Kanada

Studijos Kanadoje

Aukštasis mokslas Kanada

Tai Kanados provincijos Ontarijas, Newfoundland and Labrador, Alberta, Manitoba, Nova Scotia, Kvebeko, Britų Kolumbija, Saskatchewan, Niu Brunsviko ir Prince Edward Island, kurie yra konstituciškai atsakinga už aukštojo mokslo veiklą.

Nors kiekviena provincija šiek tiek skiriasi, kaip jie valdo savo aukštojo mokslo sistemą, tam tikrų panašumų lieka, kurie gali padėti studentams planuoja studijuoti Kanadoje gauti, ko tikėtis iš šalies 's švietimo sistemos idėja. Pavyzdžiui, visi universitetai ir kolegijos stipendija bakalauro 's magistro ' ai ir daktaro laipsnius, o profesinį arba techninį kolegijų suteikti sertifikatus ar diplomus. Kanados aukštojo mokslo įstaigos taip pat bendruomenės kolegijų, kurios siūlo dvejų metų bendradarbis 's laipsnių, kolegijos Taikomosios dailės ir technologijų, provincijos institutų ir privačių profesinio kolegijose.Jeigu studentas domisi savo dalyvavimą kolegijoje ar universitete, jis ar ji turėtų apsilankyti toje konkrečioje provincijoje svetainėje ir sužinokite daugiau apie unikalią švietimo sistemą.

 

Popular Universitetai Kanadoje

Toronto universiteto nuolat užima aukštą vietą geriausių Šiaurės Amerikos universities.Offering studentų prieigą prie daugiau akademiniuose kursuose nei bet kuri kita Kanados Žaneta PAUNKSNIENĖ taip pat galimybę dirbti mastu pripažintų mokslinių tyrimų laboratorijų sąrašu, UT yra laikomas vienu iš Kanada 's viršų skrydžio aukštojo mokslo institucijoms.

Kiti garbingi Kanados universitetai apima Britų Kolumbijos universitete, kur daugiau nei 50000 studentų mėgautis koncertų salių, muziejų ir muzikos ir sporto programų įvairovė; ir Albertos universitetas, pasaulyje gerbiamas ir daug tyrimų universiteto žinomas dėl savo išsamią mokymo programą ir aukštus mokytis.

 

Mokestis už mokslą

Vidutinis mokslą Kanados studentų, kurie siekia uždirbti bakalauro laipsnį jų šalyje yra apie 5000 $ CAD per metus (JAV doleriais 5000 $ ir 3700 eurais). Studentai renkasi uždirbti diplomus Kanadoje reikia tikėtis sumokėti maždaug $ 1000 (740 eurų) daugiau nei metus undergraduation mokesčio už mokslą.

Užsienio studentai turi mokėti didesnius mokesčius nei Kanados gyventojams - beveik tris kartus suma, iš tikrųjų. Jei esate užsienio studentas, tikėtis mokėti $ 14.000 (10.400 €) per metus bakalauro programų ir dar didesnė suma diplomus. Nerezidentai lankantys Saskatchewan ir Kvebeko universitetų mokėti didžiausias mokestis už mokslą, o tarptautiniai studentai, lankantys Newfoundland Manitoba universitetai mokės mažiausias mokslą.

 

Teisė Studijų vizų

Kad būtų galima gauti Kanados studijų vizą, studentai turi įrodyti, kad jie buvo priimti kolegijoje ar universitete Kanadoje, parodyti, kad jie gali finansiškai remti save ir mokėti už mokslą ir pateikti gerą reputaciją ir atsižvelgiant į kriminalinę praeitį. Studentai gali būti paprašyta pasitikrinti sveikatą, kai kuriais atvejais iki studento viza išduodama.

 

Kodėl studijuoti Kanadoje?

Nors tai brangus tarptautiniai studentai dalyvauti aukštojo mokslo įrenginius Kanadoje, ši šalis taip pat turi vieną iš geriausių reputacijos dėl švietimo kokybę. Be to, Kanada yra ramioje, saugią ir įvairi aplinka, suteikiantys puikią mokymosi aplinką studentams, norintiems patirti vieną iš geriausių švietimo sistemų pasaulyje.

Apie Kanadą

Esantys į šiaurę nuo Jungtinių Amerikos Valstijų sienos, Kanada yra antra pagal dydį šalis pasaulyje, ir atsižvelgiant į bendro ploto. Tęsiasi nuo Ramiojo vandenyno iki Atlanto vandenyno, Kanada taip pat gali pasigirti turintys vieną iš didžiausių ekonomikų dėl savo gamtos išteklių gausa, kurios apima aliejus, mineralai, žuvininkystę ir miškininkystę. Manoma, konstitucinė monarchija ir parlamentinė demokratija, su premjero ir karalienė Elžbieta kaip valstybės vadovui. Pripažįstamas kaip "viduryje " galia, Kanada užima aukštas tarp kitų pasaulio šalių žmogaus socialinės raidos, Piliečių laisvių, švietimo, ekonomikos laisvės ir gyvenimo kokybę. Be to, tai yra Jungtinių Tautų narė NAFTA, G8, NATO, PPO, APEC šalių ir tautų sandraugos.

Kadangi Kanada turi didžiulius plotus labai miškingoje žemėje, ji turi gyventojų tankis maždaug trijų žmonių per aštuonių kvadratinių mylių (viename kilometre).Dėl šių demografinių yra vienas mažiausių pasaulyje, palyginama dalims Šiaurės ir Pietų ašigalius, Rusijos ir Amazonės džiunglėse. Pakaitomis, Pietų Kvebeko ir Pietų Ontaria yra tankiausiai apgyvendintų regionų Kanadoje, palei St Lawrence upės ir Didžiųjų ežerų.

Trys teritorijos ir dešimt provincijų sudaro Kanados federaciją. Provincijos daugiau autonomijos negu teritorijose, atsižvelgiant į aprūpinimą, sveikatos apsaugą ir švietimą, su provincijų rinkti papildomų pajamų iš government.However, federalinė vyriausybė gali įgyvendinti nacionalinę politiką, kaip antai Kanados sveikatos įstatymą provincijose. Nors provincijose turi teisę atsisakyti pradėti federalinės politikos, jie paprastai pasirinko juos priimti.

 

Esminiai faktai apie Kanada

  • Kanados sostinė yra Otavos, įsikūręs Ontario provincijoje.
  • Kanada turi dvi oficialias kalbas - anglų ir prancūzų. Beveik 60 procentų kanadiečių kalbėti angliškai, o 20 proc kalbėti prancūziškai. Kitos kalbos paplitusias Kanadoje dėl savo aukšto lygio kultūrų įvairovei yra kantono, vokiečių, Pendžabo ir italų.
  • Teisinė sistema Kvebekas remiantis civilinių įstatymų sistemos palaikomą Prancūzijos teisę; Kanados poilsio laikosi anglų bendrosios teisės sistemos.
  • Kanada yra maždaug du milijonus ežerus, kurie apima apie aštuonių procentų viso savo sausumos.
  • Klevo lapas yra Kanados 's nacionaliniu simboliu ir nurodyta matomose nuo šalies ' ai vėliava.
  • Kanada siūlo nemokamą pagrindinį sveikatos priežiūros paslaugas savo piliečiams, tačiau dantų paslaugų įkainiai lieka asmeniui, gaunančiam tokias paslaugas atsakomybė. Receptiniai vaistai yra dažniausiai nemokamai senjorams virš 65, taip pat gavėjų socialinę paramą.
  • Karališkoji Kanados Sumontuoti policijos (šnekamojoje kalboje vadinama "The Mounties ") yra tiek nacionaliniu ir federalinės policijos jėga, kuri yra žinoma, jojimo puošia arklius nes jie patruliniai sritys Kanadoje.

 

Kanada 's klimato

Vidutinis vasaros ir žiemos temperatūra labai skiriasi teritorijos teritorijoje. Nors pietinėse Kanados patirtį oro sąlygų panaši į JAV, prerijų ir interjero provincijų turi kontinentinio klimato sąlygas, jei paros temperatūra gali skirtis, vidutiniškai svyruoja nuo penkių laipsnių pagal Celsijų iki -30 laipsnių pagal Celsijų (žemiau -15 iki -30 Celsijaus ). Visi Kanados sritys yra jautrūs didelio kiekio sniego ir lietaus. Montreal, Quebec ir Otava Dabartinis vidurkis vasaros temperatūra 78 laipsnių Celsijaus (25) Celsijų ir vidutinė žiemos temperatūra yra 20 laipsnių pagal Celsijų (-6 Celsijaus).

 

Kanados Valiuta

Kanados valiuta yra doleris Kanados doleris, pažymėtas simboliais $ arba C $, ar kodas ESD. Kaip ir JAV dolerio, Kanados doleris padalintas į 100 centų.Kanada taip pat gamina monetas, kurie ateina į 5 ¢, 10 ¢ 25 ¢ ir 50 ¢ nominalų, nors 50 centų moneta yra retai apyvartą. Valiutų pažymi, būna viena, penkių, dešimt, 20 ir 50 CAD nominalų.

 

Religija Kanadoje

Beveik pusė visų kanadiečių laiko save katalikais, po islamo ir induizmo. Pagal neseniai surašymo duomenimis, beveik 24 proc Kanados piliečių nėra susijęs su bet religinės grupės tipą, pirmenybę vadina save ateistais ar agnostikai.