Kompiuterinių informacinių sistemų magistras

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kompiuterinių informacinių sistemų magistras skirtas studentams, siekiantiems suderinti informacinių sistemų techninės kompetencijos plėtrą, įgydamas žinių ir tobulindamos įgūdžius valdymo ir organizacinėse srityse. Šios programos absolventai galės dirbti įvairiose srityse, siekdami maksimaliai išnaudoti naujausias informacinės sistemos priemones ir metodus, kad būtų skatinama organizacinė sėkmė.

Specializacijos / koncentracijos

Kompiuterinių informacinių sistemų (CIS) mokslų magistrai reikalauja, kad studentai baigtų pagrindinį tyrimo etapą, kuriame būtų pateikta plati informacijos apie informacines technologijas ir informatikos temas apžvalga. Be šios pagrindinės programos, programa siūlo specializuotą koncentraciją, kuri suteikia studentams galimybę išnagrinėti išsamius ir išsamius bendros kompiuterių technologijų srities aspektus.

Ši koncentracija suteikia NVS studentams realios patirties pasirinktoje specializacijos srityje. Šiuo metu NVS programa siūlo šias specializuotas koncentracijas:

  • Duomenų modeliavimas ir analizė
  • Tinklas
  • "Pegasystems" (vienas iš 20 universitetų visame pasaulyje siūlo tai)
  • Programavimas
  • Projektų valdymas
  • Interneto technologijos

Dvigubo laipsnio pasirinktis

Daktaro laipsnis kandidatams į kompiuterių informacines sistemas valstybėje narėje gali teikti 12 kreditų iš šio laipsnio antrajam laipsniui MBA programoje su NVS koncentracija, taip sumažinant kursinius kursus į MBA pagal tris kursus. Studentai turi būti priimami į abi programas, tačiau paraiškos medžiagos bus persiunčiamos iš pirmosios programos į antrą, todėl studentui jų nebūtina iš naujo pateikti. Suinteresuoti studentai turėtų kreiptis į MS-CIS programos direktorių arba Valdymo skyriaus asocijuotą dekaną.

Stažuotės ir praktinio mokymo kursai (CPT / stažuotės)

Stažuotės takelis leidžia studentui perdengti kompiuterinių informacinių sistemų akademinį ir teorinį mokymą su praktine šios srities patirtimi. Studentai turi priemones pritaikyti akademines koncepcijas realių verslo problemų sprendimui. Praktika skirta studentams geriau suprasti darbo lūkesčius ir individualią organizacinę kultūrą. Studentai, kurie naudojasi šiuo taku, turės daugiau informacijos apie įvairias veiklos problemas, kurios daro įtaką IT vadovams. Studentai ir jų stažuotės organizavimas turi būti patvirtintas MS-CIS programos direktoriaus, prieš pradedant stažuotę, ir imtis praktikos kursų ar kursų. Stažuotės kursai turi kintamą kreditą ir CT 5901 per CT5904. Užimtumo stažuotės kreditai taikomi 36 kreditams, kurie reikalingi programai "MS-CIS".

Studentai, turintys F-1 vizos statusą ir norintys dalyvauti stažuotės eigoje, turėtų glaudžiai bendradarbiauti su savo tarptautiniais studentų konsultantais, susijusiais su praktinio mokymo (CPT) naudojimu. CPT įgaliojimas gali būti išduotas tik baigus stažuotės sutartį, ir šis leidimas yra svarbus žingsnis, siekiant užtikrinti, kad visi užsienyje dirbantys darbuotojai būtų įgalioti ir gerai dokumentuojami. Jei turite klausimų, susisiekite su savo tarptautiniu studentų patarėju.

Programos mokymosi rezultatai

Studentai, užsiimantys " New England College " kompiuterių informacinių sistemų magistro misija, galės:

  • Taikykite bendravimo, komandinio darbo ir vadovavimo įgūdžius, kad išverstumėte techninę informaciją, kuri padės suderinti kompiuterinių informacinių sistemų ir įrankių su organizaciniais tikslais.
  • Analizuokite IT projektų techninius aspektus ir taikykite projektų valdymo strategijas, kad atitiktumėte verslo poreikius ir organizacinius tikslus.
  • Taikyti IT metodus ir priemones, skirtas programų kūrimui ir skaičiavimo sistemų administravimui, taip pat naujų technologijų pritaikymui organizacijoje.
  • Nustatykite informacines priemones ir technologijas, kurios turi strateginę vertę organizacijai, ir valdykite šių technologijų diegimą.
Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2018

Apie mokyklą

New England College is a private, non-profit college, located in the quintessential New England town of Henniker, New Hampshire dedicated to providing an exceptional education for undergraduate, gradu ... Skaityti daugiau

New England College is a private, non-profit college, located in the quintessential New England town of Henniker, New Hampshire dedicated to providing an exceptional education for undergraduate, graduate, and doctoral students from all over the world. Skaityti mažiau
Hennikeris , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau