Turėdami BU informatikos magistro laipsnį, įsigysite žinių apie pagrindinius kompiuterio ir informacinių sistemų bei teorijos principus. Mūsų tarptautiniu mastu žinomi fakultetai yra tokie pat aktyvūs savo tyrimų srityse, kaip ir klasėje. Studentai greitai įgyja žinių apie pagrindinius metodus ir metodus tyrinėdami techninę literatūrą ieškodami sprendimo arba kurdami naujus metodus, kai susiduria su sudėtinga projektavimo, diegimo ar teorijos problema. Mūsų plataus masto mokymo programa taip pat siūlo daugybę praktinės patirties galimybių, leidžiančių dalyvauti kuriant naujas sistemas ar moderniausiuose mokslinių tyrimų projektuose, kuriems vadovauja mūsų fakultetas. Be mūsų bendrosios informatikos magistrantūros, mes siūlome dvi specializacijas: kibernetinį saugumą ir į duomenis orientuotą skaičiavimą.

Be kompiuterinių mokslų pasiūlymų, studentai raginami įsitraukti į gausų pasirenkamųjų kursinių darbų pasirinkimą, paplitusį 16 Universiteto mokyklų ir kolegijų, įskaitant inžinerijos kolegiją ir Vadybos mokyklą. Turėdami ilgametę patirtį, mūsų fakulteto patarėjai ypač padeda nukreipti CS studentus link vertingų, papildomų klasių.

CS programa Bostono universitete yra skirta studentams, turintiems CS bakalauro laipsnį, tačiau mes taip pat laukiame studentų, turinčių lygiavertį kompiuterinį išsilavinimą ir patirtį, taip pat studentų, turinčių spragas savo CS fone, tačiau turinčių stiprių akademinių įrašų. Nepriklausomai nuo jūsų išsilavinimo, Kompiuterių mokslo katedroje rasite dinamišką, įvairiapusę ir palaikančią bendruomenę, susidedančią iš aukščiausio lygio dėstytojų ir įkvėpto studentų kūno - visi jie yra įsikūrę kultūros ir švietimo požiūriu turtingame Bostono mieste, Masačusetso centre. regiono, turinčio daug istorinių technologijų naujovių, istoriją.

Kibernetinio saugumo specializacija

Atrodo, kad kiekviena diena pateikia kitą antraštę apie didelį kompiuterio saugumo pažeidimą korporacijoje, vyriausybinėje agentūroje ar ryšių sistemoje. Nuo internetinės bankininkystės iki elektroninės komercijos ir gabenimo operacijų mūsų pasaulis vis labiau priklauso nuo kibernetinės infrastruktūros. Šios įvairios programinės įrangos ir kontrolės sistemų sukūrimas nuo kenkėjiškų vartotojų tapo nacionaliniu prioritetu. Norint pasiekti šį tikslą, labai reikia kompiuterių ekspertų, turinčių gilų techninį išsilavinimą ir kompetenciją, siekiant apsaugoti gyvybiškai svarbius tinklus ir elektronines sistemas.

Norėdami patenkinti augančią paklausą, mes siūlome savo magistrantams, dirbantiems informatikos katedroje, galimybę specializuotis kibernetinio saugumo srityje. Specializacija apima kursus, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas techninėms problemoms, susijusioms su saugia programine įranga, kalbomis ir architektūra, taip pat platesnėms visuomenės privatumo ir teisinių pasekmių problemoms. Pagal aštuonių kursų programą studentai bus mokomi tokiomis temomis: kriptografiniai metodai, duomenų ir informacijos saugumas, gedimams atsparus skaičiavimas, tinklo saugumas, privatumas ir anonimiškumas, programinės įrangos sauga ir sistemos saugumas.

Kibernetinio saugumo studentai taip pat turi galimybę glaudžiai bendradarbiauti su Bostono universiteto Patikimų informacinių sistemų centru

Į duomenis orientuota skaičiavimo specializacija

Gebėjimas atsakyti į skubius, naujus klausimus naudojant didelius duomenų rinkinius tapo vis svarbesnis. Ateinančiais metais paklausa kompiuterių mokslininkams, specialiai apmokytiems išgauti žinių iš vis didesnių duomenų rinkinių, išaugs. Reikia ekspertų, kurie galėtų sukurti reikiamas skaičiavimo sistemas ir programinę įrangą.

Nauja 2016 m. Pavasario specializacija - į duomenis orientuoto skaičiavimo srityje, skirta patenkinti šį poreikį. Programa apima intensyvius tyrimus įvairiose susijusiose srityse, įskaitant kompiuterinį mokymąsi, duomenų bazes, duomenų gavybą, algoritmus ir sistemas.

Reikalavimai

Iš viso turi būti baigti aštuoni magistrantūros kursai (iš viso 32 kreditai), įskaitant penkis informatikos kursus (bent po vieną iš kiekvienos iš keturių sričių).

Studentai gali įvykdyti savo kurso reikalavimus derindami pasirenkamuosius informatikos kursus, susijusius su kreditų studijomis su fakulteto nariu, norėdami tęsti tyrimus ar baigti kitų susijusių disciplinų kursus, pasitarę su savo akademiniu patarėju.

Norėdami baigti magistro darbą pasirinkdami projektą ar baigiamąjį darbą, magistro projektas ar darbas turi būti baigtas konsultuojantis su akademiniu konsultantu. Tyrimai, nukreipti į magistro projektą ar disertaciją, gali būti paimti už kreditus, atliekant kryptingas studijas su fakulteto patarėju.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Boston University Graduate School of Arts & Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 24, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
3 semestrus
Dieninės
Price
27,360 USD
Studijos per semestrą (12-18 kreditų valandos)
Deadline
Gegužė 1, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
End Date
Gegužė 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Gegužė 1, 2020

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Gegužė 1, 2020
End Date
Gegužė 2021