Kompiuterių magistras autonominėms sistemoms

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šios programos tikslas yra paruošti studentus intelektinių sistemų, įskaitant, pvz., Autonominius automobilius, programinės įrangos kūrimui ir tobulinimui. Studentai įgys naujausių žinių apie vieną sparčiausiai populiarėjančių ir dominuojančių ateities technologinių tendencijų. Mokymai suteikia studentams galimybę įgyti vertingų žinių ir kompetencijų programinės įrangos technologijos, realaus laiko sistemų, dirbtinio intelekto, robotikos ir gilaus mokymosi, duomenų gavybos, kompiuterio vaizdo ir signalo apdorojimo, proceso valdymo, kompiuterinės grafikos ir vizijos srityse. Pasirenkamieji apima GIS sistemas, autonominių sistemų saugumo klausimus ir pramoninę matematiką. Studentai dalyvaus tyrimų laboratorijų darbe ir gali atlikti realius pramonės tyrimus kartu su pirmaujančių kompanijų specialistais, besidominčiais autonominėmis sistemomis ir autonominiu vairavimu.

Ši programa yra rekomenduojama pareiškėjams, kurie domisi karjera, susijusia su savarankiškai važiuojančiais automobiliais, robotų ar dirbtinio intelekto.

Ši programa suteikia studentams galimybę įgyti naujų įgūdžių kuriant, diegiant, eksploatuojant ir prižiūrint savarankiškai važiuojančių transporto priemonių programinę įrangą. Studentai įgyja išsamių ir naujausių žinių dirbtinio intelekto ir mašinų mokymosi srityse. Mūsų kursai apima platų temų spektrą, susijusį būtent su dabartiniais autonominių transporto priemonių iššūkiais, ir jie paruošia studentus įvairioms karjeros galimybėms kurti programinę įrangą autonominėse sistemose.

Autonominės programinės įrangos sistemos tampa plačiai paplitusios tokiose taikymo srityse kaip žiniasklaida, finansai, klientų aptarnavimas ir sveikatos priežiūra. ELTE suteikia studentams galimybę tyrinėti ir plėtoti savo karjerą per profesinę praktiką įmonėse partnerėse. Mes deriname studentų rengimą su tiriamąja veikla universitete ir kviečiame geriausius studentus į R

ELTE stengiasi suteikti palankią ir malonią atmosferą mokymuisi - mes teikiame pagalbos tarnybą ir didelę pagalbą studijų metu.

Programos stiprumas

Kompiuterių programa autonominėms sistemoms buvo sukurta vadovaujantis EIT skaitmeninės magistrantūros mokyklos Autonominių sistemų technine dalimi. Taigi Vengrija, kaip visas „EIT Digital“ mazgas per ELTE, gali pateikti aukščiausią Europos dvigubo laipsnio programą, kuria būtų dalijamasi su pagrindiniais Europos universitetais. Yra du autonominių sistemų CS tyrimo būdai. Kandidatai gali pasirinkti ELTE savo dvejų metų trukmės pilnai magistrantūros programai CS autonominių sistemų srityje. Arba jie gali kreiptis į EIT skaitmeninę magistrantūros mokyklą ir pasirinkti savo išėjimo metų studijoms ELTE EIT kompiuterijos mokslą, skirtą savarankiškam vairavimui.

Aukštą mokymo lygį garantuoja aukštos kvalifikacijos akademinis personalas. Mokymą palaiko moderni infrastruktūra ir gerai įrengtos kompiuterių laboratorijos (dirbtinis intelektas, duomenų bazės ir robotika). Fakulteto bibliotekoje yra keli tūkstančiai tomų. Aukštesnių kursų studentai ir doktorantai studentai padeda pirmakursiams mentorių sistemoje įveikti pirmuosius iššūkius universitete.

Be aukšto teorinio mokymo lygio, fakulteto santykiai su verslo bendruomene, bendri moksliniai tyrimai ir plėtros projektai studentams suteikia naujausias praktines žinias ir patirtį. Neakivaizdines studentų mokslinių tyrimų veiklą remia ir prižiūri pagrindiniai fakulteto mokslininkai ir partnerių įmonių specialistai.

Karjeros galimybės

Autonominių sistemų kompiuterių mokslininkai yra laukiami autonominių, protingų programinės įrangos sistemų kūrimo darbuose daugelyje informatikos, skaitmeninės gamybos ir gamybos, finansų, sveikatos priežiūros, transporto ir tt srityse. Šios programinės įrangos sistemos atlieka specifines užduotis pagal įmonės profilį , įskaitant, pvz., medicininę diagnostiką, elektroninę prekybą, robotų valdymą, nuotolinį jutiklį, savarankišką vairavimą, kompiuterinį regėjimą, kalbos atpažinimą, natūralų kalbos apdorojimą, garso atpažinimą, socialinių tinklų filtravimą, mašininį vertimą, bioinformatiką. Darbai yra siūlomi kompiuterių magistrantūros studijų magistrantūros studijoms didelėms gamybos įmonėms, programinės įrangos kūrimo kompanijoms, mokslinių tyrimų institutams ir universitetams.

Darbo pavyzdžiai
 • Programinės įrangos kūrėjas / architektas
 • Sistemų dizaineris / inžinierius
 • AI / mašinų mokymosi tyrinėtojas
 • AI programinės įrangos kūrėjas

Priėmimo sąlygos

Patekimo reikalavimai

Turintys informatikos bakalauro laipsnį arba kitą bakalauro laipsnį ir iš viso įgiję ne mažiau kaip 80 ECTS kreditų informatikos, informatikos ir matematikos srityse.

Norėdami įstoti į magistrantūros programą, studentas privalo turėti ne mažiau kaip 40 kreditų nurodytų sričių bakalauro studijų pagrindu. Magistrantūros programoje reikia gauti trūkstamus kreditus.

Kalbos reikalavimai
 • Minimalus kalbų mokėjimo lygis (žodžiu) (A1-C2): B2
 • Minimalus kalbos mokėjimo lygis (raštu) (A1-C2): B2

Kiti komentarai:

Reikalingi bent vidutinio lygio anglų kalbos įgūdžiai. Anglų kalbos egzaminai yra pageidaujami (bet nebūtini) ir priimami visi pažymėjimai.

Dokumentai, kuriuos reikia pateikti kartu su paraiška
 • Internetinė paraiškos forma
 • Vidurinės mokyklos pažymėjimas
 • Bakalauro laipsnis
 • Įrašų kopija
 • CV
 • Motyvacinis laiškas
 • Pagrindinių puslapių kopija
 • paso (turi galioti)
 • Paso nuotrauka
 • Medicininis sertifikatas
 • Kalbos sertifikatas
Paraiškų teikimo tvarka

Paraiška prasideda internetinėje paraiškų teikimo sistemoje. Studentai turi prisiregistruoti sistemoje, užpildyti internetinę paraiškos formą, nusiųsti reikiamus dokumentus ir vykdymo metu vykdyti instrukcijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2019

Apie mokyklą

Eötvös Loránd University (ELTE) - in terms of student and staff number, quality of education and research, and its international relations - is a prestigious institution of public higher education in ... Skaityti daugiau

Eötvös Loránd University (ELTE) - in terms of student and staff number, quality of education and research, and its international relations - is a prestigious institution of public higher education in Hungary, operating continuously since its inception in 1635. As a top-ranked research university in Hungary, it is the most popular higher education institution among applicants as well as alma mater of five Nobel laureates and leading figures in technology, public policy, and culture in Hungary. Skaityti mažiau
V rajonas. , Szombathely , Budapeštas + 2 Daugiau Mažiau