Kompiuterių mokslo magistras - duomenų mokslai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šios programos tikslas yra išmokyti kompiuterių mokslininko profesines žinias, pagrįstas tvirtomis teorinėmis pirminėmis žiniomis. Jie turi įgūdžių dalyvauti kuriant programas, kuriant informacines sistemas ir sistemų valdymą įvairiose srityse. Kompiuterių mokslininkas dažnai veikia kaip tarpininkas tarp informacinių sistemų klientų ir gamintojų. Tokiu būdu kompiuterių mokslininko darbas sintezuoja konstruktyvią inžinierių veiklą ir bendrą matematikų požiūrį į problemas, dalyvaujant didelio masto projektų komandose.

Mūsų programos suteikia studentams platų informatikos išsilavinimą kartu su specializuotu darbu programavimo kalbų, kibernetinio saugumo, duomenų mokslo, interneto inžinerijos, autonominių sistemų, daugialypės terpės dizaino ir kt. Srityse.

Studentai išmoksta teoriją, taip pat metodologijas ir technologijas kuriant ir diegiant kompiuterines sistemas. Praktinius programavimo kursus remia keli kursai grynais ir taikomosiomis matematikos ir teorinių informatikos kursų visoje mokymo programoje.

Ši programa yra rekomenduojama pareiškėjams, kurie:

 • Norite dalyvauti naujoviško ir pagrįsto švietimo srityje, skirtoje naujos kartos paslaugų dizaineriams ir programinės įrangos architektams, galintiems suprojektuoti ir sukurti naują programinės įrangos sistemą.
 • Norite atlikti analizę, kad aptiktumėte, atrastumėte ir geriau suprastumėte gausius duomenis apie mus, kuriuos kasdien sukuria socialinė žiniasklaida, gamybos sistemos, medicinos prietaisai, logistikos paslaugos ir daugybė kitų.
 • Norite būti atsakingas kibernetinio saugumo specialistas, turintis reikiamų žinių ir įgūdžių, kad galėtų prisidėti, kad skaitmeninis pasaulis taptų saugesnė.

Ši programa suteikia studentams galimybę:

 • Darbas komandose, siekiant vadovauti sudėtingų informacinių sistemų programinės įrangos kūrimo procesui (modernios ir lanksčios programinės įrangos inžinerijos metodikos, integruotos į projektavimo mąstymą ir į vartotoją orientuotus / paslaugų projektavimo metodus).
 • Įgyti gilių techninių įgūdžių, susijusių su keičiamo dydžio duomenų rinkimo būdais ir duomenų analizės metodais. Jie mokosi naudoti ir kurti įrankių ir technologijų rinkinį, skirtą duomenų kaupimui, apdorojimui, saugojimui, perdavimui, analizei, vizualizavimui ir susijusioms sąvokoms (pvz., Prieiga prie duomenų, duomenų kainodara ir duomenų privatumas).
 • Būkite vertingi atviroje inovacijų aplinkoje, kur skirtingi aspektai (rinka, vartotojai, socialiniai aspektai, žiniasklaidos technologijos) susipina per jų daugiadisciplininį požiūrį.

Programos stiprumas

Aukštą mokymo lygį garantuoja aukštos kvalifikacijos akademinis personalas. Mokymą palaiko moderni infrastruktūra ir gerai įrengtos kompiuterių laboratorijos (dirbtinis intelektas, duomenų bazės ir robotika). Fakulteto bibliotekoje yra keli tūkstančiai tomų. Aukštesnių kursų studentai ir doktorantai studentai padeda pirmakursiams mentorių sistemoje įveikti pirmuosius iššūkius universitete.

Be aukšto teorinio mokymo lygio, fakulteto santykiai su verslo bendruomene, bendri moksliniai tyrimai ir plėtros projektai studentams suteikia naujausias praktines žinias ir patirtį. Fakultetas yra sudaręs dvišalius susitarimus su daugeliu pasaulio universitetų, kurie leidžia studentams studijuoti vieną ar du semestrus arba dalyvauti mokslinių tyrimų projektų partnerių institucijoje.

Užklasinę studentų tiriamąją veiklą remia ir prižiūri pagrindiniai fakulteto mokslininkai. Šie studentai kiekvienais metais pristato savo išvadas fakulteto organizuotoje konferencijoje. Seminarai organizuojami kartu su tarptautiniais partneriais.

Karjeros galimybės

Duomenų mokslas yra labai novatoriškas sritis. Socialinės žiniasklaidos, gamybos sistemos, medicinos prietaisai, logistikos paslaugos ir daugybė kitų kasdien generuoja petabaitų duomenis. Duomenų mokslininkas tuo pačiu metu vykdo mastelio duomenų valdymo, duomenų analizės ir domeno srities ekspertizę, kad išgautų pagrindines žinias ir išspręstų realias problemas.

Darbo pavyzdžiai
 • Duomenų mokslininkas
 • Duomenų analitikas

Priėmimo sąlygos

Patekimo reikalavimai

Baigusi bakalauro programą, susijusią su kompiuterių mokslu, turėti bakalauro laipsnį informatikos srityje arba iš viso gauti ne mažiau kaip 60 ECTS kreditų informatikos ir matematikos dalykuose.

Kalbos reikalavimai
 • Minimalus kalbų mokėjimo lygis (žodžiu) (A1-C2): B2
 • Minimalus kalbos mokėjimo lygis (raštu) (A1-C2): B2

Kiti komentarai:

Reikalingi bent vidutinio lygio anglų kalbos įgūdžiai. Anglų kalbos egzaminai yra pageidaujami (bet nebūtini) ir priimami visi pažymėjimai.

Dokumentai, kuriuos reikia pateikti kartu su paraiška
 • Internetinė paraiškos forma
 • Vidurinės mokyklos pažymėjimas
 • Bakalauro laipsnis
 • Įrašų kopija
 • CV
 • Motyvacinis laiškas
 • Pagrindinių paso puslapių kopija
 • Paso nuotrauka
 • Medicininis sertifikatas
 • Kalbos sertifikatas
Paraiškų teikimo tvarka

Paraiška prasideda internetinėje paraiškų teikimo sistemoje. Studentai turi prisiregistruoti sistemoje, užpildyti internetinę paraiškos formą, nusiųsti reikiamus dokumentus ir vykdymo metu vykdyti instrukcijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2019

Apie mokyklą

Eötvös Loránd University (ELTE) - in terms of student and staff number, quality of education and research, and its international relations - is a prestigious institution of public higher education in ... Skaityti daugiau

Eötvös Loránd University (ELTE) - in terms of student and staff number, quality of education and research, and its international relations - is a prestigious institution of public higher education in Hungary, operating continuously since its inception in 1635. As a top-ranked research university in Hungary, it is the most popular higher education institution among applicants as well as alma mater of five Nobel laureates and leading figures in technology, public policy, and culture in Hungary. Skaityti mažiau
V rajonas. , Szombathely , Budapeštas + 2 Daugiau Mažiau