Kiekybinės biologijos ir ligų modeliavimo magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

apibūdinimas

Kiekybinio biologijos ir ligų modeliavimo magistrantūros studentai yra mokomi sąsajos tarp patologijos, farmakologijos ir matematinio modeliavimo.

Pasauliui reikia absolventų, turinčių išsamių žinių apie ligos patologiją, mechanizmus ir gydymą, bei tvarkyti kiekybinius biologinius duomenis, kad būtų sukurti matematiniai modeliai, kurie padėtų geriau suprasti sudėtingas ligas ir jų prevenciją ar gydymą.

Kiekybinis biologijos ir ligų modeliavimas yra tarpdisciplininė programa, kurią siūlo DTU bendradarbiaudama su Kopenhagos universiteto Sveikatos ir medicinos mokslų fakultetu (UCPH).

Studijų programos dėmesys

Kiekybinės biologijos ir ligų modeliavimo magistrantūroje remsitės ankstesne matematikos ir matematinio modeliavimo, farmakologijos, biologijos ir patologijos patirtimi, kad įvaldytumėte kiekybinę biologiją ir patologiją, ir sukursite atitinkamus matematinius modelius, kurie padės geriau suprasti ligos mechanizmus. Nors kitų studijų programų tikslas yra „biologijos inžinerija“, kuriant naujus biologinių problemų techninius sprendimus, arba „biologijos inžinerija“, kuriant biologinės gamybos biotechnologinius sprendimus; Mūsų tikslas yra „inžinierius su biologija“, kad kiekybinis ir modelinis požiūris padėtų geriau suprasti biologiją. Šie įgūdžiai suteiks jums unikalių priemonių kurti naujus veiksmingus vaistus ir pagilins daugiafaktorinių ir sudėtingų ligų supratimą ir gydymą.

Magistrantūros programos branduolį sudaro privalomi molekulinės patologijos, imunologijos, sistemų biologijos ir farmacinio PK / PD modeliavimo kursai, papildyti statistika ir pažangioji technologinė bei modeliavimo specializacija.

Aiškus profilis

Kiekybinis biologijos ir ligų modeliavimas turi aiškų magistrantūros laipsnį ir priėmimas reikalauja biologinio pasirengimo BSc lygiu biologijos, chemijos ir farmakologijos srityse, taip pat kompiuterio programavimo ir matematinio modeliavimo, kad būtų tęsiami privalomi kursai. Be privalomų mokymų, nėra iš anksto apibrėžtų studijų krypčių ar rekomenduojamų programų, todėl galite rinktis iš technologinės specializacijos kursų fondo ir plataus pasirenkamųjų kursų, siūlomų DTU ir UCPH, asortimento.

Galite pasirinkti sutelkti dėmesį į laboratorinius gyvūnų mokslus, imunologiją, mikrobiologiją, pažangų programavimą ir modeliavimą arba pasinaudoti daugybe tyrimų grupių, tiek DTU, tiek UCPH, užsiimančių, pavyzdžiui, vėžio imunologija, nutukimu ar diabetu. Čia galite suprojektuoti specialius individualius kursus, taikydami matematinius modelius, kad išanalizuotumėte jų kiekybinius duomenis, ir galbūt tęskite savo biologinį eksperimentinį darbą savo darbe, kad dar labiau patobulintumėte ir patobulintumėte modelius.

Derinkite darbą su studijomis

Ši studijų programa taip pat prieinama kaip pramonės studijų programa, kurioje galite derinti darbą ir studijas per 4 metus. Taikomos specialios taisyklės.

Karjera

Kiekybinis biologijos ir ligų modeliavimas yra labai specializuota studijų programa, pradedama vykdyti nuo 2018 m. Kadangi mūsų studentai pradės naujoves kiekybinės biologijos srityje, nėra prieinamų darbo galimybių statistikos. Tačiau kiekybinių biologinių duomenų kiekis sprogsta ir programos absolventai yra tinkami veikti kaip ryšys tarp biomedicinos ekspertų ir duomenų tvarkytojų, sistemų farmakologijoje, kuriant ir gaminant vaistus bei atliekant mokslinius tyrimus.

This illustration, created at the Centers for Disease Control and Prevention (CDC), reveals ultrastructural morphology exhibited by coronaviruses. Note the spikes that adorn the outer surface of the virus, which impart the look of a corona surrounding the virion, when viewed electron microscopically. A novel coronavirus, named Severe Acute Respiratory Syndrome coronavirus 2 (SARS-CoV-2), was identified as the cause of an outbreak of respiratory illness first detected in Wuhan, China in 2019. The illness caused by this virus has been named coronavirus disease 2019 (COVID-19).

Karjera

Tai yra nauja programa, todėl dar nėra jokių „Kiekybinės biologijos ir ligų modeliavimo“ absolventų. Tačiau programa buvo sukurta bendradarbiaujant su farmacijos kompanijomis, siekiant įsitikinti, kad laukia darbai ir absolventai bus patrauklūs pramonei.

Magistrantūros studijų absolventai kiekybinės biologijos ir ligų modeliavimo srityje iš DTU galės prisidėti prie daugelio sričių - pradedant naujų vaistų tikslų nustatymu kuriant naujus vaistus ir baigiant vaistų efektyvumo analize naudojant farmakometriją. Kitos darbo sritys gali būti ligos plitimo modeliavimas arba bet kurio biologinio lauko tvarkymas ir įprasminimas kuriant kiekybinius duomenis. Kaip sakė Sydney Brenner 2002 m. Nobelio premijos paskaitoje: „Mes paskendome duomenų jūroje ir badaujame žinių“. Šiandien tai dar labiau pasakytina apie kiekybinių duomenų iš visų rūšių šaltinių sprogimą, o bet kurios srities mokslininkai stengiasi neatsilikti.

Tipiškos darbo sritys

Būdami kiekybinės biologijos ir ligų modeliavimo inžinieriumi, įgysite išsamių žinių apie sveikatos ir ligų biologiją, modeliuodami biologinius procesus, įskaitant vaistų kinetiką ir paskirstymą, bei pagrįstą statistinį projektą ir analizę. Jūs gebate tvarkyti didelius duomenų kiekius ir suvokti didelius duomenų rinkinius, esate į projektą orientuotas ir tarpdisciplininis komandinis darbas su kitais studentais, mokate tiek kompiuterių programuotojų, tiek medicinos specialistų kalbas. Todėl jūs turėsite kvalifikaciją reikšmingai interpretuoti duomenų jūrą ir užpildyti valdymo pozicijas visur, kur generuojami kiekybiniai duomenys biologiniame kontekste.

Karjeros galimybės

Mes tikimės, kad mūsų absolventai įsidarbins Danijos ir tarptautinėse farmacijos įmonėse, ligoninėse, universitetuose ir visur, kur bus kaupiami biologiniai duomenys. Čia jie dalyvaus įvairiuose vaistų kūrimo etapuose, įskaitant pagrindinius mokslinius tyrimus ir plėtrą, taip pat ikiklinikinių tyrimų, susijusių su gyvūnų ir ląstelių modeliais, aiškinimą, taip pat su gamyba susijusiose srityse, tokiose kaip CMC gamybos projektavimas ir dokumentacija.

Turėdami programą, kurios metu studentai mokosi ir supranta kompiuterių bei programavimo galią, taip pat giliai supranta biologinius procesus, susijusius su sveikata ir ligomis, tikimasi, kad netrukus daugelis atsidurs tarpdalykinių projektų vadovais.

Tęsti mokslų daktaro laipsnį

Įgiję inžinerijos magistrantūrą, galite gauti galimybę tęsti studijas ir kreiptis dėl priėmimo į trejų metų doktorantūrą, kuri DTU ar Kopenhagos universitete yra tyrimais pagrįsta programa, patenkanti tarp geriausių pasaulyje. DTU galite atlikti įprastą daktaro laipsnį. arba pramoninis daktaras - pastarasis kartu dirbantis įmonėje.

Kaip daktaras studentai, jūs priklausysite tyrimų grupei ir turėsite vykdyti nepriklausomą mokslinį projektą.

Būtinos sąlygos

Bendrieji priėmimo reikalavimai

Į inžinerijos mokslo magistro programą gali būti priimami tik kandidatai, turintys atitinkamą inžinerijos mokslo bakalaurą, inžinerijos bakalaurą arba gamtos mokslų bakalaurą. Bakalauro laipsnis turi būti jaunesnis nei 10 metų.

Individuali magistrantūros studijų programa išsamiai nurodo, kurios bakalauro programos atitinka kvalifikaciją ir ar pareiškėjai turi baigti papildomą švietimo veiklą.

Reikalavimai papildomai švietimo veiklai gali prilygti iki 30 ECTS kreditų ir yra nurodomi kursų sąraše pagal individualias magistrantūros programas.

Specialieji reikalavimai turi būti įvykdyti prieš baigiant bakalauro programą arba sąlyginai priimant į tam tikrą magistrantūros programą. Kursai turi būti išklausyti prieš pradedant studijas per vienerius metus nuo sąlyginio priėmimo.

Papildoma edukacinė veikla, susijusi su sąlyginiu priėmimu į magistrantūros programą „MSc Eng“, nėra „MSc Eng“ programos dalis, o už mokslą imami daliniai mokesčiai. Jei papildomi kursai nebuvo praleisti per nurodytą terminą, sąlyginis priėmimas į programą atšaukiamas.

Inžinerijos programų magistras siūlomas anglų kalba. Todėl kandidatai privalo įrodyti anglų kalbos žinias (B lygio, IELTS, TOEFL, CAE arba Pearson testas). Nuo 2020 m. Pavasario minimalus anglų kalbos B lygio įvertinimas yra 3,0 (Danijos klasių skalėje).

DTU siūlo pagyrimų programą kaip visų magistrantūros studijų programą. programos.

Studijų programa

DTU Kiekybinės biologijos ir ligų modeliavimo magistrantūros programoje nerasite fokusavimo sričių ar specializacijų.

Tačiau galite pasirinkti iš daugybės technologinės specializacijos kursų ir derinti juos su pasirenkamaisiais kursais, kad sukurtumėte tiksliai individualų profilį, atitinkantį jūsų pomėgius ir pagrindus. Nepaisant to, vis dar yra keletas pagrindinių privalomų kursų, aiškiai apibrėžiančių kiekybinės biologijos ir ligų modeliavimo absolventą.

Šie kursai apima molekulinį ligos procesų, sistemos biologijos, imunologijos ir farmakometrijos supratimą, papildytą statistika. Be to, galbūt norėsite patobulinti savo kompiuterinio programavimo įgūdžius, pasidaryti praktinį laboratorinių gyvūnų darbą arba sutelkti dėmesį į gilesnį imunologijos supratimą ir šeimininkų reakcijas. Taip pat galima suprojektuoti individualius specialius kursus su tyrimų grupėmis, galbūt iš anksto prieš baigiamąjį darbą.

Be to, mes norime užtikrinti, kad atlikdami baigiamąjį darbą derintumėte kiekybinės biologijos ir ligų modeliavimo įgūdžius, kad baigtumėte aiškiai atpažįstamą profilį; išsamios žinios apie ligos procesus ir praktinė patirtis suvokiant kiekybinius biologinius duomenis.

Studentų gyvenimas

Kai studijuojate kiekybinę biologiją ir ligų modeliavimą, mokymas vyksta DTU, taip pat Kopenhagos universitete (UCPH).

Paprastai kursai vyks DTU tris dienas per savaitę ir UCPH - dvi dienas per savaitę. Mes stengiamės suplanuoti kursus, kad tam tikrą dieną turėtumėte būti tik vienoje įstaigoje.

Iškart po studijų pradžios jus pakvies į pasveikinimo susitikimą studijų vadovas, kuris supažindins jus su programa.

Jūs visada laukiate pagalbos ir patarimų.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

DTU is a vibrant elite technical university, recognized for its high level of international research and its sought-after graduates. Through collaboration, our staff and students reach out to the worl ... Skaityti daugiau

DTU is a vibrant elite technical university, recognized for its high level of international research and its sought-after graduates. Through collaboration, our staff and students reach out to the world and work across disciplines to create value, welfare, and growth by developing technologies that work in a globalized world, transcending social and cultural differences. Skaityti mažiau