Integruotų augalų mokslų magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kaip augalai gali padėti mums susidoroti su globaliais iššūkiais?

Gyvenimas Žemėje priklauso nuo augalų sugautos saulės energijos - jie yra daugumos maisto tinklų pagrindas ir yra visų pagrindinių ekosistemų funkcionavimo pagrindas. Augalai išskiria deguonį, kurį kvėpuojame. Jie saulės energiją paverčia chemine energija, aprūpindami mus maistu, pluoštais, atsinaujinančiais energijos šaltiniais ir daugelio pramonės šakų žaliavomis. Augalai šių procesų nevykdo atskirai. Jie sąveikauja su kitais organizmais ir fizine bei chemine aplinka, bendrauja ir aktyviai prisitaiko prie savo aplinkybių. Kaip jie daro šiuos dalykus molekuliniu, fiziologiniu ir funkciniu lygmenimis ir kaip mes galime gauti naudos iš to supratimo?

Baigę integracinių augalų mokslų magistrantūros programą, turėsite dabartinius atsakymus, pagrįstus pažangiausiais mūsų mokslininkų tyrimais, į šiuos didelius klausimus ir dar daugiau.

Mokymasis

Integruotų augalų mokslų magistrantūros programa yra jungtinė Biologijos ir aplinkos mokslų fakulteto ir Žemės ūkio ir miškininkystės fakulteto programa , užtikrinanti išskirtinai išsamią mokymo programą. Galėsite ištirti laukinių ir auginamų augalų įvairovę nuo Arkties iki Tropikų, taip pat augalų funkcijas nuo molekulinio lygio, pavyzdžiui, ontogenezę ir augimo bei diferenciacijos reguliavimą iki ekosistemos lygio.

Kodėl integruoti augalų mokslai?

Baigę integracinių augalų mokslų magistrantūros programą, turėsite dabartinius atsakymus, pagrįstus pažangiausiais mūsų mokslininkų tyrimais, į šiuos svarbius ir dar daugiau klausimų, tokius kaip:

 • Kaip vienos augalų ląstelės išsivysto į sudėtingą organizmą ir kaip augalų ląstelės, audiniai ir organai susisiekia vienas su kitu ir reguliuoja vienas kito augimą molekuliniu ir fiziologiniu lygmenimis
 • Kaip augalai vengia, toleruoja ar ginasi nuo išorinių streso veiksnių, tokių kaip ligos, sausra ir per didelė saulės radiacija, ir prisitaiko prie savo aplinkos
 • Kaip augalai jaučia savo aplinką ir bendrauja tarpusavyje ir su kitais organizmais
 • Kaip augalai, sąveikaudami su mikrobais, grybais ir gyvūnais, palaiko ekosistemas ir taip gyvybę
 • Kaip augalų genotipiniai, funkciniai ir morfologiniai skirtumai leidžia jiems klestėti labai skirtingose buveinėse

Jūs taip pat galėsite:

 • Supraskite, kaip augalų mokslų ir biotechnologijų tyrimai gali prisidėti prie augalų veisimo ir auginimo
 • Suplanuoti, koordinuoti ir vykdyti aukštos kokybės pagrindinius ir taikomuosius mokslinius tyrimus
 • Gerai valdyti mokslinį metodą ir kritiškai vertinti įvairių mokslo sričių tyrimus
 • Įvaldykite aukščiausio lygio laboratorinius metodus molekuliniuose ir fiziologiniuose augalų moksluose
 • Naudokite pagrindinius įgūdžius, reikalingus išplėsti savo žinias kitose susijusiose srityse ir profesionaliai bendrauti su tų sričių ekspertais
 • Dirbkite kaip savo srities ekspertas ir novatorius, palaikomas jūsų kalbos, bendravimo, laboratorinių įgūdžių ir kitų perkeliamų įgūdžių.
 • Turi teisę į mokslines magistrantūros (doktorantūros) studijas

Struktūra ir turinys

Integruotų augalų mokslų magistrantūros programos apimtis yra 120 kreditų (ECTS), ji turi būti baigta per dvejus metus trunkančias nuolatines studijas. Laipsnį sudaro:

 • 80 kreditų pažengusiųjų (integruotų augalų mokslų), įskaitant jungtinius kursus (20 kreditų), alternatyvius studijų modulius (30 kreditų) ir magistro darbą (30 kreditų)
 • 40 kreditų kitų studijų iš šios programos ar kitų programų

Mokymo programoje yra asmeninis studijų planas ir joje gali būti karjeros planavimas, perkeliamos įgūdžių studijos, mainų studijos kitame universitete arba stažuotės ar pameistrystės laikotarpis.

Jūs tiriate laukinių ir auginamų augalų įvairovę nuo Arkties iki Tropikų , taip pat augalų funkcijas, pradedant molekuliniu lygiu, tokius kaip ontogenezė ir augimo bei diferenciacijos reguliavimas, ekosistemos lygiu. Temos apima :

 • Augalų biotechnologijos ir veisimas
 • Molekulinė biologija ir genetika
 • Audinių augimo, dauginimosi ir diferenciacijos reguliavimas
 • Pasėlių derliaus ir medienos formavimo biologiniai pagrindai
 • Augalų ekologija ir evoliucijos biologija
 • Augalų ir grybų įvairovė ir sistemingumas
 • Rūšių identifikacija

Asmeninis dėstytojas padės jums pritaikyti individualų studijų planą atsižvelgiant į jūsų pomėgius ir reikalavimus.

Kursai ir mokymas

Dėstymas yra įvairus, susideda iš paskaitų, šiuolaikinių laboratorijų ir kompiuterių kursų, lauko kursų, seminarų ir ekskursijų . Mokymo programa yra glaudžiai susijusi su tyrimais. Jūs būsite supažindinti su tyrimų grupėmis nuo studijų pradžios, taigi, greitai pažinsite tyrimo metodus, tobulėjant studijoms. Didžioji studijų medžiagos dalis yra įvairiose skaitmeninio mokymosi platformose (tokiose kaip „Moodle“), leidžiančiose mokytis nuotoliniu būdu.

Jūsų išplėstinės studijos apima jungtinius kursus ir alternatyvius studijų modulius. Pasirinkę kursus, galite pagilinti savo kompetenciją tam tikrose integracinių augalų mokslų srityse ir pritaikyti savo laipsnį savo siekiams. Asmeninis dėstytojas padės jums pritaikyti individualų studijų planą pagal jūsų pomėgius ir reikalavimus.

Anglų kalba yra pagrindinė mokymo kalba. Kadangi programa yra daugiakalbė, galite laikyti egzaminus, parašyti disertaciją ir įvykdyti kitus programos reikalavimus anglų, suomių ar švedų kalbomis.

Magistro baigiamasis darbas

Baigę magistro darbą (30 kreditų) parodysite, kad esate:

 • gebanti mokslinį mąstymą
 • geba suprojektuoti ir atlikti eksperimentus prižiūrint
 • giliai susipažinęs su jūsų darbo tema
 • gebanti veiksmingą rašytinę mokslinę komunikaciją

Magistro darbo projektą paprastai sudaro keturi atskiri etapai:

 • Tyrimo planavimas ir planavimas
 • Duomenų rinkimas (lauko darbai ir (arba) laboratoriniai darbai ir (arba) matematinis modeliavimas)
 • Duomenų analizė (patvirtinimas / kokybės kontrolė, statistinė analizė, brėžiniai)
 • Rezultatų aiškinimas ir aptarimas atsižvelgiant į turimą literatūrą šia tema

Paprastai darbas atliekamas vykdant mokslinių tyrimų projektą , kuriame turite aiškiai apibrėžtą ir nepriklausomą vaidmenį. Darbą turite parašyti patys. Jūsų darbą prižiūrės asmuo, pavyzdžiui, profesorius ar dėstytojas, turintis daktaro laipsnį toje pačioje tyrimų srityje ir gerai žinantis temą bei atitinkamus kursus. Baigę magistro projektą, jūs suprasite, kaip vyksta tyrimo projektas - nuo darbo planavimo iki jo vykdymo ir rezultatų pranešimo.

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Daugialypė programa yra įmanoma tik bendromis įvairių šalių pastangomis. Todėl mokymas ir tyrimai vykdomi bendradarbiaujant su:

Tai užtikrins, kad turėsite geras darbo ar pameistrystės perspektyvas.

Eksperimentiniai šiltnamiai ir lauko laukai Viikki miestelyje taip pat naudojami mokymo tikslais. Penkios Suomijos lauko stotys, priklausančios University of Helsinki yra vertingas turtas ir vieta įvairiems lauko kursams. Iš stočių „ Tvärminne“ zoologijos stotis yra pietinėje pakrantėje, „ Lammi“ biologinė stotis ir Hyytiälä miško lauko stotis pietinėje Suomijoje bei Värriö subarktikos tyrimų stotis ir Kilpisjärvi biologinė stotis Laplandijoje, Suomijos šiaurėje. „ Taita Hills“ tyrimų punkte Kenijoje, Rytų Afrikoje, jūs galite įgyti visiškai kitokią mokymosi patirtį, įgytą visą gyvenimą.

Studentai ir studentų gyvenimas

Studentų gyvenimas, ypač studentų organizavimo kultūra, Suomijoje yra ypač turtingas ir įvairus. Taip pat University of Helsinki studentų bendruomenė yra labai aktyvi. University of Helsinki studentų sąjungoje (HYY) veikia daugiau nei 250 studentų organizacijų - nuo fakultetų ir dalykų organizacijų iki politinių ir visuomenės organizacijų, chorų ir orkestrų, sporto ir žaidimų klubų. Jų veikla apima jubiliejaus šventes, akademinius pietus, kultūrinius renginius, susitikimus ir ekskursijas.

Kaip studentas ir Studentų sąjungos (HYY) narys turite teisę į daugybę pašalpų ir paslaugų. Pavyzdžiui, įperkamas studentų būstas, pagrindinės sveikatos priežiūros paslaugos, sporto galimybės ir maitinimas studentams už kainą . Jūs taip pat gaunate daugybę nuolaidų, pavyzdžiui, viešojo transporto mokesčiams visoje šalyje.

Karjera

Turėdami integracinių augalų mokslų magistro laipsnį , turite daug potencialių karjeros galimybių. Galite tiesiogiai pereiti į profesinį gyvenimą kaip savo srities ekspertas ir novatorius, palaikydami savo kalbos, komunikacijos, laboratorinius ir kitus perkeliamus įgūdžius, arba tęsti magistrantūros (doktorantūros) studijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Helsinki offers a wide range of Master’s Degree Programmes, taught entirely in English. The scope of our programmes is 120 ECTS credits, completed with two years of full-time study. ... Skaityti daugiau

The University of Helsinki offers a wide range of Master’s Degree Programmes, taught entirely in English. The scope of our programmes is 120 ECTS credits, completed with two years of full-time study. All programmes comply with the national legislation governing university education and are, therefore, recognised globally. Skaityti mažiau