Atvirų durų diena

Ar norite sužinoti daugiau apie šią programą, apsilankyti mūsų miestelyje ir susitikti su dabartiniais studentais ir darbuotojais? Prisijunkite prie mūsų 2019 m . Lapkričio 16 d. Vyksiančiai Mokytojų atvirų durų dienai !

Programa

Istorinių, literatūrinių ir kultūrinių tyrimų magistrantūros programa pabrėžia humanitarinių mokslų teorinius ir metodologinius aspektus, kad būtų galima prisidėti prie akademinės gelmės, tarpdiscipliniškumo ir ateities lankstumo, kuris apima ne tik vieną sritį. Programa parengs jus atlikti originalius tyrimus, kuriuose jūs svarstote sudėtingas problemas, turinčias daugiadisciplininę perspektyvą. Tai yra būtinas žingsnis norintiems siekti akademinės karjeros studentams, nes daugelis mūsų absolventų tęsia doktorantūros studijas. Nesvarbu, ar jus žavi Europos istorija, modernios Europos literatūros raida ar Romos menas, tyrimų magistrantūros specializacijos yra puikus pasirinkimas talentingiems studentams, norintiems pasiruošti tarptautinei akademinei karjerai.

Specializacijos

Galite pasirinkti iš šių anglų kalbos specializacijų:

 • Istorijos studijos
  Ši specializacija suartina istorikus su literatūros, dailės ir kultūros tyrinėtojais, kad susidarytų kritinė praeities ir dabarties istorija. Mes suprantame, kad istoriniai tyrimai turi svarbų pertvarkymo potencialą ne tik mūsų idėjoms apie praeitį, bet ir šių dienų visuomenėms.
 • Literatūros studijos
  Literatūros studijos išmokys jus, kaip požiūrį į istorinius ir šiuolaikinius tekstus vertinti iš tarptautinės perspektyvos, taip pat, kaip išnagrinėti dabartinę visuomeninę literatūros reikšmę. Specializacijos pabaigoje galėsite aptarti literatūrinius tekstus ir mokslinį požiūrį.
 • Menas ir vaizdinė kultūra
  Dailės ir vizualinės kultūros specializacija tiria meno, praeities ir dabarties santykį įvairiais aspektais, įskaitant vaizdinės raiškos kultūrinių kontekstų interpretaciją ir jų transformacijas per amžius iki šiol.

Visi trys magistro studijų specializacijos turi panašią struktūrą, kurioje yra šie elementai:

 • Humanitarinių mokslų tyrimų teorija 5,0 EC
 • Humanitariniai metodai ir metodika 5,0 EC
 • Šiuolaikinės humanitarinės diskusijos 5,0 EC
 • Akademinis rašymas. 5.0 EC
 • Humanitarinių mokslų pagrindiniai tekstai 5,0 EC
 • Tyrimų seminaras 5.0 EC
 • Moksliniai tyrimai ir pasiūlymas 5,0 EC
 • Magistro darbas ir koliokviumas 30,0 EC
 • Plius drausminiai kursai ir tyrimai / stažuotės užsienyje 55,0 EC

Disertacija

HLCS institutas skatina savo studentus paskelbti savo disertacijos rezultatus gerbiamuose akademiniuose periodiniuose leidiniuose kaip dar vieną žingsnį savo karjerai. Šios mokslinių tyrimų magistro specialybės yra pripažintos tarptautiniu mastu ir atveria kelią karjerai kaip doktorantė.

HLCS institutas

HLCS institutas labai vertina glaudų studentų ir aukštųjų tyrėjų sąveiką. Pirmųjų metų pradžioje jūs pasirinksite dėstytoją, kuris asmeniškai vadovaus jūsų plėtrai kaip savo srities specialistui.

Priėmimo sąlygos

Prieš perskaitydami priėmimo reikalavimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

 • Priėmimas į specializaciją taip pat iš dalies priklauso nuo individualaus pokalbio su kandidatu.
 • Egzaminų valdyba turi įgaliojimus nustatyti papildomus priėmimo reikalavimus.
 • Iš esmės egzaminuotojų tarybos nuožiūra galima priimti į aukštesnio lygio kvalifikaciją nei nurodyta šiame puslapyje. Taigi, jei turite bakalauro laipsnį, kuris yra panašus turiniu ir metodika, taip pat atitinka visus kitus reikalavimus, galite išsiųsti motyvuotą prašymą priimti į egzaminų ekspertų tarybą.

Kaip tarptautinis studentas, jūsų ankstesnis išsilavinimas turi atitikti tam tikrus reikalavimus.

1. Atitinkamos srities bakalauro laipsnio atitikmuo

Istorijos studijų magistrantūros specializacija
Istorijos ar susijusios srities bakalauro laipsnis

Literatūros studijų magistrantūros specializacija
Galite būti priimtas į šią specializaciją, jei turite bakalauro laipsnį iš Literatūros tyrimų universiteto ar susijusios srities, pavyzdžiui, klasikinių kalbų ir kultūros, olandų, romanų kalbų (ispanų ar prancūzų), anglų, ispanų, prancūzų, vokiečių, Arabų, Amerikos studijų ar bet kuria kita kalba.

Dailės ir vizualiosios kultūros magistrantūros specializacija Įgytas meno istorijos, kultūros studijų ar klasikinių kalbų bei kultūros ar susijusios srities bakalauro laipsnis

2. Vidurkis antraisiais ir trečiaisiais bakalauro studijų metais buvo ne mažesnis kaip 7,5, o bakalauro baigiamasis balas - ne mažesnis kaip 8,0.

3. Stiprus motyvacinis laiškas
Jūs turite sugebėti parodyti savo motyvaciją ir ryšį su tarptautiniais akademiniais tyrimais. Atrankos komisija atskirai įvertins kiekvieno kandidato motyvaciją.

4. Informacinis laiškas
Mes reikalaujame rekomendacinio laiško iš jūsų baigiamojo darbo vadovo (arba kito atitinkamo dėstytojo). Mokytojas gali atsiųsti dokumentą el. Paštu hlcsmaster@ru.nl.

Kalbos reikalavimai

Kad galėtumėte dalyvauti šioje specializacijoje, turite mokėti tiek rašytinę, tiek sakytinę anglų kalbą. Ne gimtoji anglų kalba * turi vieną iš šių dalykų:

 • TOEFL balas ≥600 (popierinis) arba ≥100 (internetinis)
 • IELTS balas yra ≥7,0
 • Kembridžo pažengusio anglų kalbos pažymėjimas (angl. CAE) arba anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas (CPE) su C arba aukštesniuoju ženklu

* Kandidatai yra laikomi gimtąja anglų kalba, jei jie yra iš Australijos, Kanados (išskyrus Kvebeką), Airijos, Naujosios Zelandijos, Singapūro, JK, JAV ar Pietų Afrikos.

Kodėl verta studijuoti istorijos, literatūros ir kultūros studijas Radboud University ?

 • Tyrimų stažuotė viename iš mūsų partnerių institutų
 • Tarpdisciplininis požiūris į humanitarinių mokslų tyrimų metodiką ir teoriją
 • Galimybė pasirinkti savo specializaciją
 • Asmeninis dėstytojas padės jums per visą meistro karjerą
 • Jūs gausite išsamų pasirengimą daktaro tyrimams
 • Jus raginama semestrui vykti į užsienį

Terminai

Programos prasideda rugsėjo mėn

 • Ne Europos ekonominės erdvės studentai: balandžio 1 d
 • EAA studentai: gegužės 1 d

Kokybės ženklas

Tiek Keuzegidų magistro, tiek bakalauro programų informacijos vadovas "Keuzegids Universiteiten" dabar paskyrė Radboud University Nyderlandų "geriausiu bendruoju universitetu".

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 29 daugiau kursų Radboud University »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
2,143 EUR
2 083 EUR EEE / 9 124 EUR ne ES studentams
Deadline
Bal. 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Bal. 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Bal. 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date