Informacinių sistemų magistras - LIU Post

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Informacinių sistemų magistras orientuotas į technologijų, žmonių ir strategijos integraciją. Ji skirta suteikti studentams žinių ir įgūdžių kuriant ir valdant sudėtingas informacines sistemas, taip pat valdant žmones ir procesus, susijusius su sistemų kūrimu. Didžiausias dėmesys skiriamas technologijų integravimui į verslo procesą. Žinias ir įgūdžiai, kuriuos įgysite šioje programoje, atvers karjeros galimybes įvairiose srityse ir vietose.

Programa suteikia studentams pagrindines žinias ir įgūdžius, reikalingus įmonės valdymo lygmenyje, įskaitant informacinių sistemų techninius pagrindus ir įgūdžius, reikalingus valdyti išteklius ir vadovauti žmonėms. Per visą programą kursai mokomi taip, kad leistų jums išmokti integruoti visas informacinės sistemos (techninės ir programinės įrangos), žmonių ir verslo strategijos komponentus į veiksmingą ir veiksmingą šaltinį, kuris padeda organizacijai įvykdyti savo unikalią misiją per ekonomika ir visuomenė.

Programa puikiai tinka tiems, kurie nori keisti karjerą ir (arba) įgyti rinkodaros įgūdžių pasaulyje, kuris tampa vis labiau priklausomas nuo kompiuterizuotos informacijos rinkimo, apdorojimo, platinimo ir prieinamumo.

Akreditacijos

Visos LLU Pašto bakalauro ir magistrantūros studijos yra įregistruotos Niujorko valstijos švietimo departamente ir akredituotos vidurinių mokyklų kolegijų ir vidurinių mokyklų asociacijos aukštojo mokslo komisijoje. Be viso Universiteto, įvairios kitos akademinės programos, skirtos Valdymo kolegijai, yra specialiai akredituotos profesinių organizacijų, kurios reiškia, kad jos atitinka aukščiausius švietimo kokybės standartus, kuriuos nustato šios srities lyderiai.

Misija

Kompiuterių mokslo, inovacijų ir vadybos inžinerijos mokyklos misija - parengti besimokančiųjų ir magistrantūros studentus produktyviam karjeros procesui pramonės, akademinės bendruomenės ir vyriausybės srityse, suteikiant išskirtinę aplinką mokymui, mokymuisi ir moksliniams tyrimams teorijos ir programų konkrečios programos žinių sritis kiekvienoje iš šių sričių:

  • Kompiuterija
  • Informacinių sistemų plėtra
  • Informacijos ir sistemų valdymas
  • Sistemų patikimumo ir informacijos bei informacinių sistemų saugumas
  • Techninis projektų valdymas
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... Skaityti daugiau

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. Skaityti mažiau
Niujorkas , Brukvilis + 1 Daugiau Mažiau