Šios programos tikslas yra išmokyti kompiuterių mokslininko profesines žinias, pagrįstas tvirtomis teorinėmis pirminėmis žiniomis. Jie turi įgūdžių dalyvauti kuriant programas, kuriant informacines sistemas ir sistemų valdymą įvairiose srityse. Kompiuterių mokslininkas dažnai veikia kaip tarpininkas tarp informacinių sistemų klientų ir gamintojų. Tokiu būdu kompiuterių mokslininko darbas sintezuoja konstruktyvią inžinierių veiklą ir bendrą matematikų požiūrį į problemas, dalyvaujant didelio masto projektų komandose.

Mūsų programos suteikia studentams platų informatikos išsilavinimą kartu su specializuotu darbu programavimo kalbų, kibernetinio saugumo, duomenų mokslo, interneto inžinerijos, autonominių sistemų, daugialypės terpės dizaino ir kt. Srityse.

Studentai išmoksta teoriją, taip pat metodologijas ir technologijas kuriant ir diegiant kompiuterines sistemas. Praktinius programavimo kursus remia keli kursai grynais ir taikomosiomis matematikos ir teorinių informatikos kursų visoje mokymo programoje.

Ši programa yra rekomenduojama pareiškėjams, kurie:

  • nori įsitraukti į novatorišką ir pagrįstą švietimą naujos kartos paslaugų dizainerių ir programinės įrangos architektams, galintiems kurti ir inžinerijos naujos programinės įrangos sistemą.
  • nori atlikti tyrimus, kad aptiktų, atrastų ir geriau suprastų mus gausius duomenis, kuriuos sukūrė socialinė žiniasklaida, gamybos sistemos, medicinos prietaisai, logistikos paslaugos ir daugybė kitų kasdien.
  • nori būti atsakingu kibernetinio saugumo specialistu, turinčiu reikiamų žinių ir įgūdžių, kad galėtų prisidėti prie skaitmeninio pasaulio saugesnės vietos.

Ši programa suteikia studentams galimybę:

  • dirbti komandose, kad galėtumėte orientuotis į programinės įrangos kūrimo procesą (modernios ir judrios programinės įrangos inžinerijos metodologijos, integruotos į projektavimo mąstymą ir "User-Centric" / "Service Design" metodus) sudėtingose ​​informacinėse sistemose.
  • gausite išsamių techninių įgūdžių, taikomų keičiamo dydžio duomenų rinkimo metodams ir duomenų analizės metodams. Jie išmoko naudoti ir kurti įrankių ir technologijų, skirtų duomenų surinkimo, apdorojimo, saugojimo, perdavimo, analizės, vizualizavimo ir susijusių koncepcijų (pvz., Duomenų prieigos, duomenų kainų ir duomenų privatumo), rinkinys.
  • būti atviri naujovių sąlygoms, kai įvairūs aspektai (rinka, vartotojai, socialiniai aspektai, žiniasklaidos technologijos) sujungiami per daugiadisciplininį požiūrį.

Programos stiprumas

Aukštą mokymo lygį užtikrina aukštos kvalifikacijos akademinis personalas. Mokymą palaiko moderni infrastruktūra ir gerai įrengtos kompiuterinės laboratorijos (dirbtinis intelektas, duomenų bazės ir robotų technika). Fakulteto bibliotekoje yra keli tūkstančiai tomų. Antrosios pakopos studentai ir Ph.D. studentai padeda pirmojo kurso studentams mentorių sistemoje įveikti pirmąsias problemas universitete.

Be aukšto teorinio mokymo lygio, fakulteto santykiai su verslo bendruomene, bendri moksliniai tyrimai ir plėtros projektai studentams suteikia naujausias praktines žinias ir patirtį. Fakultetas yra sudaręs dvišalius susitarimus su daugeliu pasaulio universitetų, kurie leidžia studentams studijuoti vieną ar du semestrus arba dalyvauti mokslinių tyrimų projektų partnerių institucijoje.

Neakivaizdines bakalauro studijų studentų studijas remia ir prižiūri pagrindiniai fakulteto mokslininkai. Šie studentai pateikia savo išvadas fakulteto surengtoje konferencijoje kiekvienais metais. Seminarai organizuojami kartu su tarptautiniais partneriais.

Karjeros galimybės

Kibirkštinio saugumas yra sparčiai auganti naujų produktų ir paslaugų kūrimo ir kūrimo sritis. Absolventai lengvai suras darbo vietas įmonėje, kuri teikia pridėtinę vertę turinčius produktus ir paslaugas, tokias kaip telekomunikacijų bendrovės, žaidimų įmonės, e-mokymasis, interneto kūrėjai ir pramogų pramonė.

Darbo pavyzdžiai

Saugumo analitikas / informacijos saugumo architektas / kibernetinio saugumo specialistas.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 24 daugiau kursų Eötvös Loránd University »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 28, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 9, 2019
Vas. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
3,000 EUR
Mokestis už mokslą / semestrą. Paraiškos mokestis: 140 EUR. Registracijos mokestis: 60 EUR.
Deadline
Susisiekti su mokykla
Spal. 31, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 9, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Spal. 31, 2019

Rgs. 9, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Spal. 31, 2019
End Date