Kompiuterijos mokslo magistrantūros programa - duomenų mokslas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Padarykite didelį didelių duomenų jausmą

Dideli duomenys ir duomenimis pagrįsti metodai yra šiuolaikinio informatikos, statistikos ir kompiuterinės inžinerijos pagrindas ir yra didelis ateities pažadas.

Duomenų analizės ekspertai reikalingi sprendžiant sudėtingas, su duomenimis susijusias problemas, tokias kaip teksto dokumentų supratimas, pokalbis ir socialinė žiniasklaida; intelektualių paieškos sistemų kūrimas; duomenų, pagrįstų įžvalgų apie visuomenės, ekonomikos ir kultūros reiškinius, radimas; kuriant duomenis pagrįstus medicininių ir biologinių problemų sprendimus ir suteikiant galimybę savarankiškai vairuoti automobilius bei autonominius robotus.

Tampere University siūlo tris susijusius studijų maršrutus, susijusius su analize, modeliavimu, prognozavimu ir skaičiavimu naudojant didelius duomenis: „Data Science“ (magistrantūros) ir „Statistinių duomenų analizės“ (magistrantūros) trasa orientuota į skaičiavimo ir statistinius duomenų gavybos algoritmus. ir mašinų mokymasis, su skirtingais akcentais, o mašinų mokymosi (magistrantūros) takelis orientuojasi į tikslius inžinerinius prognozavimo mašinų mokymosi modelius.

Duomenų mokslo (magistrantūros) takelyje pateikiamos kelios panašios temos, kaip ir statistinių duomenų analizės takelyje, tačiau duomenų mokslo (magistrantūros) trasoje daugiau dėmesio skiriama algoritminiams ir skaičiavimo metodams.

Duomenų mokslas (magistrantūra) moko suprasti duomenų analizę ir įsisavinti reikiamus įgūdžius, tokius kaip duomenų valymas, integravimas, modeliavimas ir numatymas bei interaktyvus duomenų ir modelių tyrinėjimas. Išmoksite metodų, pradedant tikimybiniais požiūriais, naudojant efektyvius duomenų gavybos algoritmus, baigiant lanksčiu giliu mokymusi naudojant neuroninius tinklus. Taip pat išmoksite pateikti duomenų analizės rezultatus sprendimų priėmėjams su aprašomosiomis santraukomis ir vizualizacijomis.

Duomenų mokslo (magistrantūros) trasa yra viena iš septynių skaičiavimo mokslų magistrantūros programos, naujos laipsnio programos, prasidėsiančios 2020 m. Rugpjūčio mėn., Takelių.

Informacija apie studijas

 • Tipas: magistro laipsnis
 • Gautas laipsnis: Mokslų magistras
 • Planuojama trukmė: 2 metai
 • Studijų apimtis: 120 ECTS kreditų
 • Miestas: Tamperė
 • Universiteto miestelis: centrinis miestelis
 • Mokestis už mokslą ne ES / EEE piliečiams: 12000 €

Tyrimo tikslai

Baigę duomenų mokslo trasą, turėsite įgūdžių ir žinių

 • Iš pagrįstai plataus metodų pasirinkimo pasirinkite tinkamus duomenų analizės metodus esamoms analizės užduotims, įskaitant metodus, kurie yra būtini norint integruoti duomenis iš skirtingų duomenų šaltinių atliekant pirminį duomenų apdorojimą ir (arba) analizę.
 • Taikykite šiuos metodus duomenims analizuoti.
 • Norėdami valdyti ir analizuoti didelius duomenis, naudokite efektyvius skaičiavimo ir statistinius metodus.
 • Įsivaizduokite duomenis / analizės rezultatus.

Jūs taip pat turėsite teorinių žinių, kurios jums tai leidžia

 • Taikykite analizės metodus anksčiau nežinomose situacijose
 • Supraskite, kuriose situacijose metodai gali būti veiksmingi.

Tyrimo turinys

Duomenų analizė vaidina pagrindinį vaidmenį šiuolaikinėje informacinėje visuomenėje. Tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus organizacijos renka didelius duomenų rinkinius, o vis daugiau viešojo sektoriaus duomenų yra atvira. Tačiau duomenys, laikomi svarbiu organizacijų turtu, yra nenaudingi, nebent jie yra analizuojami. Norint rasti dėsningumus, tokius kaip tendencijos ar grupavimas, ir susieti duomenis su kitais duomenų rinkiniais organizacijoje ar išsklaidytose internetinėse saugyklose, reikia analizės.

Analizuojant reikia tokių veiksmų kaip duomenų valymas, duomenų integravimas, modeliavimas ir prognozavimas, interaktyvi ir kartotinė duomenų vizualizacija, hipotezių ir modelių tobulinimo modeliai. Tarpinių ir galutinių rezultatų pristatymas sprendimus priimantiems asmenims reikalauja vizualizavimo ir ataskaitų teikimo metodų. Sėkmingiems analitikams reikia įgūdžių tiek skaičiavimo, tiek statistinėse temose.

Ši trasa moko aukščiausio lygio skaičiavimo ir statistinės duomenų analizės ekspertus, kurie turi žinių ir įgūdžių minėtoms užduotims atlikti ir supranta bendruosius duomenų analizės procesus.

Mokestis už mokslą

Trasos mokestis yra 12 000 eurų per mokslo metus ne ES / EEE studentams su stipendijų sistema, mokama studentams.

Studijų struktūra

Magistro laipsnį sudaro 120 ECTS kreditų. Kiekvienas ECTS kreditas yra apie 27 valandų studento darbo. Kursai, atsižvelgiant į trasą, yra 80–90 ECTS, o likę 30–40 ECTS skiriami už sėkmingai atliktą magistro darbą. Programos trukmė - dveji metai. Paprastai studentai praleidžia tris semestrus baigdami kursus ir vieną semestrą ruošdami magistro darbą. Studijos prasideda rugpjūčio pabaigoje, o mokslo metai baigiasi gegužės pabaigoje.

Kompiuterijos mokslų magistrantūros programą sudaro septyni studijų krypčiai, vedantys į gamtos mokslų magistro arba technologijos mokslų magistro laipsnius:

 • Duomenų mokslas (magistrantūra)
 • Mašinų mokymasis (technologijos mokslų magistras)
 • Statistinių duomenų analizė (magistrantūra)

ir

 • Žmogaus ir technologijos sąveika
 • Žmogaus ir technologijos sąveika (technologijos mokslų magistras)
 • Programinė įranga, internetas
 • Programinė įranga, internetas

Šiuo metu studijos būsimoje duomenų mokslų magistrantūroje vykdomos Kompiuterinės didžiųjų duomenų analizės magistrantūros programoje. Atminkite, kad duomenų mokslo (magistrantūros) programa 2020–21 bus prieinama 2020 m. Kovo mėn.

Karjeros galimybės

Baigę studijas, turėsite žinių ir įgūdžių analizuoti duomenis ir suprasti bendrą duomenų analizės procesą. Tokie analitikai gali būti naudojami analizės įmonėse, kaip vidaus analitikai įmonėse, teikiančiose didelius duomenis, ir įmonėse bei organizacijose, kurios renka ir analizuoja viešuosius ir privačius duomenis, įskaitant vyriausybės agentūras, žurnalistiką, draudimą, teisėsaugą ir finansus, taip pat kaip viešuose ir privačiuose tyrimuose.

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Be studijų pagal savo studijų programą, studentai gali visapusiškai naudotis Tamperės aukštojo mokslo bendruomenės siūlomu mokymu, pradedant nuo techninių ir baigiant įvairių sričių profesinėmis studijomis.

Antrosios pakopos studijų galimybės

Šis magistro laipsnis suteikia reikiamą išsilavinimą, jei norite tęsti doktorantūros studijas, pavyzdžiui, Tampere University Informacijos ir sistemų doktorantūros programoje. Doktorantūroje nėra mokesčio už mokslą.

Tinkamumo kriterijai

Tinkamumo kriterijus magistrantūros studijų programose sudaro dvi dalys: Tampere University bendrieji tinkamumo kriterijai ir konkrečių programų tinkamumo kriterijai, kuriuose nurodoma ir (arba) pridedama informacija prie bendrųjų kriterijų. Jei norite būti tinkami, turite susitikti abu. Kandidatai, neatitinkantys tiek bendrojo tinkamumo, tiek konkrečių programos tinkamumo kriterijų, nebus renkami Tampere University studentais.

Bendras tinkamumas

Tam, kad galėtumėte kreiptis į Tampere University magistrantūros programą, turite ją turėti

 1. Bakalauro laipsnis - šalyje pripažintas pirmosios pakopos laipsnis
  • Tai atitinka ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba trejų metų dieninių studijų
  • Iš atitinkamos magistrantūros programos srities, kuriai taikomate
  • Iš akredituotos aukštosios mokyklos
 2. IR geros anglų kalbos žinios akademiniais tikslais.

Bakalauro laipsnis, įgytas universitete už Suomijos ribų, turi būti tinkamas universiteto lygio magistro studijoms toje šalyje, kurioje jis buvo suteiktas.

Kandidatai į paskutinius bakalauro studijų metus gali kreiptis, jei laipsnis bus baigtas iki 2020 m . Liepos 31 d . Tokiu atveju jie gali būti priimami sąlygiškai.

Kandidatai, turintys magistro laipsnį, gali būti priimami tik dėl pagrįstų priežasčių ir tik tuo atveju, jei jie gali parodyti, kad naujas laipsnis Tampere University suteikia pareiškėjui svarbių naujų žinių ir įgūdžių.

Programos tinkamumo kriterijai

Norėdami pretenduoti į informatikos magistrantūros programą, duomenų mokslą (magistrantūra), turite būti sėkmingai baigę bakalauro laipsnį arba lygiavertį dokumentą

 • Kompiuterija, statistika ar matematika arba kitoje taikomoje srityje.

Laipsnis turi apimti pakankamą informatikos studijų kiekį, taip pat pakankamai statistikos ir matematikos studijų.

Kalbos įgūdžių reikalavimai

Visi kandidatai turi pateikti įrodymus, kad gerai mokėjo anglų kalbą akademiniais tikslais. Anglų kalbos mokėjimą galima nurodyti dviem būdais: kalbos testai ir ankstesnės studijos.

Minimalūs anglų kalbos testo rezultatai

Testo pavadinimas

 • TOEFL iBT: iš viso 92, be sekcijų žemiau 20
 • IELTS (akademinis): 6,5, be skirsnio, mažesnio kaip 5,5
 • PTE (akademinis): iš viso 62, be skyrių žemiau 42
 • C1 Išplėstinė: C
 • C2 kvalifikacija: C1
 • Suomijos nacionalinis kalbos mokėjimo pažymėjimas (anglų kalba): 5 lygio mokėjimas

* Ankstesnė CAE ir CPE buvo pervadinta į „C1 Advanced“ ir „C2 Proficiency“.

Ankstesni tyrimai

Jei esate baigę tam tikras Tampere University nurodytas studijas, gali būti atleista nuo kalbos testo pateikimo. Priimami tik šie tyrimai. Jei kandidatuojate be galiojančio kalbos testo rezultato, atidžiai išnagrinėkite išimtis.

Įsiurbimas

Į Kompiuterijos mokslų programą priimami ne daugiau kaip 145 studentai.

Kompiuterijos mokslų programą sudaro šios dainos: duomenų mokslas (MSc), žmogaus ir technologijos sąveika (MSc), žmogaus ir technologijos sąveika (magistrantūros technika), mašinų mokymasis (magistrantūros technika), programinė įranga, internetas

Priėmimo tvarka

Į programą studentai atrenkami iš tų pretendentų, kurie pateikia išsamią paraišką (paraišką ir paraiškos dokumentus iki nustatyto termino) ir atitinka oficialius tinkamumo kriterijus.

Studentų atranką priima priėmimo komisija, atsižvelgdama į paraiškos dokumentuose nurodytą akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus. Atminkite, kad ne visi reikalavimus atitinkantys kandidatai gali būti priimti.

Studentai, priimti į magistrantūros programą, gali reikėti papildyti ankstesnį laipsnį papildomomis studijomis.

Įvertinimas

Tinkamų kandidatų skaičius per metus viršija priimamų studentų skaičių. Studentų atranką priima priėmimo komisija, remdamasi paraiškos dokumentuose nurodytomis akademinėmis kvalifikacijomis ir nuopelnais.

Kaip taikyti

Taikymo žingsnis po žingsnio kontrolinis sąrašas
 1. Patikrinkite bendruosius programos ir programų, kurioms norite taikyti, tinkamumo kriterijus. Tuo pačiu metu leidžiama kreiptis į tris programas / takelius.
 2. Perskaitykite instrukcijas, kaip kreiptis, ir kuo anksčiau pradėkite rengti paraiškos dokumentus!
 3. Jei reikia, atlikite kalbos testą. Žr. Kalbos reikalavimus.
 4. Kai atsidaro paraiškų teikimo laikotarpis, paraiškos teikimo laikotarpiu užpildykite internetinę paraišką „Studyinfo.fi“ ir įkelkite reikiamus programos priedus. Paraiškų teikimo laikotarpis yra 2019 m. Gruodžio 4 d. 8:00 GMT 2 - 2020 m. Sausio 15 d. 15.00 GMT.
 5. Įkelkite visus reikiamus gaubtus ir išsiųskite švietimo dokumentus paštu, jei taikoma, atsižvelgiant į konkrečios šalies reikalavimus. Dokumentai turi būti pasiekti Tampere University priėmimo biure iki 2020 m. Sausio 31 d. 15.00 val. GMT. Dokumentai turi būti pasiekti universitetą iki nurodyto termino.
 6. Laukite, kol priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje.
 7. Jei jums bus pasiūlyta studijų vieta, nepamirškite jos priimti per nustatytą terminą.
 8. Jei reikia, sumokėkite studijų mokestį. Pradėkite ruoštis atvykimui į Suomiją.
 9. Registruokis kaip studentas ir prisijunk prie Tampere University bendruomenės!
Internetinė paraiškos forma

Internetinę paraiškos formą paraiškos teikimo laikotarpiu bus galima rasti tik Studyinfo.fi. Paraiškų teikimo laikotarpis prasideda 2019 m. Gruodžio 4 d. 8 val. (GMT 2) ir baigiasi 2020 m. Sausio 15 d. 15 val. (GMT 2).

Gaubtai

Paraiškos formoje turėsite įkelti visų reikiamų dokumentų kopijas kaip priedus. Be bendrųjų programų priedų , kai kurios programos išvardijo papildomus programos specifinius priedus, kurie yra reikalingi pritaikant šias programas.

Turėsite įkelti visus reikiamus priedus į savo paraiškos formą internete, Studyinfo.fi. Be įkėlimo, turite pateikti oficialiai patvirtintas švietimo dokumentų kopijas Tampere University priėmimo skyriuje paštu. Kandidatai, kurių laipsniai buvo suteikti tam tikrose šalyse, turi atkreipti ypatingą dėmesį į šių šalių dokumentus ir dokumentus, kurie turi būti pateikiami tam tikru būdu. Šių konkrečiai šaliai taikomų reikalavimų visada reikia laikytis pirmiausia prieš pradedant įprastus reikalavimus.

Kandidatai turi išsiųsti švietimo dokumentus Tampere University priėmimo biure, kad jie atvyktų iki 2020 m. Sausio 31 d.

Taikant šią programą nėra konkrečių programų priedų.

Priėmimo rezultatai ir apeliacijos

Priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje. Visi stojantieji bus informuojami apie priėmimo rezultatus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new highe ... Skaityti daugiau

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new higher education community in Tampere with competitive edges in technology, health and society. Our higher education community is the second largest university community in Finland with our 35 000 students, 50 international degree programmes, 3 500 international students and 1 000 international partnerships. Skaityti mažiau