Kompiuterijos mokslo magistrantūros programa - mašinų mokymasis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Padarykite didelį didelių duomenų jausmą

Dideli duomenys ir duomenimis pagrįsti metodai yra šiuolaikinio informatikos, statistikos ir kompiuterinės inžinerijos pagrindas ir yra didelis ateities pažadas.

Duomenų analizės ekspertai reikalingi sprendžiant sudėtingas, su duomenimis susijusias problemas, tokias kaip teksto dokumentų supratimas, pokalbis ir socialinė žiniasklaida; intelektualių paieškos sistemų kūrimas; duomenų, pagrįstų įžvalgų apie visuomenės, ekonomikos ir kultūros reiškinius, radimas; kuriant duomenis pagrįstus medicininių ir biologinių problemų sprendimus ir suteikiant galimybę savarankiškai vairuoti automobilius bei autonominius robotus.

Tampere University siūlo tris susijusius maršrutus, susijusius su analize, modeliavimu, numatymu ir skaičiavimu naudojant didelius duomenis: „Data Science“ (magistrantūros) ir „Statistinių duomenų analizės“ (magistrantūros) trasose daugiausiai dėmesio skiriama skaičiavimo ir statistiniams duomenų gavybos ir mašinų algoritmams. mokymosi, su skirtingais akcentais, mašinų mokymosi (magistrantūros) takelis orientuojasi į tikslius prognozavimo mašininio mokymosi modelius.

Mašinų mokymasis yra inžinerinė programa, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas mašinų mokymosi algoritmų, orientuotų į taikomąją programą, diegimui, kai programos susijusios su vaizdų, garso ar kitų jutiklių duomenimis. Mes studijuojame tiek klasikinius, tiek naujus gilaus mokymosi modelius, taip pat jų programinės ir aparatinės įrangos diegimus. Mašinų mokymasis yra pagrindinė dirbtinio intelekto (AI) technologija ir šiuo metu viena iš karščiausių temų informacinių technologijų darbo rinkose.

Mašinų mokymosi (magistrantūros) takelis yra vienas iš septynių skaičiavimo mokslų magistrantūros programos, naujos laipsnio programos, prasidėsiančios 2020 m. Rugpjūčio mėn., Kūrinių.

Informacija apie studijas

 • Tipas: magistro laipsnis
 • Gautas laipsnis: Mokslų magistras (technologijos)
 • Planuojama trukmė: 2 metai
 • Studijų apimtis: 120 ECTS
 • Miestas: Tamperė
 • Miestelis: „Hervanta“ miestelis
 • Mokestis už mokslą ne ES / EEE piliečiams: 12000 €

Tyrimo tikslai

Kandidatai gali kreiptis dėl mokslo magistro laipsnio ir (arba) mokslo magistro laipsnio. Prašome atidžiai patikrinti dominančios trasos tinkamumo kriterijus.

Mašinų mokymasis reikalingas sprendžiant su dirbtiniu intelektu susijusias problemas, tokias kaip objektų aptikimas vaizduose, žmogaus amžiaus nustatymas, kalbos vertimo į tekstą vertimas ar garsiakalbio atpažinimas, robotų mokymasis naršyti ar valdyti objektus, autonominiai automobiliai ir socialinė robotika.

Mūsų pagrindiniai mašinų mokymosi tyrimai sujungia šiuolaikinius mašinų mokymosi metodus ir efektyvius diegimo įgūdžius. Diegimo realiame gyvenime įgūdžiai yra ne tik mašininio mokymosi matematika, bet taip pat reikalauja suprasti duomenų bazes, programavimo kalbas ir netgi aparatinės įrangos dizainą; visų jų tikslas yra veiksmingas milžiniškų duomenų masių apdorojimas, naudojant geriausius algoritmus, kuriuos suteikia šiuolaikinis kompiuterinis mokymasis.

Daugiau apie mokymo kalbą

Oficiali programos kalba yra anglų, tai reiškia, kad visi kursai, egzaminai ir studentų paslaugos organizuojami anglų kalba. Taigi tiek rašytinės, tiek sakytinės anglų kalbos mokėjimas yra būtina sąlyga. Kreipdamiesi dėl priėmimo studentai privalo pateikti patvirtintą savo kalbos mokėjimo pažymėjimą. Studentai taip pat privalo baigti suomių kalbos kursus. Tai jiems suteikia galimybę susipažinti su kasdienine suomių ir suomių kultūra.

Tyrimo turinys

Mašinų mokymosi kursai apima teoriją ir praktiką. Jie nagrinėja platų mašininio mokymosi metodų spektrą klasifikavimo, regresijos, neprižiūrimo mokymosi ir mokymosi sustiprinimo (robotikos) srityse. Esame įsipareigoję nuolat atnaujinti modulį su greita pažanga, padaryta šioje srityje. Mes naudojame modernias priemones, įskaitant garsiąsias „scikit-learning“ ir „Tensorflow“ bibliotekas. Kai kuriuose kursuose mes taip pat rengiame mašinų mokymosi varžybas, kuriose studentai sprendžia tyrimų problemas.

Tampere University suteikia studentams galimybę plačiam, tarpdisciplininiam švietimui. Galimos įvairios smulkesnės studijos ir papildomi kursai, taip pat galimybė susikoncentruoti vien tik į pagrindines studijas. Tiesą sakant, kiekvienas laipsnis yra unikalus studijų derinys, kuris kiekvienam studentui pasirodė įdomiausias.

Mokestis už mokslą

Programos mokestis yra 12 000 eurų per mokslo metus ne ES / EEE studentams, kuriems taikoma stipendijų sistema studentams, mokantiems mokesčius.

Studijų struktūra

Magistro laipsnį sudaro 120 ECTS kreditų. Kiekvienas ECTS kreditas yra apie 27 valandų studento darbo. Kursai, atsižvelgiant į trasą, yra 80–90 ECTS, o likę 30–40 ECTS skiriami už sėkmingai atliktą magistro darbą. Programos trukmė - dveji metai. Paprastai studentai praleidžia tris semestrus baigdami kursus ir vieną semestrą ruošdami magistro darbą. Studijos prasideda rugpjūčio pabaigoje, o mokslo metai baigiasi gegužės pabaigoje.

Kompiuterijos mokslų magistrantūros programą sudaro septyni studijų krypčiai, vedantys į gamtos mokslų magistro arba technologijos mokslų magistro laipsnius:

 • Duomenų mokslas (magistrantūra)
 • Mašinų mokymasis (technologijos mokslų magistras)
 • Statistinių duomenų analizė (magistrantūra)

ir

 • Žmogaus ir technologijos sąveika
 • Žmogaus ir technologijos sąveika (technologijos mokslų magistras)
 • Programinė įranga, internetas
 • Programinė įranga, internetas

Šiuo metu būsimojoje mašinų mokymosi (magistrantūros technologijos) studijos vykdomos duomenų inžinerijos ir mašinų mokymosi magistro laipsnio programoje. Atminkite, kad mašinų mokymosi (magistrantūros technologijos) programa 2020–21 bus pasiekiama 2020 m. Kovo mėn.

Karjeros galimybės

Baigę programą, turėsite kvalifikaciją siekti įvairių karjeros galimybių įvairiose technologijos srityse. Labai reikalingi duomenys pagrįsti problemų sprendimo įgūdžiai. Tai galima pastebėti, pavyzdžiui, atlikus apklausas, įrodančias, kad duomenų ir mašinų mokymosi inžinieriai yra vieni iš geriausiai apmokamų visų profesionalių programuotojų. Tamperė yra energingas pramonės centras, skirtas įvairių tipų įmonėms, turinčioms mašinų mokymosi ekspertų poreikių.

Baigę mokslų magistro studijas paprastai dirba tyrinėjant, projektuojant, plėtojant, gaminant ir eksploatuojant užduotis arba vykdant su šia sritimi susijusias komercines ir administracines užduotis, neatmetant galimybės dirbti tyrėju, dėstytoju ar vadovu.

Sėkmingai baigus programą absolventai taip pat gali kreiptis dėl stojimo į doktorantūros programas Suomijoje ir užsienyje.

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Be studijų savo studijų programoje, galite pasinaudoti įvairių sričių Tamperės aukštojo mokslo bendruomenės siūlomu mokymu.

Tinkamumo kriterijai

Tinkamumo kriterijus magistrantūros studijų programose sudaro dvi dalys: Tampere University bendrieji tinkamumo kriterijai ir konkrečių programų tinkamumo kriterijai, kuriuose nurodoma ir (arba) pridedama informacija prie bendrųjų kriterijų. Jei norite būti tinkami, turite susitikti abu. Kandidatai, neatitinkantys tiek bendrojo tinkamumo, tiek konkrečių programos tinkamumo kriterijų, nebus renkami Tampere University studentais.

Bendras tinkamumas

Tam, kad galėtumėte kreiptis į Tampere University magistrantūros programą, turite ją turėti

 1. Bakalauro laipsnis - šalyje pripažintas pirmosios pakopos laipsnis
  • Tai atitinka ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba trejų metų dieninių studijų
  • Iš atitinkamos magistrantūros programos srities, kuriai taikomate
  • Iš akredituotos aukštosios mokyklos
 2. IR geros anglų kalbos žinios akademiniais tikslais.

Bakalauro laipsnis, įgytas universitete už Suomijos ribų, turi būti tinkamas universiteto lygio magistro studijoms toje šalyje, kurioje jis buvo suteiktas.

Kandidatai į paskutinius bakalauro studijų metus gali kreiptis, jei laipsnis bus baigtas iki 2020 m . Liepos 31 d . Tokiu atveju jie gali būti priimami sąlygiškai.

Kandidatams, turintiems magistro laipsnį, gali būti priimami tik pagrįstais pagrindais ir tik tuo atveju, jei jie gali įrodyti, kad naujas laipsnis Tampere University suteikia pareiškėjui svarbių naujų žinių ir įgūdžių.

Programos tinkamumo kriterijai

Ankstesnis laipsnis turėtų būti iš srities, glaudžiai susijusios su magistrantūros programa, į kurią kreipiatės. Kompiuterijos mokslų magistrantūros programos „Machine Learning“ (MSc tech) takelyje ankstesnis laipsnis turi būti vienoje iš šių (arba labai susijusių) sričių:

 • Kompiuterija, informacinės technologijos, informatika, elektrotechnika, programinės įrangos inžinerija ar tinkama inžinerijos sritis, turinčios matematikos, fizikos ir elementariųjų programavimo įgūdžių.

Kandidatai, baigę mokslą Suomijoje, turi atitikti minimalų kaupiamąjį VPS, nustatytą programoje, kad būtų tinkami. Minimalus yra tas pats, kas priimant į tą pačią magistro studijų programą, siūlomą suomių kalba.

 • Minimalus GPA bakalauro laipsnis, įgytas Suomijos taikomųjų mokslų universitete (AMK): 3,20 / 5
 • Minimalus GPA bakalauro laipsnis, įgytas Suomijos universitete (universisto): 2,80 / 5

Skaičiuojant sukauptą GPA, įvertintą ECTS, atsižvelgiama tik į kursus (įskaitant disertaciją), kurių skaitinė pažymių vertė. Kandidatai paskutiniaisiais bakalauro studijų metais turi atitikti minimalų kaupiamąjį VPS, kai kreipiasi ir baigę studijas.

Kalbos įgūdžių reikalavimai

Visi kandidatai turi pateikti įrodymus, kad gerai mokėjo anglų kalbą akademiniais tikslais. Anglų kalbos mokėjimą galima nurodyti dviem būdais: kalbos testai ir ankstesnės studijos.

Minimalūs anglų kalbos testo rezultatai

Testo pavadinimas

 • TOEFL iBT: iš viso 92, be sekcijų žemiau 20
 • IELTS (akademinis): 6,5, be skirsnio, mažesnio kaip 5,5
 • PTE (akademinis): iš viso 62, be skyrių žemiau 42
 • C1 Išplėstinė: C
 • C2 kvalifikacija: C1
 • Suomijos nacionalinis kalbos mokėjimo pažymėjimas (anglų kalba): 5 lygio mokėjimas

* Ankstesnė CAE ir CPE buvo pervadinta į „C1 Advanced“ ir „C2 Proficiency“.

Ankstesni tyrimai

Jei esate baigę tam tikras Tampere University nurodytas studijas, gali būti atleista nuo kalbos testo pateikimo. Priimami tik šie tyrimai. Jei kandidatuojate be galiojančio kalbos testo rezultato, atidžiai išnagrinėkite išimtis.

Įsiurbimas

Į Kompiuterijos mokslų programą priimami ne daugiau kaip 145 studentai.

Kompiuterijos mokslų programą sudaro šios dainos: duomenų mokslas (MSc), žmogaus ir technologijos sąveika (MSc), žmogaus ir technologijos sąveika (magistrantūros technika), mašinų mokymasis (magistrantūros technika), programinė įranga, internetas

Priėmimo tvarka

Į programą studentai atrenkami iš tų pretendentų, kurie pateikia išsamią paraišką (paraišką ir paraiškos dokumentus iki nustatyto termino) ir atitinka oficialius tinkamumo kriterijus.

Studentų atranką priima priėmimo komisija, atsižvelgdama į paraiškos dokumentuose nurodytą akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus. Atminkite, kad ne visi reikalavimus atitinkantys kandidatai gali būti priimti.

Studentai, priimti į magistrantūros programą, gali reikėti papildyti ankstesnį laipsnį papildomomis studijomis.

Visi studentai, turintys Suomijos taikomųjų mokslų universiteto (AMK) laipsnį, privalo užpildyti studijų paketą, į kurį paprastai įeina matematikos, fizikos ir chemijos kursai, atsižvelgiant į studento kilmę. Priimti studentai bus išsamiai informuojami apie šias studijas, kai studijos prasidės 2020 m. Rudenį.

Įvertinimas

Tinkamų kandidatų skaičius per metus viršija priimamų studentų skaičių. Studentų atranką priima priėmimo komisija, remdamasi paraiškos dokumentuose nurodytomis akademinėmis kvalifikacijomis ir nuopelnais.

Šioje programoje pareiškėjai reitinguojami pagal priėmimo balus, gautus už ankstesnę kvalifikaciją, anglų kalbos žinias ir kitus svarbius veiksnius, pagrindžiančius paraišką.

Priėmimo taškai (daugiausia 100 balų) skiriami šiose kategorijose:

 • Ankstesnė kvalifikacija ne didesnė kaip 60 balų
 • Anglų kalbos žinios ne daugiau kaip 10 balų:
  • 5 balai: pvz., TOEFL 92 / IELTS 6,5 ir jei tai įrodyta ankstesniais Tampere University priimtais tyrimais
  • 10 balų: pvz., TOEFL 103 arba didesnis / IELTS 7,5 ar didesnis
 • Kiti svarbūs veiksniai, palaikantys paraišką, daugiausia 30 balų
 • CV / Gyvenimo aprašymas ir motyvacinis laiškas, pateikti kartu su paraiška, yra priėmimo balų, duotų šioje kategorijoje, pagrindas.

Kaip taikyti

Taikymo žingsnis po žingsnio kontrolinis sąrašas
 1. Patikrinkite bendruosius programos ir programų, kurioms norite taikyti, tinkamumo kriterijus. Jums leidžiama taikyti tris programas vienu metu.
 2. Perskaitykite instrukcijas, kaip kreiptis, ir kuo anksčiau pradėkite rengti paraiškos dokumentus!
 3. Jei reikia, atlikite kalbos testą. Žr. Kalbos reikalavimus.
 4. Kai atsidaro paraiškų teikimo laikotarpis, paraiškos teikimo laikotarpiu užpildykite internetinę paraišką „Studyinfo.fi“ ir įkelkite reikiamus programos priedus. Paraiškos teikimo laikotarpis 2019 m. Gruodžio 4 d. 8:00 GMT 2 - 2020 m. Sausio 15 d. 15.00 GMT.
 5. Įkelkite visus reikiamus gaubtus ir išsiųskite švietimo dokumentus paštu, jei taikoma, atsižvelgiant į konkrečios šalies reikalavimus. Dokumentai turi būti pasiekti Tampere University priėmimo biure iki 2020 m. Sausio 31 d. 15.00 val. GMT. Dokumentai turi būti pasiekti universitetą iki nurodyto termino.
 6. Laukite, kol priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje.
 7. Jei jums bus pasiūlyta studijų vieta, nepamirškite jos priimti per nustatytą terminą.
 8. Jei reikia, sumokėkite studijų mokestį. Pradėkite ruoštis atvykimui į Suomiją.
 9. Registruokis kaip studentas ir prisijunk prie Tampere University bendruomenės!
Internetinė paraiškos forma

Internetinę paraiškos formą paraiškos teikimo laikotarpiu bus galima rasti tik Studyinfo.fi. Paraiškų teikimo laikotarpis prasideda 2019 m. Gruodžio 4 d. 8 val. (GMT 2) ir baigiasi 2020 m. Sausio 15 d. 15 val. (GMT 2).

Gaubtai

Paraiškos formoje turėsite įkelti visų reikiamų dokumentų kopijas kaip priedus. Be bendrųjų programų priedų , kai kurios programos išvardijo papildomus programos specifinius priedus, kurie yra reikalingi pritaikant šias programas.

Turėsite įkelti visus reikiamus priedus į savo paraiškos formą internete, Studyinfo.fi. Be įkėlimo, turite pateikti oficialiai patvirtintas švietimo dokumentų kopijas Tampere University priėmimo skyriuje paštu. Kandidatai, kurių laipsniai buvo suteikti tam tikrose šalyse, turi atkreipti ypatingą dėmesį į šių šalių dokumentus ir dokumentus, kurie turi būti pateikiami tam tikru būdu. Šių konkrečiai šaliai taikomų reikalavimų visada reikia laikytis pirmiausia prieš pradedant įprastus reikalavimus.

Kandidatai turi išsiųsti švietimo dokumentus Tampere University priėmimo biure, kad jie atvyktų iki 2020 m. Sausio 31 d.

Taikant šią programą nėra konkrečių programų priedų.

Priėmimo rezultatai ir apeliacijos

Priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje. Visi stojantieji bus informuojami apie priėmimo rezultatus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new highe ... Skaityti daugiau

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new higher education community in Tampere with competitive edges in technology, health and society. Our higher education community is the second largest university community in Finland with our 35 000 students, 50 international degree programmes, 3 500 international students and 1 000 international partnerships. Skaityti mažiau