Ingéniorat agronomija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ingéniorat Agronomija

(Variantas: Soil mokslai, Augalininkystė ir vandens ir miškų)

Žemės ūkio mokslų fakultetas viena iš šešių fakultetų katalikiškojo universiteto Bukavu (UCB), privačiame universitete įkurta 1989 metais dekretu iš Bukavu arkivyskupas ir paskelbė komunalines Prezidento dekretu Nr 06/106 birželio 12, 2006. Nuo koledžą, ji turi trejopą misiją būtent mokymo, mokslinių tyrimų ir bendruomenės paslaugų.

II. personalas

nuolatiniai mokytojai

5 nuolatiniai mokytojai

 • 2 Gydytojai žemės ūkio mokslų, žemės ūkio entomologija variantas ekonominiai bei biologinės kontrolės,
 • 1 Žemės ūkio mokslų daktaras, galimybė genetinių ir augalų veisimo,
 • 1 Žemės ūkio mokslų daktaras, bendrosios agronomijos.

8 nuolatiniai mokytojai pridedamas prie kitų fakultetų universitete

 • 5 profesoriai svetainės lankytojai (Bukavu)
 • 3 kviestinių profesorių kitur
  • 4 vadovai iš kitų fakultetų Universiteto darbą
  • 5 virėjai dirbti universitetų mieste ir 2 kitur
  • 1 asistentas fakulteto Universiteto akademinių institucijų ir 6 Bukavu

Mokslo darbuotojai fakulteto

 • Meistrų 12 agronomiškai, įskaitant 5 ir 3 doktorantūros padėjėjų įskaitant 1 daktaro; Šis mokslinis personalas suteikia praktinį darbą, o kartais keletą kursų, kad nereikia daktaro laipsnį specializaciją.

III. ir magistrantas gyventojų

studentas gyventojų (studentai) ir absolventų skaičius (agronomai ingérieurs) didėja iš metų į metus, kaip galima matyti žemiau esančioje lentelėje.

Studentai iš visų provincijų, ypač Pietų Kivu. 2009-2010 metais 117 mokiniai mokosi 1 metų agronomijos, pirmąjį įrašą. Dalyvių skaičius taip pat G1 Biomedicina, pagal Agronomijos dekanas institucija, įsteigta.

IV. Orientacija fakulteto

Fakultete yra šiuo metu trimis kryptimis, ty Apkarpyti (Crop gamyba), Dirvotyros ir vandenį ir miškus. Iš tiesų Pietų Kivu provincija yra trapi ekologijos, svarbu spręsti dirvožemio problemas darnaus ūkininkavimo ir racionalų naudojimą miško, siekiant kovoti su klimato kaitos poveikį.

Kaip tik iš padėjėjų formavimas bus labai pažengusi, ji bus atvira Chemijos katedros transormation maisto fakulteto, pridėti vertę į maisto produktus ir patenkinti vyriausybės susirūpinimą šioje srityje.

V. mokslinių tyrimų sritys

Dėl agronomai nuolatinio dėstytojų, mokslinių tyrimų sritys yra augalų veisimo, dirvožemio tręšimas vietinių išteklių, galima iš ūkininko ir pasėlių apsauga nuo ligų ir kenkėjų, naudojant vietinius išteklius, ypač augalus laikoma, kad turi vietinį poveikį, ypač augalų, pasižyminčiais insekticidai ar vabzdžių arba fungicidai plaiintes kad palaikai egzistuoti šioje srityje. Iš tiesų, žemės ūkio, Pietų Kivu yra praktika daugiausia ūkininkų, kurie sunkiai emblavent vieną hektarą per metus, atsižvelgiant į jų skurdus priemonės. Jie rekomenduoja šiuolaikinius metodus tręšimo ir augalų apsauga yra iš įvairių jų skyrimo. Taip pat atkreipkite dėmesį čia atsparių medžiagų ligoms ir kenkėjams bei apibūdinti šio atsparumo identifikuoti.

Be gyvulių srityje, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas gerinti genetinius alilmentation ožkų ir galvijų.

VI. partnerystė

Fakulteto partneriai yra daug, tiek mokymo ir mokslinių tyrimų. Pavyzdžiui, gali būti nurodytas už mokymo universitetų Kinšasoje, Kisangani ir į IFA ir Burundžio ir UCL universiteto ribų, per karo laikais; už: VLIR, Gento universitetas, KULeuven, INERA CIALCA, CUD, Bilo ir Melinda Gates fondas, į Pharmakina, Bralima, RUFORUM tt

Fakultete yra pasirengusi dirbti su bet kurios suinteresuotosios mokytojo maisto saugumo, sanitarijos pelkių, klimato kaitos ir kitų agronominių tyrimų.

VII. logistikos

Fakultetas turi tris ūkius per 30 kilometrų spinduliu nuo Bukavu, už kurių bendras plotas daugiau nei 250 ha. Šiuose ūkiuose fakulteto įsipareigoja sėklų dauginimas ir veisimas šešiasdešimt galvijus. Patobulinta ganyklos ketina duoti gerą žolę galvijams ir užtikrinti jų sauso sezono maistą.

Laboratorija analizuoja dirvožemio ir augalų ir analitinės chemijos yra funkcinis, taip pat tų, dirvožemio mikrobiologijos, augalų patologija ir in vitro kultūra.

Mokslinių tyrimų projektai buvo finansuojami ir vykdomi; Tai apima projektą sanitarijos klonų vis-à-vis maniokų mozaikos maniokų (Afrikos Manijokai mozaika liga), produktyvių grandines dynamaique į Pietų Kivu Province, VLIR projektai -GIFS ir VLIR-įėjimai, užbaigtų projektų; Vyksta, kad drėkinamos ryžių sistemos intensyvinimas ir vidutinio aukščio kukurūzų gemalo plazmą ir gamybos inokuliantams Įvadas padidinti ankštinių augalų gamybą.

VLIR KIS finansuoja projektą 12 metų žemės ūkio komponento išteklių valdymo Kivu kaip po konfliktų valdymo ir KRS finansuoja projektą dėl kavos skatinimo augančio Pietų Kivu.

VIII. perspektyva

Neatidėliotinus poreikius fakulteto ieško partnerių užsienio universitetų, kurie sutinka bendradarbiauti su UCB už:

 • teikti pagalbą operacijos vadovaujant gyvūnų gamybos ir chemijos ir maisto technologijų dėstymui;
 • turtingas dokumentacija ir vykdyti bendrus mokslinių tyrimų programas, mokslinių tyrimų potencialas yra didžiulis šio KDR dalyje

Kalbant apie įrangą, Fakultetas įgytų GIS laboratorija (šie veiksmai vyksta), augalas klinika patenkinti augintojams ir laboratorijos jums maisto technologijų poreikius. Mokymo fakultetas sudarytų ne mažiau kaip 2 daktaro maisto technologijos ir 2 daktaro maisto technologijos ir 2 daktaro miškotvarkos.

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2017

Apie mokyklą

L’Université Catholique de Bukavu (UCB) Asbl, est l’une de grandes universités que compte la République démocratique du Congo. Située dans le chef-lieu de la province du Sud-Kivu, une région Est du pa ... Skaityti daugiau

L’Université Catholique de Bukavu (UCB) Asbl, est l’une de grandes universités que compte la République démocratique du Congo. Située dans le chef-lieu de la province du Sud-Kivu, une région Est du pays de Patrice Emery Lumumba, cette institution d’enseignement universitaire de droit privé fut créée le 21 novembre 1989 par décret de Son Excellence Monseigneur Aloys MULINDWA Mutabesha, Archevêque de Bukavu. Skaityti mažiau