Kapitonai aplinkos mokslų / studijų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kandidatas aplinkos mokslų / studijų

Nipissing universiteto naujasis ŠMM / Mesc programa siūlo studentams laipsnių arba magistras Aplinkos studijų ar magistras aplinkos mokslų. Abi programos pasiūlyti mokymą ir plėtrą absolventų, galinčių prisidėti prie aplinkos apsaugos ir aplinkos apsaugos klausimais tyrimo ir aplinkos problemų sprendimo ateityje.

Absolventai bus pasirengę karjeros vyriausybės ir pramonės, darbo tokiose srityse kaip aplinkos politikos, poveikio vertinimo, mokslinių tyrimų ir švietimo srityse. Absolventai taip pat bus pasirengusi toliau pažangių studijų (pvz doktorantūros programose), aplinkos studijų / mokslų programas ir specializuotose srityse geografija, hidrologija, istorijos, biologijos, miškininkystės, filosofijos, ekologijos ir mokymui.

Studentai bus parengta šių pastangų, dalyvaudami unikaliai tarpdisciplininė programa, kurioje humanitarinių, socialinių mokslų ir gamtos mokslų požiūrį į supratimą ir sprendžiant aplinkosaugos klausimus bus visiškai integruota.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Nors yra keletas pagrindinių kursų į Aplinkos mokslo ar studijų programos magistras, studentai turės pasirinkti srautas į vieną Environmental Science arba aplinkos studijų, priklausomai nuo jų fone ir interesus.

Pareiškėjai turi turėti ketverių metų bakalauro laipsnį, bet drausmė iš akredituotos universiteto ir bent 75% vidutiniškai per pastaruosius dešimt visiškai (20 semestro) kursų, baigtų bent taikymo, arba lygiavertę kvalifikaciją metu turi būti svarstomiems dėl priėmimo. Pareiškėjai taip pat turi pateikti akademinės ketinimų pareiškimą, kuris paaiškina, kaip ŠMM / Mesc programa susijusi su ankstesniais akademiniais tyrimais.

Visi pareiškėjai turi pateikti bent tris (3) raides akademinės rekomendaciją profesorių ar kitomis atitinkamomis specialistų, kurie gali kalbėti jų pasirengimo lygį ir pasirengimą pakopos universitetines studijas. Nuoroda gali būti ne iš visiems, kurie yra asmeniškai susijęs su pareiškėju.

Visi pareiškėjai turi pateikti gyvenimo aprašymą. Pareiškėjai taip pat turi parašyti pareiškimą apie savo mokslinių interesų ir norimą mokslinių tyrimų srityje.

Pareiškėjai taip pat gali būti paprašyta pateikti papildomą informaciją, pavyzdžiui, anglų kalbos mokėjimo balai atitinkamai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2017

Apie mokyklą

About Us Sure, we can tell you about our beautiful surroundings and how our students rate us #1 in several student satisfaction surveys, or how our residences are the rated one of the best in Canada, ... Skaityti daugiau

About Us Sure, we can tell you about our beautiful surroundings and how our students rate us #1 in several student satisfaction surveys, or how our residences are the rated one of the best in Canada, but the best way to experience Nipissing is by visiting us. Skaityti mažiau