Apžvalga

Kraštovaizdžio architektūros magistro laipsnis - tai kraštovaizdžio instituto akredituota profesinė kvalifikacija, kuri suteikia kelią tarptautiniu mastu pripažintai kvalifikacijai sparčiai augančioje pasaulinėje profesijoje.

Įstatyme dėl darbo susivienijimo pabrėžiama individualioji praktika ir žvalgomasis, eksperimentinis metodas, kuriam būdingas stiprus profesinis pagrindas. Tai yra ir pereinamojo laikotarpio kursas atitinkamų dalykų srities absolventams, ir galutiniai magistrantūros studijų metai kraštovaizdžio absolventams.

Manchester Metropolitan University kuriame mokoma daugiau nei 40 metų ir šiandien yra prestižinės Mančesterio architektūros mokyklos dalis. Mūsų absolventai yra pasaulio lyderiai šioje profesijoje ir išvyko į įspūdingas karjeros nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Absolventai yra "James Field of Operations" vadas, "New York Highline" vadovaujantis dizaineris ir Jasonas Prieš "Aecom", kuris atsakingas už "Londono" ir "Rio de Žaneiras" pagrindinius planus.

Mančesterio menų mokykloje įsikūrusioms studentams suteikiama įspūdinga bibliotekos, IT, dirbtuvių ir studijų įranga, apdovanojimų pelniusio pastato vos kelios minutės pėsčiomis nuo miesto centro.

Kurso savybės ir privalumai

 • Dvejų metų trukmės 300 kreditų programa, kurią akredituotų kraštovaizdžio institutas, ir kurios dėka tarptautiniu mastu pripažįstama sparčiai augančios profesijos kvalifikacija.
 • Visa dvejų metų programa suteikia konversijos kursą atitinkamų dalykų srities absolventams
 • Akredituotų JK bakalauro kraštovaizdžio kursų absolventai arba tarptautiniai lygiaverčiai asmenys gali tiesiogiai susipažinti su kursų 2 dalimi savo paskutiniais studijų metais.
 • 1 dalis suteikia platų pagrindą disciplinoje ir palaiko pagrindinius dizaino ir bendravimo įgūdžius.
 • 2 dalis skatina individualios dizaino praktikos tyrimą per eksperimentinį studijų darbą ir individualius tyrimus.
 • Integruotą darbo vietą ir galimybes tarpdisciplininiam bendradarbiavimui.
 • Mokymą teikia patyrusi pagrindinių darbuotojų grupė, kurią papildo įvairūs specialistai ir mokslininkai.
 • Studijų kelionė ir apsilankymai vietoje suteikia studentams tiesioginę patirtį įvairiuose kraštovaizdžio projektuose, tiek įgyvendinamuose, tiek vietoje.
 • MLA laipsnį skiria Manchester Metropolitan University .

Kurso informacija

MLA akcentuoja kraštovaizdžio supratimą kaip dinamišką ir prisitaikantį reiškinį. Projektai skatina daugiausia dėmesio skirti kraštovaizdžio, kaip žmogiškojo, kultūrinio konstravimo sąsajoms, ir atspindi pagrindinius gamtos ir aplinkosaugos procesus. "Design Ateliers" nagrinėja pasaulinės svarbos temas, studijuodama specifinį kraštovaizdį iš regioninio masto, palaipsniui iki išsamios materialinės ir technologinės revoliucijos. Visų dėmesys skiriamas šiuolaikinių teorinių idėjų ir technologijų taikymui, siekiant išsiaiškinti ištirtas peizažų iššūkius.

Kursas turi labai glaudžius ryšius su praktika. Studentai susiduria su daugybe praktikų ir jų darbo per visą kursą ir įgyja individualią patirtį, derindami tiesioginį profesinį įsitraukimą ir teorinę paskaitų ir seminarų seriją.

METAI 1

1 dalyje pateikiamas platus žinių ir įgūdžių pagrindas kraštovaizdžio architektūroje studentams, norintiems pereiti iš atitinkamų dalykinių sričių ir užsienio studentams, kurie gali pasinaudoti perėjimu į kitą kultūrinį ir profesinį kontekstą.

 • Per "Atelier" vienetus studentai rengia skaitymo ir peizažų technologijas bei dizaino ir bendravimo įgūdžius, reikalingus transformavimui pasiūlyti.
 • Pagrindiniai brėžinys ir programinės įrangos įgūdžiai sukuriami taikant palaikymo sesijas.
 • Kraštovaizdžio studijos yra pagrindinės teorinių ir techninių žinių sritys.

METAI 2

2 dalyje pateikiami paskutiniai švietimo metai tiek kraštovaizdžio absolventams, tiek besimokančiųjų studentams, ir skatina daug didesnę savarankiškumo lygį ir galimybę tobulinti asmeninę praktiką tiek projektuojant, tiek ir remiantis moksliniais tyrimais. Stiprus profesionalus elementas grindžiamas visais metais. Pagrindiniai klausimai:

 • Atelierio vienetai skatina studentus taikyti teorines idėjas ir darbotvarkes konkrečiam kraštovaizdžio kontekstui ir kurti individualias trajektorijas, priklausančias jų asmeninėms pranašumoms ir interesams.
 • Vegetacijos kalendorius tęsiasi kaip nuolatinis siūlas per 2 dalies "Atelier" vienetus.
 • Studentai įgyja tiek tiesioginę asmeninę patirtį, tiek teorinį supratimą apie dalyko profesinį kontekstą.
 • Disertacinis skyrius suteikia pagrindą detalesniems asmeniniams ir profesiniams interesams tirti individualius dalykus.

Patekimo reikalavimai

1 dalis. Įrašas

Studentai, turintys teisę į MLA, paprastai turi bent antros klasės laipsnį glaudžiai susijusioje dalyko srityje. Šios disciplinos yra tipiškos, tačiau tai nėra išsamus sąrašas, o visų pareiškėjų tinkamumas bus vertinamas derinant portfelį ir interviu:

 • Dizainas sukurtai aplinkai, įskaitant: architektūrą, urbanistinį projektavimą ir planavimą, interjero dizainą, sodo dizainą
 • Taip pat gali būti svarstomos kitos dizaino ar su menimis susijusios disciplinos, įskaitant: madą, plėvelę, grafiką, gaminio dizainą ir kt
 • Žemė arba augaliniai mokslai, įskaitant: geografiją, sodininkystę, miškininkystę ar žemės ūkį, ekologiją, aplinkos mokslą ir valdymą
 • Inžinerija, įskaitant ypač: civilinę, hidrologinę ir konstrukcinę inžineriją

Tarptautiniai studentai, turintys glaudžiai susijusią kvalifikaciją iš savo šalies, gali turėti teisę į 2 dalies įvažiavimą, tačiau daugeliu atvejų, norint prisitaikyti prie konkretaus profesinio ir kultūrinio JK disciplinos konteksto, reikia 2 metų kursų. .

Tiesioginis 2 dalies įrašas

Kandidatai, turintys bent antros klasės laipsnį akredituotoje JK bakalauro studijoje Kraštovaizdžio architektūros kursai paprastai bus tiesiogiai įtraukti į MLA 2 dalį. Kandidatai iš kitų šalių, kuriose IFLA pripažįsta aukštesniojo lygio diplomą, lygiavertį standartą, taip pat gali būti tinkama tiesiogiai įvesti 2 metus.

Kandidatai iš kitų labai glaudžiai susijusių disciplinų (daugiausia architektūros ir urbanistikos) gali būti vertinami, jei pateikiami įrodymai apie 6 lygio supratimą ir žinias apie papildomas kraštovaizdžio architektūros temas.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 44 daugiau kursų Manchester Metropolitan University »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 - 4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
1,542 GBP
Jungtinės Karalystės ir ES studentai: visą darbo dieną: 1542 svarai sterlingų už 30 kreditų per metus. Part-time: £ 1542 už 30 kreditų per metus. Ne ES ir Channel Island studentai: dieninės: 2584 £ už 30 kreditų per metus. Neakivaizdinė mokykla: 2584 £ už
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date