Kompiuterinės regos mokslų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kompiuterinis matymas yra dinamiška studijų sritis, leidžianti kompiuteriams realiu laiku įgyti, apdoroti ir analizuoti skaitmeninių vaizdų ar vaizdo įrašų duomenis. Spartus kompiuterinio matymo vystymasis padarė didžiulį poveikį tokioms technologijoms kaip autonominės transporto priemonės, pramoninė robotika, duomenų analizė, stebėjimo sistemos ir kita. Augant šioje srityje mokomų mokslininkų ir inžinierių poreikiui , kompiuterinės regos mokslų magistras parengs jus klestėti šiame naujame technologijų amžiuje.

Šioje programoje jūs remsitės savo matematikos ir aukšto lygio programavimo pagrindais ir turėsite galimybę sukurti savo kompiuterinio matymo technologijas, kad būtų galima išspręsti realaus pasaulio problemas. Baigę programą galėsite laisvai naudotis įrankiais ir būdais, kurie gali būti pritaikomi įvairiose pramonės šakose, tokiose kaip gamyba, medicina, dideli duomenys ir saugumas.

Jei džiaugiatės būdami sparčiai besiplečiančių mokslinių tyrimų pastangų ir pažangos kompiuterio matyme dalimi, programa „MS in Computer Vision“ yra skirta jums.

Kas turėtų tęsti šį laipsnį?

Ši programa yra skirta abiturientams, turintiems informatikos bakalauro laipsnį ar susijusią sritį. Ja siekiama užpildyti žinių atotrūkį tarp pagrindinių mokymosi mašinomis pagrindų ir pramoninių standartų kompiuterinio matymo taikymo, toliau tobulinant savo supratimą apie matematiką ir informatikos principus. Be to, išmoksite kurti ir kurti savo kompiuterio matymo programinę įrangą.

Kaip šios programos studentas, jūs:

 • Tapk patyrusiu kompiuterių regos inžinieriumi

  Pasinerkite į duomenų struktūrų, dirbtinio intelekto, neuroninių tinklų ir dar daugiau dalykų, gilindamiesi į pagrindines programavimo kalbas.

 • Įdiekite kompiuterio vizijos projektus iš pat pradžių

  Taikykite kompiuterio matymo algoritmus ir metodus, kad įgyvendintumėte veikiančius prototipus, kad išspręstumėte aktualias pramonės problemas.

 • Įgyti patirties bendradarbiaujant laboratorijų aplinkoje

  Dirbkite kartu su panašiai mąstančiais asmenimis ir pramonės partneriais spręsdami kompiuterinės vizijos tyrimų iššūkius.

Akademinis planas

Kaip „ Computer Vision“ studento magistras , jūs praleisite laiką matematikos ir informatikos kursų darbuose, kad įgytumėte gilių, pamatinių žinių apie kompiuterio matymą. Programos pabaigoje esantis kertinis projektas suteiks jums galimybę paspartinti savo profesinę karjerą naudojantis praktine patirtimi ir praktiniais studijų taikymo būdais, kai kuriate visą savo projekto prototipą.

Kompiuterinio matymo studijų programos magistrantūra reikalauja baigti ne mažiau kaip 31 kreditą, o kaupiamasis GPA yra 3,0 ar geresnis. Ši dieninė programa paprastai trunka vienerius metus ir trimis 15 savaičių trimestrais.

Priėmimo reikalavimai

Norėdami kreiptis dėl kompiuterinio matymo programos magistrantūros, turite būti įgiję bakalauro laipsnį, idealiu atveju, informatikos ar glaudžiai susijusioje srityje, pavyzdžiui, inžinerijos, IT ar taikomosios matematikos.

Anglų kalbos mokėjimo įrodymas

Tai reikalinga, jei anglų kalba nėra pareiškėjo gimtoji kalba. Šis reikalavimas gali būti netaikomas, jei pareiškėjas turi įrodymą, kad baigė bent ketverių metų savo paskutinį išsilavinimą įstaigoje, kurioje anglų kalba yra pagrindinė mokymo kalba.

Kalba, kurioje nėra gimtosios anglų kalbos, turi pateikti anglų kalbos mokėjimo įrodymą vienu iš šių būdų:

 • Mažiausias anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL) - 550 (egzaminas popieriuje), 213 (kompiuterio egzaminas) arba 80 („iBT“ - internetinis testas). TOEFL kodas: 1493

 • Mažiausias tarptautinės anglų kalbos testų sistemos (IELTS) balas yra 6,5 ar didesnis. (www.ielts.org)

 • Minimalus Kembridžo anglų kalbos lygis: Pažengusiųjų (dar žinomų kaip pažyma pažengusiųjų anglų kalba arba CAE) balas yra C1 ar didesnis.

 • Baigti ketverių metų vidurinę ar vidurinę mokyklą angliškai kalbančioje mokykloje arba tarptautinėje mokykloje, kurioje pagrindinė mokymo kalba yra anglų kalba.

 • Bakalauro laipsnio baigimas angliškai kalbančioje įstaigoje.

Aptariamos temos

Programos magistrantūros studijų programos studentai įgis supratimą apie kompiuterio matymą ir mokymąsi kompiuteriu. Sėkmingai baigę programą, įsigysite ir (arba) patobulinsite:

 • Išsamios matematikos žinios nuo tiesinės algebros iki vektorinių skaičiavimų, kurios padės išplėsti ar išplėsti esamus kompiuterio matymo algoritmus.
 • Darbo vaizdų ir vaizdo analizės žinios intelektualiųjų sistemų diegimui.
 • Akademinių tyrimų įgūdžiai kompiuterio matymo ir mašinų mokymosi srityje.

Karjeros perspektyva

VN „Computer Vision“ absolventai gali siekti išplėstinio karjeros pasirinkimo ir įsidarbinimo galimybių esamose ir atsirandančiose srityse, tokiose kaip kibernetinės-fizinės sistemos, socialinės žiniasklaidos analizė, pramonės 4.0 ir medicininis vaizdavimas, kur labai reikalingi kompiuterinio matymo įgūdžiai.

Potenciali karjera

Kompiuterių regos inžinierius

Kompiuterinio matymo inžinierius yra atsakingas už pažangių vaizdų ir vaizdo apdorojimo kompiuterinių regėjimo algoritmų kūrimą ir plėtrą.

Dirbtinio intelekto programuotojas

Dirbtinio intelekto programuotojas yra atsakingas už PG modelių ir programinės įrangos, kuri gali turėti kompiuterinio matymo programas, tokias kaip robotinis matymas, kūrimą ir plėtrą.

Duomenų mokslininkas (vaizdų ir vaizdo įrašų duomenys)

Duomenų mokslininkas yra atsakingas už duomenų analizės, susijusios su vaizdais ir vaizdo įrašais, kūrimą ir įgyvendinimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Kaip pirmasis pasaulyje koledžas, siūlantis žaidimų plėtrai skirtą bakalauro studijų programą, „DigiPen“ technologijos institutas ilgą laiką buvo geriausias studentų, siekiančių karjeros skaitmeninės ... Skaityti daugiau

Kaip pirmasis pasaulyje koledžas, siūlantis žaidimų plėtrai skirtą bakalauro studijų programą, „DigiPen“ technologijos institutas ilgą laiką buvo geriausias studentų, siekiančių karjeros skaitmeninės interaktyviosios medijos pramonėje, pasirinkimas. Skaityti mažiau