Kosmoso mokslo magistrantūra

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos akcentai

 • Anglų kalba kaip mokymo priemonė
 • 1 metai (visą darbo dieną) arba 2 metai (ne visą darbo dieną)
 • pasiūlė Fizikos departamentas kartu su Žemės mokslų departamento, Statistikos ir aktuarinių mokslų departamento ir LSR globojamos Elektros ir elektronikos inžinerijos departamento įnašais.
 • Pagrindiniai partneriai žemyninėje Kinijoje (ZJU, NJU, CASC) ir Europoje (Paduva-CISAS, Italija) ir Nacionaliniame istorijos muziejuje (NHM, JK)
 • Labai daugiadisciplininis laipsnis, apimantis plačias mokslo, inžinerijos ir statistikos sritis, susijusias su kosmoso mokslu ir technologijomis
 • Didelis dėmesys skiriamas Kinijos kosmoso mokslo programai
 • Elitiniai kviestiniai lektoriai
 • Stažuotės galimybės aukščiausiose žemyno ir kosmoso mokslo laboratorijose
 • Pažadėtos įsidarbinimo galimybės viešajame ir privačiame sektoriuose
 • Stipendijos

Ocean clouds seen from space

Programos struktūra

Nuostatai ir programos *

Mūsų magistrantūros programą sudaro 60 kreditų kursai. Studentai turi įstoti į 6 pagrindinius (privalomus) pagrindinius kursus (36 kreditai), siūlomus daugiausia per pirmąjį semestrą. Tada studentai gali pasirinkti 3 pasirenkamuosius kursus iš plataus kursų spektro. Be to, studentai, vykdydami 6 kreditų kursą SPSC7031, privalo vykdyti „kyšulio projektą“. Studentai yra raginami kreiptis į fakulteto narius savo interesų srityse, kad pasirinktų projektą. Paprastai galutinis projektas bus vykdomas per antrąjį semestrą. Kosmoso mokslo magistrantūros studijų programa yra vienoda tiek dieninėms, tiek neakivaizdinėms studijų formoms.

* Privaloma patvirtinti

Kosmoso mokslo magistras

Privalomi kursai (36 kreditai)

 • SPSC7001 Skrydis kosminiu būdu (6 kreditai)
 • SPSC7002 Įvadas į orą kosmose (6 kreditai)
 • SPSC7003 Nuotolinis stebėjimas (6 kreditai)
 • SPSC7004 radiacijos aptikimas ir matavimas (6 kreditai)
 • SPSC7005 Verslumas kosmoso mokslo srityje (6 kreditai)
 • SPSC7006 Mažas palydovo dizainas (6 kreditai)

Pasirenkamieji kursai * (18 kreditų)

 • SPSC7011 Įvadas į kosmoso plazmos fiziką (6 kreditai)
 • SPSC7012 Klimato pokyčiai (6 kreditai)
 • SPSC7013 Gyvenamosios planetos ir gyvybės kilmė (6 kreditai)
 • SPSC7014 „Big data“, AI ir mašinų mokymasis kosmoso moksle (6 kreditai)
 • SPSC7015 Įvadas į planetų mokslą (6 kreditai)
 • SPSC7016 Kosminės astrofizikos apžvalga (6 kreditai)
 • SPSC7017 astrochemijos ir astrobiologijos įvadas (6 kreditai)
 • SPSC7018 Kosminių mokslų projektų valdymas (6 kreditai)
 • STAT6014 Išplėstinis statistinis modeliavimas (6 kreditai)
 • STAT6016 Erdvinių duomenų analizė (6 kreditai)
 • ELEC6008 modelio atpažinimas ir kompiuterinis mokymasis (6 kreditai)
 • ELEC6026 Skaitmeninis signalo apdorojimas (6 kreditai)
 • ELEC6065 duomenų glaudinimas (6 kreditai)
 • ELEC6100 Skaitmeniniai ryšiai (6 kreditai)

„Capstone“ projektas

 • SPSC7031 Kosminio mokslo baigiamasis projektas (6 kreditai)

* Kursų tvarkaraštis gali apriboti kai kurių pasirenkamųjų dalykų prieinamumą. Faktinis tokių pasirenkamųjų dalykų siūlymas bus grindžiamas studentų paklausa.

kurso aprašymas

Pagrindiniai kursai

SPSC7001 Skrydis kosminiu būdu (6 kreditai)

Šis kursas apima įvadą į pagrindines kosminio skrydžio varymo sąvokas. Temos: Dalelių judesių mechanika veikiant centrinėms jėgoms, Niutono įstatymas, taikomas dalelių orbitos mechanikai veikiant centrinėms jėgoms, orbitos perkėlimas, masės kintančios sistemos dinamika, kinetinių principų taikymas raketų ir reaktyviniams varikliams pirmosios eilės tvarka. diferencialinės lygtys, daugiapakopis energijos vartojimo efektyvumo projektavimas, dalelės, priklausomos nuo greičio, priklausančio nuo greičio, galinis greitis ir jo pritaikymas parašiutui ir mažoms kietosioms dalelėms, didžiausias kosminio laivo lėtėjimo vėlėjimo trajektorijų lėtėjimas.

Įvertinimas: 40% kursinių darbų, 20% tarpinių ir 40% baigiamųjų egzaminų

SPSC7002 Įvadas į orą kosmose (6 kreditai)

Mūsų šiuolaikinis gyvenimo būdas priklauso nuo palydovo technologijos, kuriai didelę įtaką gali turėti vietos Žemės dalelių aplinka. Didžiąją dalį to lemia Saulės, skleidžiančios didelius radiacijos kiekius ir įkrautas daleles, sąveikaujančios su Žemės magnetiniu lauku, įtaka. Šis kursas apims pagrindinius kosminių orų pagrindus nuo jų ištakų iki padarinių ir prognozavimą.

Įvertinimas: 40% kursinių darbų, 20% tarpinių ir 40% baigiamųjų egzaminų

SPSC7003 Nuotolinis stebėjimas (6 kreditai)

Šis kursas yra orientuotas į planetų nuotolinio jutimo teoriją ir praktinį pritaikymą. Kursas apima matomų, infraraudonųjų spindulių, radaro ir lazerio nuotolinio stebėjimo duomenų naudojimą planetų paviršiams analizuoti. Konkrečios programos apims kompozicinę ir morfologinę analizę geologiniams tyrimams paremti, nusileidimo vietos apibūdinimui ir gamtos išteklių tyrimui kosmose.

Įvertinimas: 40% kursinių darbų, 20% tarpinių ir 40% baigiamųjų egzaminų

SPSC7004 radiacijos aptikimas ir matavimas (6 kreditai)

Šis kursas apims įvairių būdų, kuriais galime aptikti radiaciją, fizinius matavimus, apžvalgą. Kursas apims radiacinės sąveikos pagrindus, radiacijos detektorių savybes, įskaitant keletą dažniausiai naudojamų (pvz., Proporciniai skaitikliai, Geigerio-Muellerio skaitikliai). Kursas apims aptikimo principus ir keletą praktinių pritaikymų.

Įvertinimas: 40% kursinių darbų, 20% tarpinių ir 40% baigiamųjų egzaminų

SPSC7005 Verslumas kosmoso mokslo srityje (6 kreditai)

Skirtingai nuo pirmųjų dienų, kosmoso mokslą šiais laikais skatina ne vien vyriausybės. Tokios įmonės kaip „SpaceX“, „Blue Origin“ ar „Virgin Galactic“ ne tik lavina žmonių vaizduotę, bet ir įrodo, kad erdvė suteikia didelių verslo galimybių. Šis kursas apims verslo projektavimo, steigimo ir valdymo pagrindus, ypač pabrėžiant kosmoso pramonę.

Vertinimas: 25% kursinių darbų ir užduočių raštu, 20% laikotarpio vidurio egzamino, 40% galutinio atvejo analizės ir pristatymo 15% grupės diskusijos, lankymas ir užsiėmimai.

SPSC7006 Mažas palydovo dizainas (6 kreditai)

Maži palydovai (kartais vadinami mikrosatellitais, „CubeSats“ ir kt.) Tampa vis populiaresni. Kai jie buvo pasiūlyti daugiausia švietimo tikslams, dėl mažų sąnaudų ir trumpesnio vystymosi laiko, šiais laikais yra siūloma ir paleista daugybė tokių palydovų, turinčių pažangiausių mokslinių tikslų. Šis kursas apims praktinius nedidelio palydovo projektavimo aspektus, pagrįstus „ne parduotuvėje“ esančių komponentų įsigijimo principu ir pasinaudojant „atviro kodo“ sprendimais daugeliui techninių iššūkių. Temos apima: mokslo instrumentus ir naudingąsias apkrovas, palydovų posistemius, antžeminius tinklus, kosmoso mokslo duomenis ir programinę įrangą, antžeminius tinklus, paleidimo įrenginius ir operacijas.

Įvertinimas: 50% kursinių darbų, 50% projekto

Pasirinktiniai kursai

SPSC7011 Įvadas į kosmoso plazmos fiziką (6 kreditai)

Didžiąją dalį erdvės užpildo plazma, ketvirtoji materijos būsena, kai laisvai judantys jonizuotų dujų krūviai sąveikauja (ir sukuria) elektrinius ir magnetinius laukus, todėl susidaro sudėtingas reiškinių rinkinys. Šis kursas suteiks įvadą į lauką, apimantį tokias temas kaip orbitos teorija, elektromagnetinės bangos šaltose plazmose, susidūrimo teorija, magnetohidrodinamika, be jėgos veikiančios magnetinio lauko konfigūracijos, stochastiniai procesai ir dalelių bei bangų sąveika. Kursas akcentuos kai kuriuos plazmos fizikos pritaikymus geofizikos ir astrofizikos srityse.

Įvertinimas: 40% kursinių darbų, 20% tarpinių ir 40% baigiamųjų egzaminų

SPSC7012 Klimato pokyčiai (6 kreditai)

Visuotinis atšilimas yra vienas didžiausių iššūkių, su kuriuo susiduria ši karta, keliantis potencialią egzistencinę grėsmę planetai: nuo 2001 m. Žemė patyrė 16 iš 17 šilčiausių įrašytos istorijos metų. Klimato kaitos iš kosmoso tyrimas buvo vienas iš pagrindinių NASA tikslų, grįžusių į 1960 m. Šis kursas apims žmogaus sukeltų klimato pokyčių įrodymus, paaiškins priežastis, įskaitant šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo šaltinius. Kurso metu bus tiriami visi įvairūs būdai, kuriais palydovai atlieka reikiamus matavimus, pateiks galimus sprendimus. Temos: Klimato sąlygos Žemėje, šiltnamio efektas, palydoviniai stebėjimai, klimato modeliavimas, klimato kaitos švelninimo ateities perspektyvos.

Įvertinimas: 40% kursinių darbų, 20% tarpinių ir 40% baigiamųjų egzaminų

SPSC7013 Gyvenamosios planetos ir gyvybės kilmė (6 kreditai)

Didelio egzoplanetų skaičiaus atradimas pateikė pirmuosius patikimus įrodymus, kad mūsų Žemė gali būti ne tokia unikali, kaip tikėjo mūsų protėviai. Kitas žingsnis žmonijos ieškant gyvybės kilmės bus susijęs su planetų, kurios savo sąlygomis yra pakankamai arti Žemės, suradimu, kad galėtų gyventi panašiai kaip mūsų pačių. Šis kursas išnagrinės gyvenimo už mūsų planetos ribų paieškas, įskaitant planetų paiešką vadinamojoje gyvenamojoje zonoje. Kursas taip pat apims gyvenimo, esančio ne mūsų saulės sistemoje, kilmę ir aprašys įvairius kosmoso stebėjimus, kurie bus vykdomi šiomis pastangomis.

Įvertinimas: 40% kursinių darbų, 20% tarpinių ir 40% baigiamųjų egzaminų

SPSC7014 „Big data“, AI ir mašinų mokymasis kosmoso moksle (6 kreditai)

Šios sritys sutampa, yra tarpusavyje susijusios ir daro vis didesnę įtaką realiajam pasauliui, plačiai pasitelkiant duomenų mokslą. Didieji duomenys ir duomenų analizė buvo plačiai naudojami įvairiose fizikos ir kitų mokslų srityse. Jie yra tiesiogiai naudojami kosminėse ir palydovinėse technologijose. Šis kursas supažindina su visų šių sričių pagrindais. Duomenų analizė yra neapdorotų duomenų analizės mokslas, siekiant padaryti išvadas, o tai yra didelis iššūkis didžiųjų duomenų eroje, o mašininis mokymasis (ML) yra technika, leidžianti kompiuteriams mokytis be aiškiai įprogramuotų programų, ir yra platesnės dirbtinio intelekto sąvokos dalis ( AI). Bus tiriamos pagrindinės šių sutampančių ir tarpusavyje susijusių sričių sąvokos, įskaitant praktinius procesus, metodus ir algoritmus. Daugiausia dėmesio bus skiriama realaus pasaulio pavyzdžiams, ypač pabrėžiant pritaikymą kosmoso ir planetų moksluose. Kursas taip pat apims kai kuriuos „ML“ programinės įrangos paketus „Python and R“, įskaitant pagrindinius prižiūrimo, neprižiūrimo ir stiprinamojo mokymosi metodus. Visų sričių pavyzdžiai bus paimti iš astrofizikos, dalelių fizikos ir sudėtingų sistemų, įskaitant retų šaltinių atpažinimą iš gausių duomenų, treniruočių rinkinius, intelektualųjį klasifikavimą, laiko eilutes, vaizdavimą ir spektrinę analizę.

Įvertinimas: 40% kursinių darbų, 20% tarpinių ir 40% baigiamųjų egzaminų

SPSC7015 Įvadas į planetų mokslą (6 kreditai)

Mes gyvename planetų mokslo aukso amžiuje, kai visos pagrindinės kosmoso agentūros pasiūlė naujas misijas, kurių precedento neturintis tempas. Šis kursas apims planetų mokslo apžvalgą, apimančią pagrindines šios srities temas: planetų dinamiką, planetų savybes, saulės kaitinimą ir energijos transportavimą, planetų atmosferą, planetų paviršius, planetų interjerus, magnetosferas, meteoritus ir asteroidus, kometas, planetų formavimąsi, ir ekstrasoliarių planetų paieška.

Įvertinimas: 40% kursinių darbų, 20% tarpinių ir 40% baigiamųjų egzaminų

SPSC7016 Kosminės astrofizikos apžvalga (6 kreditai)

Astrofizika iš kosmoso istoriškai buvo siūloma aprėpti tas elektromagnetinio spektro dalis, kurių nematyti iš žemės (pvz., Rentgeno, gama spindulius), tačiau beveik kiekvienai spektro daliai gali būti naudingi kosmoso stebėjimai, pašalinant kliūtis, kurias kelia mūsų atmosfera. Kai kurie iš ikoniškiausių astrofizinių vaizdų buvo sukurti Hablo kosminiu teleskopu - santykinai kukliu (dydžio) instrumentu, kuris per savo beveik 30 metų gyvavimo laiką padarė nuostabius atradimus. Šis kursas apims praeities, dabarties ir ateities astrofizinių kosminių misijų apžvalgą, įskaitant svarbiausius jų mokslo tikslus ir pasiekimus bei technologijas, kurios jas įgalino.

Įvertinimas: 40% kursinių darbų, 20% tarpinių ir 40% baigiamųjų egzaminų

SPSC7017 astrochemijos ir astrobiologijos įvadas (6 kreditai)

Nuomonė, kad gyvybė galėjo kilti kosmose, palaikoma pastaraisiais dešimtmečiais atradus daugybę sudėtingų molekulių kosmose. Kaip aptinkamos šios molekulės? Iš kur jie atvyko? Ar šios molekulės gali sukelti gyvybę? Šiame kurse bus tiriami astrochemijos ir astrobiologijos įrankiai, metodai ir svarbiausi rezultatai, tiriant gyvybės kosmose ištakas.

Įvertinimas: 40% kursinių darbų, 20% tarpinių ir 40% baigiamųjų egzaminų

SPSC7018 Kosminių mokslų projektų valdymas (6 kreditai)

Kursas apims pagrindinius projektų valdymo aspektus, nes jie taikomi kosmoso projektams. Temos apims: projekto inicijavimą, atlikimo specifikacijas, projekto ciklo techninius aspektus, projekto planavimą, projekto vykdymą, rizikos vertinimą ir mažinimą, projekto uždarymą. Kursas supažindins studentus su praktiniais projektų valdymo aspektais, įskaitant valdymo priemones.

Vertinimas: 80% kursinio darbo, 20% baigiamojo egzamino

STAT6014 Išplėstinis statistinis modeliavimas (6 kreditai)

Šis kursas supažindina su moderniais statistinių modelių kūrimo ir įvertinimo metodais bei jų įgyvendinimu, naudojant populiarią skaičiavimo programinę įrangą, tokią kaip R ar Python. Tai apims pagrindinius kiekvieno modeliavimo metodo principus ir modelio įvertinimo procedūras. Temos iš: (i) apibendrintų linijinių modelių; ii) mišrūs modeliai; (iii) branduolio ir lokalinė polinominė regresija; iv) bendrieji priedų modeliai; v) paslėpti Markovo modeliai ir Bajeso tinklai.

Įvertinimas: 40% kursinių darbų, 20% tarpinių ir 40% baigiamųjų egzaminų

STAT6016 Erdvinių duomenų analizė (6 kreditai)

Šis kursas apima statistines sąvokas ir priemones, naudojamas modeliuojant duomenis, kurie yra koreliuojami erdvėje. Paraiškų galima rasti daugelyje sričių, įskaitant epidemiologiją ir visuomenės sveikatą, aplinkos mokslus ir ekologiją, ekonomiką ir kitas. Aptariamos temos: (1) Trijų tipų erdvinių duomenų brėžiniai: taško lygio (geostatistinis), teritorinis (grotelės) ir erdvinio taško procesas. 2) modelio pagrįsta geostatistika: kovariacinės funkcijos ir variograma; erdvinės tendencijos ir kryptinis poveikis; būdingi modeliai; vertinimas pagal kreivę arba pagal didžiausią tikimybę; erdvinis numatymas mažiausiais kvadratais, paprastu ir įprastu krigingu, visos Gauso krigingu. (3) Ploto duomenų modeliai: įvadas į Markovo atsitiktinius laukus; sąlyginiai, būdingi ir tuo pat metu vykstantys autoregresyvūs (CAR, IAR ir SAR) modeliai. (4) Hierarchinis vienmatės erdvinės atsako duomenų modeliavimas, įskaitant Bajeso krigingą ir grotelių modeliavimą. (5) Įvadas į paprastus erdvinio taško procesus ir erdvinius bei laiko modelius. Realūs duomenų analizės pavyzdžiai bus pateikti su tam skirtais R paketais, tokiais kaip geoR.

Vertinimas: 50%% kursinių darbų, 50% baigiamasis egzaminas

ELEC6008 Modelio atpažinimas ir kompiuterinis mokymasis (6 kreditai)

Šiuo kursu siekiama suteikti pagrindinių žinių apie modelio atpažinimo ir mašininio mokymosi principus ir metodus.

Kursas apima šias temas: Bajeso sprendimo teorija; parametriniai ir neparametriniai metodai; linijinės diskriminuojančios funkcijos; neprižiūrimas mokymasis ir grupavimas; savybių ištraukimas; neuroniniai tinklai; nuo konteksto priklausanti klasifikacija; atvejų tyrimai.

Vertinimas: 25% kursinių darbų, 75% egzamino raštu

ELEC6026 Skaitmeninis signalo apdorojimas (6 kreditai)

Šis kursas supažindina su pagrindinėmis skaitmeninio signalo apdorojimo (DSP) sąvokomis, apimančiomis labai įvairias temas, tokias kaip diskrečiojo laiko linijinės laiko invariantinės sistemos, atrankos teorema, z-transformacija, diskretaus laiko / diskrečiojo Furjė transformacija ir skaitmeninis filtro dizainas. Be to, kursas taip pat išsamiai aptars kitas pažangias skaitmeninio signalo apdorojimo temas, tokias kaip daugialypiai signalai ir sistemos, atsitiktiniai procesai ir programos bei adaptyvusis signalo apdorojimas.

Įvertinimas: 20% kursinių darbų, 80% egzamino raštu

ELEC6065 duomenų glaudinimas (6 kreditai)

Šis kursas supažindina su moderniausiais tipinių laikmenų, įskaitant failus, skaitmeninius vaizdus, vaizdo įrašus ir garso įrašus, glaudinimo būdais. Tiksliau, kursas išsamiai aptars kodavimo ir kiekybinio nustatymo metodus, dažniausiai naudojamus vaizdams, vaizdo įrašams ir garso įrašams. Galiausiai kursas apims bendrąją vaizdo, vaizdo ir garso standartų sampratą ir terminus.

Įvertinimas: 20% kursinių darbų, 80% egzamino raštu

ELEC6100 Skaitmeniniai ryšiai (6 kreditai)

Šiuo kursu siekiama sudaryti sąlygas suprasti skaitmeninių ryšių sistemas. Po pagrindinių tikimybių ir atsitiktinių procesų apžvalgos, modulis apims skirtingas moduliacijas ir optimaliausias jų sprendimo taisykles, akcentuojant signalo erdvės vaizdavimą. Po to tiriamos baltojo Gauso triukšmo kanalo ir išblukimo kanalo veikimo analizės. Vėliau eina temos apie erdvės įvairovę ir kanalų išlyginimą.

Vertinimas: 30% kursinių darbų, 70% egzamino raštu

Capstone projektas

SPSC7031 kosminis mokslo baigiamasis projektas (6 kreditai) [„Capstone“ projektas]

Studentai privalo vykdyti kosmoso mokslo tyrimų projektą, vadovaujant fakulteto nariui. Studentai raginami kreiptis į fakulteto narius savo interesų srityse, kad galėtų pasirinkti tinkamą projektą, kurį jie paprastai vykdys per antrąjį semestrą. Jei studentai negali pasirinkti, jiems bus pasiūlytas projektas (konsultuojantis su programos direktoriumi), prižiūrimas mūsų fakulteto nario. Būtina pateikti galutinį (žodinį) pristatymą ir pateikti ataskaitą.

Vertinimas: 25% pristatymas žodžiu, 75% galutinė ataskaita

Tiksliniai studentai

Fizikos katedra siūlo naują įdomų kosmoso mokslo srities magistrantūros mokslų magistrantą. Šiuolaikinis kosmoso mokslas yra labai daugiadisciplininė sritis, apimanti platų subdisciplinų spektrą, pradedant astrofizika ir baigiant kosmoso inžinerija, elektronika, nuotoliniu stebėjimu ir kosmoso tyrimais. Kinija pastaruoju metu daug investuoja į kosmoso mokslą, vien tik 2018 m. Paleidusi 39 palydovus, tai yra dvigubai daugiau nei 2017 m. Ir daugiau nei bet kurioje kitoje pasaulio šalyje. Atsižvelgiant į pasaulinio metropolijos statusą, tvirtus tarptautinius ryšius ir vietą „Didžiojo įlankos rajone“ (GBA), Honkongas yra idealioje vietoje, kad pasinaudotų Kinijos augimu kosmoso mokslo srityje. Tai, kad 2016 m. Buvo įsteigta Kosminių tyrimų laboratorija (LSR) prie Honkongo universiteto (HKU) Mokslo fakulteto, kartu su mūsų ryšiais su pirmaujančiais kosmoso institutais visame pasaulyje ir žemyninėje Kinijoje *, HKU tampa ideali vieta kosmoso mokslo magistrantūros studijų programai. Mūsų programa pasinaudoja stipriosiomis energijomis susijusios astrofizikos, planetų mokslų, statistikos ir inžinerijos pranašumais, tuo pačiu pasinaudodama savo ryšiais su žemyniniu žemyno ir pasaulio partneriais. Mūsų magistrantūra suteiks pagrindą patekti į šią jaudinančią sritį su perspektyviomis įsidarbinimo galimybėmis tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose, Kinijoje ir visame pasaulyje.

* Nandzingo universitetas (NJU, Kinija), Džedziango universitetas (ZJU, Kinija), Kinijos nacionalinės astronomijos observatorijos (NAOC), Šanchajaus kosminių skrydžių technologijos akademija (SAST), CNNC ir Kinijos atominės energijos institutas (CIAE), Pekino institutas. Mokslas ir mechaninė elektra (BISME), „DFH Satellite Company LTD“ (Kinija), Dongguano mokslo ir technologijų biuras, Didžiojo įlankos regiono aljansas (GBA, Kinija), Jungtinis kosmoso mokslo inovacijų centras (Kinija), Kinijos kosmoso panaudojimas, Kinijos mokslų akademija (CSU, CAS), „Padova-CISAS“ (Italija), Nacionalinis istorijos muziejus (JK)

Paraiška

Priėmimo sąlygos

Norėdami būti priimti į programą, turite:

 1. Bakalauro laipsnis su pagyrimu arba lygiavertė kvalifikacija;
 2. Kandidatai turi turėti atitinkamo mokslo (pvz., Fizikos, astronomijos, žemės mokslų) arba inžinerijos (pvz., Kosmoso, elektros, mechanikos) arba susijusio dalyko bakalauro laipsnį; ir
 3. Vykdykite stojimo į universitetą reikalavimus.

2020–21 metų suvartojimas:

 • Ne vietinių ir vietinių paraiškų pateikimo terminai yra atitinkamai 2020 m. Balandžio 29 d. 12:00 (HKT) ir 2020 m. Birželio 30 d. 12:00 (HKT). Paraiškas galima pateikti naudojantis mūsų internetine paraiškų sistema.
 • Ne vietiniams studentams patariama kreiptis kuo anksčiau, kad būtų užtikrintas visų įvažiavimo vizų reikalavimų užpildymas prieš pradedant programą (įvažiavimo vizos apdorojimas gali užtrukti iki 3 mėnesių).

Įstojimo į universitetą reikalavimai

Kandidatas, norėdamas patekti į kursus, į kuriuos įgyja dėstomos magistrantūros kvalifikacijos, gali:

 1. Turi atitikti Bendrąsias taisykles;
 2. Turės šio universiteto bakalauro laipsnį arba lygiaverčio standarto kvalifikaciją iš šio universiteto ar kitos panašios institucijos, priimtos šiam tikslui;
 3. Turi atitikti visus kitus priėmimo reikalavimus, kurie gali būti nustatomi retkarčiais pagal atitinkamą mokymo programą; ir
 4. Kandidatui, kuris siekia priėmimo į universitetą ar panašią instituciją, esančią už Honkongo ribų ir kurios mokymo ir (arba) egzamino kalba nėra anglų kalba, turi atitikti aukštojo mokslo laipsniui taikomus universiteto anglų kalbos reikalavimus, kaip nustatyta G2 bendrosios taisyklės b punktas.

Prašymas atleisti nuo pirmiau nurodytų reikalavimų svarstomas kiekvienu atveju atskirai.

Anglų kalbos reikalavimai

Be atitikimo priėmimo į atitinkamą programą reikalavimo, pareiškėjas, norintis priimti dėl kvalifikacijos iš universiteto ar panašios institucijos, esančios ne Honkonge, kurios mokymo ir (arba) egzamino kalba nėra anglų, privalo gauti vieną iš šių tyrimo rezultatų.

Egzaminų rezultatai

 • A. TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas)
  • Įrašytas TOEFL yra ne mažesnis kaip 550 balų; arba
  • 213 ar daugiau balų kompiuteriniame TOEFL; arba
  • 80 ar daugiau balų internetiniame TOEFL; arba
 • B. IELTS (tarptautinė anglų kalbos tikrinimo sistema)
 • Mažiausia bendroji juosta yra 6, o nė viena subtemple nėra žemesnė kaip 5,5; arba
 • C. GCE (bendrasis išsilavinimo pažymėjimas)
 • C klasė ar aukštesnė; arba
 • D. IGCSE (Tarptautinis bendrasis vidurinio išsilavinimo pažymėjimas)
 • C klasė ar aukštesnė; arba
 • E. Kembridžo anglų kalbos mokėjimo testas
 • C arba aukštesnė klasė

Pastabos

 1. Jei išimtinėmis aplinkybėmis, aukštojo mokslo laipsnio studijų kurso atveju atitinkama fakulteto taryba ar studijų taryba neatleidžia nuo šio reikalavimo.
 2. Kandidatai, norintys įstoti į aukštesniojo laipsnio studijas pagal Menų fakulteto kursinius darbus (išskyrus tuos, kurie nori įstoti į Kinijos mokyklą ir Budizmo studijų centrą), taip pat privalo gauti 4 arba 4 balų rašytinės anglų kalbos testą. aukščiau arba 25 ar daugiau rašymo balų internetiniame TOEFL.
 3. Kandidatams, norintiems patekti į aukštesniojo laipsnio studijas pagal Menų fakulteto kursinius darbus (išskyrus tuos, kurie siekia įstoti į Budizmo studijų centrą), reikia gauti bendrą balą iš 7 juostų, kurių nė viena subtelė nėra mažesnė nei 5,5 IELTS.

Įmokos už 2020–21 m.

Kompozicijos mokestis už 2020–2001 m. Visos dienos programą bus 210 000 HK #, o ne visą darbo dieną - 105 000 HK per metus dvejus metus. Mokesčiai mokami dviem dalimis per vienerius metus už nuolatines studijas arba keturiomis dalimis per dvejus metus už neakivaizdines studijas. Galimos papildomos kelionės ir studijų išlaidos.

Be to, reikalaujama, kad studentai sumokėtų atsargiai sumokėtus pinigus (350 HK, grąžinami baigus studijas, nepareiškiant pretenzijų) ir baigimo mokestį (350 HK).

# Privaloma patvirtinti

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Honkongo universitete turime vieną geriausių pasaulio mokslo fakultetų. 16% mūsų profesoriaus darbuotojų yra 1% populiariausių tyrinėtojų (kaip apibrėžta Clarivate Analytics „Essential Science Indicat ... Skaityti daugiau

Honkongo universitete turime vieną geriausių pasaulio mokslo fakultetų. 16% mūsų profesoriaus darbuotojų yra 1% populiariausių tyrinėtojų (kaip apibrėžta Clarivate Analytics „Essential Science Indicators 2018“), turime 4 Kinijos mokslų akademijos narius ir tiek pat mokslo akademijų narių užsienyje. Per pastaruosius trejus metus šio fakulteto išradimams buvo išduoti 60 patentų. Mokslo fakultetas siekia būti išskirtinis Honkonge, pirmauti Azijoje ir būti labai konkurencingas visame pasaulyje mokslinių tyrimų, mokymo ir žinių mainų srityse. Skaityti mažiau