Kraštovaizdžio architektūros / dizaino meistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kraštovaizdžio architektūros / dizaino meistras

Architektūros fakultetas - CEPT University


Kraštovaizdžio architektai / dizaineriai atlieka lemiamą vaidmenį tokioje šalyje kaip Indija, kuri greitai keičiasi savo fizine forma. Dabartinis kraštovaizdžio specialistas yra mokomas ne tik kaip sodo grožio, bet ir ekologiškai jautrus gamtos išteklių gynėjas, jis dirba įvairiais lygiais, sudėtingumu ir tipologijomis, įskaitant regioninių kraštovaizdžių, būsto, institucinių, rekreacinių, miesto, paveldas, infrastruktūra, pramoninės ir buitinės erdvės. Be to, kad plėtoti techninius gebėjimus, šiandien "Landscape Professional" turi išvystyti kritinį profesijos apimtį ir sukurti vertybių sistemą bei išreikšti pageidaujamą tyrimo jausmą, kad būtų galima tinkamai reaguoti nuolat kintančiame pasaulyje./>

CEPT University kraštovaizdžio programos sukurtos taip, kad būtų galima visapusiškai ir išsamiai suprasti šią profesiją. Tai suteikia profesinį išsilavinimą, kad būtų galima kurti kraštovaizdžius tankiai suplanuotoje aplinkoje ir kurti pagrindinius planus intensyvaus dizaino ugdymo, paremto stipriu inžineriniu pagrindu. Studentai parodė naują mąstymą, kartu su išmatuotomis ir atitinkamomis reakcijomis į skirtingas kraštovaizdžio situacijas. Švietimo dalis yra žvalgymo dvasia ir kūrybiškų sprendimų paieška. Pagrindinis principas - tai kraštovaizdžio, skirto natūralių tvarių ekosistemų kūrimui ir išsaugojimui, kūrimas

Mokymo programa apima paskaitų kursus, teorijas, techninius dalykus ir dizaino studijas. Dizaino studijose daugiausia dėmesio skiriama studentų kritinių gebėjimų ugdymui, siekiant ne tik susipažinti su tinkamais dizainais, bet ir daugiau dėmesio skirti projektavimo procesui ir tyrimams. Šių programų absolventai šiuo metu dirba pirmaujančiose kraštovaizdžio architektūros ir dizaino įmonėse Indijoje ir užsienyje, o daugelis nusprendė nustatyti savo praktiką. Absolventų skyrius taip pat pasirenka prisijungti prie didelių plėtros / nekilnojamojo turto įmonių. Kai kurie programų absolventai siekia mokymosi ir tyrimo kaip karjeros. Apskritai, baigus šias programas, yra daug galimybių sėkmingai pasirinkti savo pasirinkimą.


Pastaba: programos pavadinimas turi būti patvirtintas UGC./>

MasterofLandArch101

Tinkamumas


Minimalios kvalifikacijos/>


Kraštovaizdžio architektūros magistras/>

Pirmasis profesinis bakalauro laipsnis architektūroje (B.Arch) ir interjero dizaino (BID) disciplinos, turinčios ne mažiau kaip keturis akademinius metus, kuriuos siūlo pripažintas universitetas ar institucija.


Kraštovaizdžio dizaino meistras/>

 • Magistro laipsnis bet kurioje disciplinoje, kaip antai botanikos, ekologijos, sodininkystės, geografijos, žemės ūkio, miškininkystės, geologijos, hidrologijos ar panašių gamtos mokslų, kurių studijų trukmė yra ne mažesnė kaip dveji metai, taikant nustatytą tiltelio kursą *.
 • 4 met³ civilinės inžinerijos (BE / B.Tech) arba planavimo bakalauro laipsnį ir atitinka nustatytą tilto kursą *.

* Atkreipkite dėmesį: priėmimas bus laikinas, jei bus sėkmingai baigtas nurodytas tilto kursas, kurį CEPT University siūlo 2018 m. Birželio mėn. Tai bus 45 dienų kursas, o informacija bus atnaujinta svetainėje.

Minimalūs reikalavimai, taikomi programoms, yra 55% bendrų kategorijų kandidatų ir 50% suvestinių pažymių, skirtų rezervuotų kategorijų kandidatams kvalifikaciniame laipsnyje. Dvejų metų profesinė ir (arba) mokymo patirtis kartu su kompiuterio brėžinių įgūdžiais, pavyzdžiui, CADD programine įranga yra pageidautina.

Sėdynės

Sankrintoji įleidimo dozė: 24

Priėmimo tvarka

2018-19 mokslo metų priėmimo į kraštovaizdžio architektūros / kraštovaizdžio dizaino magistro programą./em>/strong>/>


Paraiška/>

Paraiška turi būti tokia:

 1. Užpildyta paraiškos forma
 2. Tikslo pareiškimas
 3. Savarankiško laipsnio pažymėjimai, pažymėti lapus visiems semestrams
 4. Akademiniai ir (arba) profesinės veiklos pažymėjimai
 5. Rekomendacijos raidės - du skaitmenys
 6. Portfeliai: atrinkti akademiniai darbai, įskaitant disertaciją, ir profesiniai darbai, jei jie yra (prašome ieškoti formos prašyme nurodytoje formoje). Portfelis gali būti iki 10 A4 lapų. Be to, priėmimo bandymo metu reikia nusipirkti portfelio ir baigiamojo darbo disertaciją / disertaciją arba paskutinį metų projektą.


Priėmimo tvarka/>

Priėmimo procedūra susideda iš dviejų etapų. Šis procesas bus bendras visiems tinkamiems kandidatams

I etapas. Trumpa kandidatų sąrašo sudarymas: trumpojo sąrašo sudarymas grindžiamas paskutiniais kvalifikaciniais egzamino ženklais, tikslo pareiškimu ir portfeliu. Visi atrinktieji kandidatai bus pakviesti į priėmimo testą.

II etapas. Priėmimo testas. Atvykimo testas atrinktiems kandidatams rengiamas CEPT University . Priėmimo bandymo datos turi būti paskelbtos CEPT tinklavietėje.

Priėmimo testą sudaro rašymo ir piešimo testai, paskui asmeninis pokalbis. Rašytinis testas yra testų, susijusių su paketais, pasirinkimas, taikant kraštovaizdį, dizainą, aplinką ir ekologiją. Tekinimo brėžinyje bus vertinami dizaino tinkamumo ir reprezentaciniai įgūdžiai. Fizinių besimokančių studentų piešimo testas bus grindžiamas piešinių įgūdžiais.

Pareiškėjams patariama skaityti asmeninio pokalbio kraštovaizdžio knygas, straipsnius ar žurnalus. Siūlomas sąrašas yra toks:

Knygos

 1. Ši truputė žemė: ekologinė Indijos istorija: Ramchandra Guha
 2. Ketvirtoji piliečių ataskaita [SOE-4]: mirusios išminties: tradicinės Indijos kilimas, kritimas ir potencialas
 3. Vandens paruošimo sistema (paskelbta CSE) Anil Agarwal, Sunita Narain
 4. Tarp kraštovaizdžio architektūros ir žemės dailės: Udo Weilacher
 5. Prognozuojanti informacija: Edward Tufte
 6. Mūsų aplinka: Laeeq Fatehully
 7. Žmogaus kraštovaizdis: formuojant aplinką nuo priešistorės iki šios dienos - Jellicoe, Geoffrey Susan.
 8. Miesto kraštovaizdžio dizainas - Eckbo, Garret
 9. Ekologija ir nuosavybė - Madhav Gadgil
 10. "Hungry Tide" (fikcija) - Amitav Ghosh
 11. Didžioji iššūkis - Amitav Ghosh
 12. Sutraukti - Jared Diamond
 13. Cradle į Cradle-William McDonough ir Michael Braungart
 14. Gyvenimo ateitis - Edwardas O. Wilsonas
 15. Kraštovaizdis kaip urbanizmas - Charles Waldheim
 16. Kraštovaizdis ir atmintis - Simon Schama
 17. El Pedregal sodai - Keith Eggener
 18. Tik viena žemė: rūpinimasis
 19. Nepatogi tiesa - Al Gore
 20. Straipsniai
  James Corner; Terra Fluxus
  https://parametricplacess13.files.wordpress.com/2013/05/terra-fluxus.pdf


Vertinimo procedūra/>

Vertinimą atlieka Priėmimo komisija, kurią skiria Architektūros fakultetas. Kiekvienas pareiškėjas bus vertinamas pagal šiuos parametrus:

I etapas

Kriterijai


II etapas/>

Kriterijai


Apklaustų pareiškėjų konsoliduota bendroji nuopelnų tvarka pateikiama CEPT tinklalapyje. Atsižvelgdamas į vietų laisvę ir pareiškėjų priėmimo statusą, priėmimo komitetas savo nuožiūra gali nuspręsti paskelbti papildomus laukiančius sąrašus pagal konsoliduotų įvertintų rezultatų sąrašą./>

Mokesčiai


Mokesčiai už 2018-19 mokslo metus bus atnaujinti netrukus./>


Mokesčiai už 2017-18 mokslo metus/>

Rs 1,600,000 / už semestrą *

Rs 25 000 / - (vienkartinis grąžinamas užstatas)

Atkreipkite dėmesį:

* Antrųjų metų mokestis turi būti peržiūrimas kasmet.


Studentų finansinė pagalba/>

Prašome pranešti, kad galite pasinaudoti priėmimo į stipendiją ( priemonė cum Merit ) užpildydami stipendijos formą. Stipendijos, kurios svyruoja nuo 25% iki 75% metinio studijų mokesčio, bus skiriami atrinktiems studentams iš tinkamų paraiškų.


Paskutinė stipendijos pateikimo data yra 2018 m. Balandžio 20 d/>


Stipendijos tinkamumas:/>

 • Studentai, kurių šeimos pajamos yra mažesnės nei Rs. Šios stipendijos gali prašyti 10 lašišų per metus.
 • Stipendijos gavėjai ir toliau gaus stipendiją visą programos trukmę, išlaikydami minimalų 2,7 SGPA (ekvivalentą B-) kiekvieną semestrą ir baigę visus kursus pirmojo bandymo metu.


Svarbios instrukcijos:/>

 • Universitetas turi teisę atmesti stipendijos paraišką, jei nėra reikalaujamų patvirtinamųjų dokumentų, kuriuos turi pateikti pareiškėjas.
 • Stipendijos skyrimas bus paskelbtas kartu su jūsų prašymu priimti pasiūlymą, tačiau suma bus išmokėta po vieno mėnesio nuo semestro pradžios / paskaitos.


Dėl tolesnių paaiškinimų šiuo klausimu kreipkitės į Priėmimo biurą žemiau nurodytose kontaktinėse./>

Priėmimo biuras

Telefonas: 1800-270-4030

El. Paštas: admissions@cept.ac.in


Pateikite čia/>

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 2018

Apie mokyklą

CEPT University focuses on understanding, designing, planning, constructing and managing human habitats. Its teaching programs build thoughtful professionals and its research programs deepen understan ... Skaityti daugiau

CEPT University focuses on understanding, designing, planning, constructing and managing human habitats. Its teaching programs build thoughtful professionals and its research programs deepen understanding of human settlements. CEPT University also undertakes advisory projects to further the goal of making habitats more livable. Skaityti mažiau