Inžinerijos medžiagų mokslo magistro programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Žmogaus gerovės problemų sprendimas

Mūsų ambicinga ir įdomi misija yra nustatyti ir kurti geriausias įmanomas medžiagas įvairiems taikymams visais gyvenimo aspektais.

Mes naudojame naujas pažangias medžiagas, kad išspręstume būsimus iššūkius, susijusius su aplinka, energija ir žmonių gerove.

Baigus programą, galėsite suprasti pramonės techninius ir ekonominius iššūkius, analizuoti ir tobulinti mokslinius tyrimus bei taikyti mokslinius metodus, kad išspręstų problemas ir pagerintų medžiagų inžinerijos programų konkurencingumą ir efektyvumą.

Mes rengiame sprendimus visoms pramonėje naudojamoms medžiagoms, tokioms kaip metalai, keramika, elastomerai, kompozitai ir popieriaus pagrindu pagamintos medžiagos, taip pat tiriamos ir kuriamos įvairios inžinerinės dangos ir paviršiai. Mes didžiuojamės savo puikiu švietimo kokybe; mūsų mokytojai, laboratorijos ir moksliniai tyrimai yra esminis medžiagų mokslas Suomijoje.

Mūsų magistrantūros studentai orientuojasi į metalines ir keramines medžiagas arba polimerines medžiagas, o programa suteikia tvirtą pagrindą mokslinius tyrimus orientuotiems studentams tęsti doktorantūros studijas. Mes taip pat siūlome jums galimybę baigti dvigubą laipsnį ir taip įgyti tarptautinę patirtį, kuri padėtų jums išsiskirti į šiandienos sudėtingą darbo rinką.

Informacija apie studijas

 • Tipas: magistro laipsnis
 • Gautas laipsnis: Mokslų magistras (technologijos)
 • Planuojama trukmė: 2 metai
 • Studijų apimtis: 120 ECTS
 • Miestas: Tamperė
 • Miestelis: „Hervanta“ miestelis
 • Mokestis už mokslą ne ES / EEE piliečiams: 12000 €

Tyrimo tikslai

Medžiagų mokslas nagrinėja įvairių struktūrinių ir funkcinių medžiagų gamybą, jų nuoseklumą ir struktūrą, technines savybes ir pramoninius pritaikymus. Medžiagų mokslininkai sprendžia problemas, kylančias iš pramonės, siekiant padidinti medžiagų konkurencingumą ir našumą panaudojant jų kietąsias chemijos, fizikos ir kitų gamtos mokslų kompetencijas.

Mes didžiuojamės savo puikiu švietimo kokybe; mūsų mokytojai, laboratorijos ir moksliniai tyrimai yra esminis medžiagų mokslas Suomijoje. Daugelis mūsų mokslinių tyrimų grupių yra pripažintos ir nusipelniusios tarptautiniu mastu, kaip ir mūsų mokytojai ir mokslininkai. Inžinerijos medžiagų mokslo magistro studijų programa yra susijusi su moksliniais tyrimais, o du nuolat palaiko ryšius. Kalbant apie mokymą ir mokslinius tyrimus, mes esame pasiryžę teikti mokslinius sprendimus medžiagų iššūkiams, su kuriais susiduria pramonė.

Inžinerijos medžiagų mokslo magistro programa suteikia daugialypių ir lanksčių studijų galimybių aukšto lygio ir kokybės. Ji vykdo tarptautiniu mastu orientuotą ir novatorišką studijų ir tyrimų aplinką, rengdama studentus lanksčioms profesinėms ir akademinėms karjeros galimoms tiek Suomijoje, tiek užsienyje. Medžiagų mokslo ir inžinerijos magistro studijų programa yra magistrantūros mokslo magistro laipsnį.

Daugiau apie mokymo kalbą

Oficiali programos kalba yra anglų, tai reiškia, kad visi kursai, egzaminai ir studentų paslaugos organizuojami anglų kalba. Taigi tiek rašytinės, tiek sakytinės anglų kalbos mokėjimas yra būtina sąlyga. Kreipdamiesi dėl priėmimo studentai privalo pateikti patvirtintą savo kalbos mokėjimo pažymėjimą. Studentai taip pat privalo baigti suomių kalbos kursus. Tai suteikia jiems pagrindinių žinių apie kasdienę suomių kalbą ir supažindina su suomių kultūra.

Tyrimo turinys

Tampere University suteikia studentams platų, tarpdisciplininį išsilavinimą. Be įprastų paskaitų, mes naudojame praktinius mokymo metodus, tokius kaip pratimai, laboratorinės užduotys ir internetiniai metodai, ir puoselėjame probleminį požiūrį į mokymąsi.

Privalomi pagrindiniai magistro programos studijos sudaro įžangą medžiagų mokslo srityje ir būtinų žinių, reikalingų profesinėms studijoms. Modulis taip pat suteikia studentams kitus reikalingus įgūdžius, pvz., Suomių kalbos pagrindus ir disertacijos rašymo gaires.

Programos pagrindinės sritys ar pagrindiniai dalykai suteikia išsamių žinių apie medžiagų mokslą ir inžineriją iš įvairių perspektyvų. Programoje siūlomos dvi pagrindinės sritys:

 • Metalo ir keramikos medžiagos
 • Polimerinės medžiagos

Be to, inžinerinių medžiagų mokslo magistrantūros programa siūlo pagrindinę sritį, kuri studijuojama užsienyje. Medžiagų mechanika gali būti mokoma Ispanijos Politikos ir kultūros departamento (UPM) Departamento de Ciencia de la Materiales. Priėmę į mūsų magistro programą, studentai turi kreiptis dėl priėmimo į modulį. Dėmesio sritis skiriama antraisiais mokslo metais.

Mes siūlome savo studentams galimybę įgyti tarptautinę patirtį įgyjant dvigubą laipsnį. Dvigubo laipsnio programą sudaro 120 ECTS kreditų programa Tampere University ir Universidad Politécnica de Madrid (UPM). Šis bendradarbiavimas leidžia studentams ne tik išplėsti žinias apie medžiagų mokslą labai tarptautinėje aplinkoje, bet ir pritaikyti savo laipsnį, kad išsiskirtų šiandienos sudėtingame darbo rinkoje.

Studentai, įstojusieji į inžinerijos medžiagų mokslo magistro programą, baigia pažangias (30 kreditų) arba pratęstas (50-60 kreditų) pagrindines temas. Norėdami baigti magistro laipsnį technologijos, studentai privalo parengti magistro darbas, susijęs su jų pagrindine tema (30 kreditų). Magistro baigiamasis darbas yra plati traktatas, kuris rengia studentą savarankiškam tyrimui ir moksliniams tyrimams, mokslinio metodo meistriškumui, nuorodų į konvencijas ir mokslinio pristatymo būdui geroje literatūroje.

Studentams, baigusiems išsilavinimą, nėra reikalaujama vykdyti nepilnamečio dalyko. Nepriklausomas dalykas gali būti atrinktas laisvai, o pasirinkus nedidelius studentus, jie gali nukreipti savo žinias į norimą karjeros ar dominančios srities sritį.

Pasirinkti specializacijos sritį

Savo pažangių studijų metu galite pasirinkti susikoncentruoti į metalines ir keramines medžiagas ar polimerines medžiagas arba taikyti pažangias studijas medžiagų mechanikoje UPM.

Metalo ir keramikos medžiagos

Pagrindiniai metalų ir keramikos medžiagų tyrimai suteikia jums plačios žinios apie ryšius tarp metalų ir keraminių medžiagų sudėties, apdorojimo, struktūros ir savybių. Šių koreliacijos supratimas ir naudojimas yra būtinas norint rasti tinkamiausias esamas medžiagas arba kurti naujas medžiagas, atitinkančias skirtingų programų reikalavimus. Mūsų universitete metalų ir keramikos medžiagos buvo tiriamos ir kuriamos dešimtmečius glaudžiai bendradarbiaujant su vietos ir tarptautiniais partneriais. Be pagrindinių žinių apie šias medžiagas, šis pagrindas suteiks jums naujausias žinias apie naujausius įvykius, pavyzdžiui, pažangių plieno technologijų srityje, nano ir ultrafinegmeninių metalų ir lydinių, funkcinių medžiagų, ir pažangias keramikos mokslas.

Polimerinės medžiagos

Polimerai, biopolimerai, elastomerai ir kompozicinės medžiagos tampa vis svarbesnės daugelyje inžinerijos sričių, tokių kaip įpurškiamos elektroninių vartojimo prekių dalys, biodegraduojamos dangos kartono pakuotėse, elastomerai transportavimo metu, aeronautikos inžinerijoje naudojami kompozitai ir įvairios biomedicinos priemonės medicinoje. mokslai. Pagrindinės polimerinės medžiagos suteikia studentams tvirtą šių medžiagų, jų struktūros ir savybių pagrindą. Pagrindinės polimerinių medžiagų studijos suteikia plačių žinių apie įvairius polimerus, biopolimerus, elastomerus ir kompozicines medžiagas ir ypač pabrėžia medžiagų savybes bei struktūrą. Baigę pagrindinius kursus, studentai galės skatinti ekologišką ir ekonomišką medžiagų ir procesų valdymą.

Medžiagų mechanika

Pagrindiniai ir neesminiai medžiagų mechanikos tyrimai suteikia studentams žinių apie medžiagų inžineriją. Baigę modulį, studentai turės išsamų supratimą apie plastiko ir elastingą medžiagų elgesį, jų skaičių ir konstitucinį modeliavimą. Studentai galės dirbti keliose pramonės ir akademinėse pareigose, reikalaujančiose suprasti mašinų inžineriją ir medžiagų inžineriją.

Medžiagų mechanikos pagrindinė sritis gali būti tiriama Madrido politinės technikos departamente (UPM) Departamento de Ciencia de la Materiales. Tampere University jo nėra, todėl studentai turi kreiptis dėl priėmimo į modulį po priėmimo į mūsų magistrantūros programą.

Suprasti mechanines elgseną ir įvairių medžiagų savybes skirtingomis sąlygomis yra itin svarbus veiksmingam komponentų ir konstrukcijų projektavimui. Reikalavimas kurti aplinką tausojančias ir tuo pačiu metu stipresnes bei patvaresnes sudedamąsias dalis ir struktūras negali būti įvykdytas be išsamaus medžiagos medžiagų mechanikų supratimo.

Mokestis už mokslą

Programos mokestis yra 12 000 eurų per mokslo metus ne ES / EEE studentams, kuriems taikoma stipendijų sistema studentams, mokantiems mokesčius.

Karjeros galimybės

Svarbiausias inžinerinių medžiagų mokslo karjeros galimybių charakteristikos bruožas yra universalumas. Tipiško absolvento karjeros aprašymas nėra paprastas, nes pramoninių procesų kūrime ir palaikymo procese įvairiose pramonės šakose reikalingos medžiagos yra reikalingos. Laipsnis atveria daugybę karjeros galimybių. Pasirinkdami savo studijas, galėsite pritaikyti savo laipsnį į norimą kryptį.

Dėl mūsų pasaulinio lygio tyrimų nėra neįprasta, kad mūsų absolventai ir toliau dirba mokslo įstaigose kaip mokslininkai arba siekia daktaro laipsnio. Tampere University siūlo savo doktorantūros vidaus finansavimo programą, kuri yra puiki galimybė norintiems gauti daktaro laipsnį, tačiau atspindinti tai taip pat yra labai konkurencinga. Šiandien Suomijos pramonė gali pasigirti įvairiomis karjeros galimybėmis, pradedant šiuolaikine plieno pramone ir sunkiųjų mašinų projektavimu ir gamyba, baigiant elektroninių komponentų, tokių kaip mobilieji telefonai ir puslaidininkiniai įtaisai, gamyba ir projektavimu.

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Be studijų pagal savo studijų programą, studentai gali visapusiškai naudotis Tamperės aukštojo mokslo bendruomenės siūlomu mokymu, pradedant nuo techninių ir baigiant įvairių sričių profesinėmis studijomis.

Tinkamumo kriterijai

Tinkamumo kriterijus magistrantūros studijų programose sudaro dvi dalys: Tampere University bendrieji tinkamumo kriterijai ir konkrečių programų tinkamumo kriterijai, kuriuose nurodoma ir (arba) pridedama informacija prie bendrųjų kriterijų. Jei norite būti tinkami, turite susitikti abu. Kandidatai, neatitinkantys tiek bendrojo tinkamumo, tiek konkrečių programos tinkamumo kriterijų, nebus renkami Tampere University studentais.

Bendras tinkamumas

Tam, kad galėtumėte kreiptis į Tampere University magistrantūros programą, turite ją turėti

 1. Bakalauro laipsnis - šalyje pripažintas pirmosios pakopos laipsnis
  • Tai atitinka ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba trejų metų dieninių studijų
  • Iš atitinkamos magistrantūros programos srities, kuriai taikomate
  • Iš akredituotos aukštosios mokyklos
 2. IR geros anglų kalbos žinios akademiniais tikslais.

Bakalauro laipsnis, įgytas universitete už Suomijos ribų, turi būti tinkamas universiteto lygio magistro studijoms toje šalyje, kurioje jis buvo suteiktas.

Kandidatai į paskutinius bakalauro studijų metus gali kreiptis, jei laipsnis bus baigtas iki 2020 m . Liepos 31 d . Tokiu atveju jie gali būti priimami sąlygiškai.

Kandidatams, turintiems magistro laipsnį, gali būti priimami tik pagrįstais pagrindais ir tik tuo atveju, jei jie gali įrodyti, kad naujas laipsnis Tampere University suteikia pareiškėjui svarbių naujų žinių ir įgūdžių.

Programai būdingi tinkamumo kriterijai

Ankstesnis laipsnis turėtų būti iš srities, glaudžiai susijusios su magistrantūros programa, į kurią kreipiatės. Inžinerinių medžiagų mokslo magistro programos ankstesnis laipsnis turi būti vienoje iš šių (arba labai susijusių) sričių:

 • Medžiagų mokslas, fizinė ar proceso metalurgija, keramikos mokslas, polimerų mokslas. Mechanikos inžinerija, aviacijos inžinerija ar kitos su programa glaudžiai susijusios disciplinos, įtrauktos kai kurios medžiagų studijos. Jei aukščiau paminėtas laipsnis neapima medžiagų mokslo pagrindų, į studento magistro laipsnį įtraukiama iki 15 ECTS papildomų studijų.

Kandidatai, baigę mokslą Suomijoje, turi atitikti minimalų kaupiamąjį VPS, nustatytą programoje, kad būtų tinkami. Minimalus yra tas pats, kas priimant į tą pačią magistro studijų programą, siūlomą suomių kalba.

 • Minimalus GPA bakalauro laipsnis, įgytas Suomijos taikomųjų mokslų universitete (AMK): 3/5
 • Minimalus GPA bakalauro laipsnis, įgytas Suomijos universitete (universisto): 3/5

Skaičiuojant ECTS įvertintą kaupiamąjį GPA, atsižvelgiama tik į tuos kursus (įskaitant disertaciją), kurių reikšmė yra skaitinė. Kandidatai paskutiniaisiais bakalauro studijų metais turi atitikti minimalų kaupiamąjį VPS, kai kreipiasi ir baigę studijas.

Kalbos įgūdžių reikalavimai

Visi kandidatai turi pateikti įrodymus, kad gerai mokėjo anglų kalbą akademiniais tikslais. Anglų kalbos mokėjimą galima nurodyti dviem būdais: kalbos testai ir ankstesnės studijos.

Minimalūs anglų kalbos testo rezultatai

Testo pavadinimas

 • TOEFL iBT: iš viso 92, be sekcijų žemiau 20
 • IELTS (akademinis): 6,5, be skirsnio, mažesnio kaip 5,5
 • PTE (akademinis): iš viso 62, be skyrių žemiau 42
 • C1 Išplėstinė: C
 • C2 kvalifikacija: C1
 • Suomijos nacionalinis kalbos mokėjimo pažymėjimas (anglų kalba): 5 lygio mokėjimas

* Ankstesnė CAE ir CPE buvo pervadinta į „C1 Advanced“ ir „C2 Proficiency“.

Ankstesni tyrimai

Jei esate baigę tam tikras Tampere University nurodytas studijas, gali būti atleista nuo kalbos testo pateikimo. Priimami tik šie tyrimai. Jei kandidatuojate be galiojančio kalbos testo rezultato, atidžiai išnagrinėkite išimtis.

Įsiurbimas

Į inžinerinių medžiagų mokslo programą priimami ne daugiau kaip 15 studentų.

Priėmimo tvarka

Į programą studentai atrenkami iš tų pretendentų, kurie pateikia išsamią paraišką (paraišką ir paraiškos dokumentus iki nustatyto termino) ir atitinka oficialius tinkamumo kriterijus.

Studentų atranką priima priėmimo komisija, atsižvelgdama į paraiškos dokumentuose nurodytą akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus. Atminkite, kad ne visi reikalavimus atitinkantys kandidatai gali būti priimti.

Studentai, priimti į magistrantūros programą, gali reikėti papildyti ankstesnį laipsnį papildomomis studijomis.

Visi studentai, turintys Suomijos taikomųjų mokslų universiteto (AMK) laipsnį, privalo užpildyti studijų paketą, į kurį paprastai įeina matematikos, fizikos ir chemijos kursai, atsižvelgiant į studento kilmę. Priimti studentai bus išsamiai informuojami apie šias studijas, kai studijos prasidės 2020 m. Rudenį.

Įvertinimas

Tinkamų kandidatų skaičius per metus viršija priimamų studentų skaičių. Studentų atranką priima priėmimo komisija, remdamasi paraiškos dokumentuose nurodytomis akademinėmis kvalifikacijomis ir nuopelnais.

Šioje programoje pareiškėjai reitinguojami pagal priėmimo balus, gautus už ankstesnę kvalifikaciją, anglų kalbos žinias ir kitus svarbius veiksnius, pagrindžiančius paraišką.

Priėmimo taškai (daugiausia 100 balų) skiriami šiose kategorijose:

 • Ankstesnė kvalifikacija ne didesnė kaip 60 balų
 • Anglų kalbos žinios ne daugiau kaip 10 balų:
  • 5 balai: pvz., TOEFL 92 / IELTS 6,5 ir jei tai įrodyta ankstesniais Tampere University priimtais tyrimais
  • 10 balų: pvz., TOEFL 103 arba didesnis / IELTS 7,5 ar didesnis
 • Kiti svarbūs veiksniai, palaikantys paraišką, daugiausia 30 balų
 • CV / Gyvenimo aprašymas ir motyvacinis laiškas, pateikti kartu su paraiška, yra priėmimo balų, duotų šioje kategorijoje, pagrindas.

Kaip taikyti

Taikymo žingsnis po žingsnio kontrolinis sąrašas
 1. Patikrinkite bendruosius programos ir programų, kurioms norite taikyti, tinkamumo kriterijus. Jums leidžiama taikyti tris programas vienu metu.
 2. Perskaitykite instrukcijas, kaip kreiptis, ir kuo anksčiau pradėkite rengti paraiškos dokumentus!
 3. Jei reikia, atlikite kalbos testą. Žr. Kalbos reikalavimus.
 4. Kai atsidaro paraiškų teikimo laikotarpis, paraiškos teikimo laikotarpiu užpildykite internetinę paraišką „Studyinfo.fi“ ir įkelkite reikiamus programos priedus. Paraiškos teikimo laikotarpis 2019 m. Gruodžio 4 d. 8:00 GMT 2 - 2020 m. Sausio 15 d. 15.00 GMT.
 5. Įkelkite visus reikiamus gaubtus ir išsiųskite švietimo dokumentus paštu, jei taikoma, atsižvelgiant į konkrečios šalies reikalavimus. Dokumentai turi būti pasiekti Tampere University priėmimo biure iki 2020 m. Sausio 31 d. 15.00 val. GMT. Dokumentai turi būti pasiekti universitetą iki nurodyto termino.
 6. Laukite, kol priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje.
 7. Jei jums bus pasiūlyta studijų vieta, nepamirškite jos priimti per nustatytą terminą.
 8. Jei reikia, sumokėkite studijų mokestį. Pradėkite ruoštis atvykimui į Suomiją.
 9. Registruokis kaip studentas ir prisijunk prie Tampere University bendruomenės!
Internetinė paraiškos forma

Internetinę paraiškos formą paraiškos teikimo laikotarpiu bus galima rasti tik Studyinfo.fi. Paraiškų teikimo laikotarpis prasideda 2019 m. Gruodžio 4 d. 8 val. (GMT 2) ir baigiasi 2020 m. Sausio 15 d. 15 val. (GMT 2).

Gaubtai

Paraiškos formoje turėsite įkelti visų reikiamų dokumentų kopijas kaip priedus. Be bendrųjų programų priedų , kai kurios programos išvardijo papildomus programos specifinius priedus, kurie yra reikalingi pritaikant šias programas.

Turėsite įkelti visus reikiamus priedus į savo paraiškos formą internete, Studyinfo.fi. Be įkėlimo, turite pateikti oficialiai patvirtintas švietimo dokumentų kopijas Tampere University priėmimo skyriuje paštu. Kandidatai, kurių laipsniai buvo suteikti tam tikrose šalyse, turi atkreipti ypatingą dėmesį į dokumentus ir dokumentus iš tų šalių, kurie turi būti pateikiami tam tikru būdu. Šių konkrečiai šaliai taikomų reikalavimų visada reikia laikytis pirmiausia prieš pradedant įprastus reikalavimus.

Kandidatai turi išsiųsti švietimo dokumentus Tampere University priėmimo biure, kad jie atvyktų iki 2020 m. Sausio 31 d.

Taikant šią programą nėra konkrečių programų priedų.

Priėmimo rezultatai ir apeliacijos

Priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje. Visi stojantieji bus informuojami apie priėmimo rezultatus.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new highe ... Skaityti daugiau

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new higher education community in Tampere with competitive edges in technology, health and society. Our higher education community is the second largest university community in Finland with our 35 000 students, 50 international degree programmes, 3 500 international students and 1 000 international partnerships. Skaityti mažiau