Komunikacijos, kultūros ir technologijų magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Komunikacija, kultūra ir technologijos - tai tarpdisciplininė magistro programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama problemoms, kurias kelia naujos technologijos įvairiose srityse, įskaitant mokslinius tyrimus, vyriausybę, politiką, menus, žiniasklaidą, komunikaciją, verslą, sveikatą ir mediciną.

Studentai, išskaidydami institucines ir drausmės ribas, išmoks naujausius sudėtingų problemų sprendimus. CCTs yra pasirengę novatorišką mąstymą ir keletą konceptualių priemonių vadovaujančioms pareigoms besitęsiančioje informacinėje visuomenėje.

KMB studentai peržengia institucines ir drausmės sritis, siekdami ištirti, kaip mes naudojame žiniasklaidą ir technologijas, kad bendrautų socialinėmis, ekonominėmis, politinėmis ir kultūrinėmis perspektyvomis. Fakultetas ir studentai taiko teoriją praktikuoti realiame pasaulyje, palaikydami sparčiai augančią informacinę visuomenę ir įsitraukdami į skaitmenines naujoves.

Fonai, įgūdžių rinkiniai ir akademiniai aspektai čia yra įvairūs: ekonomistai studijuoja kultūros ir komunikacijos teorijas, menininkai kuria robotai, o žurnalistai analizuoja didelių duomenų ateitį. CCT akademiniai reikalavimai yra organizuojami plataus masto ir savarankiško mokymosi, leidžiant studentams nustatyti magistro laipsnį savo aistros ir intelekto tikslais.

Kuriant individualizuotas mokymo programas, studentai pasirenka iš įvairių teminių "grupių" CCT kursus, taip pat gali apsvarstyti kursus, siūlomus už CCT ribų. Patikrinkite daugybę variantų, kuriuos turi gauti CCTers.

CCT mokymosi tikslai

BMT programa remiasi struktūrizuotais ir novatoriais mokymosi tikslais, taip pat įtraukia įvairias disciplinas ir požiūrį.

 • Technologija
  CCT studentai įžvelgia technologijų istoriją ir mechaniką. Jie surenka heterogeninius metodus ir teorijas, siekdami išnagrinėti technologijų raidą ir ištirti, kaip jie formuoja mūsų pasaulį. Studentai įgyja praktinių žinių apie informacines ir ryšių technologijas, kad galėtų dirbti su technologijomis susijusiose srityse.

  Studentai privalo priimti CCTP 506: "Fundamentals of Technology". Kursas įvertina jų supratimą apie praeities, dabartines ir naujas technologijas bei jų sėkmę pritaikant šias žinias realiame kontekste.
 • Tarpdisciplininis problemų sprendimas
  Technologija sąveikauja su komunikacija ir kultūra sudėtingais būdais, kurie viršija atskirų disciplinų ribas. CCT studentai mokosi užduoti klausimus ir spręsti su komunikacijomis ir technologijomis susijusias problemas, kurios integruojasi drausminių tradicijų, teorinių pagrindų, metodinių metodų ir argumentų stilių.

  Studentai privalo priimti CCTP 505: Komunikacijos, kultūros ir technologijų įvadą. Studentai demonstruoja augimą sprendžiant problemas, panaudodami individualių ir grupinių mokslinių tyrimų projektų koncepcijas iš daugelio disciplinų. Jie rengia žodinius, rašytinės, daugialypės terpės ir konferencijų stiliaus pristatymus. Jie pasirenka tarpdisciplininio žvalgymo tinkamą medžiagą, palygina ir kontrastuoja koncepcijas ir pateikia argumentus, į kuriuos įeina įžvalgos iš įvairių sričių.
 • Teorija praktikai
  Studentai yra iššūkis studijuoti teorines sistemas ir pritaikyti juos į galvosūkius taip, kad naujos technologijos sąveikauja su komunikacija ir kultūra. Jie sklandžiai pereina tarp teorinių modelių ir realaus pasaulio rezultatų, naudodami teoriją ir įrodymus sprendžiant problemas.

  Studentai turi parodyti kompetenciją pereiti tarp teorijos ir praktikos, kai jie baigia savo individualius ir grupinius projektus. Jie naudoja įrodymus, kad atskleistų apribojimus ir išnagrinėtų naujas teorijų plėtros galimybes. Studentų žurnalas "gnovis" reguliariai skelbia šį darbą.
 • Metodika
  Studentai mokosi taikyti metodus, kurie padeda studijuoti nustatytas ir naujas komunikacines technologijas. Jie turi galimybę išmokti įvairius kiekybinius ir kokybinius metodus, kurie yra taikomi visose disciplinose. Tai yra statistiniai metodai, apklausos tyrimai, turinio analizė, interviu metodai, tikslinės grupės, dalyvių stebėjimas, archyviniai tyrimai, socialinių tinklų analizė, atvejų analizė, diskursinė analizė, hermeneutika, semiotika, žiniasklaidos sociologijos metodai, skaitmeninis pasakojimas, etnografija, eksperimentinis dizainas , naujos / skaitmeninės žiniasklaidos studijų metodikos ir dar daugiau. Jie atskleidžia naują požiūrį, tiriant ir kuriant naujas metodikas, skirtas analizuoti komunikacijos reiškinius, kurie naudojasi skaitmeninėmis technologijomis.

  Studentai privalo išlaikyti bent vieną metodologiją, atitinkančią jų studijų planą. Mokymasis metodais yra įrodytas gebėjimu pasirinkti tyrimo problemai tinkamus metodus ir atlikti tyrimus pagal konkrečios metodologinės tradicijos normas ir praktiką.
 • Teminiai Foci
  Studentai kuria individualias akademines programas, kurios teikia struktūrą tarpdisciplininiam technologijų poveikiui ištirti. Jie organizuoja savo studijas apie teminius ar "klasterius": technologijas ir visuomenę; technologijos, informacijos ir naujovių politika; technologijos, verslas ir ekonomika; kultūros studijos; globalizacijos tyrimai; žiniasklaida ir politika; ar menas, žiniasklaida ir reprezentacija. Studentai sužinoti apie teorijas, metodus ir medžiagą, susijusius su tam tikromis koncentracijos sritimis, visada remdamiesi keliomis disciplinomis.

  Studentai yra vertinami individualiuose kursuose pagal atitinkamus dalyko kriterijus, taip pat jų gebėjimą daryti tarpdisciplininius išvadas. Kai kurie studentai parašo praplėstą disertaciją, orientuotą į konkrečią temą; disertacija vertinama atsižvelgiant į jo mokslinio indėlio svarbą, tyrimo vientisumą, jo kūrybiškumą ir tarpdisciplininę perspektyvą. Kiti studentai naudoja CCTP 850: skaitmeninį buvimą ir strateginį įtikinimą, kur jie kuria skaitmeninį portfelį. Jie organizuoja tai, ką išmoko iš savo BMT kursų, projektų ir stažuočių, atsižvelgdami į asmeninius tikslus ir pramonės poreikius, kuriuos jie siekia įvesti; jie vertinami pagal jų sąsajas tarp konkrečių akademinių ir profesinių tikslų.

CCT MA reikalavimai

Studentai turi užpildyti 39 kreditus, kurių minimalus 3,0 GPA, kad galėtų įgyti magistro laipsnį komunikacijos, kultūros ir technologijų. Baigę 39 kreditus, BMT studentai privalo:

 • Užpildykite pagrindinį reikalingą kursą, CCTP-505, pirmąjį rudenį.
 • Užpildykite pagrindinį reikalingą kursą, CCTP-506, pirmąjį pavasario laikotarpį.
 • Baigti bent vieną pagrindinį reikalaujamą kursų tyrimo metodus, pageidautina pirmuosius metus.
 • Užpildykite vieną iš dviejų laipsnių variantų, "disertaciją" arba "kursų". Daugiau informacijos rasite žemiau.
 • Išsaugoti visą darbo dieną, užregistruojant 9 kreditus per semestrą . Dienines studijas reikalaujama iš užsienio studentų ir yra labai skatinami visiems studentams. Norėdami baigti 39 kreditus per dvejus metus, studentai gali pasirinkti imtis 12 kreditų per vieną semestrą arba 3 kreditai vasaros laikotarpiu. Neakivaizdinės studijos imasi 6 kreditų per semestrą ir turi trejus metus, kad užbaigtų 39 kreditus.

Laipsnio parinktys: disertacija arba kryptys

Kad pasiektumėte 39 kreditus, studentai gali pasirinkti vieną iš visų kursinių variantų ir variantą kursinių plius tezių.

Studentai, pasirenkantys magistro baigiamąjį darbą, privalo:

 • Užbaigti 33 kreditai kursinių ir 6 kreditų disertacijos koliokviumas.
 • Bent vieno tyrimo metodo kursuose uždirbkite A-minus ar aukštesnę klasę.
 • Gaukite patvirtinimą iš CCT fakulteto apie savo magistro baigiamojo darbo pasiūlymą. Pasiūlymų pateikimo terminai yra spalio 31 d., Baigiant baigiamąjį semestrą, o kovo 31 d. Baigiamąjį semestrą.

Darbo disertacijos pavyzdys

1 semestras

 • 505 (rudenį) arba 506 (pavasaris): 3 kreditai
 • Pasirinktinai: 3 kreditai
 • Pasirinktinai: 3 kreditai

2 semestras

 • 505 (rudenį) arba 506 (pavasaris): 3 kreditai
 • Tyrimo metodai: 3 kreditai
 • Pasirinktinai: 3 kreditai
 • Pasirinktinai: 3 kreditai

3 semestras

 • Pasirinktinai: 3 kreditai
 • Pasirinktinai: 3 kreditai
 • Pasirinktinai: 3 kreditai

4 semestras

 • Darbas: 6 kreditai
 • Pasirinktinai: 3 kreditai

Kursinių variantų pavyzdys

1 semestras

 • 505 (rudenį) arba 506 (pavasaris): 3 kreditai
 • Pasirinktinai: 3 kreditai
 • Pasirinktinai: 3 kreditai

2 semestras

 • 505 (rudenį) arba 506 (pavasaris): 3 kreditai
 • Tyrimo metodai: 3 kreditai
 • Pasirinktinai: 3 kreditai
 • Pasirinktinai: 3 kreditai

3 semestras

 • Pasirinktinai: 3 kreditai
 • Pasirinktinai: 3 kreditai
 • Pasirinktinai: 3 kreditai

4 semestras

 • Pasirinktinai: 3 kreditai
 • Pasirinktinai: 3 kreditai
 • Pasirinktinai: 3 kreditai

Stažuotės ir nepriklausomas tyrimas

Be pamokų, CCT studentai gali išnagrinėti papildomų būdų, kaip uždirbti kreditus savo laipsniui.

Stažuotės

Jei stažuotė atitinka BMT mokymosi tikslus, studentas gali įgyti akademinį kreditą, eidamas kursą, CCTP-533: CCT stažuotė. Studentai turėtų konsultuotis su akademinių programų direktoriumi.

Nepriklausomas tyrimas

Studentai gali nuspręsti atlikti savarankišką studiją, jei jie turi konkretų mokslinių tyrimų poreikį, kurio neįmanoma įvykdyti reguliariai suplanuotu kursu. Kai jie randa profesoriaus, kuris prižiūri projektą, studentai pateikia oficialų prašymą akademinių programų direktoriui.

Karjera

CCT gamina kūrybinius, į priekį mąstančius ir technologiškai mąstančius absolventus, kurie siekia skatinti novatorišką vadovavimą pasirinktoms profesijoms.

Kadangi kiekvienas CCTer sukuria atskirą mokymo programą iš daugybės pasirenkamųjų, karjera, kad absolventai siekia skirtis atsižvelgiant į kiekvieno asmens tikslus. Mūsų absolventai įgyja išsilavinimą įvairiose srityse: konsultavimą, pelno nesiekiantį valdymą, viešąjį administravimą, žiniasklaidos ryšius, informacinius mokslus, produktų dizainą, švietimą, žurnalistiką ir daugelį kitų. Kai kurie absolventai tęsia doktorantūros studijas. programos ir karjeros akademinėje bendruomenėje.

Nepaisant jų skirtumų, visi CCTs siūlo šias galimybes, kurios yra didelio poreikio savybės sparčiai besikeičiančiame pasaulyje:

 • taikant kūrybinį mąstymą, kritinę empatiją ir analitinį dėmesį sprendžiant problemas.
 • lengvai bendraujant su žmonėmis, kurie nesidalija žargono ar prielaidomis.
 • teikia patikimas perspektyvas apie tai, kaip technologija daro įtaką socialinei elgsenai.

Tai yra įgūdžiai, kurie veikia visur, kur CCTs nusprendžia juos taikyti, suteikiant jiems galimybę prisitaikyti prie karjeros galimybių taip, kad tinka jiems. Užuot kurdami vieną įsitvirtinusią pramonę, mūsų studentai ruošiasi vadovauti naujoms sparčiai augančioms sritims.

Post-CCT Karjera

Mūsų absolventai ne tik atlieka savo pozicijas įvairiose srityse, bet ir įgūdžius, kuriuos jie sukūrė CCT, jie gali toliau augti ir ieškoti naujų būdų. Štai tik keletas CCT gradų pozicijų pavyzdžių:

 • Laukas: informacinės technologijos ir politika
  • "Google+" abėcėlėje, naudotojų patirties tyrinėtojas
  • Microsoft, vyresnysis projektų vadovas
  • Q-Industries, dizaino technologas
 • Laukas: menas, pramogos ir dizainas
  • Nacionalinė dailės galerija, interneto ir naujų žiniasklaidos vadovė
  • NPR, tyrimų ir duomenų rinkodaros specialistas
  • Smithsonian Institution, kuratorius

Sritis: moksliniai tyrimai, politika ir švietimas

 • Aspen institutas, projekto vadovas
 • Pew tyrimų centras, vyresnysis mokslinis bendradarbis
 • JAV Valstybės departamentas, vyresnysis patarėjas naujoms žiniasklaidos priemonėms

Sritis: tarptautiniai reikalai, NVO ir vystymasis

 • Amerikos plėtros bankas, vyresnysis analitikas
 • Pasaulio banko grupė, pasaulinė operacijų vadybininkė
 • Laukas: žurnalistika ir žiniasklaida
  • CNN, vyresnysis skaitmeninis politinis prodiuseris
  • NPR, "Talk of the Nation", "Associate Producer"
  • PBS, asocijuotasis direktorius
  • WashingtonPost.com, naujienų dizaineris
 • Sritis: ryšiai ir konsultavimas
  • Boozas Allenas Hamiltonas, "Brand" direktorius
  • CHIEF rinkodaros agentūra, vyresnysis strategas
  • "Capital One", "Senior Digital Brand Associate"
  • Excella Consulting, technologijų konsultantas

Kaip taikyti:

 1. Užpildykite "Apply yourself" internetinę paraišką.
  a. Pateikite trijų rekomenduojamųjų el. Pašto adresus.
  b. Įkelkite šiuos dokumentus:
  Tikslo pareiškimas
  Tęsti ar CV
  Akademinis rašymo pavyzdys
  CCT papildoma forma
  c. Mokėkite paraiškos mokestį.
 2. Pasirūpinkite, kad šie dokumentai būtų siunčiami Menų ir mokslo magistro mokyklai:
  a. Universiteto stenograma
  b. GRE testų rezultatai
  c. TOEFL / IELTS testo rezultatai
 3. Sukurkite ir pateikite vaizdo įrašo pareiškimą (neprivaloma) jūsų paraiškai papildyti.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Georgetown is a major international research university with nine schools, an affiliated hospital and many highly ranked academic programs. Today the university has more than 12,000 undergraduate and ... Skaityti daugiau

Georgetown is a major international research university with nine schools, an affiliated hospital and many highly ranked academic programs. Today the university has more than 12,000 undergraduate and graduate students who take classes at five locations. Georgetown has a large and diverse workforce that employs more than 5,000 faculty and staff members. Georgetown continues to move forward as one of the world’s leading universities, building upon its distinctive history, unique values and commitment to justice and the common good. Skaityti mažiau