulis + 1 Daugiau Mažiau