Inžinerinės vadybos integruoto vandens valdymo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

* Paraiškų teikimo sistema atidaroma 2020 m. Sausio 1 d

Inžinerijos lyderystės magistras (MEL) integruotame vandens valdyme yra skirtas inžinieriams ir aplinkos mokslo absolventams, kurie nori plėtoti ir vadovauti pažangių ir tvarių vandens valdymo iniciatyvoms. Programos dalyviai išmokys, kaip taikyti fizinius, cheminius ir biologinius elementus, operacijas ir procesus vandens ištekliams, ir susipažins su reguliavimo ir aplinkosaugos principais.

Vanduo yra strateginis išteklius, o prieiga prie švaraus ir saugaus vandens yra būtinas žmonių gerovei. Dėl geresnių vandens sistemų paklausos žmonėms, turintiems techninių įgūdžių, reikėjo skubiai parengti praktinius sprendimus tose srityse, kuriose yra vandens valymo, stebėjimo priemonių, informacinių technologijų, veiksmingo vandens naudojimo ir pakartotinio naudojimo bei naujų biotechnologijų.

Techninių žinių ir vadovavimo kursų derinys padės jums kurti naujoviškus sprendimus, valdyti komandas ir tiesioginius projektus - įgūdžių rinkinį, kuris yra labai svarbus šiuolaikinėje verslo aplinkoje. Absolventai šio MEL laipsnio galės taikyti sudėtingą įrankių komplektą techninių ir vadovavimo žinių, įgytų programoje įvairioms privačiam sektoriui, institucinių ir vyriausybinių organizacijų, dalyvaujančių vandens naudojimo, gydymo, mokslinių tyrimų ir apsaugos.

MEL yra 12 mėnesių kursas, prasidedantis sausio mėnesį. Nors 70 proc. Jūsų integruoto vandens vadybos kursų daugiausia dėmesio skirs jūsų techninei specializacijai, likę 30 proc. Yra lyderystės ugdymo kursai, kurie pagerins jūsų verslą, komunikaciją ir žmonių įgūdžius. Vadybos ir vadovavimo kursų pristatymas vyksta kartu su UBC Sauderio verslo mokykla.

Greiti faktai

 • Laipsnis: Inžinerinės vadybos magistras
 • Tema: Inžinerija
 • Pristatymo būdas: universitete
 • Specializacija: integruotas vandens valdymas
 • Programos komponentai: tik kursiniai darbai
 • Fakultetas: Taikomųjų mokslų fakultetas

Inžinerinio vadovavimo magistras (MEL) integruotame vandens valdyme yra inžinierių ir aplinkosaugos mokslų absolventų profesinis laipsnis, norintis tobulinti ir valdyti inovacijas tvaraus vandens valdymo iniciatyvose. Ši hibridų magistro programa sujungia aukštesnio lygio inžinerijos kursus su UBC Sauderio verslo mokyklos kursais - suteikiant jums įgūdžių ir pasitikėjimo, kad jūsų karjera būtų naujas.

Vyriausybės ir privataus sektoriaus organizacijos įvairiose pramonės šakose siekia specialistų, turinčių daugiadisciplininių techninių įgūdžių, ir integruotą perspektyvą kurti tvarius vandens išteklių sprendimus. Jiems reikalingi asmenys, turintys plačią supratimą apie reguliavimo sistemas ir išsamius žinių apie fizinius, cheminius ir biologinius operacijų ir procesų aspektus. Jie taip pat ieško asmenų, turinčių verslo žinių ir tarpasmeninių gebėjimų vadovauti daugiadalykėms komandoms ir vadovauti pokyčiams.

Pasirinkite "Inžinerija ir verslas"

Integruoto vandens valdymo MEL siūlo unikalų techninių ir verslo klasių derinį, suteikiantį jums strateginių įgūdžių, kad atliktumėte pagrindinį vaidmenį į priekį mąstančiose organizacijose. Inžinerijos kursai apima visą vandens ūkio valdymo spektrą, įskaitant inžinerinę hidrologiją, vandens valymo projektą, aplinkos skysčių mechaniką ir vandens bei nuotekų tvarkymo strategijas. Verslo kursai, kuriuos siūlo aukščiausio lygio UBC Sauderio verslo mokykla, suteikia tvirtą pagrindą strategijos ir naujovių, organizacinio vadovavimo ir tvarumo požiūriu.

Studijos visą ar neakivaizdinę

Programą galite vykdyti visą darbo dieną (12 mėnesių) arba ne visą darbo dieną (24 mėnesius). Pasirinkę 12 mėnesių trukmės dieninį variantą, per vienerius metus užbaigsite savo studijas, praplėsdami savo žinių bazę ir įgūdžius nustatytu laikotarpiu.

24 mėnesių ne visą darbo dieną galimybė yra tiems, kurie nori tęsti darbą kurdami savo verslo ir technines žinias. Subalansavę darbą ir studijas, galėsite nedelsdami pritaikyti savo naujus įgūdžius savo darbo vietoje ir į diskusiją klasėje perkelti techninius ir lyderystės iššūkius. Ši integruoto vandens valdymo MEL versija ne visą darbo dieną yra galimybė per dvejus metus sukurti savo profesionalų tinklą. Studentai, kurie naudojasi šia galimybe, gali tikėtis, kad bus miesteliu dvi savaitės dienas kiekvieną savaitę (iš viso maždaug 10 valandų).

Pasiekti konkurencinį kraštą

Vos per 12 mėnesių / 24 mėnesių šis magistro laipsnis:

 • sužinokite, kaip taikyti fizinius, cheminius ir biologinius elementus, operacijas ir procesus vandens ištekliams, taip pat susipažinti su reguliavimo ir aplinkosaugos principais
 • sustiprinti savo techninius ir analitinius įgūdžius per projekto pagrindu sudarytą mokymo programą, apimančią visus pramonės vertės grandinės etapus ir apimančias praktines mokymosi galimybes
 • studijuoja žinomuose fakultetuose ir pramonės ekspertuose viename iš 40 geriausių pasaulio universitetų
 • plėsti savo profesinį tinklą bendradarbiaudami su kitais MEL studentais
 • įgyti pagrindinį verslą, projektų valdymą ir tarpasmeninius gebėjimus, kad išvystytumėte savo karjerą ir įsitikintumėte, kad esate atsakingesnė

Sužinokite daugiau apie šį naujovišką profesionalų magistro laipsnį iš mūsų studentų ir dėstytojų.

Bendrieji reikalavimai

 • Bakalauro laipsnis su bendru vidurkiu 76%
 • Dokumentas, įrodantis jūsų dabartinę pilietybę (paprastai pasą ar kitą pilietybės dokumentą iš savo šalies) arba savo nuolatinę Kanados rezidenciją

Specifiniai programos reikalavimai

 • Bakalauro laipsnis chemijos ir biologijos inžinerijos, civilinės inžinerijos, geologijos inžinerijos ar susijusios disciplinos inžinerijos, aplinkosaugos, geologijos, skysčių mechanikos, hidrologijos, biotechnologijos, biologijos, biogeografijos ar mikrobiologijos
 • Trys ar daugiau metų atitinkamos darbo patirties

Anglų kalbos reikalavimai

Jei baigėte savo studijas ne Kanadoje esančiame universitete, kuriame anglų kalba nėra pagrindinė mokymosi kalba, turite pateikti anglų kalbos egzaminavimo egzaminų rezultatus kaip savo paraiškos dalį:

 • Jei jūsų bakalauro arba magistro laipsnis buvo baigtas už Kanados universiteto anglų kalbos ribose, mes priimsime oficialų universiteto anglų kalbos žinios patvirtinimą, kuriame teigiama, kad pagrindinė jūsų kalbos mokėjimo kalba yra anglų kalba.
 • Jei jūsų bakalauro arba magistro laipsnis nebuvo dėstomas anglų kalba, turite pateikti galiojantį anglų kalbos mokėjimo balą:
  • TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas):
   • Minimalus balas - 90 (internetinis egzaminas), minimalus sudedamųjų dalių skaičius yra 22 [skaitymo, klausymo] ir minimalus komponento balas 21 [raštu, kalbant]
   • Minimalus balas 55 kiekvienam skaitymui, klausymui ir rašymui (popieriniame bandyme), 4,0 - rašytinio anglų kalbos testas (TWE).
  • IELTS (Tarptautinė anglų kalbos testų tarnyba): minimalus bendrasis balų skaičius 6,5, be kitų komponentų balų, mažiau nei 6,0 akademinio (ne visuotinio) IELTS testo
 • Anglų kalbos įgūdžių testai turi būti paimti per pastaruosius 24 mėnesius jūsų paraiškos pateikimo metu. Jei jūsų anglų kalbos įgūdžių rezultatai netrukus baigsis, turėsite pateikti oficialius rezultatus (be neoficialių rezultatų, pateiktų su jūsų internetine paraiška) Britų Kolumbijos universitetui, aukštojo mokyklos priėmimo skyriui (IELTS) arba naudojant kodą 0965 (TOEFL). Oficialūs bandymų rezultatai turi būti gauti iš išduodančios organizacijos tiesiogiai prieš 24 mėnesių galiojimo pabaigos datą. Departamentas nėra atsakingas už studentus, kurie negali pateikti savo rezultatų pasibaigus jų terminui.
 • Studentai privalo pateikti savo oficialius testavimo rezultatus tiesiogiai UBC naudodamiesi instrukcijomis „Dokumentų pateikimas“, kad jūsų prašymas būtų išsamus.

Laipsnio privalumai

UBC inžinerinio vadovavimo magistras (MEL) suteikia jums įgaliojimus ir žinias, kad įsitikintumėte, ar esate atsakingesnė ar perkeliate į naują pramonės sektorių.

Atnaujinkite savo techninius įgūdžius

Jūs gausite techninių įgūdžių, reikalingų praktiniams sprendimams kurti tokiose srityse, kaip vandens valymas ir stebėjimas, informacinės technologijos, efektyvus vandens naudojimas ir pakartotinis naudojimas bei naujos biotechnologijos.

Sužinokite verslo kalbą

Techninių žinių nepakanka. " UBC Sauder School of Business" siūlomais kursais jūs įgysite pagrindinių verslo įgūdžių, padidinsite supratimą apie plačias valdymo koncepcijas.

Tapti pasitikinčiu lyderiu

Vadovavimo plėtra yra įtraukta į visą programą, suteikiant jums nuolatines galimybes vadovauti komandoms ir projektams bei sustiprinti savo tarpasmeninius gebėjimus.

Gaukite profesionalų magistro laipsnį iš pasaulinio lygio universiteto

UBC yra vienas iš 40 geriausių pasaulio universitetų, o jo programos ir profesoriai turi pasaulinę reputaciją dėl kompetencijos. Taikomųjų mokslų fakultete yra viena iš pirmaujančių Šiaurės Amerikos inžinerijos mokyklų, pažymėjusi stipriąsias vietas civilinės inžinerijos, chemijos ir biologinės inžinerijos srityse.

UBC Sauder School of Business yra pirmoji Kanadoje ir 38-oji pasaulyje verslo ir vadybos studijų srityje, o mokykla yra žinoma dėl savo įsipareigojimų griežtai, tinkamai ir patirties dėstymui.

Išplėskite savo tinklą

Kaip integruotojo vandens valdymo programos MEL studentas, išaugsite savo asmeninį ir profesionalų tinklą:

 • mokytis iš visame pasaulyje žinomų fakulteto narių
 • mokosi kartu su motyvuotais bendraamžiais, kurie pateikia įvairią darbo patirtį ir perspektyvas programai
 • verslo kursus su studentais iš kitų profesinių studijų programų taikomųjų mokslų fakultete - užsiimantiems ir ambicingiems specialistams iš daugiadalykių MEL ir sveikatos vadybos ir politikos programų magistro

"Integruotos programos dėka kursai tinka kartu, kad studentams būtų suteiktos galimybės, kurias būtų sunku rasti kitur ir kurių tikrai negalėtų rasti viename skyriuje", - Dr. Susan Baldwin

Eik toliau

Profesionalai, įgiję techninę specializaciją ir verslo pagrindus, turi aiškų konkurencinį pranašumą. Vyriausybės ir pramonės darbdavių paklausa mūsų absolventai sėkmingai pereina į pageidaujamas pozicijas ir naujus pramonės sektorius.

"Mūsų absolventai turės žinių ir įgūdžių, norėdami pradėti ar tobulinti savo karjerą šioje įdomioje ir nuolat besivystančioje srityje", - Dr. Susan Baldwin

Karjeros galimybės

Mūsų absolventai turės didelę paklausą vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu darbdavių, dirbančių pramonėje ir vyriausybėje, ieškantiems specialistams, kurie gali kurti ir įgyvendinti tvaraus vandens valdymo iniciatyvas. Programos absolventai pradėjo dirbti tokiose pareigose kaip Aplinkos EIT, Aplinkos specialistas, Prezidentas

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and a ... Skaityti daugiau

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and all engineering activities at the Vancouver campus and the School of Engineering at the Okanagan campus. Skaityti mažiau