Kompiuterių ir informacinių sistemų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kas nustato UM-Flint kompiuterių mokslą

Kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų magistrantūros programa siūlo koncentraciją informatikos ar informacinėse sistemose, taip pat parengiamąjį paspartintą procesą tiems, kurie neturi informatikos pagrindų. Tai paruošia jus norint įgyti ir tobulėti kaip administratorių, analitikų, dizainerių, kūrėjų ar programuotojų, vadovaujančių technologijų komandoms, karjerą.

Lankstus formatas

Nesvarbu, ar jūs gyvenate toli nuo universiteto miestelio, ar netoliese, informatikos ir informacinių sistemų magistrantūra yra skirta patenkinti jūsų gyvenimą ir tikslus. „Cyber Classroom“ suteikia jums galimybę pritaikyti savo mokymosi patirtį. Pasinaudokite nuotolinio mokymosi internetu patogumu, auditorijos bendravimu akis į akį arba jų deriniu. Mūsų požiūris iš naujo apibūdina tradicinę klasėje patirtį, užtikrindamas sklandų mokymosi klasėje ir mokymosi internete derinimą.

Kibernetinė klasė

Pasinerkite į paskaitas, kuriose užfiksuota mūsų unikali elektroninių klasių patirtis, naudojant pažangias robotų garso ir vaizdo įrašymo sistemas. Sistema apdoroja daugybę fotoaparatų, mikrofonų ir skaitmeninių įvesties įrenginių, tokių kaip skaitmeninės lentos ir dokumentų kameros su intelektualia autonomine įrašymo sistema, kad viskas būtų aiški. Kaip internetinis studentas galėsite bendrauti su fakultetu per mūsų „BlackBoard®“ internetinę turinio valdymo sistemą. Taip pat turėsite galimybę naudoti atkūrimo pagal pareikalavimą funkciją, leidžiančią žiūrėti paskaitas tiek kartų, kiek reikia suvokti sąvokas.

Studentų atsiliepimai

Klausykite, ką vienas iš mūsų studentų turi pasakyti apie programą:

Koncentracijos parinktys

Kompiuterių mokslo koncentracija - ši griežta programa yra skirta suteikti jums išsamių, naujausių žinių apie svarbiausias su kompiuteriu susijusias technologijas. Kursinis darbas paverčia studentus keliomis informatikos disciplinomis, įskaitant algoritmus, architektūrą, dirbtinį intelektą, duomenų bazes ir tinklus.

Informacinių sistemų koncentracija - ši novatoriška programa siūlo dvi kryptis: Verslo informacines sistemas ir Sveikatos informacines sistemas. Pasirinkite kelią, kuris palaiko jūsų profesinius tikslus ir interesus, kad gautumėte specializuotą mokymą, reikalingą jūsų karjeros sričiai. Tie, kurie siekia verslo informacinių sistemų, gali papildyti technologijų kursus verslo kursais, įskaitant apskaitą, verslo ekonomiką, verslumą, visuotinę vadybą ir kiekybinę analizę. Baigę Sveikatos informacines sistemas, galbūt mokysitės papildomų finansų valdymo, sveikatos priežiūros administravimo ir politikos bei teisinių klausimų kursų, kad pritaikytumėte savo mokymosi patirtį.

Dvigubi laipsniai

Dvigubo laipsnio programos studentai turi galimybę baigti du laipsnius: Kompiuterių ir informacinių sistemų magistrantūrą (informacinių sistemų koncentraciją) ir Verslo administravimo magistro laipsnį (MBA), kurio koncentracija yra Kompiuterių informacinėse sistemose. Daugiau informacijos apie laipsnį rasite čia.

Reali pasaulio patirtis

Galėsite klasėje įgytas žinias ir mokslinius tyrimus pritaikyti „UM-Flint“ technologijoms vykdydami prasmingus technologinius projektus su realaus pasaulio programomis. Programos dėmesys komandiniam projekto darbui leidžia įgyti bendradarbiavimo įgūdžių, reikalingų norint būti efektyviu komandos nariu ir vadovu.

Paspartintas variantas

Ši galimybė yra studentams, neturintiems informatikos ar susijusios srities bakalauro laipsnio, paprastai susidedanti iš penkių kursų, orientuotų į pagrindines tinklų, architektūros, algoritmų ir duomenų bazių kompetencijas. Tiems, kurie turi laisvųjų menų ar verslo srities bakalauro laipsnį, gali reikėti priimti keletą papildomų matematikos ir programavimo kursų. Visi būtini greitojo kurso kursai yra dėstomi elektroninės klasės formatu.

Darbas arba ne disertacijos takelis

Nepriklausomai nuo to, kurią koncentraciją pasirinksite, turėsite pasirinkimą tarp kūrinio arba ne darbo. Disertacijos metu studentai turi parašyti tiriamąjį darbą ir atlikti reikiamą kursinį darbą žodžiu. Studentai, baigę disertacijos kursą, įgyja papildomų kreditų pasirenkamuosiuose magistrantūros studijų kursuose ir pasiekia patenkinamų rezultatų magistro lygio baigiamojo egzamino metu.

Rezultatai

Programą baigia maždaug penkiasdešimt studentų per metus. Mes taip pat turime studentų, kurie tęsia doktorantūros studijas vadovaujančiose regioninėse institucijose, įskaitant Mičigano valstybinį universitetą, Wayne valstybinį universitetą, Purdue universitetą ir Oaklando universitetą.

„UM-Flint“ gausu galimybių pritaikyti mokymąsi klasėje, mokslinius tyrimus ir naujas technologijas. Neseniai pavyko pamatyti, kad Kompiuterių fakulteto studentai ir studentai suvienijo savo jėgas su Slaugos katedros studentais, kad sukurtų mokomąjį vaizdo žaidimą, kuris padėtų slaugos studentams išmokti suderintos priežiūros skirtingos kultūrinės kilmės pacientams.

Kursai

Būtinos sąlygos

A. Matematika

 • MTH 118 - Vadybos ir socialinių mokslų skaičiavimas (4)

B. Programavimas

 • Studentai (išskyrus UM-Flint CSC ir CIS absolventus) turės atlikti programavimo įgūdžių patikrinimo testą ir, atsižvelgdami į jo balą, paimti papildomus būtinų programavimo kursų kreditus:

Studentai, turintys techninį išsilavinimą, bus skatinami imtis:

 • CSC 500 - intensyvus programavimas ir kompiuterinis problemų sprendimas (3)

Studentai, turintys netechninį išsilavinimą, bus skatinami imtis:

 • CSC 175 - problemų sprendimas ir programavimas (4)
 • ir vienas iš:
 • CSC 275 - Problemų sprendimas ir programavimas II (4)
 • CSC 276 - Problemų sprendimas ir programavimas II „Java“ (4)

C. Papildomi CSC / CIS kursai

 • CSC 335 - Kompiuterių tinklai I (3)
 • CSC 382 - Programinės įrangos inžinerija (3)
 • CSC 384 - duomenų bazių kūrimas (3)

Vienas iš:

 • CIS 360 - informacinių technologijų aparatinė ir programinė įranga (3)
 • CSC 365 - Kompiuterių architektūra (3)

Ir studentams, siekiantiems kompiuterių mokslo koncentracijos:

 • CSC 375 - duomenų struktūros (3)

Reikalavimai, informatikos koncentracija

Šie kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų kursai:

Pagrindiniai kursai (12 kreditų)

 • CSC 535 - Pažangusis kompiuterių tinklas (3)
 • CSC 565 - Kompiuterių sistemos architektūra (3)
 • CSC 575 - algoritmo ir sudėtingumo analizė (3)
 • CSC 582 - Išplėstinės duomenų bazių sąvokos ir naujos programos (3)

Pasirinktinai (12 kreditų)

Keturi papildomi 500 lygių CSC arba CIS kursai, įskaitant ne mažiau kaip 6 kreditus CSC kursuose ir neįskaitant savarankiškų studijų kursų.

Pasirinkimo galimybė (6 kreditai)

Viena iš šių parinkčių:

Disertacija variantas

Šeši kreditai disertacijos tyrime, susidedantys iš tyrimo projekto su baigiamuoju darbu ir žodinės gynybos.

 • CSC 595 - magistro darbas I (3)
 • CSC 596 - II magistro darbas (3)

Ne-disertacijos variantas

Patenkinami magistrantūros egzamino rezultatai ir 6 papildomi kreditai pasirenkamuosiuose absolventų CSC kursuose, įskaitant ne daugiau kaip vieną savarankiškų studijų kursą.

Reikalavimai, informacinių sistemų koncentracija

Kompiuterijos, informacinių sistemų ir vadybos ar sveikatos srities profesijų kursai, išvardyti toliau:

Pagrindiniai kursai (9 kreditai)

Vienas iš:

 • CIS 510 - Informacinės sistemos (3)
 • CIS 555 - Sveikatos informatika (3)

Du iš:

 • CSC 535 - Pažangusis kompiuterių tinklas (3)
 • CSC 580 - Pažangi programinės įrangos inžinerija (3)
 • CSC 582 - Išplėstinės duomenų bazių sąvokos ir naujos programos (3)

Pasirinkimo seka (6 kreditai)

Vienas iš šių takelių:

Verslo informacinių sistemų takelis

Du iš:

 • ACC 521 - Vadovų apskaita (3)
 • FIN 551 - Verslo ekonomika (3)
 • INB 585 - globalūs valdymo aspektai (3)
 • EIM 545 - verslumas (3)
 • SCM 512 - Taikomoji kiekybinė analizė (3)
 • SCM 571 - Operacijų valdymas (3)

Sveikatos informacinių sistemų takelis

Du iš:

 • PHS 501 - Visuomenės sveikatos administravimas ir politika (3)
 • HCR 509 - Strateginio valdymo taikymas sveikatos priežiūros sistemose (3)
 • HCR 577 - Finansų valdymo taikymas sveikatos priežiūros srityje (3)
 • HCR 587 - teisiniai sveikatos priežiūros klausimai (3)

Pasirinktinai (9 kreditai)

Trys papildomi CIS ir (arba) CSC kursai 500 lygiu, išskyrus savarankiškus studijų kursus ir:

 • CIS 510 - Informacinės sistemos (3)
 • CIS 555 - Sveikatos informatika (3)

Pasirinkimo galimybė (6 kreditai)

Viena iš šių parinkčių:

Disertacija variantas

Šeši kreditai disertacijos tyrime, susidedantys iš tyrimo projekto su baigiamuoju darbu ir žodinės gynybos.

 • CIS 595 - I magistro darbas (3)
 • CIS 596 - II magistro darbas (3)

Ne-disertacijos variantas

Patenkinami magistrantūros egzamino rezultatai ir 6 papildomi kreditai pasirenkamuosiuose absolventų CSC kursuose, įskaitant ne daugiau kaip vieną savarankiškų studijų kursą.

Kredito pervedimas

CSIS Absolventų komitetui patvirtinus, studentai gali perkelti arba išrinkti absolventą, kuris nekandidatuoja į laipsnį (NCFD), iki šešių kreditų kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų magistrantūros studijų kursuose.

Priėmimas

Reikalavimai

Pirmenybė teikiama bakalauro laipsniui iš regionų akredituotos kompiuterių mokslo, kompiuterinių informacinių sistemų ar kompiuterių inžinerijos institucijos. Kandidatai, turintys kitus bakalauro laipsnius, gali įstoti į programą baigę paspartintą kursinį darbą, kad galėtų greitai įgyti reikiamų žinių.

Mažiausias bendras bakalauro pažymio balų vidurkis - 3,0 balo 4,0 baloje

Valstybinis leidimas studentams internetu

Pastaraisiais metais federalinė vyriausybė pabrėžė poreikį, kad universitetai ir kolegijos atitiktų kiekvienos atskiros valstijos nuotolinio mokymo įstatymus. Jei esate nevalstybinis studentas, ketinantis įstoti į internetinę programą, apsilankykite valstybės leidimo puslapyje ir patikrinkite, ar jūsų valstybėje yra „UM-Flint“ būsena.

Taikymas

Norėdami būti svarstomi dėl priėmimo, pateikite internetinę paraišką žemiau. Kita medžiaga gali būti siunčiama el. Paštu adresu FlintGradOffice@umich.edu arba pristatoma į absolventų programų biurą, 251 „Thompson Library“.

 • Prašymas priimti absolventus
 • 55 USD paraiškos mokestis (negrąžinamas)
 • Dalyvavo visų kolegijų ir universitetų oficialūs nuorašai
 • Trys asmenų, galinčių įvertinti jūsų mokslo ir (arba) profesinius sugebėjimus, rekomendacijų raidės (Bent viena rekomendacija turi būti iš akademinės nuorodos). Šis reikalavimas netaikomas visiems Mičigano universiteto absolventams.
 • Tikslo deklaracija, apibūdinanti magistrantūros studijų tikslus ir šios programos pasirinkimo priežastis
 • Tarptautiniai studentai turi pateikti papildomus dokumentus.

Tarptautiniai reikalavimai

Be visų studentams reikalingos medžiagos, tarptautiniai studentai paraiškos pateikimo metu turi pateikti papildomus dokumentus:

 • Baigimo pažymėjimas arba diplomas, nurodantis bakalauro laipsnio suteikimą ir jo suteikimo datą. (Jei lankėtės koledže ar universitete, kuriame nuorašo ar pažymio lape yra informacijos apie laipsnį, pažymėjimas ar diplomas nėra būtinas.)
 • Anglų kalbos mokėjimas: jei anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba, turite įrodyti anglų kalbos žinias.
 • Finansinis pažymėjimas: Tarptautiniai studentai, norintys gauti F-1 vizą, privalo pateikti finansinės paramos patvirtinimo formą kartu su patvirtinamaisiais dokumentais. Šį dokumentą galima pasiekti naudojantis „iService“. Jis naudojamas norint nustatyti, ar jūs esate tinkamas priimti.

Anglų kalbos mokėjimo reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba, net jei jūs šiuo metu esate JAV pilietis ar nuolatinis gyventojas ir nepaisant to, kiek laiko jūs gyvenote ar mokėtės JAV *, turite įrodyti anglų kalbos žinias pateikdami įrodymus vienu iš šių būdų:

 1. Laikykite anglų kalbos kaip užsienio kalbos testą (TOEFL), tarptautinės anglų kalbos testų sistemos (IELTS) testą, Mičigano anglų kalbos testą (MET) (pakeičia MELAB) arba anglų kalbos mokėjimo pažymėjimo egzaminą (ECPE). Balai turi būti ne senesni kaip dveji (2) metai.
  • Minimalūs priimami balai yra šie:
   • TOEFL popierinis testas: iš viso 560
   • TOEFL iBT: iš viso 84
   • IELTS: bendras 6,5 (akademinis rašymas)
   • MET: bendras rezultatas 52 (B2 lygis)
   • ECPE: kvalifikacijos pažymėjimas
 2. Pateikite oficialų nuorašą, nurodantį laipsnį, įgytą akredituotame JAV koledže ar universitete, ARBA laipsnį, įgytą užsienio institucijoje, kurioje mokymo kalba buvo vien tik anglų kalba ** ARBA sėkmingai baigtas („C“ ar aukštesnis) ENG 111 arba ENG 112 arba jo atitikmuo.

Specialūs reikalavimai Indijos piliečiams: Kandidatai, lankęsi institucijoje Indijoje, kurioje mokomoji kalba buvo tik anglų, negali naudoti šio metodo tik tenkindami anglų kalbos mokėjimo reikalavimus. Kandidatai, kurie lankėsi patikrintoje angliškoje mokykloje, taip pat turi pateikti patvirtintą testų balą arba naudoti vieną iš kitų patvirtintų metodų. Tie, kurie turi 5,0 IELTS balą, bus tinkami įvažiuoti į standartinius reikalavimus ir neturės papildomų anglų kalbos žinių reikalavimų; Tie, kurių balas yra mažesnis nei 5,0 IELTS, nebus įleidžiami.

* Jei esate JAV pilietis ar nuolatinis gyventojas ir norite atsisakyti šio reikalavimo, galite kreiptis į CSIS programos direktorių. Direktorius, savo ruožtu, turi kreiptis į magistrantūros programų dekaną. Turite pateikti pakankamai įrodymų, kad turite pakankamai anglų kalbos žinių.

** Universitetas pasilieka teisę reikalauti, kad pareiškėjas pateiktų kitus anglų kalbos žinių įrodymus, jei nepriklausomi šaltiniai negali patikrinti, ar mokymo kalba buvo tik anglų kalba.

Paraiškos datos

Pateikite visą paraiškos medžiagą Magistrantūros programų biure iki paraiškų pateikimo termino dienos 17 val. Ši programa siūlo nuolatinį priėmimą su mėnesinėmis paraiškų apžvalgomis. Kad būtų apsvarstytas priėmimas, visa paraiškos medžiaga turi būti pateikta:

 • Rudens - gegužės 1 d. (Garantuojamas atlygis / tarptautinis studentų terminas *)
 • Rudens - rugpjūčio 1 d. (Jei vietos yra, tik JAV piliečiams ir nuolatiniams gyventojams)
 • Žiema - spalio 1 d. (Garantuojamas atlygis / tarptautinis studentų terminas)
 • Žiema - lapkričio 15 d. (Tik JAV piliečiams ir nuolatiniams gyventojams)
 • Pavasaris - kovo 15 d. (Tik JAV piliečiams ir nuolatiniams gyventojams)

* Kad galėtumėte gauti stipendijas, stipendijas ir mokslinių tyrimų asistentų paraiškas, turite pateikti prašymą dėl priėmimo per ankstyvą peržiūros terminą.

Kredito pervedimas

CSIS Absolventų komitetui patvirtinus, studentai gali perkelti arba išrinkti absolventą, kuris nekandidatuoja į laipsnį (NCFD), iki šešių kreditų kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų magistrantūros studijų kursuose.

Esate laukiami čia, vaizdo įrašas:

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Founded in 1956 on a commitment to bring a quality Michigan education to Flint and the surrounding area, UM-Flint has done exactly what we set out to do. In the process, we’ve welcomed a record number ... Skaityti daugiau

Founded in 1956 on a commitment to bring a quality Michigan education to Flint and the surrounding area, UM-Flint has done exactly what we set out to do. In the process, we’ve welcomed a record number of students into our classrooms, equipping them with the knowledge, experiences, and skills to make lasting contributions to the businesses, organizations, and communities they help shape. We invite you to see how our students, faculty, staff, and campus are making a real difference. Skaityti mažiau