Integruotas urbanizmas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Misija

Integruotas urbanizmas ir tvarus dizainas (IUSD) yra tarptautinė magistro programa Ain Shams University (ASU). IUSD magistrantūros programa buvo įkurta 2011 m. Kaip dvigubo laipsnio magistro programa, kurią kartu vykdo Ain Shams University ir Štutgarto universitetas, finansuojamas Egipto ir Vokietijos vyriausybių. Jis rengia ir rengia naujos kartos miesto praktikus, kad susidurtų su didžiuliais aplinkos, kultūriniais, socialiniais ir ekonominiais iššūkiais, kuriuos sukelia dinamiškas miestų transformavimas visame pasaulyje.

Ji yra atvira absolventams ir jauniems specialistams iš architektūros, miestų planavimo, kraštovaizdžio architektūros ir regioninio planavimo srityse, taip pat absolventams su kitais bakalauro laipsniais ir atitinkama profesine patirtimi. Mūsų filosofija remiasi tarpvalstybiniu mokymosi mainų tarp studentų, turinčių skirtingą regioninę patirtį, pritaikytą konkrečiai miesto realybei. Mūsų bendri IUSD Lab patirtiniai mokymosi centrai yra Egipte (IUSD Lab Cairo) ir Vokietijoje (IUSD Lab Stuttgart), kurie yra integruojami į tarptautinių partnerių institucijų ir universitetų visame pasaulyje tinklą.

Mokymas abiejuose universitetuose grindžiamas tarpdisciplininiu komandiniu darbu ir konkretiems vietovei būdingiems projektams, bendradarbiaujant su vietos bendruomenėmis ir su įvairiais suinteresuotaisiais subjektais, organizacijomis ir institucijomis vietos ir tarptautiniu mastu. IUSD studentai įgyja refleksinius ir praktinius įgūdžius kuriant integruotus ir tarpdisciplininius kraštovaizdžio, miestų ir pastatų planavimo, valdymo ir projektavimo sprendimus.

Nuo 2011 m. IUSD programa buvo sukurta ir sukurta dviejų partnerių universitetų Štutgarto Ain Shams University ir Kairos Ain Shams University . Dvigubo laipsnio programa su pirmaisiais metais Štutgarto universitete ir antraisiais metais Ain Shams University , Kairas yra pagrindas ir remia Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) per programą "Su plėtra susijusios pakopos studijos". Dvigubo laipsnio programą remia aukšto lygio konsultacinė taryba ir įvairios Vokietijos, Egipto ir tarptautinės organizacijos, įskaitant UNHabitat, GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH) ir CEDARE (Aplinkos ir plėtros centras Arabų regionui ir Europa). Ši partnerystė suteikia IUSD studentams daugybę galimybių išbandyti ir tobulinti įgūdžius sudėtingose, sudėtingose ​​situacijose.

Nuo 2016 m. Abu universitetai taip pat siūlo IUSD kaip vieną studijų programą abiejose vietose su skirtingomis studijų ir mainų galimybėmis.

IUSD Kairo programa

4 semestro magistrantūros studijas vykdo Ain Shams University . Antruoju studijų metais studentai turės galimybę studijuoti užsienyje tarptautiniuose partnerių universitetuose (IUSD bendradarbiavimo partneriai - Ain Shams University ). Erasmus studentų mainų programoje yra galimybių finansuoti semestro keitimasis su Štutgarto universitetu.

Norėdami kreiptis dėl magistro IUSD Kairo programos Ain Shams University , prašome pateikti toliau nurodytus dokumentus tik internete paraiškų portale ne vėliau kaip 2019 m. Vasario 15 d., 23:59 val. (Vietos laiku Kairas: GMT 2).

Laipsnis

Dalyviai gavo mokslinį magistro laipsnį "Integruotas urbanizmas ir tvarus dizainas", kurį išleido Ain Shams University .

Instrukcijos kalba

Anglų

Programos pradžia

Rugsėjo viduryje, įvadinė programa prasideda rugsėjo 1 d

Paraiška

Norėdami kreiptis dėl magistro IUSD Cairo programos Ain Shams University , prašom pateikti paraiškos portale šiuos dokumentus internete ne vėliau kaip iki vasario 15 d.

1 paraiškos formos

  • Paraiškos forma " Ain Shams University (atsisiųskite per portalą)

2 kvalifikacijos egzemplioriai

a. Universiteto transcript (anglų k.)

b. Universitetinis laipsnis (anglų kalba)

c. Anglų kalbos mokėjimas (anglų kalba)

Prašome atkreipti dėmesį: išskyrus dokumentus, patvirtinančius anglų kalbą, šių dokumentų kopijos turi būti oficialiai patvirtintos / patvirtintos ir išverstos į anglų kalbą.

Priimami tik IELTS (bendroji arba akademinė, min. 6 grupė) arba TOEFL (mažiausiai 550 popierinių , 213 kompiuterių , 79 internetiniai ).

d. Nuskaityta jūsų nacionalinio paso kopija.

3 Motyvacija, profesinė ir akademinė patirtis

a. Portfelis (anglų kalba, ne ilgiau kaip 6 puslapiai A4 formatu)

Atkreipkite dėmesį: jūsų portfelyje turėtų būti pateiktas projektų sąrašas arba darbo (studentų arba profesionalių projektų) pavyzdys, atitinkantis IUSD kursų turinį su rašytiniu aprašymu ir (jei yra) grafiniu pasirinktų projektų iliustracija, atsižvelgiant į jų turinį ir įnašą / vaidmuo atitinkamame projekte. Siekiant užtikrinti vienodą požiūrį į visus pareiškėjus, daugiau nei 6 puslapių portfeliai nebus svarstomi.

b. Motyvacinis laiškas (anglų kalba, ne daugiau kaip 350 žodžių)

Atkreipkite dėmesį: rekomenduojamas jūsų motyvacinio laiško turinys yra; Kodėl jus domina ši konkreti programa - jos turinys ir dėmesys? Kokią specialią kvalifikaciją ir įgūdžius įgijote per savo ankstesnę akademinę karjerą, kuri yra svarbi šiai programai ir kurią galite kurti? Kokią specialią profesinę patirtį turėsite prisidėti prie šios programos tikslų? Kaip jūs tikitės plėtoti savo karjerą po magistro laipsnio gavimo ?

(Jei jūs taip pat kreipiatės dėl IUSD dvigubo laipsnio programos, prašom nurodyti, kodėl jus domina programų turinys ir jo dėmesys Vokietijos ir arabų šalims MENA regione).

c. Du rekomendaciniai laiškai (anglų kalba, ne daugiau kaip 350 žodžių)

Jūsų rekomendaciniai laiškai gali būti akademiniai, profesionalūs arba, jei įmanoma, dabartinis darbdavys. Laiškai turi būti pasirašyti ir datuoti.

d. Curriculum Vitae (prašome naudoti Europass pavyzdinę CV formą)

Pateikimas

Prašome įkelti visus šiuos failus į "Ain Shams" internetinį programų portalą. Programos portalo vadovas padės jums pritaikyti paraišką. Prašome nesiųskite popierinės kopijos, kol negausite pasiūlymo. Pasiūlymai priklauso nuo to, ar bus laiku pateikti visi spausdintiniai dokumentai, reikalingi įplaukti į Ain Shams University . Mes pataria kandidatams iš anksto parengti savo dokumentus.

Studijų mokesčiai

Tarptautiniams studentams:

IUSD-Kairo studijų mokesčiai kiekvienais mokslo metais nustatomi 5000 eurų *.

Šie mokesčiai, įskaitant administravimo mokesčiai, kursų pasiūlymai, prieiga prie laboratorijos įrangos, kompiuterių sistemos

Kiekvienas studentas turi teisę arba mokėti studijų mokesčius 1-ojo ir 2-ojo mokslo metų pradžioje arba mokėti pusę akademinių metų mokesčių kiekvieno 1, 2, 3 ir 4 semestrų pradžioje.

* Mokesčių sumos turi būti peržiūrimos per IUSD-ASU valdymo komiteto valdybą.

Mėnesinės pragyvenimo išlaidos Kairas

  • Apgyvendinimas kambario nuoma 140, - € - 300, - €
  • Gyvenimo išlaidos 50, - € 130, - €
  • Mobilus telefonas 10 €
  • Visuomeninis sveikatos draudimas 65 €
  • Viešasis transportas 15 €
  • Taksi transportas 110 €

Egipto studentams:

Egipto studentų IUSD-Cairo studijų mokesčiai skaičiuojami pagal kreditų valandų (CH) skaičių, kurį studentas registruoja kiekvieno semestro pradžioje. 2018-2018 akademiniams metams vieno CH dydis yra 950 EGP. Šie mokesčiai apima administravimo mokesčius, ekskursijų mokesčius, kursų pasiūlymus, prieigą prie laboratorijų įrangos, kompiuterinių sistemų

CH vertės vertė metinė peržiūra atliekama per IUSD-ASU valdymo komiteto valdybą.

Vidutiniai semestro mokesčiai yra 14 000 EGP. (skiriasi pagal kiekvieno semestro CH skaičių).

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2018

Apie mokyklą

Ain Shams University, as the third Egyptian university, was founded in July 1950 under the name of "Ibrahim Pasha University". It participated with the two earlier universities, "Cairo University" (Fu ... Skaityti daugiau

Ain Shams University, as the third Egyptian university, was founded in July 1950 under the name of "Ibrahim Pasha University". It participated with the two earlier universities, "Cairo University" (Fua'd the 1st ) and "Alexandria University" (Farouk the 1st) in fulfilling the message of universities and meeting the increasing demand of youth for higher education. When it was first established, Ain Shams University comprised a number of distinguished faculties and academic institutes, which were later developed into university. Skaityti mažiau