Inžinerijos Lyderystės (MEL) Meistras Tvariame Proceso Inžinerijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

* Paraiškų teikimo sistema atidaroma 2020 m. Sausio 1 d.

Tvarių procesų inžinerijos inžinerijos lyderystės (MEL) magistras yra inžinierių profesinis laipsnis, norintis kurti ir komercializuoti produktus ir procesus, kurie yra tvarūs pagal dizainą, tausoja aplinką ir kuo geriau išnaudoja esamus išteklius. Ši hibridinė magistro programa sujungia aukščiausio lygio tvarumo tyrinėtojų dėstomus inžinerijos kursus UBC Sauderio Roberto H. Lee universiteto kursuose - suteikia įgūdžių ir pasitikėjimo savo karjeros galimybėmis naujomis kryptimis.

Greiti faktai

 • Laipsnis: Inžinerinės vadybos magistras
 • Tema: Inžinerija
 • Pristatymo būdas: universitete
 • Specializacija: Tvari proceso inžinerija
 • Programos komponentai: tik kursiniai darbai
 • Fakultetas: Taikomųjų mokslų fakultetas

Norint išspręsti dvigubus uždavinius - išlaikyti ekonominę pažangą ir tvarkyti aplinką, būtina pakeisti pramonės pramonės paradigmą. Tvarių procesų inžinerijos MEL palengvins šį poslinkį, išmokydamas naujos kartos inžinierių lyderius ir verslininkus kurti švaresnius produktus ir procesus naudojant atsinaujinančias žaliavas ir švarią energiją bei pertvarkyti esamus pramonės procesus, kad būtų sumažintas jų anglies ir energijos pėdsakas.

Pasirinkite inžineriją ir verslą

Tvarių procesų inžinerijos MEL siūlo unikalų techninių ir verslo kursų derinį - suteikia jums technopreneurialinės sėkmės planą ir ekologiškos chemijos bei tvarios gamybos naujoves paverčia naujomis įmonėmis. Inžinerijos kursuose nagrinėjami cheminiai procesai ir biotechnologijos, apimantys reakcijų ir reaktorių inžineriją, proceso sistemų inžineriją ir tvarias operacijas. Verslo kursai, kuriuos siūlo aukščiausio lygio UBC Sauder verslo mokykla, suteikia tvirtą pagrindą verslo strategijoje ir inovacijose, operacijose ir logistikoje, projektų valdyme ir vadovavime organizacijai.

Įgykite konkurencinį pranašumą

Šioje 12 mėnesių programoje Jūs:

 • išmokti kurti naujas chemines medžiagas, medžiagas ir degalus, pasižyminčius patobulintomis savybėmis ir eksploatacinėmis savybėmis, taikant pažangias molekulinių mokslų ir inžinerijos koncepcijas
 • sustiprinti savo techninius ir analitinius įgūdžius per projekto pagrindu sudarytą mokymo programą, apimančią visus pramonės vertės grandinės etapus ir apimančias praktines mokymosi galimybes
 • studijuoti pas garsius fakulteto ir pramonės ekspertus viename iš geriausių 40 universitetų ir pirmaujančioje pasaulio institucijoje tvarumo tyrimams
 • plėsti savo profesinį tinklą bendradarbiaudami su kitais MEL studentais
 • įgyti pagrindinius verslo, projektų valdymo ir tarpasmeninius įgūdžius, kad galėtumėte tobulinti savo karjerą ir užtikrintai eiti padidintos atsakomybės ar verslumo pozicijas

Bendrieji reikalavimai

 • Bakalauro laipsnis su bendru vidurkiu 76%
 • Dokumentas, įrodantis jūsų dabartinę pilietybę (paprastai pasą ar kitą pilietybės dokumentą iš savo šalies) arba savo nuolatinę Kanados rezidenciją

Specifiniai programos reikalavimai

 • Bakalauro laipsnis chemijos ir biologinės inžinerijos, mechaninės inžinerijos, medžiagų inžinerijos, biomedicinos inžinerijos, gamybos inžinerijos, inžinerinės fizikos, aplinkos inžinerijos srityse.
 • Trys ar daugiau metų atitinkamos darbo patirties

Anglų kalbos reikalavimai

Jei baigėte studijas universitete už Kanados ribų, kurioje anglų kalba nėra pagrindinė mokomoji kalba, privalote pateikti anglų kalbos mokėjimo patikrinimo rezultatus kaip dalį paraiškos:

 • Jei jūsų bakalauro arba magistro laipsnis buvo baigtas už Kanados universiteto anglų kalbos ribose, mes priimsime oficialų universiteto anglų kalbos žinios patvirtinimą, kuriame teigiama, kad pagrindinė jūsų kalbos mokėjimo kalba yra anglų kalba.
 • Jei jūsų bakalauro arba magistro laipsnis nebuvo dėstomas anglų kalba, turite pateikti galiojantį anglų kalbos mokėjimo balą:
  • TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas):
   • Minimalus balų skaičius - 90 (internetinis egzaminas), kurio minimalus komponentų balas yra 22 [skaitymo, klausymo] ir minimalaus komponentų balų skaičius 21 (raštu, kalbant)
   • Minimalus balas 55 kiekvienam skaitymui, klausymui ir rašymui (popieriniame bandyme), 4,0 - rašytinio anglų kalbos testas (TWE).
  • IELTS (Tarptautinė anglų kalbos testų tarnyba): minimalus bendrasis balų skaičius 6,5, be kitų komponentų balų, mažiau nei 6,0 akademinio (ne visuotinio) IELTS testo
 • Anglų kalbos mokėjimo testai turi būti laikomi per paskutinius 24 mėnesius pateikiant paraišką. Jei jūsų anglų kalbos žinių rezultatai greitai baigsis, turite pateikti oficialius rezultatus (be neoficialių rezultatų, pateiktų kartu su jūsų internetine paraiška) Britų Kolumbijos universitete, Aukštųjų mokyklų priėmimo skyriuje (IELTS) arba naudodami kodą 0965. (TOEFL). Oficialūs bandymų rezultatai turi būti gauti tiesiogiai iš juos išduodančios organizacijos prieš pasibaigiant 24 mėnesių terminui. Skyrius neatsako už studentus, negalinčius pateikti rezultatų pasibaigus jų galiojimo laikui.
 • Studentai privalo pateikti savo oficialius testavimo rezultatus tiesiogiai UBC naudodamiesi instrukcijomis „Dokumentų pateikimas“, kad jūsų prašymas būtų išsamus.

Laipsnio privalumai

UBC inžinerijos lyderystės (MEL) laipsnis suteikia jums įgaliojimų ir žinių, leidžiančių užtikrintai užimti didesnės atsakomybės pozicijas, pereiti į naują pramonės sektorių ar pradėti savo verslą.

Tobulinkite savo techninius įgūdžius

Pagilinsite chemijos inžinerijos ir susijusių biotechnologijų supratimą, kad galėtumėte kurti novatoriškus procesus, kuriuose būtų mažiau anglies ir energijos pėdsakų, taip pat produktus, gerinančius gyvenimo kokybę ir aplinką.

Išmokite verslo kalbą

Techninių žinių nepakanka. Dalyvaudami UBC Sauderio Roberto H. Lee universiteto mokykloje kursuose, įgysite pagrindinius verslo ir verslumo įgūdžius, pagerinsite supratimą apie plataus masto valdymo koncepcijas.

Tapti pasitikinčiu lyderiu

Vadovavimo plėtra yra įtraukta į visą programą, suteikiant jums nuolatines galimybes vadovauti komandoms ir projektams bei sustiprinti savo tarpasmeninius gebėjimus.

Įgykite profesinio magistro laipsnį iš pasaulinio lygio universiteto

UBC yra vienas iš 40 geriausių universitetų pasaulyje, o jo programos ir dėstytojai turi pasaulinę kompetencijos reputaciją. UBC Taikomųjų mokslų fakultetas yra viena iš geriausių Šiaurės Amerikos inžinerijos mokyklų. „The Times Higher Education“ neseniai įvertino UBC kaip pirmaujančią pasaulio tvarumo tyrimų instituciją, o UBC nuolat priskiriama prie geriausių pasaulio universitetų, vykdančių aplinkos mokslų, vandens, bioenergetikos, miškininkystės ir klimato mokslų tyrimus ir švietimą - visa tai yra pagrindinės sudedamosios dalys tvaraus proceso inžinerijos MEL.

UBC Sauder School of Business yra pirmoji Kanadoje ir 38-oji pasaulyje verslo ir vadybos studijų srityje, o mokykla yra žinoma dėl savo įsipareigojimų griežtai, tinkamai ir patirties dėstymui.

Išplėskite savo tinklą

Kaip darnaus proceso inžinerijos programos MEL studentas, jūs išplėsite savo asmeninį ir profesinį tinklą:

 • mokymasis iš svarbiausių chemijos, chemijos inžinerijos ir aplinkos mokslų tyrėjų ir minčių lyderių
 • mokosi kartu su motyvuotais bendraamžiais, kurie pateikia įvairią darbo patirtį ir perspektyvas programai
 • verslo kursus su studentais iš kitų profesinių studijų programų taikomųjų mokslų fakultete - užsiimantiems ir ambicingiems specialistams iš daugiadalykių MEL ir sveikatos vadybos ir politikos programų magistro
 • turės galimybę bendrauti su aukščiausio lygio UBC tyrėjais ir bendradarbiauti su jais, kad galėtų pradėti naują verslą, naudodamiesi UBC programomis, tokiomis kaip verslumas @ UBC , „Creative Destruction Laboratories - West“ ir „BioProducts“ institutas, siūlantys plačią paramą naujoms įmonėms.

„Mes tikimės, kad daugelis mūsų absolventų bus verslininkai - jie nuspręs, kad geriausias būdas pristatyti paradigmą keičiančias technologijas yra komercializavimas ir įmonių steigimas“ - dr. Vikramaditya Yadav

Eik toliau

Specialistai, įvaldę techninę specializaciją ir verslo pagrindus, turi aiškų konkurencinį pranašumą. Vyriausybės ir pramonės darbdavių paklausimu mūsų absolventai sėkmingai pereina į ieškomas pozicijas ir naujus pramonės sektorius.

„Mūsų studentai baigs giliau suvokdami, kaip kurti naujos kartos procesus ir sugalvoti geresnius verslo būdus.“ - dr. Vikramaditya Yadav

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and a ... Skaityti daugiau

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and all engineering activities at the Vancouver campus and the School of Engineering at the Okanagan campus. Skaityti mažiau