Inžinerinės lyderystės inžinerijos magistras aukštų pastatų statybose

Bendroji informacija

Programos aprašymas

* Paraiškų teikimo sistema atidaroma 2020 m. Sausio 1 d

Inžinerinio vadovavimo meistras (MEL) didelės talpos pastatuose yra skirtas inžinieriams ir architektams, norintiems pakeisti statybos sektorių. Šios programos absolventai turės techninių ir vadovavimo įgūdžių, norint pagerinti esamų pastatų energinį naudingumą ir kurti integruotas aukštos kokybės energetines sistemas naujiems pastatams.

Energijos vartojimas pastatuose yra reikšmingas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo veiksnys, todėl itin svarbu kurti energiją taupančius pastatus ir modernizuoti esamus pastatus. Tai augantis sektorius, turintis konsultacijų, statybos, gamybos ir valdymo galimybes. Visų lygių vyriausybės padidins energijos taupymo normas, todėl profesionalams, kurie gali įsitvirtinti kuriant integruotas didelio našumo energetikos sistemas mūsų aplinkoje, reikia profesionalumo.

Vyriausybės ir pramonės darbdaviai ieško specialistų, kurie turi kūrybingų ir vaizdingų įgūdžių tobulinti procesus ir sistemas, galinčias sukelti ilgalaikius pokyčius. Ši programa kartu su stipriu vadovavimu ir verslo įgūdžiais padės jums kurti naujoviškus sprendimus, valdyti komandas ir tiesioginius projektus - įgūdžių rinkinį, kuris yra aktualus šiandienos verslo aplinkoje.

MEL yra 12 mėnesių kursas, prasidedantis sausio mėnesį. Nors 60 procentų jūsų "High Performance Buildings" kursų daugiausia dėmesio skirs jūsų techninei specializacijai, likę 40 procentų yra vadovavimo ugdymo kursai, kurie pagerins jūsų verslą, bendravimą ir žmonių įgūdžius. Vadybos ir vadovavimo kursų pristatymas vyksta kartu su UBC Sauderio verslo mokykla.

Greiti faktai

 • Laipsnis: Inžinerinės vadybos magistras
 • Tema: Inžinerija
 • Pristatymo būdas: universitete
 • Specializacija: didelio našumo pastatai
 • Programos komponentai: tik kursiniai darbai
 • Fakultetas: Taikomųjų mokslų fakultetas
 • Mokykla: Architektūros ir kraštotyros architektūros mokykla

Inžinerinės lyderystės magistras (MEL) aukštųjų technologijų pastatuose yra architektų ir inžinierių profesinis laipsnis, kurie nori puoselėti ir valdyti naujoves statybos pramonėje. Ši hibridinės magistro programa sujungia aukštesniųjų klasių architektūros ir inžinerijos kursus su UBC Sauderio verslo mokyklos kursais - suteikiant jums įgūdžių ir pasitikėjimo, kad jūsų karjera būtų pasiekta naujomis kryptimis.

Visame pasaulyje didėja paklausa aukštos kokybės pastatams - pastatai, kurie pagerina mūsų miesto aplinką mažinant energijos naudojimą ir išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį, tuo pačiu gerinant bendrą naudotojų patirtį. Vyriausybės ir pirmaujančios organizacijos siekia architektų ir inžinierių, turinčių integruotą energetikos sistemų ir regeneracinės plėtros supratimą, kuriant naujos kartos aukštos kokybės pastatus. Jie taip pat ieško asmenų, turinčių verslo žinių ir tarpasmeninių gebėjimų vadovauti daugiadalykėms komandoms ir vadovauti pokyčiams.

Pasirinkite "Inžinerija ir verslas"

"High Performance Buildings" MEL siūlo unikalų techninių ir verslo klasių derinį, suteikiantį jums strateginių įgūdžių, kad galėtumėte atlikti pagrindinį vaidmenį į priekį supančiose organizacijose. Jūs paimsite architektūros kursus žalia pastatų projektavimo ir inžinerijos kursus apie energijos modeliavimą ir dizainą. Verslo kursai, kuriuos siūlo aukščiausio lygio UBC Sauderio verslo mokykla, suteikia tvirtą pagrindą verslo strategijoje ir inovacijose, operacijose ir logistikoje, projektų valdymo ir organizacinio vadovavimo srityse.

Pasiekti konkurencinį kraštą

Šioje 12 mėnesių programoje Jūs:

 • būti panardintam į dinamišką ir integruotą tyrimų aplinką, apimančią inžinerijos ir architektūros sritis
 • sustiprinti savo techninius ir analitinius įgūdžius per projekto pagrindu sudarytą mokymo programą, apimančią praktines mokymosi galimybes, įskaitant du tarpdiscipliniškus projektus, kuriuose galite pagerinti esamo pastato aplinkosauginį veiksmingumą ir sukurti naujos statybos aukštos kokybės energetinę sistemą.
 • studijuoja žinomuose fakultetuose ir pramonės ekspertuose viename iš 40 geriausių pasaulio universitetų
 • plėsti savo profesinį tinklą bendradarbiaudami su kitais MEL studentais
 • įgyti pagrindinį verslą, projektų valdymą ir tarpasmeninius gebėjimus, kad išvystytumėte savo karjerą ir įsitikintumėte, kad esate atsakingesnė

Bendrieji reikalavimai

 • Bakalauro laipsnis su bendru vidurkiu 76%
 • Dokumentas, įrodantis jūsų dabartinę pilietybę (paprastai pasą ar kitą pilietybės dokumentą iš savo šalies) arba savo nuolatinę Kanados rezidenciją

Specifiniai programos reikalavimai

 • Bakalauro laipsnį inžinerijos ar architektūros srityje
 • Trys ar daugiau metų atitinkamos darbo patirties statybų sektoriuje

Anglų kalbos reikalavimai

Jei baigėte savo studijas ne Kanadoje esančiame universitete, kuriame anglų kalba nėra pagrindinė mokymosi kalba, turite pateikti anglų kalbos egzaminavimo egzaminų rezultatus kaip savo paraiškos dalį:

 • Jei jūsų bakalauro arba magistro laipsnis buvo baigtas už Kanados universiteto anglų kalbos ribose, mes priimsime oficialų universiteto anglų kalbos žinios patvirtinimą, kuriame teigiama, kad pagrindinė jūsų kalbos mokėjimo kalba yra anglų kalba.
 • Jei jūsų bakalauro arba magistro laipsnis nebuvo dėstomas anglų kalba, turite pateikti galiojantį anglų kalbos mokėjimo balą:
  • TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas):
   • Minimalus balų skaičius - 90 (internetinis egzaminas), kurio minimalus komponentų balas yra 22 [skaitymo, klausymo] ir minimalaus komponentų balų skaičius 21 (raštu, kalbant)
   • Minimalus balas 55 kiekvienam skaitymui, klausymui ir rašymui (popieriniame bandyme), 4,0 - rašytinio anglų kalbos testas (TWE).
  • IELTS (Tarptautinė anglų kalbos testų tarnyba): minimalus bendrasis balų skaičius 6,5, be kitų komponentų balų, mažiau nei 6,0 akademinio (ne visuotinio) IELTS testo
 • Anglų kalbos mokėjimo testai turi būti atlikti per paskutinius 24 mėnesius jūsų paraiškos pateikimo metu. Jei jūsų anglų kalbos mokėjimo rezultatai netrukus baigsis, turite pateikti oficialius rezultatus (be neoficialių rezultatų, pateiktų kartu su jūsų internetine paraiška) Britų Kolumbijos universitetui, Graduate School Admissions Department (IELTS) arba naudojant kodą 0965 (TOEFL). Oficialūs bandymų rezultatai turi būti gauti tiesiogiai iš išduodančios organizacijos iki 24 mėnesių termino pabaigos. Departamentas neatsako už tai, kad studentai negalėtų pateikti savo rezultatų pasibaigus jų galiojimui.
 • Studentai privalo pateikti savo oficialius testavimo rezultatus tiesiogiai UBC naudodamiesi instrukcijomis „Dokumentų pateikimas“, kad jūsų prašymas būtų išsamus.

Laipsnio privalumai

UBC inžinerinio vadovavimo magistras (MEL) suteikia jums įgaliojimus ir žinias, kad įsitikintumėte, ar esate atsakingesnė ar perkeliate į naują pramonės sektorių.

Atnaujinkite savo techninius įgūdžius

Jūs gausite integruotą techninį pagrindą energetikos sistemų projektavime ir modeliavime, suteikiant jums galimybę būti techniniu lyderiu integruotame projekte ir žaliųjų pastatų energetinių sistemų statyboje ir priežiūroje.

Sužinokite verslo kalbą

Techninių žinių nepakanka. " UBC Sauder School of Business" siūlomais kursais jūs įgysite pagrindinių verslo įgūdžių, kurie padės geriau suprasti plataus masto valdymo koncepcijas.

Tapti pasitikinčiu lyderiu

Vadovavimo plėtra yra įtraukta į visą programą, suteikiant jums nuolatines galimybes vadovauti komandoms ir projektams bei sustiprinti savo tarpasmeninius gebėjimus.

Gaukite profesionalų magistro laipsnį iš pasaulinio lygio universiteto

UBC yra vienas iš 40 geriausių pasaulio universitetų, o jo programos ir profesoriai turi pasaulinę reputaciją dėl kompetencijos. UBC taikomųjų mokslų fakultete gyvena viena iš pirmaujančių Šiaurės Amerikos inžinerinių mokyklų, o Architektūros ir kraštovaizdžio architektūros mokyklos instruktoriai yra pripažinti savo srities lyderiai.

UBC Sauder School of Business yra pirmoji Kanadoje ir 38-oji pasaulyje verslo ir vadybos studijų srityje, o mokykla yra žinoma dėl savo įsipareigojimų griežtai, tinkamai ir patirties dėstymui.

Išplėskite savo tinklą

Kaip MEL studentas "High-Performance Buildings" programoje, jūs išaugsite savo asmeninį ir profesionalų tinklą:

 • mokytis iš visame pasaulyje žinomų fakulteto narių, kurie yra žaliųjų pastatų projektavimo ir eksploatavimo specialistai
 • mokosi kartu su motyvuotais bendraamžiais, kurie pateikia įvairią darbo patirtį ir perspektyvas programai
 • verslo kursus su studentais iš kitų profesinių studijų programų taikomųjų mokslų fakultete - užsiimantiems ir ambicingiems specialistams iš daugiadalykių MEL ir sveikatos vadybos ir politikos programų magistro

"Mūsų programoje dalyvauja keli geriausi šios srities specialistai, mokantys taikomus kursus. Mes naudojame komandinį požiūrį, kuriuo ekspertai energetinio modeliavimo, žalia pastato ir regeneracinio dizaino srityje dirba tiesiogiai su savo moksleiviais. "- Ronas Keltas

Eik toliau

Profesionalai, įgiję techninę specializaciją ir verslo pagrindus, turi aiškų konkurencinį pranašumą. Vyriausybės ir pramonės darbdavių paklausa mūsų absolventai sėkmingai pereina į pageidaujamas pozicijas ir naujus pramonės sektorius.

"Profesionalai, galintys" kalbėti "tiek inžinerijos, tiek verslo kalba, greičiausiai sėkmingai įgyvendins naujas idėjas komercinės paskirties pastatuose, ypač" - Dr. Adam Rysanek

Karjeros galimybės

"MEL High Performance Buildings" laipsnyje yra tvirtas techninis pagrindas energetinių sistemų projektavimo modeliavime, užtikrinant, kad esate techninis lyderis integruotoje ekologiško pastato energetikos sistemų projektavimo, konstravimo ir priežiūros srityje. Šis techninis pagrindas yra subalansuotas vadovavimo ir verslo kursais, suteikiant jums galingų žinių apie žaliųjų pastatų projektavimo kontrolę nuo pradinio planavimo etapo iki įgyvendinimo ir eksploatavimo. Tipiškų absolventų darbo vietų pavyzdžiai yra Inžinieriaus konsultantas, LEED profesionalas, miesto ar savivaldybės planuotojas, kodo ir įstatymų leidėjo kūrėjas, architektūros projekto vadovas

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2019

Apie mokyklą

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and a ... Skaityti daugiau

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and all engineering activities at the Vancouver campus and the School of Engineering at the Okanagan campus. Skaityti mažiau