Informacijos ir komunikacijos technologijos magistro studijų programa: Išmaniosios sistemos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

utu.fi/degrees

Pagrindinis intelektualiųjų sistemų dalykas suteikia konkurencinių įgūdžių ir gilių žinių labai svarbioje daiktų interneto (IoT) pagrįstų intelektualiųjų ir autonominių įterptųjų sistemų srityje, pagrindinėse taikymo srityse mobiliosiose robotinėse sistemose ir išmaniojoje aplinkoje.

„Smart Systems“ pagrindinis dalykas paruošia savo studentus iššūkiams, susijusiems su programinės įrangos ir aparatinės įrangos tyrimų ir plėtros užduotimis, susijusiomis su įmontuotomis intelektualiosiomis sistemomis pramonėje, visuomenėje ir akademinėje bendruomenėje. Absolventų įsidarbinimo perspektyvos yra puikios Suomijoje, Europoje ir pasaulyje. Studentas gali pritaikyti savo studijų orientaciją į aparatinę ar programinę įrangą, pasirenkant studijas pagrindinius ir smulkesnius dalykus.

Programos struktūra

 1. Aukštojo lygio studijos pagrindinio dalyko modulyje - 40 ECTS
 2. Teminių studijų (šalutinio dalyko) modulis 20 ECTS
 3. Pasirenkamųjų studijų modulis 20 ECTS
 4. Technologijų magistro baigiamojo darbo modulis 40 ECTS

Akademinė kompetencija

Pagrindinės „Smart Systems“ sistemos apima pagrindines sąvokas, technologijas ir metodus, reikalingus intelektualiųjų ir autonominių tinklo sistemų projektavimui. Tai apima, pvz., Daiktų interneto (IoT) sprendimus, energiją taupančias įterptas ir paskirstytas skaičiavimo platformas, kraštų ir rūko skaičiavimo paradigmas, intelektualių daugiaagentių sistemų koncepcijas, taip pat susijusius programinės ir aparatinės įrangos projektavimo metodus. Turinys yra glaudžiai susijęs su naujausiais šios srities tyrimais. Teorinis turinys papildytas praktinėmis užduotimis, pvz., Robotika ir savarankiškomis programomis.

Magistro baigiamasis darbas

Informacija netrukus bus atnaujinta.

65603_Students_all_prgms.jpg

Kompetencijos aprašymas

Įterptosios intelektualiosios sistemos yra visur, vis labiau. Turku regione, kituose Suomijos, Europos ir pasaulio regionuose įterptųjų sistemų pramonėje auga kvalifikuotų ir kūrybingų inžinierių, sistemų architektų, specialistų ir novatorių poreikis.

Darbo pasirinkimai

Suomijoje yra aukštas asmenų, turinčių magistro laipsnį, užimtumo procentas. Atsižvelgiant į asmeninį studento studijų planą, „Smart Systems“ suteikia kompetenciją įvairiausiems darbams, pavyzdžiui, paminėti keletą:

 • Įterptųjų sistemų / sprendimų inžinierius / kūrėjas
 • Įterptosios sistemos R
 • Belaidžio įterptosios programinės įrangos inžinierius
 • Robotų sistemų programinės įrangos inžinierius
 • Daiktų interneto sprendimų architektas
 • Aparatūros inžinierius
 • Automobilių sistemų inžinierius
 • Autonominių transporto priemonių sistemų inžinierius

Karjera mokslinių tyrimų srityje

Magistro laipsnis (technologijos mokslas) suteikia teisę į mokslines magistrantūros studijas. Antrosios pakopos laipsniai yra doktorantūros ir licėjaus laipsniai. Laipsniai gali būti baigti per

Patekimo reikalavimai

Bendrieji priėmimo reikalavimai

Bendrasis reikalavimas

Esate tinkamas kandidatas į magistrantūros studijas, jei:

 • turite nacionaliniu lygiu pripažintą pirmosios pakopos laipsnį - paprastai bakalauro laipsnį - iš akredituotos aukštosios mokyklos,
 • jūsų laipsnis atitinka ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba trejus metus ištęstinių studijų,
 • jūsų laipsnis yra atitinkamoje magistrantūros programos srityje, į kurią jūs kreipiatės. Jei reikia išsamių laipsnių reikalavimų, patikrinkite programos puslapį.

Kalbos reikalavimai

Kandidatai privalo turėti puikius anglų kalbos įgūdžius ir tuos įgūdžius įrodantį pažymėjimą. Savo kalbos įgūdžius galite nurodyti išlaikę vieną iš tarptautiniu mastu pripažintų anglų kalbos testų.

Kandidatai turi pasiekti minimalius būtinus testų rezultatus, kad būtų laikomi tinkamais dalyvauti University of Turku . Išimtys nebus daromos.

Kelio specifiniai priėmimo reikalavimai

Ankstesnis pareiškėjo laipsnis, pagal kurį jis nori įstoti į informacinių ir ryšių technologijų magistro studijų programą, turi būti atitinkamoje studijų srityje. Atitinkamos ankstesnių „Smart Systems“ specializacijos studijų srities sritys yra:

 • Kompiuterija
 • Kompiuterių inžinerija
 • Informacinės technologijos
 • Ryšių technologijos
 • Kitos susijusios studijų kryptys, kai įgyjama pakankamai žinių apie elektronines ir įterptąsias sistemas.

Be išsilavinimo ir kalbos pažymėjimų, į savo paraišką turėtumėte įtraukti bet kurios susijusios darbo patirties pažymėjimus.

Galite kreiptis ne daugiau kaip į dvi iš keturių specializacijos sričių, siūlomų Informacijos ir komunikacijos technologijų magistrantūros programoje. Turi būti teikiama pirmenybė pasirinkimui. Kreipdamiesi į sveikatos technologijų ar intelektualiųjų sistemų specializacijos sritį, taip pat galite kreiptis į dvigubo laipsnio programą, kartu organizuotą su Fudano universitetu (Šanchajus).

Paraiškos vertinimas

Kasmet į informacinių ir ryšių technologijų magistrantūros studijų programą priimami 65 studentai. Priėmimo sprendimas bus grindžiamas:

 • Pareiškėjo suteikto laipsnio (-ų) tinkamumas,
 • Kursų, laipsnių, apimtis, aktualumas ir pažymiai,
 • Kalbos testo rezultatas,
 • Motyvacijos laiškas,
 • Galimi atsakymai į pasirenkamus klausimus, įtrauktus į paraišką,
 • Galima atitinkama darbo patirtis,
 • Galimas interviu.

Gamtos ir inžinerijos fakultete galima turėti tik vieną bakalauro ar magistro studijas. Taigi, priimdamas siūlomą studijų vietą, studentas praranda ankstesnį bakalauro laipsnį. arba magistrantūra. studijos teisę Gamtos ir inžinerijos fakultete.

Čia rasite daugiau informacijos apie

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees wi ... Skaityti daugiau

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees with over 100 different nationalities. Skaityti mažiau
Turku , Vindhukas , Rauma + 2 Daugiau Mažiau