Studijuoti Magistro programą Lietuvoje

Magistro studijos Lietuvoje 2018/2019

Studijos Lietuvoje

Lietuvos aukštojo mokslo studijos

Prieš svarstant mokosi vienoje iš universitetų čia suprasti švietimo sistemos dabartį. Labai pirmoji mokykla čia datuojamas 1387. Dauguma ankstyvųjų mokyklų čia turėjo krikščionišką įtaką, ir tam tikrais būdais, tai yra vis dar egzistuoja šiandien 's daugiau modernių aukštosios mokyklos. Nors tik vieną kartą bajorų, piliečiai surinko po aukštojo mokslo galimybes nuo 1579 m, kai Vilniaus universitetas iš pradžių buvo nustatyta. Vytauto Didžiojo universitetas taip pat buvo įkurta anksti, per laiką, kai vietiniai gyventojai surinko po kitas šalis pagerėjus švietimui.

Šiandien 's gyventojų turi aukštą raštingumo lygis.Be to, ji turi didelį greitį suaugusiųjų, kurie turi aukštesnįjį išsilavinimą, palyginti su kitų Europos šalių. Daugelis žmonių kalbėti antrąją kalbą, iš kurių anglų kalba yra paplitusi. Dėl stiprių vietų daugelyje naujų sričių trūkumo, daugelis studentų emigruoti į regionus, kuriuose užimtumas yra prieinama, įskaitant visoje Europoje. Kai tai padaryti prieš gaunant jų formalaus mokymo, taip pat.

Šalyje yra apie 15 valstybinius universitetus. Ji taip pat turi keletą viešųjų kolegijų ir valstybinių ir privačių kolegijų ir universitetų. Apsvarstykite iš didžiausių nedaug.

  • Vilniaus universitetas yra visų Šiaurės Europos universitetų seniausia ir visuomenė universitetas. Jis taip pat yra didžiausias universitetas Lietuvoje.
  • Kauno technologijos universitetas, labai moderni mokykla, yra didžiausia mokykla, techninio dėmesio visose Baltijos šalyse. Jis taip pat yra antras pagal dydį mokykla šalyje.
  • Kauno medicinos universitetas
  • Lietuvos žemės ūkio universitetas
  • Vytauto Didžiojo universitetas
  • Lietuvos muzikos ir teatro akademija teatras
  • Lietuvos kūno kultūros akademija
  • Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
  • Siaulii universitetas

Kiekviena iš šių mokyklų siūlo įvairių dėmesio, nors kai kurie iš jų siūlo išsamesnę studijas studentams, kurie nori išsamiau išsilavinimą. Tačiau tai yra įprasta kolegijose ir universitetuose čia, kad daug dėmesio skiriama vienos srities išsilavinimą.

 

Ką studijuoti

Tiek vietiniai, tiek užsienio studentams studijuoti įvairiose srityse. Tačiau šalyje yra būtina pažangių sveikatos priežiūros ir medicinoje. Ji taip pat turi stiprią ir matematikos programas. Mokyklos čia matome Atnaujinti daugiau technologiškai pažangių funkcijų, taip pat. Tiesą sakant, tai yra vienas iš didžiausių sričių dėmesio šalyje 's švietimo programas.

Bakalauro studijos yra studento 's povidurinio švietimo karjeros dėmesio. Tai paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Iš ten, studentas bus perkelti į profesinę magistro studijų programą. Šios programos trunka nuo vienerių iki dvejų metų, taip pat.Jas galima rasti įvairių universitetų šalyje. Kai kuriais atvejais, studentai lieka mokykloje ir užbaigti savo daktaro studijas, kuris gali trukti iki keturių papildomų ugdymo metais.

Per sistemą, studentai gaus 1600 darbo valandų per mokslo metus. Vieno kredito uždirba maždaug 40 valandų studento darbo toje srityje. Yra galimybės lankstaus mokymosi, įskaitant visą laiką dieną ir ne visą darbo laiką vakarinės studijos. Dauguma kursai trunka nuo rugsėjo iki birželio.

 

Studentų Vizų reikalavimai

Kai kuriais atvejais, studentai gali nereikia vizos. Lietuva yra Europos Sąjungos, todėl kelionės daug lengviau tiems, kaimyninių šalių gyvenimo dalis. Tačiau dauguma vis dar reikia vizos pasilikti šalyje ilgalaikis. Studentas pirmiausia turi kreiptis į Tarptautinių ryšių skyriaus per pasirinktą universitetą pagalbos gaunant šį dokumentą.Ši įstaiga bus parengti dokumentai, būtini ir pasiūlyti laikiną leidimą gyventi. Tada studentas turi apsilankyti Lietuvos ambasadoje užpildyti jo ar jos taikymą. Yra mokesčiai už šių vizų. Viza leidžia studentui pasilikti šalyje iki už studijų metus.

 

Kodėl studijuoti Lietuvoje?

Dauguma žmonių turi daug pasirinkimų pasirinkti iš kai kalbama apie tarptautinio tyrimo, tačiau Lietuva 's švietimo sistema idealiai tinka labiausiai. Be to, šalis turi galimybių kai kurių besivystančių sektorių, įskaitant ir technikos srityse ir medicinoje. Nors daugelis žmonių emigruoja, o ne buvimo tarptautiniai studentai turės galimybę perimti stiprią kultūrą ir įvairi bendruomenė atvykdami čia. Tai gali padaryti tai ideali vieta tiems asmenims lankytis ir mokytis keletą metų.

Apie Lietuvą

Daugeliui moksleivių, rasti tinkamą vietą, gauti išsilavinimą yra kritinė. Užsienio studentams, Lietuvos valstybė negali atrodyti momentinis pasirinkimas, tačiau ši šalis turi daug ką pasiūlyti asmenų, kurie ieško sudėtinga mokymo programą su daug galimybių mokytis apie kultūrų įvairovę. Dėl šios priežasties aukštasis mokslas Lietuvoje gali būti idealus pasirinkimas kai kurie studentai.

Šalis garsėja kaip Lietuvos Respublikoje įsikūręs šiaurinėje dalį Europoje. Tai trijų Baltijos valstybių didžiausias ir sėdi ant Baltijos jūros krantų. Latvija, Baltarusija, Lenkija ir Kaliningrado srities visi ant jos ribų. Šalis 'ai apskaičiuota gyvena apie trys milijonai. Iš jų daug gyvena Vilniuje, didžiausias šalies miestas ir jos sostinė. Dauguma vietinių gyventojų kalba lietuvių, tačiau Latvijos yra antrinė kalba, kuria kalbama čia.Studijavimas čia leidžia asmenims tyrinėti turtingą istoriją ir gražus, daugiau nuotolinio vieta gyventi.

 

Klimatas

Gyvenimas Lietuvoje aukštojo mokslo poreikius gali būti maloni patirtis. Lietuva turi normalų Europos klimatas, sausas ir šiltas vasaros mėnesius, ir šaltų žiemų. Šaltas vėjas linkę sukelti temperatūra lašas netoli nulio laipsnių F daugelyje sričių per žiemos mėnesius. Sniegas gali ir per vasaros mėnesius, drėgmė gali tapti aukštos čia.

 

Visuomenė

Gyvenamoji vieta Lietuva leis studentams priimti daug muzikos kultūrą, festivaliai, ir religiją. Yra stiprus džiazo tradicija čia esančius, bet geras maistas ir neįtikėtinas menas (įskaitant teatro, muzikos ir skulptūros), taip pat pateikti čia.Iš žirgų lenktynių tyrinėti istorinių pastatų ir teritorijų šalyje, į mėgaujasi profesionalaus krepšinio žaidimą lobius, šalyje siūlo kažką kiekvienam.

Faktai apie Lietuvos Respublika

Lietuva yra rytinėje pakrantėje Baltijos jūros ir ribojasi su Latvija šiaurėje, Baltarusijos į rytus ir pietus, Lenkija ir Rusijos Kaliningrado sritimi, pietvakariuose. Tai švelniai valcavimo kalvos, daug miškų, upių ir upelių ir ežerų šalis. Jo pagrindinis gamtos išteklius yra žemės ūkio paskirties žemė. Lietuva yra viena iš sparčiausiai augančių ekonomikų Europos Sąjungos ir Jungtinių Tautų žmogaus socialinės raidos indekse Lietuvą kaip "labai aukšto žmogaus socialinės raidos " šalis.

 

Kapitalo: Vilnius
Oficialios kalbos: lietuvių
Vyriausybė: parlamentinė respublika
Gyventojų skaičius: 2.966.954
Bendrasis vidaus produktas: $ 65 metai.014000000000
Valiuta: Lietuvos litais (Lt)
Laiko juosta: (UTC 2)