Kraštovaizdžio architektūros magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Kraštovaizdžio architektūros magistro laipsnis - tai kraštovaizdžio instituto akredituota profesinė kvalifikacija, kuri suteikia kelią tarptautiniu mastu pripažintai kvalifikacijai sparčiai augančioje pasaulinėje profesijoje.

Kraštovaizdžio architektūros magistras derina individualios praktikos ir tiriamojo, eksperimentinio požiūrio akcentavimą su stipriu profesiniu pagrindu. Tai yra ir susijusių dalykų sričių absolventų pertvarkos kursai, ir kraštovaizdžio absolventų baigiamieji antrosios pakopos studijų metai.

Dalyką skiria Manchester Metropolitan University kuriame jis buvo dėstomas daugiau nei 40 metų, ir šiandien yra prestižinės Mančesterio architektūros mokyklos dalis. Mūsų absolventai yra pasaulio profesijos lyderiai ir ėmėsi įspūdingos karjeros nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Absolventai yra Jamesas Corneris iš „Field Operations“, pagrindinis Niujorko aukštųjų linijų dizaineris, ir Jasonas Prioras iš „Aecom“, atsakingas už olimpinio parko pagrindinius planus Londone ir Rio de Žaneire.

Mančesterio menų mokykloje įsikūrusioms studentams suteikiama įspūdinga bibliotekos, IT, dirbtuvių ir studijų įranga, apdovanojimų pelniusio pastato vos kelios minutės pėsčiomis nuo miesto centro.

Ilgis

 • 2 metai: visą darbo dieną
 • 4 metai: ne visą darbo dieną
 • Studentai, turintys gerą kraštovaizdžio architektūros pagyrimo laipsnį, gali stoti tiesiai į programos 2 dalį (1 metai visą darbo dieną arba 2 metai ne visą darbo dieną).

Savybės ir privalumai

 • Dvejų metų, 300 kreditų programa, akredituota Kraštovaizdžio instituto ir suteikianti tarptautiniu mastu pripažintą sparčiai augančios profesijos kvalifikaciją
 • Visa dvejų metų programa suteikia konversijos kursą atitinkamų dalykų srities absolventams
 • Akredituotų JK bakalauro kraštovaizdžio kursų absolventai arba tarptautiniai lygiaverčiai asmenys gali tiesiogiai susipažinti su kursų 2 dalimi savo paskutiniais studijų metais.
 • 1 dalis suteikia platų disciplinos pagrindą ir palaiko pagrindinių projektavimo ir bendravimo įgūdžių ugdymą
 • 2 dalis skatina individualios projektavimo praktikos tyrinėjimą atliekant eksperimentinį studijos darbą, taip pat atliekant individualius tyrimus
 • Integruota darbo praktika ir tarpdisciplininio bendradarbiavimo galimybės
 • Mokymą veda patyrusi pagrindinių darbuotojų grupė, kurią papildo daugybė praktikų ir akademikų
 • Pažintinė kelionė ir apsilankymai vietoje suteikia studentams tiesioginę patirtį įgyvendinant įvairius kraštovaizdžio projektus ir įgyvendinant juos vietoje
 • Kraštovaizdžio architektūros magistro laipsnį suteikia Manchester Metropolitan University

Karjeros galimybės

Didžioji dauguma mūsų absolventų tęsia darbą pagal šią profesiją - Jungtinėje Karalystėje ar užsienyje. Dauguma tai lemia kursų metu užmegzti ryšiai. Už Londono ribų Šiaurės Vakarų Anglijoje yra daugiau kraštovaizdžio praktikos nei bet kur kitur šalyje. Galimybės yra įvairiose organizacijose, pradedant nuo mažų privačių praktikų ir baigiant tarptautinėmis, daugiadisciplininėmis firmomis. Kraštovaizdžio architektai taip pat gali būti įdarbinti viešajame sektoriuje arba ne pelno siekiančiose organizacijose. Daugelis absolventų ėjo atsakomybės pareigas didelėse tarptautinėse firmose ir dalyvavo įgyvendinant svarbius projektus visame pasaulyje.

Patekimo reikalavimai

1 dalis. Įrašas
 • Studentai, galintys gauti kraštovaizdžio architektūros magistro laipsnį, paprastai turės mažiausiai antrosios klasės laipsnį artimai susijusioje srityje. Šios disciplinos yra būdingos, nors tai nėra baigtinis sąrašas, o visų kandidatų tinkamumas bus vertinamas derinant aplanką ir pokalbį:
  • Sukurtos aplinkos dizainas, įskaitant: architektūrą, urbanistiką ir planavimą, interjero dizainą, sodo dizainą.
  • Taip pat gali būti svarstomos kitos su dizainu ar menu susijusios disciplinos, įskaitant: madą, filmus, grafiką, gaminio dizainą ir kt.
  • Žemės ar augalų mokslai, apimantys: geografiją, sodininkystę, miškininkystę ar žemės ūkį, ekologiją, aplinkos mokslą ir vadybą.
  • Inžinerija, įskaitant ypač civilinę, hidrologinę ir konstrukcinę inžineriją.
 • Tarptautiniai studentai, turintys glaudžiai susijusią kvalifikaciją iš savo šalies, gali turėti teisę į 2 dalies įvažiavimą, tačiau daugeliu atvejų, norint prisitaikyti prie konkretaus profesinio ir kultūrinio JK disciplinos konteksto, reikia 2 metų kursų. .
 • Užsienyje esantiems kandidatams reikės IELTS, kurių bendras įvertinimas yra 6,5, bet ne mažiau kaip 5,5 bet kurioje kategorijoje, arba lygiavertė pripažinta anglų kalbos kvalifikacija.
Tiesioginis 2 dalies įrašas
 • Kandidatai, turintys bent antros klasės laipsnį akredituotame JK kraštovaizdžio architektūros bakalaurate, paprastai bus priimami tiesiai į kraštovaizdžio architektūros magistrantūros 2 dalį. Kandidatams iš kitų šalių, turintiems IFLA pripažintą lygiaverčio standarto bakalauro kvalifikaciją, taip pat gali būti leidžiama tiesiogiai atvykti 2 metais.
 • Kandidatai iš kitų labai glaudžiai susijusių disciplinų (daugiausia architektūros ir urbanistikos) gali būti vertinami, jei pateikiami įrodymai apie 6 lygio supratimą ir žinias apie papildomas kraštovaizdžio architektūros temas.
 • Užsienio kandidatams reikės IELTS, kurio bendras balas yra 7,0, o ne mažesnis kaip 6,0 - bet kurioje kategorijoje, arba lygiavertė pripažinta anglų kalbos kvalifikacija.

Atkreipkite dėmesį: jei norite kreiptis į šį kursą, turite pateikti tik vieną nuorodą.

Kurso informacija

Kraštovaizdžio architektūros magistras pabrėžia kraštovaizdžio, kaip dinaminio ir prisitaikančio reiškinio, supratimą. Projektai skatina sutelkti dėmesį į kraštovaizdžio, kaip žmogaus, kultūrinio darinio, sąsajas ir kaip pagrindinio gamtos ir aplinkos proceso atspindį. Dizaineriai tyrinėja visuotinės svarbos temas, tirdami specifinį kraštovaizdį regioniniu mastu, palaipsniui pereidami prie detalaus materialinio ir technologinio skiriamojo skydo. Daug dėmesio skiriama šiuolaikinių teorinių idėjų ir technologijų taikymui tiriamo kraštovaizdžio iššūkiams spręsti.

Kursas turi labai glaudžius ryšius su praktika. Studentai susiduria su daugybe praktikų ir jų darbo per visą kursą ir įgyja individualią patirtį, derindami tiesioginį profesinį įsitraukimą ir teorinę paskaitų ir seminarų seriją.

1 metai

1 dalyje pateikiamas platus žinių ir įgūdžių pagrindas kraštovaizdžio architektūroje studentams, norintiems pereiti iš atitinkamų dalykinių sričių ir užsienio studentams, kurie gali pasinaudoti perėjimu į kitą kultūrinį ir profesinį kontekstą.

 • Dalyvaudami ateljė skyriuose, studentai kuria skaitymo ir peizažo metodus, taip pat projektavimo ir bendravimo įgūdžius, reikalingus siūlyti transformacijas.
 • Pagrindiniai brėžinys ir programinės įrangos įgūdžiai sukuriami taikant palaikymo sesijas.
 • Kraštovaizdžio studijos yra pagrindinės teorinių ir techninių žinių sritys.

Kraštovaizdžio architektūros magistro 1 dalį sudaro 6 vienetai, iš viso 120 kreditų.

2 metai

2 dalyje pateikiami paskutiniai švietimo metai tiek kraštovaizdžio absolventams, tiek besimokančiųjų studentams, ir skatina daug didesnę savarankiškumo lygį ir galimybę tobulinti asmeninę praktiką tiek projektuojant, tiek ir remiantis moksliniais tyrimais. Stiprus profesionalus elementas grindžiamas visais metais. Pagrindiniai klausimai:

 • Atelieriniai padaliniai skatina studentus pritaikyti teorines idėjas ir darbotvarkes konkrečiame kraštovaizdžio kontekste ir kurti individualias trajektorijas, pagrįstas jų asmeninėmis stipriosiomis ir interesų pusėmis.
 • Vegetacijos kalendorius eina ištisiniu siūlu per 2 dalies ateljė blokus.
 • Studentai įgyja tiek tiesioginę asmeninę patirtį, tiek teorinį supratimą apie dalyko profesinį kontekstą.
 • Disertacijos ir parodų skyrius suteikia pagrindą išsamesniems individualiems asmeninių ir profesinių temų tyrimams.

Kraštovaizdžio architektūros magistrantūros 2 dalį sudaro 5 vienetai, iš viso 180 kreditų.

Vertinimo koeficientai ir kontaktinės valandos

10 kreditų prilygsta 100 studijų valandų, tai yra paskaitų, seminarų ir praktinių užsiėmimų bei savarankiškų studijų derinys. Magistro kvalifikaciją paprastai sudaro 180 kreditų, PGDip 120 kreditų, PGCert 60 kreditų ir MFA 300 kreditų. Tiksli studijų laiko sudėtis ir įvertinimai kursui skirsis atsižvelgiant į pasirinktą variantą ir mokymosi stilių, tačiau tai gali būti:

Tyrimas

 • Visas laikas: 20% paskaitų, seminarų ar panašių dalykų; 5% praktika; 75% savarankiškas tyrimas
 • Ne visą darbo dieną: 20% paskaitų, seminarų ar panašių dalykų; 5% praktika; 75% savarankiškas tyrimas

Vertinimas

 • Visas laikas: 100% kursinių darbų; 0% praktiškas; 0% egzamino
 • Ištęstinės: 100% kursinių darbų; 0% praktiškas; 0% egzamino
Papildoma informacija apie šį kursą
 1. Kursas pasirenkamas ne visą darbo dieną, tačiau visi studentai turės dalyvauti trijų dienų įvadiniame vizite, taip pat 4 dienų mokymosi kelionėje vėlesniais metais (paprastai ankstyvą pavasarį), kuri apims laisvalaikį.
 2. Kursas yra dėstoma magistrantūros programa ir apima daug sudėtingų skaitymų bei rašto darbų, taip pat reguliarių žodinių ir vaizdinių pristatymų. Tam reikia labai gerai mokėti ir mokėti anglų kalbą, o kandidatai turėtų užtikrinti, kad jie mokėtų daugiau nei atitinka pagrindinius IELTS reikalavimus.
 3. Kursas apims kai kuriuos grupinio darbo elementus, kurie laikomi būtinu pasirengimu būsimai profesijos praktikai, ir tikimasi, kad studentai bendradarbiaus ir atsakingai bendradarbiaus.
 4. Šis kursas skiriasi nuo standartinių universiteto vertinimo taisyklių tuo, kad kiekvienas vertinimo elementas turi būti išlaikytas 50 balų, o ne išlaikytas vieneto lygyje. Kompensacija negali būti taikoma.
Paskirties vietos parinktys

Kursas yra labai glaudus ryšys su praktika ir studentai yra praktikuojami įvairiais būdais visoje mokymo programoje. Kraštovaizdžio praktikos ir profesijos skyrius sukuria supratimą apie etinį, teisinį ir profesinį dalyko kontekstą per įvairias lankymąsias paskaitas ir seminarus, taip pat apsilankymus praktikose ir vietose bei tiesioginę asmeninę patirtį. Tai gali būti 3 mėnesių darbo praktika atitinkamoje praktikoje arba įvairios alternatyvios priemonės, tokios kaip dalyvavimas kliento vadovaujamoje instrukcijoje ar išorinis konkursas.

Mančesterio architektūros mokykla

Mūsų architektūros mokykla yra novatoriškas Manchester Metropolitan University ir Manchester Metropolitan University bendradarbiavimas, vienijantis daugiau nei 100 metų švietimo patirtį, kad būtų sukurta viena didžiausių JK architektūros mokyklų.

Mokykla nuolat priskiriama vienai geriausių JK architektūros mokyklų ir siūlo profesionaliai pripažintus bakalauro ir magistro laipsnius. Per savo laiką MSA įgijo reputaciją dėl įvairovės, gyvybingumo ir kokybės, nes specialistai, tyrimams aktyvūs darbuotojai suteikia studentams turtingą ir stimuliuojančią aplinką.

Mokesčiai

JK ir ES studentai
 • JK ir ES studentai: Visas laikas: 1542 svarų sterlingų už 30 kreditų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
 • JK ir ES studentai: Dalinio laiko mokestis: 1542 svarų sterlingų už 30 studijų kreditų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
Ne ES ir Lamanšo salų studentai
 • Ne ES tarptautiniai studentai ir Normandijos salos studentai: Visas laikas: 2750 svarų sterlingų už 30 kreditų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
 • Ne ES tarptautiniai studentai ir Normandijos salos studentai: Iš dalies mokestis: 2750 svarų sterlingų už 30 studijų kreditų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
Papildoma informacija

Magistrantūros kvalifikacija paprastai apima 180 kreditų, 120 kreditų PGDip, 60 kreditų PGCert ir 300 kreditų MFA. Studijų mokesčiai bus vienodi kiekvieniems studijų metams, jei kursas bus baigtas įprastiniu laikotarpiu (ne kartoti metai ar pertraukos studijoje).

Neakivaizdinės studijos gali užimti ne daugiau kaip 90 kreditų kiekvienais mokslo metais.

Papildomos išlaidos

Specialisto išlaidos

 • 750 svarų sterlingų

Didelės specifikacijos nešiojamas kompiuteris su reikiama programine įranga ir veikia, IR specialistų braižymo bei techninio projektavimo įranga. Universiteto mieste galima rasti daugybę darbo vietų ir programinės įrangos, tačiau studentams didžiąją laiko dalį reikės savo įrangos

Įdarbinimo išlaidos

 • 1200

Į keliones įeina įvadinė kelionė ir užsienio pažintinė kelionė, į kurią įeina nakvynė, taip pat keletas apsilankymų vietoje ir dienos išvykų, kurių metu studentai turės prisidėti prie transporto išlaidų. Priklausomai nuo studentų interesų ir projekto vietos pasirinkimo, gali prireikti arba rekomenduoti kitas keliones ir apsilankymus vietoje.

Profesinės išlaidos

Studentų narystė Kraštovaizdžio institute yra savanoriška, tačiau nemokama.

Kitos išlaidos

 • 1000

Apsilankymo vietoje studentams patariama įsigyti gerų lauko drabužių ir batų. Jie taip pat turės padengti įvairių dokumentų ir brėžinių spausdinimo ir braižymo išlaidas viso kurso metu.

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2019

Apie mokyklą

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Skaityti daugiau

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Skaityti mažiau