Akademinė disciplina: kompiuterių mokslas ir informacinės technologijos

Laipsnis: magistro laipsnis

Kvalifikacija: kompiuterių mokslininkas

Trukmė: 4 semestrai

Gauti kreditai: magistro laipsnis reikalauja 120 kreditų (ETC).

Programos tikslas: Informatikos magistrantai geba panaudoti ir plėtoti bakalauro kursuose įgytas teorines žinias aukštesnio lygio. Naudodami šias žinias kaip pagrindą ilgainiui, jie gali dirbti individualiai arba komandoje. Jų atsakomybė apima IT sistemų kūrimą, sukūrimą, įgyvendinimą, įdiegimą, veikimą ir aptarnavimą. Jie taip pat turi įgūdžių, leidžiančių bendradarbiauti ir kurti modelius, reikalingus sprendžiant su jų specializacija susijusias IT užduotis. Sėkmingi studentai turi tinkamų žinių, leidžiančių naujoviškai panaudoti savo įgūdžius atliekant tyrimų ir plėtros užduotis tokiose srityse kaip:

  • formatuoti sudėtingas IT problemas, nagrinėti teorinį ir praktinį jų sprendimo pagrindus;
  • užduočių, susijusių su sudėtingų programinės įrangos sistemų valdymu, kūrimu, valdymu ir valdymu, užbaigimas;
  • planuojamų ar įgyvendinamų IT sistemų verslo, rinkodaros ir inovacinių verčių vertinimas, programinės įrangos produktų įteisinimas;
  • konkrečių užduočių kokybės valdyme planavimas ir įgyvendinimas. 118335_informatics.jpg

Kalbos reikalavimai: anglų kalbos mokėjimas (TOEFL 547 / IELTS 6.0 / oralinis egzaminas)

Atvykimo reikalavimai: Atitinkamas informacinių technologijų bakalauro laipsnis

Paskaita: 50% praktikos: 50%

Pagrindiniai dalykai paprastai apima: Mašinų mokymosi pagrindai, Algoritmai, Kriptografija, Optimizavimo algoritmai, Informacinės sistemos, Duomenų gavyba, Kompiuterinė grafika, Operacijų tyrimai, Pažangūs įvedimo metodai, Loginiai algoritmai, Pažangios programinės įrangos architektūros modeliai, Pažangios XML technologijos, NoSQL duomenų bazės, Jutiklių tinklai ir Daiktų internetas, lygiagretusis ir didelio našumo skaičiavimas, geometrinis modeliavimas, kodavimo teorija, neuroninių tinklų teorija, skaičiavimo modeliai, deklaratyvusis programavimas, vizualizacija ir vizualinė analizė, duomenų mokslo laboratorija, pažangiausias mašinų mokymasis, teksto ir interneto gavyba, informacinės sistemos Praktika, Pažangi programinės įrangos inžinerija, Darbas

Praktika, praktika: Studentai turėtų baigti 6 savaičių stažuotę universitete, dirbančioje mokslinių tyrimų projektuose, arba tarptautinėje ar vietinėje įmonėje.

Karjeros perspektyvos: Informatikos magistrantūros studijų absolventai turi daug daugiau galimybių nei informatikos bakalaurai darbo rinkoje, nes jie projekto metu ar komandoje sugeba inicijuoti bendradarbiavimą su kitų mokslo sričių specialistais. Jie taip pat gali aiškinti, planuoti, valdyti ir kontroliuoti savo specializacijos procesus valdymo lygiu. Absolventai, besidomintys moksliniu tiriamuoju darbu, gali tęsti studijas fakulteto doktorantūroje, kur gali pasirinkti daktaro laipsnį. kursas ir įgyjama akademinė kvalifikacija.

Mokesčiai: paraiškos mokestis 150 USD, įėjimo procedūros mokestis 350 USD

Mokestis už mokslą: 7000 JAV dolerių per metus118984_ceremony.jpg

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų University Of Debrecen »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 31, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
4 semestrus
Dieninės
Price
7,000 USD
per metus
Deadline
Lapk. 15, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
End Date
Grd. 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Lapk. 15, 2019

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Lapk. 15, 2019
End Date
Grd. 2021