Konservavimo biologijos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Žmogaus poveikis, biologinės įvairovės nykimas ir didėjantis supratimas apie aplinkos pokyčius kiekvieną dieną daro vis svarbesnę išsaugojimo biologiją.

Saugos, ekologijos, biologinės įvairovės ir tvarumo susiejimas - konservavimo biologijos magistras yra vienerių metų 180 taškų profesionalus magistras. Jūs gausite mokslinę patirtį, kurios jums reikia, kad išsaugotumėte darbą Naujojoje Zelandijoje ir visame pasaulyje.

Velingtonas yra tarptautinė taškinė vieta biologinei įvairovei ir mokosi su Biologijos mokslų mokyklos, kurią sužinosite iš pasaulio lyderių išsaugojimo praktikoje - tarptautiniu mastu gerbiami mokslininkai, kurių darbas informuoja apie unikalios Naujosios Zelandijos biotos valdymą.

Naudodamiesi teoriniais ir lauko metodais įvairioje sausumos ir jūrų aplinkoje, išnagrinėsite išsaugojimo biologijos procesus. Išnagrinėti tarptautiniu mastu pripažįstamus geriausios praktikos pavyzdžius ir įgyti eksperimentinio dizaino įgūdžių, rinkti ir analizuoti duomenis bei pristatyti tyrimo rezultatus.

Jūs baigsite patirtį, kad atliktumėte vertingą indėlį į gamtos aplinkos išsaugojimą.

Darbo krūvis

Jei studijuojate visą darbo dieną, daugelį metų galite tikėtis 40-45 valandų per savaitę darbo krūvio. Ne visą darbo dieną dirbantiems studentams, atliekantiems du kursus per tris mėnesius, reikės maždaug 20-23 valandų darbo per savaitę. Įsitikinkite, kad į tai atsižvelgėte, jei dirbate.

Galite įvertinti savo darbo krūvį, pridedant taškų skaičių, kurį atliksite. Vienas taškas yra maždaug lygus 10-12 valandų darbo.

Lauko kursas

Vienas iš pagrindinių kursų yra lauke, lankantis pagrindinėse Naujosios Zelandijos išsaugojimo vietose.

"BIOL 424" Naujosios Zelandijos išsaugojimo praktika apima keliones po šalį, kad būtų laikomasi valdymo praktikos ir susipažintų su unikaliais Naujosios Zelandijos augalais ir gyvūnais.

Kaip mokysi

Jūs mokysite tris pagrindinius kursus ir 90 taškų vertę patvirtintus jūsų pasirinktus kursus.

Jei pradėsite nuo sausio mėnesio, pradėsite keturių savaičių lauko kursą BIOL 424. Kurso eiga vyksta už įprastų trimestrų datų, o laikas nuo metų į kitą keičiasi, kad būtų galima važiuoti bangomis. Paprastai kursas pradedamas sausio pabaigoje / vasario pradžioje, o faktinės datos gali būti patvirtintos mažiausiai prieš šešis mėnesius.

Liepos pradžioje programa apima pagrindinį kursą BIOL 405 Biosaugumas, kuris apima biologinio saugumo valdymą tiek biologinėmis, tiek teisinėmis perspektyvomis.

Nors nėra MConBio tezės, tu gali atlikti mažus tyrimus per pasirinktinį BIOL 440. Jums reikės šio biologinių mokslų mokyklos personalo vadovo patarimo apie galimus projektus.

Studijuoti užsienyje

Išplėskite savo akiratį studentų mainų programoje "Victoria Abroad". Studijuokite savo Viktorijos universiteto laipsnį viename iš 100 universitetų partnerių visame pasaulyje. Kalbėkitės su programos vadovu, jei ketinate apsikeisti savo studijų programa.

Pagrindinė vieta

Studijavimas Velingtonas siūlo neprilygstamą prieigą prie Naujosios Zelandijos gamtos turtų. Privačios ir viešosios saugomos teritorijos yra glaudžiai susijusios su galimybe gauti mokslinių tyrimų patirtį ir mokymosi išsaugojimo būdus.

"Zealandia" ir "Otari-Wilton's Bush" yra miesto ribose, o "Matiu / Somes" saloje Velingtono uoste vykdomos ekologinės atkūrimo programos.

Dvi jūrų atsargos taip pat yra netoli Wellingtono miesto-Taputerangos pietinėje pakrantėje ir Kapiti, valandos kelio automobiliu į šiaurę.

Išplėskite savo patirtį su Ph.D. studijuoti

Jei norite tęsti akademinę ar mokslinių tyrimų karjerą, galite baigti doktorantūros studijas. Jūs dirbate prižiūrint, kad atliktumėte pradinius tyrimus, kurie labai prisideda prie žinių. Dieninės kandidatės paprastai baigia studijas per tris ar keturis metus.

Ph.D. Viktorijoje kasmet kainuoja nuo 6 800 iki 8 200 USD, priklausomai nuo jūsų temos.

Magistro studijų fakultetas (FGR) tvarkys jūsų paraišką ir palaikys jus visą savo doktorantūrą. studijuoti

Prieš kreipdamiesi kreipkitės į mokslo fakultetą apie prieinamą priežiūrą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2018

Apie mokyklą

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Skaityti daugiau

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Skaityti mažiau
Velingtonas , Velingtonas , Velingtonas + 2 Daugiau Mažiau