metropolia_hbm

Magistro programa sveikatos Verslo valdymas yra bendra programa pritaikyta socialinių ir sveikatos priežiūros specialistų, taip pat verslo ir inžinerijos specialistų, kurie nori plėsti savo žinias, taikant aukštesnius valdymo įgūdžius šioje labai svarbiame sektoriuje. Tinkamumo reikalavimai numatyti tinkamą bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir darbo patirties.

Sveikatos Verslo vadybos trumpai

Verslo valdymo kompetencijų reikės socialinių ir sveikatos priežiūros organizacijų nacionaliniu ir tarptautiniu mastu ateityje. Senėjimas gyventojų daugelyje visuomenių bus iššūkis sveikatos priežiūros sistemas ir procesus, pateikti sveikatos priežiūros paslaugas efektyvesnių būdų.

Skaitmeninimo santykių su klientais valdymo ir paslaugų yra svarbus pokytis ir vairuotojo naujų paslaugų ir procesų. Sveikatos verslas yra pagrindinis pasaulio verslo galimybė vairuotojo būsimą augimą ir šalies gerove.

Pabrėžti programos yra kliento ir paslaugų verslo orientacijos ir ji turi įvairiapusišką požiūrį į verslo valdymą. Programa siūlo platų požiūrį į paslaugų verslo, kompetencijų komanda ir projekto vadovavimo ir pažangos valdymo įgūdžius. Visi tyrimai yra susiję su sveikatos ar socialinės globos organizacijų.

Į HBM magistro studentams bus pasiūlyta aplinką praktikuoti ir didinti jų tarptautines ir bendravimo įgūdžius labai daugiakultūrėje grupėje bendraamžiai, darbuotojai ir dėstytojai. Paskaitos, seminarai, seminarai, taip pat mokymosi medžiaga ir išėjimai yra visi anglų kalba.

Turinys

Magistro studijų programos Sveikatos Verslo vadybos sudaro pažangių profesinių studijų (25 ECTS), pasirenkamųjų studijų (5 ECTS) ir magistro darbas (30 ECTS). Studentai įgis giliai suprasti geriausios praktikos sveikatos priežiūros ir socialinio verslo dėl:

  • Sveikatos Verslo ekonomika ir verslo modeliai
  • Strategija, vadyba ir lyderystė
  • Paslaugų Inovacijos ir dizainas
  • Kokybės ir saugos vadybos

Pakankamas RDI kompetencija yra numatyta pradiniame etape studijų, nes tai yra reikalinga planuojant ir įgyvendinant darbas plėtros projektą realaus gyvenimo verslo kontekste, paprastai kaip užduoties nuo savo paties darbdavio organizacijoje. Magistro darbas procesas yra pagrindinė programos dalis ir jis pradeda pakankamai anksti, kad išmatuojami pokyčiai arba patobulinimai gali būti atpažintas.

Kontaktai posėdžiai organizuojami 3-4 dienas per mėnesį. Kai studijuoti ne visą darbo dieną pagrindu šis laipsnis gali būti gauti 1 ar 1,5 metų.

Magistro Laipsnį Sveikatos Verslo vadybos atitinka komandiniam ir projektų vadovavimo sveikatos priežiūros paslaugų verslo ir pažangos link vadovaujančias pareigas privačiame, ar viešajame sektoriuje.

TAIKANT

Prašymas turi būti pateiktas internetu per nacionalinę sistemą bendrą paraišką ne opintopolku.fi / studyinfo.fi.

Bendro taikymo instrukcijos

Stipendijos

Už kiekvieną studijų programą ji sutiko, kad 50% iš pareiškėjų ateinančiais ne ES / EEE šalyse, turinti sėkmingiausius rezultatų egzaminą, gaus pilną atleidimą nuo mokesčio už mokslą pirmąjį mokslo metų.

Per 2-4. akademinių metų, stipendiją, kuri padengtų 75% metinio mokesčio už mokslą bus suteikiama su sąlyga, kad studentas sukauptos:

  • 55 kreditų (ECTS) Minimalus praėjusiais mokslo metais (iki liepos 31 d) į bakalauro studijų programą
  • iš 20 kreditų (ECTS) Minimalus praėjusiais pusmetį (rudens semestras baigiasi 31.12. ir pavasario semestras baigiasi 31,7.) į magistrantūros studijų programą

Tais metais, 2-4, likusi 25% studento studijų įmokos gali būti nereikalaujama, jei mokykla nustato, kad tai yra pateisinama remiantis socialiniu, sveikatos ar kitų priežasčių.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Metropolia University of Applied Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
18 mėnesių
Dieninės
Price
- 0 € arba 12000 € / metus ne ES / EEE studentams
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date