Jungtiniai Arabų Emyratai

Apie JAE

Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE) yra labai moderni Vidurio Rytų šalis, įsikūrusi pietryčių dalis Arabijos pusiasalyje. Šalis ribojasi su Saudo Arabija, Omanas, Kataras. JAE buvo įkurta 1971 metais kaip septynių Emyratų federacijos: Abu Dabis, Ajman, Dubajus, Fujairah, Ras al Khaimah-, Sharjah ir Umm Al-Qaiwain. JAE yra populiarus turizmo paskirties vietą, kad mišiniai, turtingas kultūros tradicijas datuojamas daugiau nei 2500 metų su šiuolaikinių miestų, kad pasigirti dangoraižių, muziejų, meno galerijų, golfo kursai, kurortų ir pramogų parkų.

 

Klimatas

Nors apie keturi penktadaliai JAE yra karštas ir sausas dykumos klimatas, šalis taip pat kalnai, oazės ir pakrantė. Didžiausi vasaros temperatūra gali pasiekti beveik 50 laipsnių C kai kuriose srityse, nors temperatūra kalnų regionuose yra nuosaikesnis. Minimalūs žiemos temperatūra yra apie 10 laipsnių C.Metinis kritulių kiekis yra nuo 120mm iki 350mm priklausomai nuo vietovės, su retkarčiais flash potvynių. Dulkių audros, kuri žymiai sumažina matomumą atsirasti dykumos regionuose.

 

Kultūra

JAE siekia išlaikyti tradicinius kultūrinius elementus, remiantis genčių gyvenimo ir islamo principus, o juda link šiuolaikinės kultūros. Turint tai omenyje, šalis neseniai pabrėžė, vizualiuosius menus, kurios papildo tradicines priemones kūrybiškumą, kad orientuota į poezijos ir šnekamąją kalbą. Kaip rezultatas, JAE dabar klesti, įvairių kultūrų meno bendruomenę, kuri apima muziejai, meno galerijos, meno parodos, kultūriniai renginiai, teatrų ir meno susijusius seminarus ir vasaros stovyklas.

 

Pragyvenimo kaina

Kainos JAE paprastai yra nedidelis, su vieno miegamojo apartamentai pradedant maždaug $ 1,000 (JAV) per mėnesį ir komunalinės paslaugos veikia maždaug $ 120 (JAV) per mėnesį. Maistas ir valgomasis išlaidos taip pat yra labai protinga.Išlaidos netoli miesto centro yra šiek tiek didesni nei sąnaudos kitur. Studentai taip pat turėtų būti tikri, kad biudžeto automobilis, nes jie yra virtualus būtinybė šalyje.

 

Mokyklos

Mokyklos ir universitetai – Jungtiniai Arabų Emyratai

Internetinės mokyklos ir universitetai – Jungtiniai Arabų Emyratai