Konservavimo biologijos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Žmogaus poveikis, biologinės įvairovės nykimas ir didėjantis supratimas apie aplinkos pokyčius kiekvieną dieną daro vis svarbesnę išsaugojimo biologiją.

Apjungdamas išsaugojimą, ekologiją, biologinę įvairovę ir tvarumą, apsaugos biologijos magistro laipsnis yra vienerių metų, 180 balų. Gausite mokslinę patirtį, kurios jums reikia atliekant konservavimo darbus visame pasaulyje.

Velingtonas yra tarptautinė taškinė vieta biologinei įvairovei ir mokosi su Biologijos mokslų mokyklos, kurią sužinosite iš pasaulio lyderių išsaugojimo praktikoje - tarptautiniu mastu gerbiami mokslininkai, kurių darbas informuoja apie unikalios Naujosios Zelandijos biotos valdymą.

Taikydami teorinius ir lauko metodus įvairiose sausumos ir jūrinėse aplinkose, ištirsite išsaugojimo biologijos procesus. Išnagrinėkite tarptautiniu mastu pripažintus geriausios išsaugojimo praktikos pavyzdžius ir įgykite įgūdžių eksperimento projektavimo, duomenų rinkimo ir analizės bei tyrimų rezultatų pateikimo srityse.

Jūs baigsite patirtį, kad atliktumėte vertingą indėlį į gamtos aplinkos išsaugojimą.

Spike the TuataraVictoria University of Wellington"}" />

© Victoria University of Wellington

Darbo krūvis

Jei studijuojate visą darbo dieną, daugelį metų galite tikėtis 40-45 valandų per savaitę darbo krūvio. Ne visą darbo dieną dirbantiems studentams, atliekantiems du kursus per tris mėnesius, reikės maždaug 20-23 valandų darbo per savaitę. Įsitikinkite, kad į tai atsižvelgėte, jei dirbate.

Galite įvertinti savo darbo krūvį, pridedant taškų skaičių, kurį atliksite. Vienas taškas yra maždaug lygus 10-12 valandų darbo.

Lauko kursas

Vienas iš pagrindinių kursų yra lauke, lankantis pagrindinėse Naujosios Zelandijos išsaugojimo vietose.

"BIOL 424" Naujosios Zelandijos išsaugojimo praktika apima keliones po šalį, kad būtų laikomasi valdymo praktikos ir susipažintų su unikaliais Naujosios Zelandijos augalais ir gyvūnais.

Kaip mokysi

Jūs mokysite tris pagrindinius kursus ir 90 taškų vertę patvirtintus jūsų pasirinktus kursus.

Jei pradedate sausio mėnesį, pradėsite keturių savaičių lauko kursą, BIOL 424. Kursas vyksta ne įprastomis trimestro dienomis, o laikas keičiasi kiekvienais metais, kad būtų galima numatyti potvynio laiką. Įprastas kursų pradžios laikas sausio pabaigoje / vasario pradžioje ir faktinės datos gali būti patvirtintos mažiausiai prieš šešis mėnesius.

Liepos pradžioje programa apima pagrindinį kursą BIOL 405 Biosaugumas, kuris apima biologinio saugumo valdymą tiek biologinėmis, tiek teisinėmis perspektyvomis.

Nors nėra MConBio tezės, tu gali atlikti mažus tyrimus per pasirinktinį BIOL 440. Jums reikės šio biologinių mokslų mokyklos personalo vadovo patarimo apie galimus projektus.

Pagrindinė vieta

Studijos Velingtone suteikia neprilygstamą galimybę naudotis natūraliais Naujosios Zelandijos turtais. Privatūs ir valstybiniai gamtosauginiai objektai yra arti, sukurdami galimybes įgyti tyrimų patirties ir išmokti išsaugojimo metodų.

"Zealandia" ir "Otari-Wilton's Bush" yra miesto ribose, o "Matiu / Somes" saloje Velingtono uoste vykdomos ekologinės atkūrimo programos.

Dvi jūrų atsargos taip pat yra netoli Wellingtono miesto-Taputerangos pietinėje pakrantėje ir Kapiti, valandos kelio automobiliu į šiaurę.

Pagerinkite savo žinias daktaro studijoje

Jei norite tęsti akademinę ar mokslinę karjerą, galite baigti daktaro laipsnį. Dirbsite prižiūrimi, kad atliktumėte originalius tyrimus, kurie reikšmingai prisideda prie žinių. Nuolatiniai kandidatai paprastai įgyja laipsnį per trejus ketverius metus.

Absolventų tyrimų fakultetas (FGR) tvarkys jūsų prašymą ir palaikys jus doktorantūros studijų metu.

Prieš kreipdamiesi kreipkitės į mokslo fakultetą apie prieinamą priežiūrą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Skaityti daugiau

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Skaityti mažiau
Velingtonas , Velingtonas , Velingtonas + 2 Daugiau Mažiau