Kinija

Studijos Kinijoje

Aukštasis išsilavinimas Kinijoje

Kinija turi daugiau nei 2000 universitetų ir kolegijų, kurios siūlo bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius. Aukštojo mokslo institucijose, yra susitelkę rytinėje pusėje šalyje. Kinija šiuo metu rengia apie 300.000 tarptautinių studentų, užsienio studentų daugumą sudaro iš Azijos šalių, Rusijos, JAV ir Prancūzijos.

Nors kartą labai reguliuojamas Vyriausybės, Kinijos aukštojo mokslo institucijos dabar turi didelę autonomiją pasirenkant mokymo programas ir organizacinę struktūrą, todėl daugelis mokyklų patrauklumą užsienio studentams.

 

Kodėl studijuoti į Kiniją?

Daugelis žmonių gauti magistro 's laipsnį Kinijos kultūros ir kalbos patirtimi. Be to, už magistro studijų kaina yra žymiai mažesnė nei Europoje, JAV ar net dauguma Azijos šalys.Kinija gerai vertinama magistro programas tokiose disciplinose kaip inžinerijos, mokslo, ekonomikos ir verslo administravimo, taip pat unikalias programas tokiose srityse kaip kinų kalba ir kovos menų. Nors dauguma magistro studijų programos reikalauja mokėjimas kinų, daug programų, dabar siūloma anglų kalba, ypač disciplinų inžinerijos ir verslo.

 

Universitetai

Naujausios valdymo reformos ir investicijos persikėlė trys Kinijos mokyklas į 200 geriausių, kaip reitinguojami pagal akademinio lygio reitingas Pasaulio universitetų (ARWU) - Pekino universitetas, Šanchajaus Jiao Tong universiteto ir Zhejiang universiteto. Kinija įsteigė ARWU naudoti kaip įvertinti Kinijos aukštojo mokslo institucijose kokybę etalonas.

Magistro laipsnius yra prieinami įvairių disciplinų, pavyzdžiui, medicinos, vadybos, ekonomikos, inžinerijos, filosofijos, teisės, švietimo, istorijos, gamtos mokslų ir netgi karyba. Tiems, kurie domisi studijomis pirmiausia kinų kalbos ir kultūros studijas, kai kurios institucijos siūlo specialias programas, skirtas užsienio studentams, pavyzdžiui, Pekino kalbos ir kultūros universiteto.

 

Studijų ir Programos trukmė

Studijų ir mokesčiai paprastai paleisti apie $ 1,000 - $ 2000 per semestrą JAV dolerių, priklausomai nuo mokyklos ir studijų programos. Magistrantūros studijų programos užtrukti 2-3 metus (4-6 semestrus) baigti. Inžinerijos ir technikos laipsnių paprastai reikalauja 3 studijų metus.

 

Mokslo metai

Mokslo metus yra pagrįstas du semestrus, rudenį ir pavasarį.Rudens semestras prasideda rugsėjo mėnesį ir baigiasi sausio pabaigoje arba vasario pradžioje ir pavasario semestras trunka nuo vasario iki birželio.

 

Aspirantūros galimybės

Daugelis Kinijos universitetai vis dar kovoja iš kultūrinės revoliucijos poveikį ir tik apie 30 procentų kolegijos dėstytojų turi aukštojo mokslo diplomą. Kaip rezultatas, yra daug galimybių įsidarbinti asmenims, turintiems aukštą kvalifikaciją mokyti Kinijoje. Ne Kinijos magistro laipsnį absolventai bus labai stengėsi po bendrovių visame pasaulyje, kad daryti verslą su Kinija.

 

Vizų reikalavimai

Visi tarptautiniai studentai reikalauja vizos. Yra dviejų tipų vizas studentams, studijų viza (X viza), kuri yra programų, trunkančių ilgiau nei šešis mėnesius, ir Verslo viza (F viza) programoms mažiau kaip šešis mėnesius. Prašymas išduoti vizą procesas trunka 2-4 savaites.Kai kuriais atvejais, studentai leidžiama atvykti į Kiniją su turistine viza, o tada konvertuoti jį į studijų vizos.

 

Sveikatos draudimas

Universitetai teikti sveikatos draudimą už maždaug $ 100 (JAV) per metus. Studentai privalo turėti galiojančią medicininę apžiūrą, kol jie gali pradėti mokytis, kurioje jie gali gauti savo šalyje ar atvykus į Kiniją. Kinijoje tyrimas kainuoja apie $ 100 (JAV).

 

Patarimai

Kinijos valiuta yra vadinama juanis, sutrumpintai RMB. RMB vienetai į juanių, taip pat kartais vadinamas Feng ir Fen. Užsienio valiutos naudojimas Kinijoje draudžiama, tačiau bankai ir daugelis viešbučių teikti valiutos keitimo paslaugas.

MasterCard, Visa, American Express, Diners Club, JCB ir kortelės yra vienintelės kredito kortelės šiuo metu yra priimtinų Kinijoje.

Oficiali kalba Kinijoje Standartinis mandarinų, kuris remiasi mandarinų dialektu kalbama Pekine.Tačiau tik 70 procentų gyventojų kalba mandarinų kalba kaip gimtąja kalba ir daug skirtingų regionų tarmės egzistuoja visoje šalyje.

Būsimieji tarptautiniai studentai turi bendradarbiauti su Kinijos ambasada savo šalyje užtikrinti, kad visi imigracijos ir kitos įėjimo reikalavimai yra įvykdyti prieš kelionę į Kiniją.

Apie Kiniją

Liaudies Respublika Kinija yra įsikūręs rytinėje ir centrinėje Azijoje, ribojasi su Ramiojo vandenyno ir 14 kitų šalių, įskaitant Indiją, Vietnamą, Šiaurės Korėja. Kinija yra didžiausia pasaulyje tankiausiai tauta, su daugiau nei 1,3 mlrd piliečiams. Tai yra ketvirta pagal dydį pasaulyje šalis pagal žemės masė ir įvairi geografija apima miškai, paplūdimiai, kalnai, dykuma ir 7600 salų. Šiuolaikinės Kinija mišiniai 5000 metų istoriją su aukštųjų technologijų ir triukšmingo miestų. Be pagrindinių pramonės šakų, pavyzdžiui, elektronikos, Kinija yra viena iš didžiausių pasaulyje žemės ūkio eksportuotojams.

 

Klimato Kinijoje

Kadangi Kinija yra labai didelė šalis, klimatas labai skiriasi skirtingose ​​vietose, iš saulėtų paplūdimių Čili kalnuose. Tačiau apskritai šalis turi vidutinio klimatas ištisus metus.Žiemą linkę būti šaltas ir sausas, temperatūra pietuose metu, kaip daug kaip 40 º C šilčiau negu šiaurėje. Vasara linkę būti lietinga, su mažesniais temperatūros skirtumus. Pietryčių šalies dalyje gauna daugiausia lietaus ir šiaurės vakarų mažiausiai.

 

Kultūra

Nors yra 56 skirtingų etninių grupių Kinijos, daugiau nei 90 procentų gyventojų yra Han kinų. Socialinės vertybės remiasi Konfucijaus Tao religinių principų bei verslo kultūros vertybių santykių, o ne griežtam naudojimo taisyklių.

Kinai turi ilgą ir atskira istorija literatūros, dailės, muzikos, architektūros, kovos menų ir mada. Pagrindinės kultūros miestai yra Uždraustasis miestas ir 798 str rajone Pekinas, Tian Tan Buddha Honkonge, o 2000 metų seną Great Wall.

Kinų virtuvė yra daugybė veislių įvairiuose regionuose ir yra laikoma viena iš geriausių pasaulyje.

 

Pragyvenimo kaina

Bendras pragyvenimo lygis yra labai mažas, nuo maždaug $ 200 - $ 400 (JAV) per mėnesį, priklausomai nuo vietos; didžiuosiuose miestuose paprastai yra brangesni, bet vis tiek labai protinga. Kadangi keletas Kinijos piliečiai savo automobilių, viešojo transporto, pavyzdžiui, autobusų ir geležinkelio yra gerai išvystytos ir nebrangu naudoti.

Mokyklos

Mokyklos ir universitetai – Kinija

Internetinės mokyklos ir universitetai – Kinija