Japonija

Studijos Japonijoje

Aukštasis mokslas Japonijoje

Japonijos aukštojo mokslo institucijos yra universitetai, jaunesnysis kolegijų ir technikos kolegijos, tačiau tik universitetai sudarymą bakalauro, magistro, daktaro-aisiais ir profesinės laipsnių. Daugiau nei 70 procentų aukštųjų mokyklų absolventų gauti tam tikrą aukštojo mokslo formą.

 

Kodėl studijuoti Japonijoje?

Japonijos mokyklose labai aukštas išsilavinimo standartus ir yra tarp pasaulio lyderių state-of-the-art mokslinių tyrimų ir technologijų. Be techninio sumanumo, Japonijos universitetai taip pat labai vertinamas kitų akademinių disciplinų, pavyzdžiui, politinių mokslų. Trylika universitetai šiuo metu siūlo programas mokoma anglų kalba.

Japonija yra labai atvira užsienio studentams; daugiau nei 130,000 studentai iš užsienio studijuoti šalyje kasmet.Japonija planuoja daugiau nei dvigubai tarptautinių studentų iki 2020 m Artikulo numeris siūlant daugiau programų anglų kalba.


Universitetai Japonijoje

Japonija turi 618 universitetams studijų programas. Šie universitetai skirstomi į tris kategorijas:

  • 86 nacionalinių universitetų
  • 75 valstybiniame universitete įsteigti vietos subjektų
  • 457 privatūs universitetai


Japonijos universitetai yra vieni geriausių pasaulyje su 13 mokyklų iš 400 pasaulio, atsižvelgiant į 2012-2013 m Times Higher Education World University Rankings.

 

Studijų ir Programos trukmė

Mokestis už magistrantūroje prasideda nuo maždaug $ 9000 (JAV) iki maždaug $ 15,000 (JAV) per metus. Japonijos vyriausybė ir Japonijos universitetuose ir teikia daug galimybių dėl stipendijų ir paskolų. Magistrantūros programos paprastai trunka dvejus metus, tačiau studentai, kurie nėra įgudę Japonijos gali tekti praleisti 1-2 metus studijavo prieš priėmimą kalbos magistro programa dėstoma japonų. Parengiamieji anglų kalbos kursų yra prieinami 66 privačių universitetų ir jaunesniųjų kolegijose.

 

Yra keletas tipų užsienio studentų Japonijoje:

  • Privačiai finansuojamos užsienio studentams, kurie gali tiesiogiai kreiptis į japonų mokykloje, kai jie gauti pakankamai kalbos įgūdžius.
  • Studijuojantys pagal Japonijos vyriausybės (Monbukagakusho) stipendijų programą; ši programa turi labai griežtus reikalavimus ir ilgas taikymo procesas.
  • Savo vyriausybės finansuojamame studentams. Japonija turi susitarimus su keliomis šalimis siekdama padėti studentams su Japonijos švietimo, įskaitant Malaizija, Tailandas, Singapūras, Jungtiniai Arabų Emyratai, Kuveitas ir Uzbekistane.

 

Mokslo metai

Japonijos mokslo metai paprastai trunka nuo balandžio iki kovo. Yra paprastai du semestrus, o pirmąjį pusmetį veikia nuo balandžio iki rugsėjo mėnesio antrąjį pusmetį veikia nuo spalio iki kovo. Vasaros pertrauka paprastai vėlai liepos rugpjūčio pabaigoje, žiemos pertraukos gruodžio pabaigoje per sausio pradžioje ir pavasarį pertraukos vasario pabaigoje per balandžio pradžioje.

 

Aspirantūros galimybės

Yra daug galimybių studentams su magistro laipsnius dirbti pramonės arba atlikti tyrimus po studijų baigimo. 2010, beveik 8000 užsienio studentų Japonijoje rado darbą Japonijoje, kai jie baigė. Užsienio studentai turi turėti konkretų darbo pasiūlymą, kol jie gali kreiptis dėl rezidentūros statuso pasikeitimą nuo studentui įsidarbinti.

 

Vizų reikalavimai

Tarptautiniai studentai privalo turėti vizą.Studentų magistro studijų programą turi teisę gauti kolegijos studentų gyventojo statuso. Studentas gali kreiptis tiesiogiai per Japonijos ambasadą ar konsulatą vizos į studento šalyje arba švietimo institucijos, kurioje studentas planuoja studijuoti gali pateikti prašymą gauti tinkamumo liudijimą. Kai studentas turi tinkamumo liudijimą, jie vis tiek reikės gauti vizą iš savo gimtosios šalies Japonijos ambasadą ar konsulatą.

Be to, vizos, užsienio studentai turi registruotis užsieniečiams per 90 dienų po atvykimo į Japoniją savivaldybės biure toje vietoje, kur jie gyvena. Studentai turėtų atlikti savo svetimų registracijos kortelę su jais visą laiką, kai jie gauti.

 

Sveikatos draudimas

Tarptautiniai studentai turi teisę prisijungti prie nacionalinės sveikatos draudimo, kuri apima apie 70 proc gydymo išlaidų.Be to, kai kurie universitetai turi specialius sveikatos draudimo planus, užsienio studentų. Norėdami gauti nacionalinių sveikatos draudimo, studentai pirmiausia reikia savo svetimų registracijos kortelę. Mokesčiai už nacionalinių sveikatos draudimo priklauso nuo vietovės; mėnesinis mokestis Tokijuje yra apie ¥ 3,500.

 

Patarimai

Linkę dažniausiai naudojamas ir kaip sveikinimo ir žymėjimo atžvilgiu. Lankai svyruoti nuo kasdienių lankai maždaug 15 laipsnių giliai lankai iš maždaug 45 laipsnių naudojamų išreikšti nuoširdų dėkingumą ar atsiprašymo. Verslo lankai yra per vidurį, maždaug 30 laipsnių.

Japonų gyvenimo būdas yra daug pratimų ir sveikos mitybos su daug šviežių daržovių ir jūros gėrybių.

Apie Japoniją

Japonija yra Rytų Azijos Ramiojo vandenyno. Japonijos artimiausių kaimynų yra Kinija, Šiaurės Korėja, Pietų Korėja ir Rusija. Japonija yra iš tikrųjų salynas sudarytas iš beveik 7.000 atskirų salų, tačiau keturių didžiausių salos sudaro beveik visi šalies žemės masė. Kapitalas, Tokijas, yra viena iš didžiausių pasaulio miestų ir aplinkinių metropolinės zonos yra didžiausia pasaulyje, su 30 milijonų gyventojų. Japonija yra labai pramoninė šalis, kur randa turtingą istoriją, įvairių festivalių, neįvykdyti virtuvės, gražūs sodai, didinga kraštovaizdžio bei kvapą gniaužiantys kalnai, įskaitant Mount Fuji, viena iš pasaulio labiausiai atpažįstamų viršūnių. Šalis taip pat žinomas pramonės šakų, kurios daro kai kurie iš aukščiausios kokybės produktų, pavyzdžiui, automobilių ir elektronikos pasaulyje.


Klimatas

Dėl Japonijos įvairių geografija, klimatas yra labai įvairus vietose, tačiau šalis paprastai patiria keturis sezonus. Vidutinė temperatūra Tokijuje yra apie 27 laipsnių C rugpjūtį apie 5 laipsnių C sausį.

 

Kultūra

Japonų kultūra yra įvairi mišinys senovės Rytų tradicijas ir šiuolaikinės Vakarų visuomenės. Japonija gali pasigirti platų kultūrinės išraiškos, iš budistų šventyklos, datuojamas daugiau nei 15 amžių švelniavilnių japonų porceliano ir gražių medienos spaudinius. Be to, japonų animacija, poezijos, šokio, muzikos ir savybės yra pripažintas visame pasaulyje.

 

Pragyvenimo kaina

Vidutinė mėnesio kaina už tarptautinę studentas gyvena Japonijoje yra apie 87.000 ¥ (apie 925 $ JAV), išskyrus mokslą.Mažesni miestai kainuoti apie 60.000 ¥ už mėnesį ir didesniuose miestuose kainuoja apie ¥ ¥ 100,000 per mėnesį.

Mokyklos

Mokyklos ir universitetai – Japonija

Internetinės mokyklos ir universitetai – Japonija