Kūrybiško tvarumo magistras (ARTS)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Studentai išmoksta pritaikyti žinias, įgūdžius ir naujus metodus, kad pasiektų bendradarbiavimo sprendimus, pagrįstus ekologiniu, ekonominiu ir socialiniu bei kultūriniu tvarumu.

Tyrimo tikslai

Daugiadisciplininis požiūris. Studentai mokosi pritaikyti žinias, įgūdžius ir naujus metodus, kad būtų pasiekti bendri sprendimai, pagrįsti ekologiniu, ekonominiu ir socialiniu-kultūriniu tvarumu.

Sisteminis požiūris: studentai išmoko sisteminį mąstymą naudoti problemos sprendime ir kuria naujus holistinius supratimus apie sudėtingas situacijas ir kritines visuomenės infrastruktūras. Pagrindinis dėmesys skiriamas visuotiniam supratimui vietos bendruomenių kontekste ir tuo pačiu skirtingiems tvarumo aspektams.

Dizaino mąstymas: studentai mokosi taikyti kūrybiškus problemų sprendimo būdus ir priemones dialogo palengvinimui, problemų nustatymui, idėjų kūrimui ir sprendimų rinkimui.

Tvarumo valdymas: studentai mokosi kurti, remti ir valdyti tvarumo iniciatyvas visai visuomenei verslo tikslais ir kitų organizacijų poreikiams. Studentai taip pat supranta, kaip skirtingos organizacinės formos ir darbo metodai padeda siekti tvarumo.

Projektų valdymas: studentai išmoko valdyti daugiadalykį komandinį darbą ir skatinti tvarumą kultūriniu požiūriu įvairiapusėje organizacinėje aplinkoje.

Baigę CS daktaro laipsnį Dizaino departamente, studentai sugeba

 • praktikuokite skaidrų ir atsakingą dizainą skirtinguose politiniuose, visuomenės ir verslo kontekstuose.
 • naudoti projektavimo mąstymą, sisteminį mąstymą ir dalyvavimo metodus analizuoti tvarumo problemas ir kurti kūrybingus sprendimus.
 • palengvinti komandinį darbą įvairiose disciplinose ir profesijose.
 • dalyvauti ir vesti diskusijas apie dizainą ir tvarumą.
 • atlikti projektavimo tyrimus, siekiant paremti jų praktinį darbą.

Studijų kalba

Kvalifikacijos magistrantūros studijų programa "Kūrybiškumas" - magistro laipsnis yra anglų kalba.

Karjeros galimybės

CS studijos rengia studentus dirbti tvarumo ekspertais organizacijose, turinčiose strateginį požiūrį į perėjimą prie tvarumo. Tai yra privatus ir viešasis sektoriai, taip pat daugybė NVO. Studentas gali kurti patirtį įvairiuose profesiniuose profiliuose, kurie skiriasi nuo mokslinių tyrimų įgūdžių iki praktinių valdymo, vadovavimo ir dizaino įgūdžių skirtingose ​​aplinkose.

Dizainas susiduria su naujais iššūkiais tvarios plėtros srityje. CS programa moko įgūdžių, kaip įveikti šiuos iššūkius, pasitelkiant specializaciją ir tarpdisciplininį darbą, o studentai tuo pat metu vykdo profesinio projektavimo kriterijus. CS programos absolventai yra patrauklūs tikslai pažangiems vietos ir tarptautiniams darbdaviams, taip pat yra pasirengę savarankiškai verslumui.

Tyrimų turinys

Kūrybiškumo palaikymo programa apima pamokas klasėje, grupinių užduočių seminarus, praktinius projektus ir baigiamąjį darbą. Kursai gilina profesinių įgūdžių pagrindą, susijusį su tvariu produktų ir paslaugų dizainu. Projektų turinys skiriasi nuo esminių naujovių iki socialinio tvarumo didinimo. Kursai ir projektai vykdomi partnerių organizacijų, kurios gali būti, pvz., Privačios įmonės, NVO ar kitos asociacijos ar visuomeninės organizacijos, temomis.

Dvejų metų trukmės studijas sudaro 120 ECTS, kurias sudaro privalomosios studijos Dizaino katedroje, privalomos kūrybinio tvarumo projektavimo studijos ir pasirenkamosios studijos. Mokymo programa yra pagrįsta asmeniniais studijų planais, į kuriuos studentai taip pat gali įtraukti studijas, baigtas kituose universitetuose, arba kitus modulius iš Aalto University . Pedagoginis požiūris grindžiamas mokymo ir tyrimų integravimu, probleminiu mokymu ir tvirtu ryšiu su praktiniais rezultatais. Daugiau informacijos apie siūlomus kursus galite rasti programos svetainėje.

Programos priėmimo tvarka ir vertinimo kriterijai

Ko mes ieškome pareiškėjui

Tinkami pareiškėjai yra skirti studijų tvarumui tarpdisciplininiu būdu ir darbui susijusiose pareigose. Mes taip pat vertingi įžvalgos apie dizainą ir tai, kaip dizainas gali būti naudojamas kaip transformacinis procesas.

Vertinimo kriterijus

Kriterijai, kuriais naudojame paraiškas pirmame etape, yra šie

 • Gyvenimo aprašymas (0–2 taškai)
 • motyvacinis laiškas (0–2 taškai)
 • ankstesnės studijos (0–2 balai)
 • aplankas (0–5 taškai)

Be šių, antrame etape taip pat numatomi vertinimo kriterijai

 • Asmeninis pokalbis (0-5) taškai

Pirmasis etapas ir reikalingi paraiškos dokumentai

Pirmajame priėmimo etape atrankos komisija įvertina paraiškas remdamasi paraiškos dokumentais. Konkretūs studijų varianto reikalavimai paraiškos dokumentams yra išvardyti žemiau. Taip pat atkreipkite dėmesį į reikalavimus, taikomus paraiškos dokumentams, pateiktiems bendrose paraiškos instrukcijose. Pridėkite kiekvieną paraiškos dokumentą prie elektroninės paraiškos formos PDF formatu.

Portfelis

Privaloma rinkinys, kurį sudaro patys pareiškėjo darbai.

Aplanke pareiškėjai demonstruoja darbus, parodančius jų meninę raišką ir projektavimo įgūdžius. Aplanke turi būti įvairių pareiškėjo ankstesnės mokslinės, profesinės ir (arba) meninės veiklos pavyzdžių. Meno / projekto darbai gali būti pateikti kaip techniniai brėžiniai, skaidrės ar nuotraukos. Jei pristatote darbą, kuris buvo atliktas kaip komanda, paaiškinkite, koks jūsų vaidmuo projekte ir koks indėlis į jį. Aplanke esantis darbas turi būti katalogizuotas, nurodant bent pavadinimą ir (arba) temą, panaudotas medžiagas, dydį, paskirtį ir kiekvieno kūrinio pagaminimo metus. Kataloge taip pat turi būti nurodyta, kur ir kada kūrinys buvo eksponuojamas, rodomas ar išleistas.

CV / Profesinė patirtis

Pareiškėjo profesinė patirtis bus nagrinėjama plačiai, ypač atsižvelgiant į darbo patirtį, susijusią su kūrybinio tvarumo programa. Profesinė patirtis bus vertinama remiantis CV.

Motyvacinis laiškas

Pareiškėjas turi pasakyti savo motyvaciją studijuoti pagal Kūrybinio darnaus vystymosi programą, parašydamas motyvacinį laišką. Laiške turėtų būti atsakymai į šiuos klausimus:

 • Koks yra jūsų reikšmingiausias pasiekimas ar sėkmė tvarumo ir dizaino srityje?
 • Kodėl norite tapti kūrybinio tvarumo programos studentu Aalto University ?
 • Kokius projektus norėtumėte atlikti studijų metu ir kaip magistro darbas?
 • Ką norite padaryti po magistrantūros programos?

(Daugiausia 4000 ženklų.)

Paraiškų pateikimo kalba kalba

Paraiškos dokumentai turi būti pateikti anglų kalba.

Antrasis etapas

Dalis pareiškėjų kviečiami į antrąjį etapą. Kvietimas į antrąjį etapą pareiškėjams išsiunčiamas ne vėliau kaip prieš 7 dienas.

Atrinkti kandidatai bus pakviesti pokalbiui. Jei reikia, pokalbius galima atlikti per „Skype“. Pokalbis skirtas įvertinti pareiškėjo galimybes sėkmingai baigti studijas.

Kitos konkrečios programos taikymo instrukcijos

Kūrybinio tvarumo magistro programa yra tarpdisciplininė programa, kursus siūlo šie Aalto University skyriai ir mokyklos:

 • Dizaino katedra; Menų, dizaino ir architektūros mokykla
 • Vadybos studijų katedra; Verslo mokykla
 • Bioproduktų ir biosistemų katedra; Chemijos inžinerijos mokykla
 • Architektūros katedra; Menų, dizaino ir architektūros mokykla
 • Sukurtos aplinkos departamentas; Inžinerijos mokykla

Į kūrybinio tvarumo programą galima kreiptis per Menų, dizaino ir architektūros mokyklą (Dizaino katedra), Verslo mokyklą ir Chemijos inžinerijos mokyklą. Pareiškėjas gali kreiptis į kūrybinio tvarumo programą per daugiau nei vieną mokyklą. Tokiu atveju pareiškėjas kiekvienai mokyklai turėtų pristatyti atitinkamą paraiškos paketą. Pareiškėjo tinkamumas visada bus tikrinamas atsižvelgiant į mokyklos, į kurią pareiškėjas kreipiasi, kriterijus (pvz., Kalbos egzamino balo, išsilavinimo ir reikiamų priedų pateikimo kriterijai). Administracinį pareiškėjo tinkamumą tikrina Aalto University priėmimo tarnybos.

Tačiau pareiškėją galima pasirinkti tik per vieną iš skyrių. Priimti studentai baigs magistro laipsnį katedroje, į kurią jie priimami.

Jei architektas kreipiasi per Dizaino skyrių ir yra priimamas, įgytas laipsnis bus kūrybinio tvarumo menų magistras. Kad architektas-kandidatas būtų priimtas, pareiškėjas turėtų parodyti stiprią motyvaciją, kodėl jis nori kreiptis būtent į Dizaino skyrių.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and desig ... Skaityti daugiau

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and design, architecture, and technology in Finland. Skaityti mažiau
Espo , Helsinkis , Pori , Mikelis + 3 Daugiau Mažiau