Studijuoti Magistro programą Izraelyje

Magistro studijos Izraelyje 2018/2019

Studijų Izraelyje

Aukštasis mokslas Izraelio

Izraelis turi aštuonis valstybinius universitetus, kurie yra valstybės subsidijuojamos, su Jeruzalės hebrajų universitetas pateko tarp geriausių pasaulio universitetų.Haifos universitetas, Weizmann institutas Mokslo ir Bar-llan universitetas yra keletas Izraelis 's kitų didžiųjų universitetų, kurie pagaminti daug Nobelio laureatai per pastarąjį dešimtmetį. Tačiau prieš studentai, sėkmingai baigę vidurinį išsilavinimą Izraelyje pradėti aukštojo mokslo studijas, dauguma jų yra pašaukti į kariuomenę, arba IDF (Izraelio gynybos pajėgų). Kai kurie gali būti suteikta galimybė prašyti vėlavimą įvažiuojant į kariuomenę, kad jie gali stoti į kolegiją ar universitetą. Izraelio kurie pasirenka šį maršrutą įvesti programą, žinomą kaip atuda, kur kariuomenė moka už mokslą studentas, 's bakalauro ' s laipsnį.

Izraelis reikalauja, kad studentai imtis egzaminą panašus į SAT arba ACT pateiktą JAV, kuri yra vadinama Psichometrinis Įėjimas testas. Tai testai susideda iš klausimų, susijusių su anglų, žodinio mąstymo ir kiekybinė paaiškinimas. Bandymas gali būti imtasi ispanų, arabų, prancūzų ir rusų kalbomis, taip pat nacionaline kalba, hebrajų.Studentai turėtų gauti gera puikių klasių dėl PET, kol jie yra pripažįstamos vienos iš Izraelis 's valstybinių universitetų, kurie moka dauguma studentu ' ai mokslą per valstybės išleistų subsidijų. Pakaitomis, tarptautiniai studentai turėtų kreiptis dėl stipendijos gerokai prieš įtraukiant į Izraelio universitete, siekiant padėti kompensuoti studijų išlaidas.

Užsienio studentai gali uždirbti bakalauro 'ai, meistras ' ai ir daktaro laipsniai, kurie yra panašūs į tuos, siūlomi JAV ir Europos Sąjungos šalyse. Daugelis studentų kreiptis į Izraelio universiteto išmokti hebrajų kalbą, studijų tikėjimas, pagrindiniai Artimųjų Rytų studijų ar dalyvauti šalies 's puikus mokslo ir technologijų studijų programas.

Ne Izraelio studentai turės gauti studento vizą prieš oficialiai mokosi aukštojo mokslo institute. Dokumentus galite naudoti norėdami gauti savo studento vizą yra tie patys dokumentai, kuriuos būtina taikyti reguliariai vizos, kai jūs įvedėte į šalį.Šie dokumentai pasą, kuris buvo galioja dvejus ar daugiau metų; raštą iš universiteto, kuriame studentas taikomi; užpildyta paraiškos forma; dvi paso nuotraukas ir įrodymą pakankamai lėšų gyvenimo išlaidoms ir mokslą, o Izraelyje. Studentai gali gyventi miesteliu, likti su priimančios šeimos arba pasinaudoti nemokama jaunimo nakvynės namų, esančių Jeruzalės senamiestyje. Genijus yra vienas iš šių nakvynės namų, kad leidžia jums gyventi nemokamai, kai tik norite, kaip ilgai, kaip jūs dingo iš 9:00-17:00 kiekvieną dieną, išskyrus Šabato nakvynės. Be to, Jeruzalė 's Heritage House teikia nemokamą interneto paslaugą visiems apsistojantys nakvynės.

 

Kodėl Studijų Izraelyje?

Izraelio tauta yra istoriškai žavinga ir kultūriškai įvairi šalis, kuri yra daug žinomų vietų turtus pamatyti ir ištirti.Studijuodamas Izraelis, mokiniai turės galimybę pamatyti garsaus Negyvoji jūra, parduotuvė Tel Avive 'ai Karmelio prekyvietės, žvilgsnis ties Baha grožį "i Gardens Haifa ir ištirti daug religinių svetainių, datuojamas keletą tūkstančių metų prieš.

 

Apie Izraelio

Oficialiai vadinama Izraelio Valstybės, šios Artimųjų Rytų šalies dalijasi savo sienos su Libanu, Sirija, Jordanija, Egiptas, Viduržemio ir Raudonosios jūros ir Persijos įlankos Aquaba. Pagal pagrindinių įstatymų, Izraelis apibūdina savo politinę būklei yra demokratinės ir žydų esamas vienintelis žydų daugumos pasaulio valstybe. Kapitalas ir tankiausiai miestas Izraelyje Jeruzalė, su Tel Avivo atstovauja savo finansų centru. Tai atstovaujamoji demokratija reglamentuoja parlamentinę sistemą, kurioje Ministras Pirmininkas veikia kaip vyriausybės vadovas ir "Knesetui " funkcijas kaip ir vienerių rūmų įstatymų leidybos subjektas. Palyginti su visų kitų šalių, Vidurio Rytuose, Izraelis siūlo aukščiausios gyvenimo lygiui užtikrinti regione ir jos piliečiai mėgautis vienas pasaulis 's didžiausias gyvenimo trukmės normas.

Nors Izraelis vykdo daugiau nei 100 diplomatinių atstovybių ir užmezgė ryšius su beveik 160 šalių, ji normalizuojasi santykius su tik trys Arabų lygos nariai: Jordanija, Egiptu ir Mauritanija. Be to, pagal Izraelio įstatai, Sirija, Jemenas, Libanas, Irakas, Saudo Arabija, Iranas ir Sudanas šalys laikomos priešai Izraelio valstybės ir ne Izraelio pilietis leidžiama aplankyti šias šalis be išankstinio gavęs stoties Vidaus reikalų ministerija. Intensyvūs nesutarimai dėl religinių ir kultūrinių įsitikinimų yra pirmiausia atsakingos už kaip draugiškų santykių tarp Izraelio ir tam tikrų musulmonų šalyse mažiau.

 

Esminiai faktai apie Izraelį

  • Izraelis 'ai ekonomika laikoma labiausiai tvirtos ekonomika be kitų išsivysčiusių šalių, ir taip pat buvo reitinguojami numeris vienas plėtros ir tyrimų centro investicijoms.
  • Išsami augimas Izraelis 's pramonės ir žemės ūkio sektoriuose leido šiai šaliai tapti labiausiai savarankiški ir atsižvelgiant į maisto gamybą.
  • Izraelis pirmauja pasaulyje saulės energetikos plėtros ir taip pat iš geoterminės energijos ir vandens išsaugojimo vadovas.
  • Darbo dienomis paleisti nuo sekmadienio iki ketvirtadienio, o penktadienis įtraukti į šešių dienų darbo savaitė. Kai žmonės dirba penktadieniais, jie paprastai išnyksta anksti laikytis šabo.
  • Studijuojantys pagal Izraelio norite padaryti kelionę į Ben Guriono Nacionalinės Saulės energetikos centras, kur pasaulis 'ai didžiausia saulės parabolinė antena yra.
  • Šiuo metu beveik 90 procentų namų Izraelio vandeniui šildyti, naudojant saulės energijos plokštes.
  • Nes Izraelis nuolat patiria vandens trūkumą. jie turi labai išvystytą hidrotechnika pramonę, kuri padaro juos viena iš pasaulyje 's pirmaujančių ekspertų vandens išsaugojimo būdus ir vandens perdirbimo.

 

Izraelis 's klimato

Jeruzalė ir centrinės Izraelis paprastai gauna 1:59 sninga kiekvienais metais, su pakrantės miestų Haifa ir Tel Avivo patiria tipiškas karštomis vasaromis ir vėsus, drėgnas žiemas charakterizuojančios Viduržemio jūros klimatas. Šiaurės Negevo ir Beer turi pusiau sausas klimatas, kad patirtis daug mažiau lietaus nei centrinėje Izraelio. Pietų Izraelis ir Arava sritys yra dykumos kaip su ilgomis, sausomis, karštomis vasaromis. Iš tiesų aukščiausia temperatūra užfiksuota ir Azijos kontinento - 128 laipsnių pagal Celsijų, arba 53 Celsijaus - įvyko Tirat Zvi Kibbutz kuri yra įsikūrusi šiaurinėje dalyje Jordano upės slėnyje. Studentai gali tikėtis pamatyti šiek tiek ne tarp gegužės ir rugsėjo Izraelyje lietaus. Izraelis 'ai bendra vidutinė temperatūra yra gana aukštą 65 laipsnių pagal Celsijų, arba 18 Celsijaus.

 

Kalbos Izraelio

Šios dvi oficialios kalbos Izraelyje hebrajų ir arabų, hebrajų su kuria kalbėjo izraeliečiams balsų dauguma. Tačiau daugelis žmonių kalba angliškai pakankamai gerai ir studentai ras, kad nemažai televizijos programos transliuojamos anglų kalba. Be to, anglų kalba yra dėstoma visiems mokiniams lankyti valstybinę mokyklą pradedant nuo pradinių klasių.

 

Izraelis ir religija

Pusė visų Izraelio žydų teigti, kad tradicinės žydai, o likę pusė teigia savo religinių kaip pasaulietinių žydų ir "Religijos sionistai ". Nors Haredim arba ultraortodoksai žydai, sudaro mažiau kaip penkis procentus visų gyventojų, tai pirma grupė turėtų apimti penktadalis tų, kurie praktikuoja judaizmą Izraelyje per ateinantį dešimtmetį.

 

Izraelis 's Valiuta

Naujas šekelis yra Izraelis 's nacionaline valiuta, kuris pakeitė "senas " šekelio daugiau nei prieš 20 metų ir susideda iš 100 agorot. Dėl euro banknotų ir monetų šekelis rašomas "šekelis " arba "sheqalim ".

Gyvenimo Izraelio kaina yra nevienodos mažesnes sveikatos priežiūros išlaidų, tačiau pelningesnę paslaugų ir prekių judėjimą. Tai lengva gauti kreditą Izraelyje, kad mažmenininkų ir bankų, leidžiančius vartotojams galimybę sumokėti mėnesines įmokas viską nuo paskolų bakalėja. Deja, ši situacija palieka daugelis izraeliečių darbo darbo užmokesčiui, kurios yra mažesnės nei Europoje ir JAV, kuri verčia juos nuolat remtis kreditą pirkti reikalingus daiktus.

Faktai apie Izraelis

Izraelis yra rytinio galo į Viduržemio jūrą. Ji ribojasi su Egipto į vakarus, Sirijoje ir Jordanijoje į rytus, ir Libano į šiaurę. Jo jūrų lyguma yra labai derlinga. Pietų Negevo regione, kuris sudaro beveik pusę viso ploto, daugiausia dykumos.

 

Sostinė: Jeruzalė
Oficialios kalbos: hebrajų ir arabų
Vyriausybė: Parlamentinė demokratija
Gyventojų skaičius: 8.002.300
Bendrasis vidaus produktas: $ 248.719.000.000.000
Valiuta: Naujas šekelis (₪) (ILS)
Laiko juosta: (UTC 2)