Integruoto kokybės sistemų, aplinkosaugos ir saugos bei sveikatos vadybos magistro laipsnis (dvigubas laipsnis)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kaip ir verslo pasaulyje, naujovės yra esminė priemonė, siekiant pagerinti organizacijų ir žmonių konkurencingumą. Šiuo požiūriu 2013 m. Nusprendėme, kad po dešimties metų, kai dėsto "Sistemų valdyme" magistro laipsnį, nuo 2007 m. Universiteto meistras buvo būtinas, pritaikant nuosavybės struktūrą į pokyčius ir poreikius, kurie buvo sukurti tiek įmonėse, tiek profilyje absolventai, kurie įstojo į magistro laipsnį.

Dėl šio apmąstymo sukurtas naujas dvigubo magistro laipsnis, kurį reklamuoja Metalo apdirbimo, baldų, medienos, pakuotės ir Afinex technologijos institutas - AIDIMME ir Valensijos katalikiškasis universitetas - UCV. Laipsnis, susidedantis iš dviejų laipsnių, apimantis, viena vertus, integruotą sistemų valdymą ir, kita vertus, specialistų rengimą profesionalų rizikos prevencijos profesionalams. Padalinkite pavadinimą, dėl kurio atsiranda dvigubas meistras šiose dviejose srityse, leido mums suteikti didesnę specializaciją studentams, turintiems dvigubą laipsnį ir daugiau galimybių verslo praktikos srityje.

Antraštės, sudarančios šį dvigubą laipsnį:

  • Magistro laipsnis integruotame kokybės sistemų, aplinkosaugos ir saugos bei sveikatos vadybos vadove
  • Profesinių rizikos prevencijos magistro laipsnis

Vienas iš pagrindinių privalumų yra galimybė gauti dviejų universitetų magistro laipsnius visose akademinėse srityse per vienus akademinius metus, nes bendras magistro laipsnių maršrutas. Šis pranašumas tiesiogiai veikia studento profilį, nes jis leidžia jiems diferencijuoti, tobulinti savo mokymo programas ir labai paklausius mokymus verslo pasaulyje, taip palengvinant jų patekimą į darbo rinką.

Be to, dėl tam tikrų dalykų sustiprinimo, dvigubo magistro laipsnį studentai, be dviejų universitetinių laipsnių, įgys kokybės, aplinkos ir sveikatos bei darbo saugos auditoriaus kvalifikaciją, kad sustiprintų vienas iš laipsnio profesinių rezultatų.

Šiuo dvigubo magistro pasiūlymo dėka mes palaikome AIDIMME ir UCV įsipareigojimus dėl mūsų studentų įsidarbinimo, šiuo metu esančių 70%, ir esame įsitikinę, kad su naujuoju laipsniu galėsime padidinti šį skaičių.

tikslai

  • Įgyvendinti, išlaikyti ir tobulinti integruotas kokybės, aplinkos ir profesinės sveikatos bei saugos valdymo sistemas, atitinkančias tarptautinius standartus ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001, atliekančius valdymo atstovo funkcijas.
  • Parengti, planuoti ir vykdyti vidaus audito valdymo sistemas ir rengti audito ataskaitas.
  • Plėtoti aukštesnio lygio pareigas darbo rizikos prevencijos klausimais saugos, darbo higienos ir ergonomikos bei taikomosios psichosociologijos specialybėse.
  • Atlikti konkrečius tyrimus valdymo sistemų (aplinkos diagnostikos, rizikos vertinimo, AMFE ir kt.) Srityje.

Mišri metodika

Magistro laipsnį dėsto mišrus būdas, pasitelkiant teorines ir praktines užsiėmimus, seminarus, vizitus, vadovus ir praktiką, baigiant baigiant magistro baigiamąjį projektą (TFM).

Vietos

Stažuotės bendrovėje trunka mažiausiai 300 kontaktinių valandų. Per šį laiką studentas praktikoje sukurs sąvokas, įgytas kursų metu.

Norint atlikti praktiką, susitarimas bus pasirašytas tarp skirtingų šalių. Stažuotojai bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų.

Per paskutinius mokymo mėnesius studija kartu su stažuotėmis. Mišrus mokymasis grindžiamas e-mokymosi platformos (Virtual Classroom) naudojimu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

El Instituto Tecnológico AIDIMME, es una asociación privada sin ánimo de lucro de ámbito nacional, cuyo fin es impulsar la mejora de la competitividad de las empresas a través de la I+D+i tanto en sus ... Skaityti daugiau

El Instituto Tecnológico AIDIMME, es una asociación privada sin ánimo de lucro de ámbito nacional, cuyo fin es impulsar la mejora de la competitividad de las empresas a través de la I+D+i tanto en sus procesos productivos como en sus productos. Skaityti mažiau