Lingvistikos magistro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Tiesioginė magistrantūra kalbotyros srityje

Aukštos kvalifikacijos bakalauro studentams siūloma galimybė turėti tiesioginį magistrantūros studiją. Studentai šioje programoje gali užpildyti MA be disertacijos per ketverius metus nuo pradžios savo bakalauro studijas arba MA su disertacija per penkerius metus.

Tel AvivAdomas Jangas / Unsplash

Priėmimo sąlygos

Norint būti priimtinam stebėti A (disertaciją), studentas turi vidutiniškai mažiausiai 88 ir B (be disertacijos) vidurkis turi būti ne mažesnis kaip 80. Jei kandidatų, kurie neturi lingvistikos bakalauro, vidurkis iš 80 susijusių kursų (jei yra). Kandidatams, neturintiems lingvistikos bakalauro, per pirmąsias jų studijas reikės atlikti iki 5 papildomų kursų, ir kiekvienoje iš jų turėsite ne mažiau kaip 80 egzaminų, kad galėtumėte tęsti ne-disertaciją, o ne mažiau kaip 88 antrus metus pereiti prie disertacijos takelio (kelio A).

Politikos, taisyklės ir procedūros, kurias nustato fakultetas baigia studijas, yra pagrindas ir nustato būtiniausius departamento aukštojo mokslo komiteto standartus. Žr. Dabartinę doktoranto brošiūrą. ir magistrantūros komisijos bendrosios studijų laipsnių reikalavimus.

Laipsnių specializacijos

Lingvistikos skyrius suteikia studentams tvirtą pagrindą tiek teorinėje, tiek taikomojoje kalbotyroje. Kiekvieno studento programą sudaro pats studentas ir jo vadovai. Programa gali apimti specializaciją dviejų ar daugiau kalbotyros sričių derinyje, taip pat kitose srityse, tokiose kaip smegenų mokslas, psichologija ar filosofija. Specializacijos taip pat gali apimti tam tikros kalbos ar kalbų struktūros ar naudojimo tyrimus.

Programos ir studijų sritys

Magistrantūros programos yra sukurtos baigti per dvejus metus. Išimtiniais atvejais studentui suteikiami trečiųjų metų darbai. Neakivaizdinių studijų programos yra įmanomos magistrantūrai be disertacijos (B dalis). Ši lentelė apibendrina tris kalbotyros magistro galimybes Bar-Ilan University Anglų literatūros ir kalbotyros Bar-Ilan University :

Programa Privalomos priėmimo sąlygos
A dalis su disertacija Kalbotyros bakalauras arba lygiavertis bakalauras
B takelis be disertacijos Kalbotyros bakalauras arba lygiavertis bakalauras
Tiesioginis MA Priėmimas į kalbotyros bakalaurą

MA trasa A (su disertacija)

Su moksliniais tyrimais orientuotiems studentams, galbūt norintiems tęsti doktorantūrą. Kursai: 7 seminarai su mokslo darbais 2 iš jų, magistro darbas.

Magistro laipsnis B (be disertacijos)

Studentams, kurie nori gilinti savo supratimą apie kalbos ir kalbos apdorojimą. Kursai: 11 seminarų su mokslinių darbų 3 iš jų.

Magistro darbas

A takeliui (disertacija / tyrimo takelis) disertacijos pasiūlymas reikalingas iki antrųjų metų pirmojo semestro pabaigos. Pasiūlymą pirmiausia patvirtina darbo vadovas, o po to jį peržiūri kitas fakulteto narys iš katedros ir universiteto MA komiteto.

Kai baigiamasis darbas bus baigtas ir patvirtintas darbo vadovo, jis bus perskaitytas ir turi būti patvirtintas kitų dviejų skaitytojų. Baigiamasis darbas baigiamasis žodžiu.

Seminariniai pranešimai

Studentai turėtų pateikti nepriklausomos stipendijos įrodymus. Seminaro darbas yra pagrindinė priemonė siekiant šio tikslo. Kiekviena programa (žr. Aukščiau) reikalauja kelių ilgesnių seminaro darbų. Studento daktaro disertacijos vadovas arba lingvistikos absolventų koordinatorius konsultuoja, kokie seminarai šiems dokumentams rašyti. Antrosios pakopos studijų metu lektorius ar profesorius nustato reikalavimus ir vertinimo kriterijus. Pagal Universiteto taisykles, dokumentai turi būti pateikti iki kitų mokslo metų pradžios, nebent dėstytojas / profesorius nustatė anksčiau laiko. Universiteto magistrantūros komisija specialiomis aplinkybėmis suteikia leidimą pateikti vėlavimą. Studentai, norintys pateikti vėlyvą popierių, privalo užpildyti prašymo formą, kad gautų pratęsimą (tofes pnia letoar sheni).

Bakalauro studijų studentai

Magistrantūros studijų magistrantūros studentai B (be disertacijos) savo studijų programoje gali praleisti iki trijų pažangių bakalauro kursų. Šie kursai atitinka tuos pačius reikalavimus, kaip ir bakalauro studentai. Magistro laipsnio A (su disertacija) studentams reikia leidimo absolventų koordinatoriaus ir skyriaus vadovo, norint atlikti bakalauro seminarą. Tokiais atvejais kursų reikalavimai bus lygiaverčiai darbui absolventų lygiu.

B kurso studentų baigiamasis egzaminas (be disertacijos)

Antrojo (paskutinio) studijų metais studentai turi egzaminą žodžiu, remiantis skaitymų rinkiniu, dėl kurio susitarė fakulteto narys. Tiek skaitymo sąrašas, tiek tyrimo data turi būti iš anksto patvirtinti. Antrosios studijų metų pradžioje turėtų būti konsultuojamasi su lingvistikos absolventų koordinatoriumi.

Instrukcijos rengiantis baigiamiesiems įrašams B egzaminas kalbotyros srityje:

  • Trumpalaikio (ne daugiau kaip 15 minučių) pristatymo parengimas, remiantis studento parengtu skaitymo sąrašu arba seminaro darbe. Galima naudoti atskleidimo vietas ar skaidres ("Powerpoint" ar kt.), Tačiau skaitymas iš talpyklos nėra tinkamas.
  • Tikslas - kelti klausimus, kurie neapsiriboja asmenine patirtimi, parodantys, kad straipsniai davė studentui originalią įžvalgą arba kad studentas gali įtraukti medžiagą į straipsnius. Originalumas ir kūrybiškumas yra pageidaujami.
  • Įvertinimas priklausys nuo:
    • tai, kiek studentas mokosi iš skaitymo ir kalbotyros studijų, o ne tik pakartoja,
    • kiek studentas gali įtraukti egzaminuotojus į kalbinių klausimų aptarimą.

Hayarkon Street @ Yom Kippur„Yoav Aziz“ / „ Unsplash“

Lingvistikos kolokviumas

Išplėstiniai lingvistikos studentai yra labai skatinami prisijungti prie lingvistų bendruomenės dalyvaudami viešuosiuose moksliniuose susitikimuose (kolokviumai ir konferencijos). Departamentų kalbotyros koliokviumas vyksta kas dvi savaites antradienio popietėmis, juose dalyvauja departamento ir kitų universitetų pranešėjai, pristatantys tyrimus įvairiausiomis temomis. Esate raginami dalyvauti šiuose susitikimuose, norėdami išplėsti savo supratimą apie lingvistiką ir sužinoti apie įvairias įdomias temas ir tyrimų metodus. Lingvistikos absolventai privalo lankyti departamentų kalbotyros koliokviumą vienerius metus per savo studijų baigimą katedroje. Visi magistrantūros studentai yra skatinami dalyvauti nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, kurios rengiamos universitete. Kai kurie finansai gali būti teikiami magistrantams, kurie teikia straipsnius tarptautinėse konferencijose užsienyje.

Darbo tempas

Universitetas reikalauja, kad magistro laipsniai būtų baigti per 2 metus. Departamentas vertina tai, kad šis tempas yra gana greitas studentams, turintiems kitų pareigų. Norėdami patenkinti šį reikalavimą, mes siūlome studentams pasirengti egzaminams prieš pateikiant paraišką. Kviečiame būsimus moksleivius susipažinti su vadovu, norėdami aptarti, kokių prielaidų reikėtų ir kada studentas turėtų kreiptis dėl formalių studijų. Mes stengiamės suplanuoti aukštąjį išsilavinimą vienos ar dviejų dienų per savaitę. Šias dienas galima laikyti atvirą kursiniams darbams. Mokytojai, turintys teisę į laisvalaikio atostogas, dažniausiai turėtų mokytis antraisiais magistrantūros studijų programos metais. Reikalavimai kursui ir seminaro darbai turi būti baigti, kai jie yra mokami.

Tęsdamas magistro studijas

Pagal Universiteto taisykles minimalus laipsnis, kurį galima įskaityti į laipsnį, yra 60%. Tikimasi, kad anglų literatūros ir kalbotyros katedros studentai išlaikys 80% vidurkį. Departamentas labai griežtai laikosi universiteto taisyklių dėl plagiatų.

Užsienio kalbos reikalavimas

Universitete studijuojantys absolventai yra atleisti nuo užsienio kalbos reikalavimų.

Stipendijos ir finansinė pagalba

Yra ribotas stipendijų ir stipendijų skaičius, kurį administruoja Universiteto MA stipendijų komitetas. Finansavimas skirstomas remiantis nuopelnais ir finansiniu poreikiu. Kartais departamento dėstytojai samdo tyrėjų asistentus už jų finansuojamus mokslinius tyrimus.

Programos

Visose MA programose paraiškos turi apimti:

  • CV
  • Išanalizuoti išankstiniai tyrimai (visi jie), įskaitant visus kursų pavadinimus, instruktorius ir klases
  • Skanuotas diplomas (-ai)

Paraiška turėtų būti išsiųsta el. Paštu magistro programos koordinatoriui (Lior.Laks@biu.ac.il) arba adresu:

Kalbotyros magistrantūros programa
Anglų literatūros ir kalbotyros katedra
Bar-Ilan University
„Ramat Gan 52900“

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Bar-Ilan University, founded in 1955, was one of the first comprehensive research universities to be established in Israel. From 70 students to 17,000, its milestone achievements in the sciences and ... Skaityti daugiau

Bar-Ilan University, founded in 1955, was one of the first comprehensive research universities to be established in Israel. From 70 students to 17,000, its milestone achievements in the sciences and humanities have made an indelible imprint on the landscape of the nation. The university has 8 faculties: Jewish Studies, Medicine, Engineering, Law, Life Science, Exact Sciences, Social Sciences, and Humanities. These faculties are active partners in national science and technology initiatives. Skaityti mažiau