Inžinerinės vadybos integruoto vandens valdymo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Paskutinis turo priėmimas į CAN ir JAV 2021: paraiškų teikimo terminas - 2020 m. Rugsėjo 1 d.

* Taikymo sistema atidaroma 2021 m. Sausio 1 d. Visiems 2022 m.

Inžinerijos lyderystės magistras (MEL) integruotame vandens valdyme yra skirtas inžinieriams ir aplinkos mokslų absolventams, norintiems plėtoti pažangias ir tvarias vandens valdymo iniciatyvas ir jiems vadovauti. Programos dalyviai išmoks fizinių, cheminių ir biologinių vienetų operacijas ir procesus pritaikyti vandens ištekliams ir susipažins su reguliavimo ir aplinkos apsaugos pagrindais.

Vanduo yra strateginis išteklius, o prieiga prie švaraus ir saugaus vandens yra būtinas žmonių gerovei. Dėl geresnių vandens sistemų paklausos žmonėms, turintiems techninių įgūdžių, reikėjo skubiai parengti praktinius sprendimus tose srityse, kuriose yra vandens valymo, stebėjimo priemonių, informacinių technologijų, veiksmingo vandens naudojimo ir pakartotinio naudojimo bei naujų biotechnologijų.

Techninės patirties ir lyderystės kursų derinys padės jums sukurti novatoriškus sprendimus, valdyti komandas ir nukreipti projektus - įgūdžių rinkinį, kuris yra labai aktualus šiandieninėje verslo aplinkoje. Šio MEL laipsnio absolventai galės pritaikyti sudėtingą programoje įgytų techninių ir vadovavimo žinių rinkinį įvairiausiems privačiojo sektoriaus, institucinėms ir vyriausybinėms organizacijoms, susijusioms su vandens naudojimu, valymu, moksliniais tyrimais ir apsauga.

MEL yra 12 mėnesių laipsnis, pradedant sausio mėn. Nors 70 procentų integruoto vandens ūkio kursų daugiausia dėmesio skirs jūsų techninei specializacijai, likę 30 procentų yra lyderystės ugdymo kursai, kurie pagerins jūsų verslo, bendravimo ir žmonių įgūdžius. Vadybos ir lyderystės kursai organizuojami bendradarbiaujant su UBC Sauder verslo mokykla.

Greiti faktai

 • Laipsnis: Inžinerinės vadybos magistras
 • Tema: Inžinerija
 • Pristatymo būdas: mieste
 • Specializacija: integruotas vandens valdymas
 • Programos komponentai: tik kursiniai darbai
 • Fakultetas: Taikomųjų mokslų fakultetas

Inžinerinio vadovavimo magistras (MEL) integruotame vandens valdyme yra inžinierių ir aplinkosaugos mokslų absolventų profesinis laipsnis, norintis tobulinti ir valdyti inovacijas tvaraus vandens valdymo iniciatyvose. Ši hibridų magistro programa sujungia aukštesnio lygio inžinerijos kursus su UBC Sauderio verslo mokyklos kursais - suteikiant jums įgūdžių ir pasitikėjimo, kad jūsų karjera būtų naujas.

Vyriausybės ir privataus sektoriaus organizacijos įvairiose pramonės šakose ieško specialistų, turinčių daugiadisciplininių techninių įgūdžių ir integruotos perspektyvos, kad būtų sukurti tvarūs vandens išteklių sprendimai. Jiems reikalingi asmenys, turintys platų supratimą apie reguliavimo sistemas ir išsamias žinias apie fizinius, cheminius ir biologinius operacijų ir procesų aspektus. Jie taip pat ieško asmenų, turinčių verslo įžvalgų ir tarpasmeninių įgūdžių vadovauti daugiadalykėms komandoms ir vadovauti pokyčiams.

Pasirinkite "Inžinerija ir verslas"

Integruoto vandens valdymo MEL siūlo unikalų techninių ir verslo klasių derinį - suteikiant jums strateginius įgūdžius atlikti pagrindinį vaidmenį ateities mąstymo organizacijose. Inžinerijos kursai apima visą vandens tvarkymo spektrą, įskaitant inžinerinę hidrologiją, vandens valymo projektavimą, aplinkos skysčių mechaniką ir vandens bei nuotekų tvarkymo strategijas. Aukščiausio rango UBC Sauder“ verslo mokyklos siūlomi verslo kursai suteikia tvirtą pagrindą strategijos ir inovacijų, organizacinio vadovavimo ir tvarumo sumetimais.

Studijuokite visą ar ne visą darbo dieną

Programą galite priimti visą darbo dieną (12 mėnesių) arba ne visą darbo dieną (24 mėnesiai). Pasirinkę 12 mėnesių dieninių studijų pasirinkimą, studijas baigsite per vienerius metus, išplėsdami savo žinių bazę ir įgūdžių rinkinį per koncentruotą laiką.

24 mėnesių darbo laikas ne visą darbo dieną yra skirtas tiems, kurie nori tęsti darbą kurdami savo verslo ir technines žinias. Subalansavę darbą ir studijas, galėsite iš karto pritaikyti naujus įgūdžius savo darbovietėje ir perteikti techninius ir lyderystės iššūkius iš darbo į diskusijas klasėje. Ši integruoto vandens valdymo MEL versija ne visą darbo dieną taip pat yra galimybė kurti savo profesionalų tinklą daugiau nei dvejus metus. Studentai, besinaudojantys šia galimybe, gali tikėtis būti miestelyje dvi darbo dienas kiekvieną savaitę (iš viso maždaug 10 valandų).

Pasiekti konkurencinį kraštą

Vos per 12 mėnesių / 24 mėnesių šis magistro laipsnis:

 • Sužinokite, kaip fizinių, cheminių ir biologinių vienetų operacijas ir procesus pritaikyti vandens ištekliams, taip pat padidinkite savo žinias apie reguliavimo ir aplinkos sistemas.
 • Pagerinkite savo techninius ir analitinius įgūdžius naudodamiesi projektine programa, apimančia visus pramonės vertės grandinės etapus ir įtraukiančias praktines mokymosi galimybes.
 • Studijuokite pas garsius fakulteto ir pramonės ekspertus viename iš 40 geriausių pasaulio universitetų.
 • Išplėskite savo profesinį tinklą bendradarbiaudami su kitais MEL studentais.
 • Įgykite pagrindinių verslo, projektų valdymo ir tarpasmeninių įgūdžių, kad galėtumėte tobulinti savo karjerą ir užtikrintai užimti didesnės atsakomybės pozicijas.

Bendrieji reikalavimai

 • Bakalauro laipsnis su bendru vidurkiu 76%
 • Dokumentas, įrodantis jūsų dabartinę pilietybę (paprastai pasą ar kitą pilietybės dokumentą iš savo šalies) arba savo nuolatinę Kanados rezidenciją

Specifiniai programos reikalavimai

 • Bakalauro laipsnis chemijos ir biologijos inžinerijos, civilinės inžinerijos, geologijos inžinerijos ar susijusios disciplinos inžinerijos, aplinkosaugos, geologijos, skysčių mechanikos, hidrologijos, biotechnologijos, biologijos, biogeografijos ar mikrobiologijos
 • Trys ar daugiau metų atitinkamos darbo patirties

Anglų kalbos reikalavimai

Jei baigėte savo studijas ne Kanadoje esančiame universitete, kuriame anglų kalba nėra pagrindinė mokymosi kalba, turite pateikti anglų kalbos egzaminavimo egzaminų rezultatus kaip savo paraiškos dalį:

 • Jei jūsų bakalauro arba magistro laipsnis buvo baigtas už Kanados universiteto anglų kalbos ribose, mes priimsime oficialų universiteto anglų kalbos žinios patvirtinimą, kuriame teigiama, kad pagrindinė jūsų kalbos mokėjimo kalba yra anglų kalba.
 • Jei jūsų bakalauro arba magistro laipsnis nebuvo dėstomas anglų kalba, turite pateikti galiojantį anglų kalbos mokėjimo balą:
  • TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas):
   • Minimalus balų skaičius - 90 (internetinis egzaminas), kurio minimalus komponentų balas yra 22 [skaitymo, klausymo] ir minimalaus komponentų balų skaičius 21 (raštu, kalbant)
   • Minimalus balas 55 kiekvienam skaitymui, klausymui ir rašymui (popieriniame bandyme), 4,0 - rašytinio anglų kalbos testas (TWE).
  • IELTS (Tarptautinė anglų kalbos testų tarnyba): minimalus bendrasis balų skaičius 6,5, be kitų komponentų balų, mažiau nei 6,0 akademinio (ne visuotinio) IELTS testo
 • Anglų kalbos mokėjimo testai turi būti atlikti per paskutinius 24 mėnesius jūsų paraiškos pateikimo metu. Jei jūsų anglų kalbos mokėjimo rezultatai netrukus baigsis, turite pateikti oficialius rezultatus (be neoficialių rezultatų, pateiktų kartu su jūsų internetine paraiška) Britų Kolumbijos universitetui, Graduate School Admissions Department (IELTS) arba naudojant kodą 0965 (TOEFL). Oficialūs bandymų rezultatai turi būti gauti tiesiogiai iš išduodančios organizacijos iki 24 mėnesių termino pabaigos. Departamentas neatsako už tai, kad studentai negalėtų pateikti savo rezultatų pasibaigus jų galiojimui.
 • Kad jūsų paraiška būtų užpildyta, studentai turi pateikti savo oficialius testų rezultatus tiesiogiai UBC naudodamiesi savo dokumentų pateikimo instrukcijomis.

Laipsnio privalumai

UBC inžinerinio vadovavimo magistras (MEL) suteikia jums įgaliojimus ir žinias, kad įsitikintumėte, ar esate atsakingesnė ar perkeliate į naują pramonės sektorių.

Atnaujinkite savo techninius įgūdžius

Jūs gausite techninių įgūdžių, reikalingų praktiniams sprendimams kurti tokiose srityse, kaip vandens valymas ir stebėjimas, informacinės technologijos, efektyvus vandens naudojimas ir pakartotinis naudojimas bei naujos biotechnologijos.

Sužinokite verslo kalbą

Techninių žinių nepakanka. " UBC Sauder School of Business" siūlomais kursais jūs įgysite pagrindinių verslo įgūdžių, padidinsite supratimą apie plačias valdymo koncepcijas.

Tapti pasitikinčiu lyderiu

Vadovavimo plėtra yra įtraukta į visą programą, suteikiant jums nuolatines galimybes vadovauti komandoms ir projektams bei sustiprinti savo tarpasmeninius gebėjimus.

Gaukite profesionalų magistro laipsnį iš pasaulinio lygio universiteto

UBC yra vienas iš 40 geriausių pasaulio universitetų, o jo programos ir profesoriai turi pasaulinę reputaciją dėl kompetencijos. Taikomųjų mokslų fakultete yra viena iš pirmaujančių Šiaurės Amerikos inžinerijos mokyklų, pažymėjusi stipriąsias vietas civilinės inžinerijos, chemijos ir biologinės inžinerijos srityse.

UBC Sauder“ verslo mokykla užima pirmąją vietą Kanadoje ir 38-ąją vietą pasaulyje verslo ir vadybos studijų srityje, o mokykla yra žinoma dėl savo įsipareigojimo griežtai, aktualiai ir patyrinėti.

Išplėskite savo tinklą

Kaip integruotojo vandens valdymo programos MEL studentas, išaugsite savo asmeninį ir profesionalų tinklą:

 • mokytis iš visame pasaulyje žinomų fakulteto narių
 • mokosi kartu su motyvuotais bendraamžiais, kurie pateikia įvairią darbo patirtį ir perspektyvas programai
 • verslo kursus su studentais iš kitų profesinių studijų programų taikomųjų mokslų fakultete - užsiimantiems ir ambicingiems specialistams iš daugiadalykių MEL ir sveikatos vadybos ir politikos programų magistro

"Integruotos programos dėka kursai tinka kartu, kad studentams būtų suteiktos galimybės, kurias būtų sunku rasti kitur ir kurių tikrai negalėtų rasti viename skyriuje", - Dr. Susan Baldwin

Eik toliau

Specialistai, įvaldę techninę specializaciją ir verslo pagrindus, turi aiškų konkurencinį pranašumą. Vyriausybės ir pramonės darbdavių paklausimu mūsų absolventai sėkmingai pereina į ieškomas pozicijas ir naujus pramonės sektorius.

"Mūsų absolventai turės žinių ir įgūdžių, norėdami pradėti ar tobulinti savo karjerą šioje įdomioje ir nuolat besivystančioje srityje", - Dr. Susan Baldwin

Karjeros galimybės

Mūsų absolventai bus labai paklausūs vietiniu, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Pramonės ir vyriausybės darbdaviai ieškos specialistų, kurie galėtų plėtoti ir įgyvendinti tvaraus vandens valdymo iniciatyvas. Programos absolventai pradėjo eiti tokias pareigas kaip Aplinkos apsaugos EIT, Aplinkos apsaugos specialistas, prezidentas ir generalinis direktorius.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and a ... Skaityti daugiau

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and all engineering activities at the Vancouver campus and the School of Engineering at the Okanagan campus. Skaityti mažiau