Kompiuterių magistras

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Būk varomoji jėga pasaulinėje arenoje

Kalbant apie kompiuterių mokslą, jis nuolat keičiasi, tai patvirtina tokios vis svarbesnės temos kaip „Big Data“ ir „skaitmeninė darbotvarkė“. Verslo ir visuomenės globalizacija ir skaitmenizacija lemia didelį ir beveik nepatenkintą IT specialistų poreikį.

Be kitų temų, IT specialistai turi gilių žinių apie kibernetinį saugumą. Didele dalimi ši didelė paklausa atsiranda ir dėl to, kad jos reikia ne tik IT, bet ir visose vartotojų pramonės srityse.

Faktai

Laipsnis: Studijų modelis: Trukmė:
Magistro laipsnis stovykloje 2 semestrai
Suvartojimas: Mokymas Priėmimas
Blogasis Honnefas: rugsėjis
Berlynas: spalis
nuo 6 290 EUR už semestrą Bakalauro laipsnis, jei reikia, praktikos testas,
anglų kalbos žinių įrodymas

Ko jūs išmoksite iš mūsų

Kompiuterių magistrantūros programa optimaliai paruošia karjerą vienoje iš svarbiausių būsimo verslo pasaulio sričių.

 • Įgysite žinių ir įgūdžių, reikalingų kuriant kibernetinio saugumo sistemas plėtros projektuose ir IT infrastruktūrose.
 • Išmoksite pasirinkti tinkamus įrankius, procesus ir algoritmus įvairioms praktinėms užduotims.
 • Remdamiesi patikimais kibernetinio saugumo ir kriptovaliutų teoriniais pagrindais, ištirsite tokias pažangiausias temas kaip kvantinis skaičiavimas, „blockchain“ teorija ir dar daugiau.

Studijų kursas iš pirmo žvilgsnio

1-oji pusmetis

 • Algoritmai
 • Kibernetinis saugumas ir duomenų apsauga
 • Pažangus kibernetinis saugumas
 • Kriptologija
 • Blockchain
 • Kompiuterija ir visuomenė

Antrojo semestro

 • Kvantinis skaičiavimas
 • IT projektų valdymas
 • Magistro darbas ir kolokviumas129128_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg Priekinis kelias / Unsplash

Kaip veikia studijų eiga?

Mūsų dviejų semestrų magistro studijoms jums reikia bakalauro laipsnio su 240 ECTS. Jei jau turite atitinkamą profesinę patirtį arba laikote mūsų TASC praktikos egzaminą, gali pakakti ir bakalauro laipsnio su 180 ECTS.

Kur mokysitės

Jūs galite tęsti mūsų tarptautinį žmogiškųjų išteklių vadybos magistro laipsnį dviejuose Vokietijos miesteliuose Bad Honnef ir Berlyne.

Karjeros galimybės

Kompiuterių ir informacijos mokslų mokslininkas

Kaip kompiuterių ir informacijos tyrimų mokslininkas (trumpai kalbant apie kompiuterių mokslininką) analizuosite sudėtingas problemas įvairiose srityse, įskaitant verslą, mokslą, mediciną, kad galėtumėte sukurti kompiuterinius sprendimus. Kompiuterių mokslininkai yra teoretikai, dizaineriai ir išradėjai visi kartu ir, naudodamiesi naujoviškomis technologijomis ir kompiuterinėmis sistemomis, daro įtaką įmonių ateičiai.

Duomenų bazės administratorius

Kaip duomenų bazės administratorius būsite atsakingas už duomenų bazių programų planavimą, dizainą ir plėtrą. Prieiga užtikrinimas ir duomenų saugumo palaikymas taip pat bus viena iš jūsų užduočių. Jūs reguliariai tikrinsite duomenų bazes ir susijusias programas, kad nustatytumėte klaidas, kurias reikia ištaisyti, pakeitimus, kuriuos reikia atlikti, ir įgyvendinamas saugumo priemones.

Programinė įranga / interneto programuotojas

Kaip programinės įrangos kūrėjas, jūs sukursite, įdiegsite ir modifikuosite kompiuterines programas. Tai gali apimti ir taikomąją programinę įrangą, ty. programinė įranga, skirta plačiajai visuomenei ir komerciniams tikslams, ir sistemos programinė įranga, ty. programinė įranga, užtikrinanti sklandų ir efektyvų kompiuterinių sistemų veikimą.

Jūs, kaip žiniatinklio kūrėjas, kursite ir prižiūrėsite svetaines. Jūs prižiūrėsite techninę svetainės struktūrą („back-end“) ir (arba) vaizdinį išdėstymą ir turinį („front-end“). Žiniatinklio kūrėjai dažnai veikia kaip „žiniatinklio valdytojai“ ir yra atsakingi už tai, kad svetainės tinkamai veiktų.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2020

Apie mokyklą

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the ... Skaityti daugiau

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the future needs of international companies. Professors and students from over 85 nations meet and work together on–campus. Skaityti mažiau
Blogas Honnefas , Berlynas , Miunchenas + 2 Daugiau Mažiau