Kultūros paveldo išsaugojimo meistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursas

University of Lincoln siekia sukurti idealią aplinką, kuria būtų galima tobulinti savo žinias ir išsaugojimo įgūdžius magistrantūros lygmeniu.

Jūs turėsite galimybę susipažinti su įvairiomis istorinėmis medžiagomis ir galėsite sutelkti dėmesį į gydomąjį gydymą, prevencinę išsaugojimą ar kolekcijų valdymą.

Tiems, kurie jau dirba išsaugojimo srityje, mišri mokymosi galimybė leidžia pateikti praktinius projektus, gautus iš jūsų dabartinės darbo vietos.

Istorijos mokykla

Kaip tu studijuojate

Dauguma konservatorių ir technikų yra kvalifikuojami konservatoriai, turintys platų profesionalų patirtį muziejuje ir paveldo pramonėje. Mišrios mokymosi galimybės, apimančios lankstumą, paramą ir akademinę griežtumą, taip pat egzistuoja tiems, kurie jau dirba išsaugojimo srityje.

Kursų sudėtis ir pristatymas kiekvienam moduliui skiriasi skirtingai, tai gali apimti paskaitas, seminarus, praktinius užsiėmimus, savarankiškus tyrimus, praktinius užsiėmimus, darbo vietas, mokslinius tyrimus ir mokymąsi "vienas su vienu".

Susisiekite su nepriklausomu tyrimu

Šios programos savaitės kontakto valandos gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų modulio pasirinkčių ir tyrimo stadijos.

Antrosios pakopos studijų studijoje dalyvauja nemaža dalis savarankiškų studijų, nagrinėjama paskaitų ir seminarų medžiaga. Kaip bendrąjį vadovą, tikimasi, kad kiekvieną valandą klasių mokiniai praleis du – tris valandas savarankiškame tyrime.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į programos vadovą.

Kaip vertinate

Programoje naudojami visi įvertinimai, įskaitant esė, pranešimai, praktinis darbas, seminarų ir plakatų pristatymas ir mokslinių tyrimų projektas / disertacija.

Moksleiviams, turintiems mišraus mokymosi galimybę, reikia pateikti mėnesinę ataskaitą, kad galėtų stebėti jų pažangą, o sesijos per "Skype" arba per telefoną siūlomos modulio mokytojo.

Linkolnio University of Lincoln vertinimo grįžtamosios informacijos politika siekiama užtikrinti, kad akademikai grįš kursų vertinimus greitai - paprastai per 15 darbo dienų nuo pateikimo datos.

funkcijos

Kultūros paveldo sektoriuje buvo sukurta gera reputacija, užtikrinanti puikią kokybę, o universiteto gydymui dažnai pasitiki sunkiais objektais.

Tarptautinis studijų vizitas

Magistrantūros studijų programos studentai gali turėti galimybę prisijungti prie bakalauro ir diplomo studentų pasirinktiniu tarptautiniu studijų vizitu. Anksčiau tai buvo Berlynas, Atėnai, Amsterdamas ir Florencija. Atkreipkite dėmesį, kad studentai turėtų padengti savo kelionės, apgyvendinimo ir bendras gyvenimo išlaidas, kai jie dalyvauja pasirenkamame studijų vizito metu.

Patekimo reikalavimai

Pirma ar antroji klasė apdovanota laipsnį išsaugojimo ar lygiavertę profesinę patirtį.

Tarptautiniai studentai reikalauja anglų kalbos IELTS 6.5, ne mažiau kaip 6,0 kiekvieno elemento ar jo ekvivalento. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Paskutinį kartą atnaujinta May 2019

Apie mokyklą

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Skaityti mažiau