Integruotos klimato sistemos mokslų magistro programa

Integruotos klimato sistemos mokslų (angl. ICSS) anglų kalbos magistro magistrantūros, atmosferos, hidrosferos, kriosferos ir biosferos gamtos mokslų elementai susieja su ekonomikos ir socialinių mokslų elementais. Programa turi tarptautiniu mastu unikalų dėmesį fizikai ir modeliavimui ir siūlo tris specializacijos sritis:

  • klimato sistemos fizika
  • klimato sistemos biogeochemija
  • su klimatu susijusi ekonomika ir socialiniai mokslai

ICSS programa yra orientuota į mokslinius tyrimus ir suteikia žinių ir įgūdžių klimato tyrimams. Klimato fizikos tvirtas pagrindas rengia studentus karjerai tarpdisciplininėje mokslo srityje, reikalaujantį gebėti bendrauti su kolegomis iš įvairių disciplinų, taikyti įvairius metodus iš įvairių dalykų sričių į klimatinius mokslinius klausimus, taip pat gebėjimas kurti, interpretuoti ir derinti mokslinius rezultatus.

Klasės yra ribotos iki 20 studentų. Šią į mokslinius tyrimus orientuotą programą 2018 m. Pakartotinai akreditavo ASIIN.

Clisap master

Integruoto klimato sistemos mokslų magistro laipsnis sudaro mokslo ir mokslinių tyrimų karjeros pagrindą ir suteikia studentams teisę į doktorantūrą. Jis taip pat atitinka absolventų karjerą kaip klimato mokslų konsultantas arba tarptautinių organizacijų atstovas, taip pat pasaulinės įmonės ir agentūros.

Mokymo planas

Dvejų metų mokymo programą sudaro vienuolika modulių.

Pirmasis semestras sudaro pagrindą likusiai programos daliai (mokslinių tyrimų įgūdžiai, pagrindiniai matematikos ir fizikos principai, klimato mokslai, klimato sistemos veikimas ir kintamumas, ekonominių ir socialinių mokslų principai).

Antrasis semestras skirtas išplėsti tarpdisciplinines žinias; studentai iš esmės gali laisvai parengti savo kursų planą.

Per pastaruosius du semestrus tikimasi, kad studentai gilins savo žinias vienoje iš trijų specializacijos sričių.

Individualus akademinis konsultavimas yra prieinamas visoje programoje. Mes primygtinai raginame pirmojo semestro studentus dalyvauti orientacinėje veikloje spalio pradžioje.

Programa mokoma:
  • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 27, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date