Kompiuterių magistras

Technologija egzistuoja siekiant patenkinti žmonių poreikius ir spręsti žmonių problemas. Ir šiandienos technologiškai veikiančioms naujoms įmonėms reikia inžinierių ir kompiuterių mokslininkų, kurie taip pat supranta, kokia verslo pusė yra novatoriškų rinkos sprendimų priėmimas.

Cornell Tech " kompiuterių magistro laipsnis suteiks studentams techninius įgūdžius, reikalingus pažangiausiems sprendimams kurti, atskleidžiant jų verslumą ir produktų valdymą.

Sužinokite per tarpdisciplininį bendradarbiavimą

Nesvarbu, kur pritaikysite savo kompiuterių mokslo ir inžinerijos įgūdžius, labiausiai tikėtina, kad bendradarbiausite su produktų ir projektų vadovais, pardavimų ir rinkodaros vadovais, netgi advokatais. Jūsų sėkmė priklausys nuo jūsų gebėjimo kalbėti savo kalba, pamatyti, kaip jūsų technologinė patirtis tinka visai visai kompanijai, ir įkvėpti kiekvieną verslo dalį.

" Cornell Tech " kompiuterių magistro programoje jūs ne tik gausite stiprią techninį išsilavinimą, jūs mokysitės kartu su verslo ir teisės specialistams bei kitų technologijų studentais. Jūs dirbate kartu komandose, kad sukurtumėte savo verslą "Startup Studio" ir sukurtumėte naujoviškus sprendimus realiems verslo klientams, kaip "Company Challenge in Product Studio". Tuo metu jūs išsiugdysite verslo įgūdžius ir bendravimo įgūdžius, taip pat neprilygstamą techninę patirtį, nes ankstesni absolventai pirmiausiai įdarbino tokias įmones kaip "Google", "Facebook" ir daugybę naujovių.

Kas turėtų kreiptis?

Jūs turėtumėte kreiptis į " Cornell Tech " kompiuterių magistro magistro laipsnį, jei turite akademinį išsilavinimą kompiuterijos mokslo ar susijusioje techninėje srityje, stiprią verslo srovę ir aistrą vadovauti technologijų pramonėje. Jei neturite techninio akademinio pagrindo, turėtumėte užsiimti programinės įrangos inžinerijos ir linijinės algebros kursais ir gerai žinoti duomenų struktūras ir algoritmus.

Kompiuterinių mokslų inžinerijos magistras taip pat siūloma Kornelio Ithaca miesteliu su daugiau galimybių rinktis kursus nei Cornell Tech verslumo ir produktų kūrimo tikslinės studijų programos.

30750_CS_screenshot.png

Tiriamos temos

 • Mašininis mokymasis
 • Duomenų mokslas
 • Kompiuterio saugumas
 • Kompiuterio vizija
 • NLP
 • HCI
 • Sistemos (kompiuteris)

ĮVAIRIAS KURSAS

Taikomosios mašinos mokymasis

Kreditai 3,00

Šis kursas padės mokiniams mokytis ir taikyti pagrindines modeliavimo, analizės ir patvirtinimo iš mašininio mokymosi, duomenų gavybos ir signalų apdorojimo idėjas analizuoti ir išgauti iš duomenų. Studentai įgyvendins algoritmus ir atliks eksperimentus vaizdų, teksto, garso ir mobiliųjų jutiklių matavimams. Jie taip pat įgis darbo žinių apie prižiūrimus ir nekontroliuojamus metodus, įskaitant klasifikavimą, regresiją, grupavimą, funkcijų atranką, asociacijos taisyklių išvedimą ir dydžio mažinimą.

Karjera lauke

 • Programinės įrangos kūrėjas
 • Produkto vadybininkas
 • Duomenų mokslininkas
 • "Startup" įkūrėjas arba CTO

Mokymo planas

Kompiuterinių mokslų magistrantūros studijų programa apima įvairius griežtus kursus, kurie suteiks jums įgūdžių, kuriuos turėsite kurti skaitmeniniu būdu įgalintus sprendimus kylančioms verslo problemoms ir žmonių poreikiams.

" Cornell Tech išskirtinėje švietimo naujovių Cornell Tech jūs taip pat dalyvausite pasimėgauti "Studio" patirtimi, kurioje sustiprinsite savo komandos kūrimą ir vadovavimo įgūdžius, kurdami naują produkto idėją, reaguodami į strategines realios organizacijos poreikius ir sukurti savo paleisties.

Koks tavo planas gali atrodyti

Rudenį imsite "Startup Systems Engineering" ir technines pasirenkamasis programas, tokias kaip "Applied Machine Learning", "Security"

Pavasarį pasirinksite technines pasirengimo programas, pvz., "Data Science" Wild, Natural Language Processing, HCI

MEng taikymo laikas

Cornell Tech siūlo tris paraiškų teikimo etapus. Pareiškėjai raginami pateikti paraišką, kai jie yra pasirengę. Mes svarstysime kandidatus, kurie bus taikomi kiekviename paraiškų ture. Peržiūrime paraiškas, kai jas gauname.

2018-2019 m. Paraiškų pateikimo terminai yra tokie:

1 turas - trečiadienis, gruodžio 5 d., 2018 m., 23.59 val. ET

2 raundas - 2019 m. Vasario 15 d., Penktadienis, 23:59 val. ET

Pasibaigus 2 etapo paraiškų pateikimo terminui, Priėmimo komisija peržiūrės paraiškas pagal eilės tvarka.

Paraiška

Būtina atsižvelgti į tai, kad visi pareiškėjai savo internetinėje paraiškoje turi pateikti šiuos duomenis:

Aprašymas

Jūs turite pateikti dabartinę santrauką kartu su savo paraiška. Naudodamiesi "LinkedIn", turėsite galimybę automatiškai užpildyti informaciją apie užimtumą ir mokymą, pateiktą jūsų internetiniame profesionalų profilyje. Atkreipkite dėmesį, bet kurią informaciją, kuri automatiškai užpildyta "LinkedIn", galima redaguoti.

Asmeninis pareiškimas

Čia " Cornell Tech būsite dalis aplinkoje, kurioje kūrybiškumas, techninis gylis ir lyderystė turi vietą prie stalo. Mes vertiname, kas jūs esate ir ką jūs įtraukiate į šią formulę. Prašome pateikti vieno ar dviejų puslapių ataskaitą, kurioje aprašomas jūsų susidomėjimas šia programa " Cornell Tech . Jūsų pateiktame dokumente turėtų būti parodyta asmeninė patirtis, rodanti jūsų kūrybiškumą, lyderystę ir techninius gebėjimus.

Visų pirma, galite laisvai išsiaiškinti techninius projektus, kuriuos baigėte, jų kūrybinius ir techninius aspektus; bet kokia verslumo ar vadovavimo patirtis; jūsų profesinės karjeros tikslai; naudą, kurią, jūsų manymu, yra "Niujorko" technologijų ekosistemos dalis; ir kodėl ši programa jums tinka.

Dvi rekomendacijos

Rekomendatoriai turėtų būti fakulteto nariai ar kiti asmenys, kurie profesionaliai žino pareiškėjus ir matė, kad jie atlieka svarbų vaidmenį esminiuose projektuose. Rekomendacijos turi būti pateiktos internete.

GRE

GRE reikalaujama prisijungti prie " Cornell Tech . Visi oficialūs testai turi būti tiesiogiai pranešti Kornelio universitete. Studentai, kurie gavo (arba turės) Kornelio universiteto bakalauro laipsnį, atleidžiami nuo GRE reikalavimų inžinerijos programos magistro. GRE instituto kodas Korneliui yra 2098 m. Prašome nuosekliai rašyti savo vardą tiek savo paraiškoje, tiek bandymų rezultatų ataskaitoje.

Siužetai

Reikalaujama iš kiekvienos anksčiau lankomos kolegijos ar universiteto atsiųstų pranešimų, kuriuos reikia nusiųsti internetu su programa. Priimti studentai turės pateikti oficialų stenogramą tiesiai į Kornelio universiteto aukštąją mokyklą prieš imatrikuliavimą.

Paraiškos mokestis

Negrąžinamas paraiškos mokestis 95 USD turi būti pateiktas kartu su internetine programa.

Tarptautiniai pareiškėjai

Siužetai

Be aukščiau minėtų programos reikalavimų, tarptautiniai pareiškėjai turi pateikti patvirtintą anglų stenogramos vertimą, jei originalas nėra anglų kalba. Sėkmingi tarptautiniai pareiškėjai gaus bakalaureato laipsnį iš pripažintos mokyklos ar universiteto.

TOEFL

Pareiškėjai taip pat privalo įrodyti anglų kalbos įgūdžius priimdami anglų kalbos kaip užsienio kalbos testą (TOEFL). Oficialūs TOEFL balai turi būti siunčiami į Kornelio universiteto aukštąją mokyklą. Institucijos kodas yra # 2098. Kiekvieno TOEFL elemento Cornello oficialūs minimalūs daliniai balai yra tokie:

 • Rašymas: 20
 • Skaitymas 20
 • Klausymas 15
 • Kalbėjimas 22

TOEFL reikalavimą galima atšaukti, jei pareiškėjas atitinka bent vieną iš šių kriterijų:

 • Ar vietinis pilietis yra Jungtinės Valstijos, Australija, Kanada (išskyrus Kvebeką), Airija, Naujoji Zelandija arba Jungtinė Karalystė.
 • Per pastaruosius penkerius metus studijuojote dieninėse studijose ne mažiau kaip dvejus mokslo metus Jungtinėse Amerikos Valstijose, Australijoje, Airijoje, Naujojoje Zelandijoje, Jungtinėje Karalystėje arba su anglų kalbos mokymu Kanadoje ar Pietų Afrikoje. Turite pateikti stenograma, rodančią, kad lankėtės kolegijoje vienoje iš patvirtintų vietovių.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Cornell Tech »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
54,584 USD
Deadline
Susisiekti su mokykla
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Rgp. 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.
End Date
Rgp. 31, 2020

Master in Computer Science