Inžinerijos magistras bioinžinerijoje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Fischell“ bioinžinerijos studijų programos absolventų programa atspindi stiprią intelektinę tarpdisciplininę infrastruktūrą ir bendradarbiavimo kultūrą, kuri mūsų universitete sieja inžineriją, biologiją ir mediciną. Mūsų programa suteikia pagrindinį supratimą apie bioinžineriją molekuliniu ir ląsteliniu lygmeniu, sutelkiant dėmesį į: biomolekulinius ir ląstelių greičio procesus, biomedžiagų ir audinių inžineriją, vaistų tiekimą, ląstelių ir audinių biomechaniką, ląstelės elektrofiziologiją, ląstelių ir fiziologinius transporto reiškinius, biomedicininius vaizdus. biojutikliai, medicininės diagnostikos sistemos. biologinius prietaisus ir vakcinas.

Bioinžinerijos magistrantūros programa siūlo tyrimų ir švietimo galimybes, suteikiančias filosofijos mokslų daktaro laipsnį, mokslo magistro laipsnį ir inžinerijos magistro laipsnį (M. Eng). Bendradarbiaujant su Merilando universiteto medicinos mokykla, Bioinžinerijos studijų programoje taip pat siūlomos jungtinės medicinos daktaro / filosofijos daktaro (MD / Ph.) Ir medicinos daktaro / mokslų magistro (MD / MS) laipsnio programos.

Visiems Bioinžinerijos studijų programos studentams taikoma tiek departamentų, tiek absolventų mokyklos politika ir reikalavimai. Šis vadovas turėtų būti parengtas kaip nuoroda ir nėra skirtas pakeisti patarimą ir kuravimą, kuris turėtų vykti reguliariai tarp studentų ir jų patarėjų. Studentai raginami kreiptis į Magistrantūros mokyklos absolventų katalogą, kuriame rasite išsamią informaciją apie čia nurodytą politiką ir papildomą informaciją.

Specialūs bioinžinerijos programos reikalavimai yra šie:

  • Bakalauro laipsnis, GPA 3,0 ar didesnis, inžinerijos, biologijos, chemijos, fizikos ar kitoje techninėje srityje iš akredituotos institucijos
  • Sėkmingai užbaigti I, II ir III skaičiavimai, diferencialinės lygtys
  • Bent vienas biologijos kursas
  • Ne inžinerijos bakalauro laipsniai, mes ieškome kursinių, kurie nurodo, kad yra pasirengę bioinžinerijai. Tokie gebėjimai reikštų aukštus pažymius susijusiuose bakalauro kursuose, tokiuose kaip molekulinė biologija ir fizinė chemija.
  • Pareiškėjams, neturintiems atitinkamos inžinerijos mokslo fonas, pirmąjį semestrą reikės priimti ENPM672, "Thermal Systems Fundamentals".
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Maryland’s A. James Clark School of Engineering is a premier program, ranked among the top 25 in the world. Located just a few miles from Washington, D.C., the Clark School is at the ... Skaityti daugiau

The University of Maryland’s A. James Clark School of Engineering is a premier program, ranked among the top 25 in the world. Located just a few miles from Washington, D.C., the Clark School is at the center of a constellation of high-tech companies and federal laboratories, offering students and faculty access to unique professional opportunities. Skaityti mažiau