Inžinerinės vadybos magistras pažangių medžiagų gamyboje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

* Paraiškų teikimo sistema atidaroma 2020 m. Sausio 1 d.

Inžinerijos lyderystės magistras (MEL) pažangių medžiagų gamyboje yra skirta inžinieriams, norintiems tobulinti savo karjerą automobilių, kosmoso ir gamybos sektoriuose.

Išplėstinės imitavimo priemonės yra neatskiriama programos dalis ir jūs gausite fundamentalių žinių apie naujausius kompozitus, lengvuosius lydinius ir pažangius aukšto stiprumo plienus, kurie šiuo metu naudojami ir planuojami ateityje. Kartu su vadovavimo kursais, kuriais siekiama stiprinti verslo ir bendravimo įgūdžius, esate pasiruošę kurti novatoriškus sprendimus, valdyti komandas ir vykdyti tiesioginius projektus.

Per pastarąjį dešimtmetį tapo aišku, kad įmonės turi iš naujo išplėtoti savo pažangias gamybos galimybes ir išlikti konkurencingos pasaulyje. Inžinierių, turinčių techninių įgūdžių ir kompetencijos, yra didėjantis poreikis tirti, kurti, išbandyti ir optimizuoti šias naujos kartos gamybos sprendimus. Tai sparčiai besikeičianti sritis, todėl įmonėms reikia rasti inžinierių, turinčių atitinkamą sektorių tarpdisciplininę techninę kompetenciją inovatyviems sprendimams kurti.

MEL yra 12 mėnesių programa su 60 proc. Dėmesio jūsų techninei specializacijai, likusieji 40 proc. - lyderystės ugdymo kursai, kurie sustiprins jūsų verslo, bendravimo ir žmonių įgūdžius. Vadybos ir vadovavimo kursų pristatymas bendradarbiauja su UBC Sauder verslo mokykla.

Greiti faktai

 • Laipsnis: Inžinerinės vadybos magistras
 • Tema: Inžinerija
 • Pristatymo būdas: universitete
 • Specializacija: pažangios medžiagos Gamyba
 • Programos komponentai: tik kursiniai darbai
 • Fakultetas: Taikomųjų mokslų fakultetas

Inžinerijos lyderystės magistras (MEL) pažangių medžiagų gamyboje yra inžinierių, kurie nori tobulėti ir vairuoti pokyčius, profesinis laipsnis. Hibridinė programa sujungia aukštojo išsilavinimo kursus su " UBC Sauder School of Business" kursais - suteikiant jums įgūdžių ir pasitikėjimo, kad jūsų karjera būtų naujas.

Tai sparčiai besikeičianti pramonė, o automobilių, kosmoso ir gamybos sektoriai ieško naujoviškų daugialypių gamybos sprendimų, kad būtų pasiekti veiklos, aplinkosaugos ir ekonominiai tikslai. Vadovaujančioms įmonėms reikia inžinierių, turinčių techninių žinių, kad būtų kuriamos naujos medžiagos, užtikrinančios geresnius rezultatus. Jie taip pat ieško žmonių, turinčių verslo perspektyvą ir tarpasmeninius gebėjimus vadovauti komandoms ir vadovauti pokyčiams.

Pasirinkite "Inžinerija ir verslas"

"Advanced Materials Manufacturing" programoje "MEL" yra unikalus techninių ir verslo klasių derinys, suteikiant jums strateginių įgūdžių, kad atliktumėte pagrindinį vaidmenį į priekį supančiose organizacijose. Inžinerijos kursai apima visą pramonės vertės grandinę, nuo medžiagų pasirinkimo iki gamybos. Verslo kursai, kuriuos siūlo aukščiausio lygio UBC Sauderio verslo mokykla, suteikia tvirtą pagrindą verslo strategijoje ir inovacijose, operacijose ir logistikoje, projektų valdymo ir organizacinio vadovavimo srityse.

Pasiekti konkurencinį kraštą

Per 12 mėnesių programą jūs:

 • išplėskite konkrečiam sektoriui būdingas žinias per projekto pagrindu sudarytą mokymo programą, apimančią visus pramonės vertės grandinės etapus
 • atnaujinkite savo techninius ir analitinius įgūdžius dirbdami su pažangiais procesų modeliavimo įrankiais ir peržiūrėdami atvejų tyrimus
 • UBC aukštųjų technologijų įstaigose ir daugiadiscipliniuose mokslinių tyrimų centruose besimokantys žinomi fakulteto ir pramonės specialistų UBC
 • plėsti savo profesinį tinklą bendradarbiaudami su kitais MEL studentais
 • įgyti esminių verslo, projektų valdymo ir tarpasmeninių įgūdžių, kad galėtumėte tobulinti savo karjerą ir užtikrintai įsitraukti į didesnės atsakomybės pozicijas

Sužinokite daugiau apie šį naujovišką profesionalų magistro laipsnį iš mūsų studentų ir dėstytojų.

Bendrieji reikalavimai

 • Bakalauro laipsnis su bendru vidurkiu 76%
 • Dokumentas, įrodantis jūsų dabartinę pilietybę (paprastai pasą ar kitą pilietybės dokumentą iš savo šalies) arba savo nuolatinę Kanados rezidenciją

Specifiniai programos reikalavimai

 • Bakalauro laipsnis medžiagų inžinerijos, mechanikos inžinerijos, civilinės inžinerijos ar susijusios disciplinos
 • Dvi ar daugiau metų darbo patirtis aukštųjų technologijų gamybos pramonėje, pavyzdžiui, kosmoso ir automobilių pramonėje

Anglų kalbos reikalavimai

Jei baigėte studijas universitete už Kanados ribų, kurioje anglų kalba nėra pagrindinė mokomoji kalba, privalote pateikti anglų kalbos mokėjimo patikrinimo rezultatus kaip dalį paraiškos:

 • Jei jūsų bakalauro arba magistro laipsnis buvo baigtas už Kanados universiteto anglų kalbos ribose, mes priimsime oficialų universiteto anglų kalbos žinios patvirtinimą, kuriame teigiama, kad pagrindinė jūsų kalbos mokėjimo kalba yra anglų kalba.
 • Jei jūsų bakalauro arba magistro laipsnis nebuvo dėstomas anglų kalba, turite pateikti galiojantį anglų kalbos mokėjimo balą:
  • TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas):
   • Minimalus balų skaičius - 90 (internetinis egzaminas), kurio minimalus komponentų balas yra 22 [skaitymo, klausymo] ir minimalaus komponentų balų skaičius 21 (raštu, kalbant)
   • Minimalus balas 55 kiekvienam skaitymui, klausymui ir rašymui (popieriniame bandyme), 4,0 - rašytinio anglų kalbos testas (TWE).
  • IELTS (Tarptautinė anglų kalbos testų tarnyba): minimalus bendrasis balų skaičius 6,5, be kitų komponentų balų, mažiau nei 6,0 akademinio (ne visuotinio) IELTS testo
 • Anglų kalbos mokėjimo testai turi būti atlikti per paskutinius 24 mėnesius jūsų paraiškos pateikimo metu. Jei jūsų anglų kalbos mokėjimo rezultatai netrukus baigsis, turite pateikti oficialius rezultatus (be neoficialių rezultatų, pateiktų kartu su jūsų internetine paraiška) Britų Kolumbijos universitetui, Graduate School Admissions Department (IELTS) arba naudojant kodą 0965 (TOEFL). Oficialūs bandymų rezultatai turi būti gauti tiesiogiai iš išduodančios organizacijos iki 24 mėnesių termino pabaigos. Departamentas neatsako už tai, kad studentai negalėtų pateikti savo rezultatų pasibaigus jų galiojimui.
 • Studentai privalo pateikti savo oficialius testavimo rezultatus tiesiogiai UBC naudodamiesi instrukcijomis „Dokumentų pateikimas“, kad jūsų prašymas būtų išsamus.

Laipsnio privalumai

UBC inžinerinio vadovavimo magistras (MEL) suteikia jums įgaliojimus ir žinias, kad įsitikintumėte, ar esate atsakingesnė ar perkeliate į naują pramonės sektorių.

Atnaujinkite savo techninius įgūdžius

Pasinerkite į pažangiausią UBC mokslinių tyrimų aplinką, kuri yra pažangių medžiagų gamybos lyderė, pripažinta pasauliniu mastu savo žiniomis metalų, lydinių, kompozitų ir susijusių gamybos operacijų srityje. Jūs dirbsite su naujausiais procesų imitavimo įrankiais ir atlikite išsamų medžiagų pasirinkimo ir gyvavimo ciklo analizės atvejų tyrimą.

Sužinokite verslo kalbą

Techninių žinių nepakanka. " UBC Sauder School of Business" siūlomais kursais jūs įgysite pagrindinių verslo įgūdžių, kurie padės geriau suprasti plataus masto valdymo koncepcijas.

Tapti pasitikinčiu lyderiu

Vadovavimo plėtra yra įtraukta į visą programą, suteikiant jums nuolatines galimybes vadovauti komandoms ir projektams bei sustiprinti savo tarpasmeninius gebėjimus.

Gaukite profesionalų magistro laipsnį iš pasaulinio lygio universiteto

UBC yra vienas iš 40 geriausių pasaulio universitetų, o jo programos ir profesoriai turi pasaulinę reputaciją dėl kompetencijos. UBC taikomųjų mokslų fakultete yra viena iš pirmaujančių Šiaurės Amerikos inžinerijos mokyklų ir įspūdingas aukštųjų technologijų objektų bei tyrimų centrų, įskaitant pažangių medžiagų ir procesų inžinerijos laboratoriją bei metalurgijos procesų inžinerijos centrą.

UBC Sauder School of Business yra pirmoji Kanadoje ir 38-oji pasaulyje verslo ir vadybos studijų srityje, o mokykla yra žinoma dėl savo įsipareigojimų griežtai, tinkamai ir patirties dėstymui.

Išplėskite savo tinklą

Būdamas "MEL" studentas "Advanced Materials Manufacturing" programoje, jūs susiaurinsite asmeninį ir profesionalų tinklą:

 • mokytis iš visame pasaulyje žinomų fakulteto narių - techninių ekspertų, turinčių ilgametę mokslinių tyrimų partnerystę su pagrindiniais pramonės dalyviais, įskaitant „Ford“, „GM“, „Toyota“, „Boeing“, „Airbus“ ir „Bombardier“
 • mokosi kartu su motyvuotais bendraamžiais, kurie pateikia įvairią darbo patirtį ir perspektyvas programai
 • verslo kursų vedimas su kitų taikomųjų mokslų fakulteto profesinių studijų programų studentais - užsiimantys ir ambicingi specialistai, dirbantys švarios energijos inžinerijos, patikimų programinės įrangos sistemų, aukštos kokybės pastatų, integruoto vandens valdymo, karinio jūrų laivyno architektūros ir jūrų inžinerijos, miesto sistemų, klinikinis švietimas ir senjorų priežiūra

"[Studentai] turi vienerių metų galimybę mokytis iš techninių ekspertų, kurie taip pat turi pirmąją patirtį komercializuojant ir taikant technologijas", - Čadas Sinclairas

Eik toliau

Inžinieriai, įgiję tiek techninę specializaciją, tiek verslo supratimą, turi išskirtinį konkurencinį pranašumą. Būdami vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, mūsų absolventai sėkmingai persikėlė į norimą vietą ir naujus pramonės sektorius.

"Ši programa taip pat turėtų leisti studentams pereiti įvairiose pramonės šakose. Galbūt kažkas turi keletą metų patirties automobilių pramonėje, bet nori pereiti į kosmosą. Šios programos absolventai galės įgyti įgaliojimus, kuriuos jie turi atlikti tokio pobūdžio karjeros žingsniu. "- Warren Poole

Karjeros galimybės

Mūsų absolventai bus paklausūs vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu tose pramonės šakose, kuriose naujausius dizaino sprendimai priklauso nuo daugialypių sprendimų. Tikimasi, kad absolventai dirbs įvairiose inžinerinės veiklos srityse, taip pat ir kitose srityse, įskaitant operacijų projektų vadovų kokybės inspekcijos vadovą, R

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and a ... Skaityti daugiau

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and all engineering activities at the Vancouver campus and the School of Engineering at the Okanagan campus. Skaityti mažiau