Istorijos magistras (Leuvenas)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Šis meistras tobulina jūsų istorines žinias ir suteikia jums reikalingų priemonių, kad būtų galima laikytis metodologinio požiūrio į praeities tyrinėjimą. Visame laipsnyje jūs susipažinsite su šiuolaikinėmis istorinių diskusijų temomis ir pagrindinėmis teorinėmis raidomis, kurios šiuo metu sudaro šios srities pagrindus.

Kokia yra programa?

Istorijos menų magistras yra vienerių metų programa, turinti plačią tarptautinę perspektyvą. Išmoksite mokslinių tyrimų virvių, įgysite gilių žinių įvairiomis temomis ir plačiai diskutuosite bei suderinsite skirtingas nuomones. Dėl šio kritinio metodo įgysite neprilygstamą kompetenciją apdoroti ir analizuoti informaciją bei kurti novatorišką dalių sintezę. Jums siūloma pasirinkti specializuotis istoriniame laikotarpyje arba sutelkti dėmesį į tam tikras istorines temas: žiniasklaidą, knygas, religiją, protesto judėjimus, seksualumą, postkolonializmą, prostituciją, mokslą, migraciją, žemės ūkį, politiką.

Šis moksliniais tyrimais pagrįstas meistras leis jums atitrūkti nuo nacionalinių paradigmų, kad būtų galima įsitraukti į didelio masto teorines ir metodines praeities perspektyvas. Jį sudaro trys dalys: pagrindinis modulis, metodinis modulis ir išsamių pasirenkamųjų kursų serija. Visame laipsnyje jūs taip pat tikimasi, kad dirbate prie magistro darbo, aukščiausio mūsų programos taško, kur turite galimybę parašyti išsamų ir originalų istorinį tyrimą, naudodamiesi įgūdžiais ir žiniomis, kurias įgijote viso kurso metu.

Taip pat galite dalyvauti mūsų stažuočių programose, įgydami laipsnį, ir taip išsiugdykite pagrindinius įgūdžius įvairiuose sektoriuose: paveldo ir kultūros, žiniasklaidos, vyriausybės ir politiniame sektoriuje, taip pat privačiuose tyrimuose.

Stiprybės

 • Dėl lanksčios programos galite susikurti ir patikslinti savo kursą.
 • Per stažuotės programą įgysite vertingų įgūdžių įvairiuose sektoriuose.
 • Turėsite galimybę uždirbti iš tarptautinių valdžios institucijų įvairiausiomis istorinėmis temomis.

Ar tai tinkama programa man?

 • Jau nuo planavimo jums patinka atlikti nepriklausomus istorinius tyrimus, jūs gerai perduodate savo atradimus ir galite juos efektyviai pristatyti.
 • Norite pagilinti savo žinias ir supratimą apie praeities įvykius bei praktikuoti naujus istorinių tyrimų metodus.
 • Norite pasinerti į naujausius istorinius tyrimus įvairiomis kalbomis.

Visi kandidatai privalo įrodyti pakankamai žinių žodžiu ir raštu anglų kalba.

Tikslai

Istorijos magistras: mokymosi rezultatai

Baigę istorijos magistro studijas:

 1. Turi gilių žinių ir supratimą apie vieną ar kelis istorinius laikotarpius ir (arba) istorinę metodiką.
 2. Gali kritiškai apmąstyti istorinių tyrimų sudėtingumą ir žino, kad kiekvienas požiūris į praeitį priklauso nuo vietos ir konkretaus laiko bei niekada nebūna vertingas.
 3. Geba savarankiškai suformuluoti originalų tyrimo klausimą, remdamasis esama istoriografija ir radęs svarbius šaltinius, ir parašyti disertaciją remdamasis kritine šių medžiagų analize.
 4. Laikykitės profesijos etikos, naudodamiesi ir apibūdindami šaltinius, tiksliai nurodydami esamą stipendiją.
 5. Gali parašyti ir pristatyti savo darbus moksliniu stiliumi ir gerai akademine anglų kalba.
 6. Gali aktyviai dalyvauti diskusijose apie istoriją ir praeities vaidmenį šiuolaikinėje visuomenėje.

Karjeros galimybės

Istorijos meno magistras suteiks jums didelę patirtį šioje srityje ir įvairius perduodamus įgūdžius. Taikydami skirtingas studijų rūšis, išmoksite mąstyti, analizuoti, siūlyti kritiką, aiškinti, diskutuoti, daryti išvadas ir aiškiai jas išreikšti raštu. Sužinosite apie daugelio kitų svarbių disciplinų, tokių kaip teisė, politologija ir ekonomika, pagrindinius principus.

„ KU Leuven istorijos magistras taip pat paruoš jums žinių ir kompetencijų, reikalingų ištirti įvairesnes karjeros galimybes įvairiuose sektoriuose, įskaitant vyriausybę ir politiką, žiniasklaidą ir komunikaciją, paveldo ir kultūros organizacijas, bei platų spektrą privačios įmonės. Tai taip pat suteiks puikų mokymą tiems, kurie nori tęsti mokslų daktaro laipsnį. ar tolesnis aukštesnysis išsilavinimas.

Pradėkite savo karjerą studijų metu

Studentų karjeros centras džiaugiasi galėdamas padėti jums teisingą kelią link savo pirmosios darbo patirties. Centras taip pat konsultuoja jus ieškant įdomaus darbo ir padeda pokalbiams dėl darbo. Studentams, norintiems pradėti savo verslą, „ KU Leuven taip pat turi „Lcie“, KU Leuven bendruomenę, kuri skatina studentus kurti novatoriškas ir verslias idėjas.

Nežinai nuo ko pradėti? Studentų karjeros centro duomenų bazėse yra pasiūlymų apie darbą, savanorišką darbą, inovacijų projektus ir studentų darbus. Taip pat galite aplankyti vieną iš Karjeros centro organizuojamų renginių.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

KU Leuven yra tyrim? ir švietimo institucija, sulaukusi tarptautinio patrauklumo. Visos šio universiteto programos yra pagr?stos naujoviškais jo mokslinink? ir d?stytoj? tyrimais.

KU Leuven yra tyrim? ir švietimo institucija, sulaukusi tarptautinio patrauklumo. Visos šio universiteto programos yra pagr?stos naujoviškais jo mokslinink? ir d?stytoj? tyrimais. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje