Kriminalistinės neuropsichologijos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vietos: Valensija

Valandos: Valencia V ir S

Kvalifikacija: ISEP išduotas teismo medicinos neuropsichologijos magistro laipsnis

Apie

Teismo medicinos neuropsichologijos magistro laipsnis pritaiko žinias neuropsichologijos srityje teisiniams reikalams, kad klinikiniai neuropsichologai galėtų siūlyti savo parodymus tiriant žmones, kuriems yra įgyta smegenų pažaida, teikiant neurokognityvinius duomenis per ekspertų ataskaitas ir išvadas. dėl smegenų elgesio santykių civilinių bylų atvejais.

Šis meistras siūlo teorines-praktines priemones, kad studentas galėtų išanalizuoti ir išstudijuoti teismo ekspertizės dokumentus, paruošti kliento ekspertizės aktą ir pateikti jo gynybos teisme pagrindą, imituodamas akis į akį su kitais ekspertais ir kitomis. vaidmenų žaidimo įrankiai ir tikrų neuropsichologinių įgūdžių tyrimas.

Teismo medicinos neuropsichologijos magistro programa

 • 1 modulis: Neuroanatomija, psichofarmakologija ir neurovaizdiniai metodai.
 • 2 modulis: Pagrindinės etiologijos, sukeliančios smegenų pažeidimą.
 • 3 modulis: Pagrindiniai neuropsichologijos sindromai.
 • 4 modulis: Neurokriminologija. Teismo medicinos psichobiologija.
 • 5 modulis: Teismo medicinos ir teisinė medicina.
 • 6 modulis: Teismo psichologijos įvadas ir jo metodika.
 • 7 modulis. Teisingumo administravimo organizavimas. Teismo procesas.
 • 8 modulis: Teismo ekspertizės ataskaita procesuose, susijusiuose su nusikalstamu priskirtinumu.
 • 9 modulis. Priklausomybė nuo narkotikų ir jo ryšys su neuropsichiatriniais procesais: teismo ekspertizė.
 • 10 modulis: Teismo medicinos neuropsichologija darbo vietoje.
 • 11 modulis: Neįgalumo klasifikavimas.
 • 12 modulis: Modeliavimo vertinimas.
 • 13 modulis. Neuropsichologinio eksperto išvados parengimas. Teismo medicinos atvejų analizė I.
 • 14 modulis: Atvejų analizė teismo neuropsichologijoje II.
 • 15 modulis: ISEP švinas. Sukurkite savo profesinį projektą ir asmeninį prekės ženklą.
 • 16 modulis: Praktika.
 • 17 modulis: Galutinis magistro projektas.

Teismo medicinos neuropsichologijos magistro kompetencijos

 • Išmokite atlikti teismo medicinos ekspertizę atlikę išsamų klinikinių atvejų su smegenų pažeidimais dokumentacijos tyrimą.
 • Išmokite apginti savo neuropsichologinės patirties išvadas.
 • Gebėjimas padėti teisėjui išsiaiškinti tiesą teismo medicinos byloje, kuri buvo susijusi su neuropsichologija.

Teismo medicinos neuropsichologijos magistro laipsnio gavėjai

Teismo medicinos neuropsichologijos magistras skirtas psichologams (absolventams ar absolventams), turintiems klinikinės neuropsichologijos magistro laipsnį (60/90 ECTS), turinčiam teismo psichologijos magistrą (60 ECTS) arba prižiūrint magistro direktorato ir akademiniam sekretoriui .

Teismo medicinos neuropsichologijos magistras direktorius

Raúl Espert Tortajada. 2009 m. Apdovanojimas už psichologijos mokslų daktaro apdovanojimą už nepriekaištingą mokymą nuo UV spinduliuotės, 2016 m. CNC apdovanojimas (Klinikinės neuropsichologijos konsorciumas) ir Generalinės psichologijos tarybos (COP) neuropsichologijos ekspertas. Valensijos ligoninės „Clinico Universitario de neuropsichologijos“ skyriaus vadovas. Neuropsichologas Dr. Peset universitetinėje ligoninėje (1993–1999), Arnau ligoninėje Vilanovoje (1999–2006) ir šiuo metu bendradarbiauja su Valensijos La Fe universiteto ir politechnikos ligoninės Neurochirurgijos tarnyba bei ligoninės Neuropsichologijos skyriuje. Valensijos universiteto klinika. Jis dalyvavo kaip mokytojas 42 skirtinguose magistro laipsniuose ir yra tyrėjas arba PI 14 finansuotų nacionalinių projektų. 72 JCR mokslinių straipsnių, knygų, knygų skyrių ar vertimų publikacijų autorius. Keliuose tyrimuose jis dalyvavo kaip teismo medicinos neuropsichologas. Jis pristatė 136 pranešimus nacionalinėse ar tarptautinėse konferencijose ir skaitė 78 konferencijas, kursus ar seminarus, susijusius su neuropsichologija. Mokslo skleidėjas 80 kartų spaudoje, radijuje, televizijoje ir internete. Atsakingas už neuromokslų informavimo svetainę www.dailymotion.com/raulespert. Valensijos profesinės akreditacijos komisijos (CNAP-COP-CV) narė už Nacionalinio klinikinės neuropsichologijos eksperto akreditaciją.

ISEP veda

ISEP savo studentams suteikia ISEP Lidera programą asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui. Tai papildomas mokymas, nemokamas ir visiškai neprivalomas, kuris leidžia tobulinti įgūdžius, kad būtų galima pasiekti sėkmę.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

El Instituto Superior de Estudios Psicológicos, ISEP, es una institución privada europea de formación superior e intervención clínica en las áreas de psicología clínica, neurociencias, psicopedagogía ... Skaityti daugiau

El Instituto Superior de Estudios Psicológicos, ISEP, es una institución privada europea de formación superior e intervención clínica en las áreas de psicología clínica, neurociencias, psicopedagogía y logopedia fundada en 1984 que ha formado a más de 25.000 profesionales y tratado a más de 20.000 pacientes en sus clínicas. Skaityti mažiau
Barselona , Madridas , Valensija , Culiacán + 3 Daugiau Mažiau