Studentai mokosi pritaikyti žinias, įgūdžius ir naujus požiūrius, kad galėtų pasiekti bendrus sprendimus, pagrįstus ekologiniu, ekonominiu ir socialiniu-kultūriniu tvarumu.

Tyrimo tikslai

Daugiadisciplininis požiūris: studentai mokosi pritaikyti žinias, įgūdžius ir naujus metodus, kad būtų pasiekti bendri sprendimai, pagrįsti ekologiniu, ekonominiu ir socialiniu-kultūriniu tvarumu.

Sisteminis požiūris: mokiniai išmoksta naudoti sisteminį mąstymą į problemų sprendimą ir kurti naujus holistinius supratimus apie sudėtingas situacijas ir kritines visuomenės infrastruktūras. Pagrindinis dėmesys skiriamas visuotiniam supratimui vietos bendruomenių kontekste ir tuo pačiu skirtingiems tvarumo aspektams.

Dizaino mąstymas: studentai mokosi taikyti kūrybinių problemų sprendimo metodus ir priemones dialogo palengvinimui, problemų nustatymui, idėjų kūrimui ir sprendimų priėmimui.

Tvarumo valdymas: studentai mokosi kurti, remti ir valdyti tvarumo iniciatyvas visai visuomenei verslo tikslais ir kitų organizacijų poreikiams. Studentai taip pat supranta, kaip įvairios organizacinės formos ir darbo metodai padeda siekti tvarumo.

Projektų valdymas: studentai išmoko valdyti daugiadalykį komandinį darbą ir skatinti tvarumą kultūriniu požiūriu įvairiapusėje organizacinėje aplinkoje.

Baigę CS daktaro laipsnį Dizaino departamente, studentai sugeba
• praktikuoti skaidrią ir atsakingą projektą įvairiais politiniais, visuomeniniais ir verslo kontekstais
• naudoti dizaino mąstymą, sisteminį mąstymą ir dalyvavimo požiūrį, siekiant išanalizuoti tvarumo problemas ir kurti kūrybinius sprendimus
• palengvinti komandinį darbą skirtingose ​​disciplinose ir profesijoje
• dalyvauti diskusijose dėl dizaino ir tvarumo
• atlikti projektinius tyrimus, kad paremtų jų praktinį darbą

Studijų kalba

Kvalifikacijos magistrantūros studijų programa "Kūrybiškumas" - magistro laipsnis yra anglų kalba.

Karjeros galimybės

CS studijos rengia studentus dirbti tvarumo ekspertais organizacijose, turinčiose strateginį požiūrį į perėjimą prie tvarumo. Tai yra privatus ir viešasis sektoriai, taip pat daugybė NVO. Studentas gali kurti patirtį įvairiuose profesiniuose profiliuose, kurie skiriasi nuo mokslinių tyrimų įgūdžių iki praktinių valdymo, vadovavimo ir dizaino įgūdžių skirtingose ​​aplinkose.

Dizainas susiduria su naujais tvaraus vystymosi inovacijų iššūkiais. CS programa dėsto įgūdžius, reikalingus šioms problemoms spręsti specializuojant ir tarpdisciplininiame darbe, o studentai vienu metu atitinka profesinio dizaino kriterijus. Programos absolventai yra patrauklūs uždaviniai pažengusiems vietos ir tarptautiniams darbdaviams, taip pat pasirengę savarankiškam verslui.

Tyrimų turinys

Kūrybiškumo palaikymo programa apima pamokas klasėje, grupinių užduočių seminarus, praktinius projektus ir baigiamąjį darbą. Kursai gilina profesinių įgūdžių pagrindą, susijusį su tvariu produktų ir paslaugų dizainu. Projektų turinys skiriasi nuo esminių naujovių iki socialinio tvarumo didinimo. Kursai ir projektai vykdomi partnerių organizacijų, kurios gali būti, pvz., Privačios įmonės, NVO ar kitos asociacijos ar visuomeninės organizacijos, temomis.

Dvejų metų magistro laipsnį sudaro 120 ECTS, kurį sudaro privalomi "Dizaino katedros" tyrimai, privalomi kūrybinio tvarumo projektavimo tyrimai ir pasirenkami tyrimai. Mokymo programa yra pagrįsta asmeniniais studijų planais, kuriuose studentai taip pat gali įtraukti studijas, atliktas kituose universitetuose ar kituose moduliuose iš Aalto University . Pedagoginis požiūris yra pagrįstas mokymo ir mokslinių tyrimų integravimu, problemišku mokymu ir stipriu ryšiu su praktiniais rezultatais. Daugiau informacijos apie kursų pasiūlymus rasite programos svetainėje.

Išsamesnės informacijos apie išsilavinimo turinį rasite 2018-2020 mokslo metų studijų kryptyje .

Priėmimo tvarka ir konkrečios programos reikalavimai

Magistrantūros studijų programos "Menas ir dizainas" paraiškų teikėjai kandidatams į programą. Programa siekia studentų, turinčių įgūdžių tobulinti procesus ir struktūras, kurti novatoriškus dizaino sprendimus tiek individualiai, tiek komandų nustatymuose, su asmeniniu ir meniniu įžvalgumu, idėjų įgūdžiais ir tikslo orientacija bei motyvacija.

Reikalavimus atitinkantys kandidatai į programą gavo meno bakalauro (meno ir dizaino) arba baigė lygiaverčius tyrimus. Bendrojo ir pramoninio dizaino magistro programą sudaro pažangios studijos, kurios gali būti baigtos per dvejus metus.

Studentams leidžiama dalyvauti programoje dviem etapais. Pirmajame etape studentai vertinami pagal paraišką kaip visumą, įskaitant portfelį, ankstesnius studijas, CV ir motyvacijos laišką. Antroje pakopoje interviu kviečiami tinkamiausi kandidatai, iš kurių mažesniam pareiškėjų pogrupiui siūloma studijuoti. Pareiškėjai, kuriems priimta programa, gali būti reikalaujami atlikti papildomus tyrimus.

Pareiškėjai vertinami dviem etapais pagal jų gyvenimo aprašymus, asmeninius studijų pasiekimus (meninę ir (arba) mokslinę) bei motyvaciją, kurie taip pat aptariami interviu.

I etapas: dokumentacija

  1. Motyvacinis laiškas
  2. Pažymėjimas ir stenograma
  3. CV
  4. Portfelis

Portfelis

Portfolyje pareiškėjai pateikia darbą, kuris rodo jų dizaino įžvalgas ir įgūdžius. Portfellyje turi būti įvairių pareiškėjo ankstesnių mokslinių, profesinių ir / ar projektavimo projektų pavyzdžių.

Dizaino darbai gali būti pateikti kaip techniniai brėžiniai, kompiuteriniai brėžiniai, eskizai, iliustracijos, skrajuteles ar nuotraukos. Įtraukite į portfelį šešis (6) darbo pavyzdžius. Portfelyje esantis darbas turi būti kataloguojamas, nurodant bent kiekvieno kūrinio pavadinimą ir / arba temą, tikslą ir pabaigos metus. Kataloge taip pat turi būti nurodyta, kur ir kada darbas buvo atliktas, eksponuojamas, rodomas ar paskelbtas. Kiekvienam darbui turėtų būti pateiktas trumpas paaiškinimas. Pareiškėjo indėlis į darbą turėtų būti nurodytas, jei darbas baigtas grupėje. Pareiškėjo vardas, pavardė, adresas ir telefono numeris bei prašoma laipsnio programa turi būti aiškiai nurodyta portfelyje.

Portfelis turėtų būti įkeltas kaip vienas PDF failas. Įkeltas PDF failas neturi viršyti 100 MB. Įleidimo komitetas įvertins tik PDF formate esančią medžiagą. Nuorodos į išorinę medžiagą (pvz., Svetainę) ar vaizdo medžiagą nebus svarstomos perėmimo proceso metu.

CV (curriculum vitae)

Paraiškose turi būti nurodytas pareiškėjo CV, nurodantis asmens duomenis, išsilavinimą, darbo patirtį, parodas, leidinius ir straipsnius, apdovanojimus ir dotacijas, mokymosi keliones ir pasitikėjimą.

Motyvacinis laiškas (paraiškos formoje, maksimalus 4000 simbolių)

Parašykite motyvacinį laišką, kuriame būtų paaiškintos jūsų paraiškos dėl šios programos ir jūsų konkrečios (-ių) srities (-ių) susidomėjimo (-ių) laukai, taip pat jūsų tikslai ir lūkesčiai, susiję su studijomis, kurios bus baigtos Aalto University menų, dizaino ir architektūros mokykloje. Apibūdinkite savo stiprybes ir interesus, meno ir dizaino viziją, su darbo ir kūrybos tikslais susijusius aspektus.

Motyvaciniame laiške turi aiškiai atsakyti į šiuos klausimus:

  1. Koks jūsų didžiausias pasiekimas / sėkmė dizaino srityje?
  2. Kodėl prašote Aalto University ?
  3. Ką norėtumėte išmokti studijuodami Bendradarbiavimo ir pramoninio dizaino programoje?
  4. Koks yra magistrantūros programos vaidmuo jūsų profesiniam tobulėjimui?
  5. Ką norėtumėte padaryti, baigę magistro programą?

II etapas: interviu

Atrinkti kandidatai iš I stadijos bus pakviesti dalyvauti pokalbyje akis į akį. Interviu galima atlikti per "Skype" arba, jei reikia, telefonu. Interviu siekiama įvertinti pareiškėjo potencialą sėkmingai baigti studijas.

Prašymo dokumentų kalba

Visi paraiškos dokumentai turi būti pateikti anglų kalba.

Kitos konkrečios programos taikymo instrukcijos

Kūrybiško tvarumo magistro programa yra daugiadalykio magistro laipsnio programa, kurią organizuoja šie Aalto University departamentai ir mokyklos: dizaino katedra; Menų mokykla, dizaino ir architektūros katedra; Menų mokykla, dizaino ir architektūros vadybos studijų katedra; Verslo katedros "Built Environment" katedra; Inžinerijos mokykla

Pareiškėjo tinkamumas bus visada tikrinamas pagal mokyklos kriterijus, per kuriuos pareiškėjas kreipiasi į programą (kriterijai, pvz., Kalbos testo balas, išsilavinimas ir reikalaujamų priedų pateikimas). Pareiškėjo administracinį tinkamumą tikrina Aalto University priėmimo tarnybos.

Pareiškėjas gali kreiptis į CS programą per daugiau nei vieną mokyklą ar departamentą. Tokiu atveju pareiškėjas turėtų pateikti tinkamą paraiškų paketą kiekvienai mokyklai ar departamentui. Tačiau tokį pareiškėją galima pasirinkti tik iš vieno departamento. Priimtini studentai baigs magistro laipsnį katedros, kuriai jie buvo priimti. Jei architektas kreipiasi per dizaino departamentą ir yra priimtas, baigtas laipsnis bus meno kūrybinis tvarumas.

Norint, kad architektas-pareiškėjas būtų priimtas, pareiškėjas turėtų parodyti stiprią motyvaciją, kodėl jis / ji nori kreiptis per dizaino departamentą. Arba, jei architektas norėtų baigti "Architektūros magistro laipsnį" Creative Sustainability "programoje, paraiškų teikimo procesas turi būti atliktas per Architektūros katedros Menų, dizaino ir architektūros mokykloje.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 39 daugiau kursų Aalto University »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 19, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
15,000 EUR
15 000 eurų už mokslo metus ne ES / EEE piliečiams.
Deadline
Susisiekti su mokykla
The application period for studies starting in autumn 2019 runs from 3 December 2018 to 11 January 2019.
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Birželis 30, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
The application period for studies starting in autumn 2019 runs from 3 December 2018 to 11 January 2019.
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
The application period for studies starting in autumn 2019 runs from 3 December 2018 to 11 January 2019.
End Date
Birželis 30, 2021