Šios programos tikslas yra paruošti studentus intelektinių sistemų, įskaitant, pvz., Autonominius automobilius, programinės įrangos kūrimui ir tobulinimui. Studentai įgys naujausių žinių apie vieną sparčiausiai populiarėjančių ir dominuojančių ateities technologinių tendencijų. Mokymai suteikia studentams galimybę įgyti vertingų žinių ir kompetencijų programinės įrangos technologijos, realaus laiko sistemų, dirbtinio intelekto, robotikos ir gilaus mokymosi, duomenų gavybos, kompiuterio vaizdo ir signalo apdorojimo, proceso valdymo, kompiuterinės grafikos ir vizijos srityse. Pasirenkamieji apima GIS sistemas, autonominių sistemų saugumo klausimus ir pramoninę matematiką. Studentai dalyvaus mokslinių tyrimų laboratorijų darbe ir gali dirbti realius pramonės tyrimus kartu su pirmaujančių kompanijų profesionalais, besidominčiais autonominėmis sistemomis ir autonominiu vairavimu.

Ši programa yra rekomenduojama pareiškėjams, kurie domisi karjera, susijusia su savarankiškai važiuojančiais automobiliais, robotų ar dirbtinio intelekto.

Ši programa suteikia studentams galimybę įgyti naujų įgūdžių projektuojant, diegiant, eksploatuojant ir prižiūrint savarankiškai valdomų transporto priemonių programinę įrangą. Studentai gauna išsamių ir naujausių žinių dirbtinio intelekto ir mašinų mokymosi srityse. Mūsų kursai apima platų spektrą temų, susijusių konkrečiai su dabartinėmis autonominių transporto priemonių problemomis, ir rengia studentus įvairioms karjeros galimybėmis programinės įrangos kūrimo autonominėse sistemose.

Autonominės programinės įrangos sistemos yra plačiai paplitusios taikymo srityse, tokiose kaip žiniasklaida, finansai, klientų aptarnavimas ir sveikatos priežiūra. "ELTE" suteikia studentams galimybę tyrinėti ir tobulinti savo karjerą per profesinę praktiką partnerių įmonėse. Mes sujungiame studentų mokymą su universiteto mokslinių tyrimų veikla, o mes kviečiame savo geriausius moksleivius į R

ELTE stengiasi suteikti palankią ir malonią atmosferą mokymuisi - mes teikiame pagalbos tarnybą ir didelę pagalbą studijų metu.

Programos stiprumas

Kompiuterių programa autonominėms sistemoms buvo parengta pagal EIT skaitmeninės magistrantūros mokyklos Autonominių sistemų techninį pagrindą. Taigi Vengrija, kaip visas „EIT Digital“ mazgas per ELTE, gali pateikti aukščiausią Europos dvigubo laipsnio programą, kuria būtų dalijamasi su pagrindiniais Europos universitetais. Yra du autonominių sistemų CS tyrimo būdai. Kandidatai gali pasirinkti ELTE savo dvejų metų trukmės pilnai magistrantūros programai CS autonominių sistemų srityje. Arba jie gali kreiptis į EIT skaitmeninę magistrantūros mokyklą ir pasirinkti savo išėjimo metų studijoms ELTE EIT kompiuterijos mokslą, skirtą savarankiškam vairavimui.

Aukštą mokymo lygį užtikrina aukštos kvalifikacijos akademinis personalas. Mokymą palaiko moderni infrastruktūra ir gerai įrengtos kompiuterinės laboratorijos (dirbtinis intelektas, duomenų bazės ir robotų technika). Fakulteto bibliotekoje yra keli tūkstančiai tomų. Antrosios pakopos studentai ir Ph.D. studentai padeda pirmojo kurso studentams mentorių sistemoje įveikti pirmąsias problemas universitete.

Be aukšto teorinio mokymo lygio, fakulteto santykiai su verslo bendruomene, bendri moksliniai tyrimai ir plėtros projektai studentams suteikia naujausias praktines žinias ir patirtį. Neakivaizdines studentų mokslinių tyrimų veiklą remia ir prižiūri pagrindiniai fakulteto mokslininkai ir partnerių įmonių specialistai.

Struktūra

Pagrindiniai dalykai - programinės įrangos technologijos

 • Programinės įrangos technologija
 • Programinės įrangos testavimas

Pagrindiniai dalykai - realaus laiko sistemų programinės įrangos technologijos

 • Įterptosios ir realaus laiko sistemos

Pagrindiniai dalykai - žmogiškieji ir teisiniai programinės įrangos kūrimo aspektai

 • Žmogiškieji veiksniai eismo aplinkoje
 • Autonominio vairavimo teisinė bazė

Pagrindiniai dalykai - dirbtinis intelektas

 • Algoritmų kūrimas ir analizė
 • Dirbtinis intelektas procesuose ir automatizavime

Pagrindiniai dalykai - mašininis mokymasis

 • Duomenų gavyba "Smart Systems"
 • Taikomoji gilia mokymosi programa

Pagrindiniai dalykai - skaitinė optimizavimo ir kontrolės teorija

 • Skaitmeniniai optimizavimo metodai
 • Sistemos ir kontrolės teorija

Pagrindiniai dalykai - vaizdų ir signalų apdorojimas

 • Vaizdo ir signalų apdorojimas
 • Vaizdo ir vaizdo apdorojimas

Pagrindiniai dalykai - kompiuterinė grafika ir vizija

 • Kompiuterinė grafika
 • 3D kompiuterio vizija

Pagrindiniai dalykai - kompiuterinis jutimas

 • Įvadas į transporto priemones ir jutiklius
 • 3D jutiklių ir jutiklių sintezė

Karjeros galimybės

Autonominių sistemų kompiuterių mokslininkai yra laukiami autonominių, protingų programinės įrangos sistemų kūrimo darbuose daugelyje informatikos, skaitmeninės gamybos ir gamybos, finansų, sveikatos priežiūros, transporto ir tt srityse. Šios programinės įrangos sistemos atlieka specifines užduotis pagal įmonės profilį , įskaitant, pvz., medicininę diagnostiką, elektroninę prekybą, robotų valdymą, nuotolinį jutiklį, savarankišką vairavimą, kompiuterinį regėjimą, kalbos atpažinimą, natūralų kalbos apdorojimą, garso atpažinimą, socialinių tinklų filtravimą, mašininį vertimą, bioinformatiką. Darbai yra siūlomi kompiuterių magistrantūros studijų magistrantūros studijoms didelėms gamybos įmonėms, programinės įrangos kūrimo kompanijoms, mokslinių tyrimų institutams ir universitetams.

Darbo pavyzdžiai

 • Programinės įrangos kūrėjas / architektas
 • Sistemų dizaineris / inžinierius
 • AI / mašinų mokymosi tyrinėtojas
 • AI programinės įrangos kūrėjas

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 24 daugiau kursų Eötvös Loránd University »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 28, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 9, 2019
Vas. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
3,000 EUR
Mokestis už mokslą / semestrą. Paraiškos mokestis: 140 EUR. Registracijos mokestis: 60 EUR.
Deadline
Susisiekti su mokykla
Spal. 31, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 9, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Spal. 31, 2019

Rgs. 9, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Spal. 31, 2019
End Date