Integruotas magistrantūros studijų magistras magistras: sistemų, skaičiavimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Brain Sciences: Systems, Computational

Neurologijos ir smegenų tyrimai

Daugelis neurologijos studijų žiūri kaip pagrindinę mokslo sritį. Ją sudaro įvairūs metodai, nuo genų tyrimo iki neuronų, sinapsų, grandinių, elgesio ir pažinimo tyrimo. Weizmann instituto neurologijos moksliniai tyrimai apima visus šiuos aspektus. Institutas turi didelę ir energingą neurologų bendruomenę, ir tai yra vienas iš pagrindinių neuroninių ir smegenų tyrimų centrų visame pasaulyje. "Weizmann" neurologai naudoja platų modelių ir moderniausių technologijų spektrą, siekdami suprasti neuronų funkciją sveikatai ir ligoms.

Weizmann institutas siūlo šią konkurencingą integruotą magistrantūros / doktorantūros studijų programą (Brain Sciences: Systems, Computational

Trasa yra atvira įvairių lygių mokiniams

Smegenys yra sudėtingiausia žinoma visatos visata. Tai paremta viskuo, kas yra žmogus, įskaitant jausmus, judesius, emocijas, prisiminimus, mokymąsi, kalbą, planavimą, vaizduotę ir sąmonę. Taigi, smegenų tyrinėjimai apima unikaliai įvairų disciplinų rinkinį, įskaitant fiziką, matematiką, informatiką, psichologiją, inžineriją ir biologiją. Mes sveikiname neįtikėtinus studentus iš bet kurios iš aukščiau paminėtų mokslo sričių, kad galėtume taikyti šį kūrinį. Trasoje siūlomi įvairūs "Brain Sciences" kursai, apimantys visus smegenų tyrimų aspektus - nuo sistemų, elgesio ir teorinės neurologijos.

Minimalūs akademiniai reikalavimai

Mes sveikiname neįvykdyti bakalauro absolventus iš įvairių disciplinų, kad galėtume taikyti mūsų pažangiausius tiesioginius doktorantūros kursus neuronų ir smegenų mokslų. Pareiškėjai privalo turėti bakalauro laipsnį iš akredituotos vietos ar užsienio aukštojo mokslo institucijos ar kito sertifikato, kurį jūsų studijų taryba pripažįsta lygiaverte, su GPA 85 (ar lygiaverčiu). Kandidatai iš ne Izraelio universitetų ar aukštojo mokslo įstaigų privalo atlikti studijų tarybos nuožiūra nepriklausomus vertinimo egzaminus, įskaitant: GRE: tiek bendrus testus, tiek testus, kuriuos norėtumėte studijuoti. FGS kodas GRE yra 3398, o balai turi būti siunčiami tiesiai iš GRE bandymų centro. TOEFL arba IELTS: tik kandidatams, kurių gimtoji kalba nėra anglų kalba. Atkreipkite dėmesį, kad jei jūsų prašoma nurodyti instituciją kaip balų gavėją, Weizmanno mokslo instituto TOFEL kodas yra C087.

Paraiškos procesas

Pasirinktas kandidatų skaičius bus pakviestas į pokalbį, pagrįstą akademiniais pasiekimais ir rekomendaciniais laiškais. Ankstesni moksliniai tyrimai yra pranašumas, bet tai nėra privaloma. Kadangi kandidatai į programą turėtų gauti iš labai įvairiausių dalykų, interviu komitetą sudaro trys ar keturi fakulteto nariai iš įvairių smegenų tyrimų sričių. Programa yra labai selektyvaus pobūdžio ir apima tik nedidelį skaičių studentų.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Paraiškos gali būti pateiktos nuo spalio 1 d. Iki kovo 31 d. Vėlinės paraiškos (ty po minėtų terminų) yra svarstomos tik ypatingais atvejais. Gruodžio 31 d. Gautos tarptautinių studentų paraiškos bus svarstomos sausio mėn., O pokalbiai vyks vasario pradžioje. Galutiniai sprendimai bus pateikti iki vasario 28 d.

Kaip taikyti

Prašome užpildyti bendrąją paraiškos formą internete. Atminkite, kad dėl tam tikrų techninių apribojimų forma yra identiška mūsų nuolatinei MSC paraiškos formai. Taigi, prašau, nesijaudinkite ir tęskite. Prašome pasirinkti "Gyvosios gamtos mokslai" kaip pagrindinį studijų sritį ir "Brain Sciences" kaip studijų sritį. Pateikę paraišką, gausite el. Laišką, kuriame bus nurodyta, kad paraiška buvo gauta. Po poros dienų gausite antrą el. Laišką su vartotojo ID ir slaptažodžiu, kuris suteiks jums prieigą prie interneto stebėjimo paslaugos, kurioje galėsite patikrinti savo paraiškos būseną.

Mokymo planas

Prašome susipažinti su magistrantūros studijų kursų / rotacijos rekvizitų puslapiu, esančiu akademikų.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2018

Apie mokyklą

The Feinberg Graduate School (FGS) encapsulates the spirit of inquiry and discovery. Since its establishment in 1958 as the academic arm of the Weizmann Institute of Science responsible for all studen ... Skaityti daugiau

The Feinberg Graduate School (FGS) encapsulates the spirit of inquiry and discovery. Since its establishment in 1958 as the academic arm of the Weizmann Institute of Science responsible for all student and postdoctoral affairs, the Feinberg Graduate School has established its reputation as a multidisciplinary center where students strive to reach the highest levels of knowledge and understanding, under the guidance of creative and original researchers in the natural sciences and mathematics. Skaityti mažiau