Italijos studijų magistras, Europos literatūros kultūros, lingvistika: italų studijos

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

M EET savo ateitį į University of Bologna .

Prisiregistruokite prie Alma Orienta“ virtualios mugės ir prisijunkite prie mūsų internetu gegužės 14-15 dienomis .

Y ou turės galimybę prisijungti prie gyvų pristatymų fakulteto dėstytojų ir profesionalių darbuotojų, taip pat bendrauti su jais prašyti informacijos ir užduoti klausimus.

href = "https://eventi.unibo.it/almaorientavirtualfair

__________________________________

Italijos studijos yra Antrojo ciklo studijų programa, pagrįsta naujausiais University of Bologna parengtais kultūros analizės rezultatais.

ITS studentai turės galimybę išsamiai išnagrinėti vieną iš svarbiausių pasaulio kultūros literatūros, istorijos, vizualiųjų menų, filosofijos, politinių ir kultūrinių minčių. Inovatyvus, tarpdisciplininis požiūris į italų kultūrą yra sustiprintas per mūsų svarbiausias partnerystes su fondais ir institucijomis, kurios yra pirmaujanti savo srities veikloje: Fondazione Zeri (vaizduojamojo meno tyrimų centras), Cineteca di Bologna (svarbiausias filmų atkūrimas ir išsaugojimas Laboratorija Europoje), Fondazione Gramsci Emilia-Romagna (tyrimų centras politinės minties srityje).

Priėmimo sąlygos

Kiekvienai studijų programai yra nustatytos specialios registracijos sąlygos. Galite rasti išsamią informaciją apie tai, kaip kreiptis, studijų mokesčius ir terminus href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/ItalianStudies/how-to-enrol

Studijų stipendijos ir subsidijos

Studentai iš Emilijos-Romanijos regiono, University of Bologna ir kitų išorinių įstaigų gali gauti ekonominę paramą studijų metu.

href = "https://www.unibo.it/en/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies"

Mokestis už mokslą atleidimas nuo mokesčio

Patikrinkite mūsų svetainę, kad sužinotumėte, kokie dokumentai reikalingi visoms išimtims ir specialioms subsidijoms gauti.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich programme catalogue, cutting-edge research and a constant and increasing ... Skaityti daugiau

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich programme catalogue, cutting-edge research and a constant and increasingly broad international perspective. Skaityti mažiau
Bolonijoje , Cesena , Forli , Ravenna , Riminis , Buenos Airės + 5 Daugiau Mažiau